Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
30. čer 2010

Ahojky holky! přeuju pěkný den 😉
fram, vysvědčení? jejda, já jsem ani nepostřehla, že je to dneska a od zítřka mají děcka prázdniny 😉
martas, tak to jste spolu pěěěěěěěěěkně dlouho 😉 to je krásné!

holky tak já nevím, ráno čištění zubů proběhlo stejně jako včera, ale začíná mně bolet podbříšek, tak nevím, jestli ten test jít zkusit a nebo ne a chystá se to na MS.... 😒 jsem spíš zvědavá...zase si budu připadat jak debil, když tam bude sněhobílo a nadávat, že to bylo přece jasné, že nic, když jsem pro to nic nedělali 😅

fram
30. čer 2010

breber, podbřišek může bolet i v těhu - já to tak měla teď i při prvním těhu - všechny příznaky, že mrcha dorazí. Zkus třeba vydržet do pátku, aby případná čárka byla jistá. Ale ta zvědavost, viď? 😀

breberuska
30. čer 2010

zvědavost je hrozná....normálně potlačuje rozum 😀 😀 😀 já jsem si řekla, že nejdřív zítra, ale možná to odsunu na víkend, to už bych měla aspoň před MS špinit 😀

endie
30. čer 2010

zdarec

omlouvám se , foto dodám ještě dneska ale nevím, jsem 14 dpo a čárka je nic moc, a všechny příznaky těhu co jsem měla jsou fuč, takže to vidím fakt nadějně 😒 jdu dočíst jestli mě malá nechá 🙂

daniela699
30. čer 2010

Dobre rano holky, hlasim setrvaly stav, bricho boli, mrcha nikde, venku hezky. Ja uz jsem z toho polosilena. Uz mi z toho asi aji hrabe. 😅 Prece neni mozny aby me furt bolelo bricho a furt nic. Setkali jste se nekdo s tim ze by se tam utvorily srusty a nemohlo to ven?
Marti, to je teda mazec od 14 let s manzelem. To je obdivuhodny a krasny. :D

endie
30. čer 2010

z dnešního rána 😖

natulaaa
30. čer 2010

Endi ty jsi už 14DPO? a testím wondfo? néé,nebo co te je za testík?a je čárka ružová,nebo je to kanálek,promin za otázly ale čárka tam každopádně je,jde to vidět,ale na 14 dpo nevím a jak ty víš,že si 14dpo,třeba si 11dpo 😒 😉

JINAK DOBRé RANKO 🙂

natulaaa
30. čer 2010

omluva za tooooolik chyb,píšu rychle a tak to vypadá 😀

endie
30. čer 2010

@natulaaa poslední sex byl před 14 dny je to mamatest, je trošku růžový ale vyleze až po hooooooooodně dlouhé době

jahudka80
30. čer 2010

dobré ráno všem,i když tedy u mě nic moc 😠 dostala jsem mrchu, teď tu lítám co si vemu na pohovor na sebe , do kostýmku se nevejdu 😢 nezapnu ho blbejch 7kg a nemám v čem jít bééééé, a ještě ta MS 😢 😢 😢
To je zas den, je vedro a za barákem nám opět jako loni začali něco kopat už mě fatk serou 😠 jdu si namalovat obličej ať se mě ty lidi neleknou 😀

jahudka80
30. čer 2010

@natulaaa já jsem si zakreslila ms a mám novej graf ale ten starý tam už není, já myslela, že tam taky bude ☹

jahudka80
30. čer 2010

@natulaaa když si dám ten odkaz co tu je takl tam jsou oba , když si dám ten co mám schován v paměti v pc tak je tam jen jeden graf 😝 tak se v tom vyznej, no nic já se jdu připravit jsem nervní, bolí mě břicho 😖

breberuska
30. čer 2010

jahůd, tak hodně štěstíčka u pohovoru 😉

breberuska
30. čer 2010

endie, tak já vidím stínek...je to správně? natu, co je to kanálek???

endie
30. čer 2010

vím přesně i kdy byla ovulka 15--ctého , mám ho i v albu čekáme Adélku jde t o lépe vidět, stínek tam je ale měla tam být už čárka

vendulak
30. čer 2010

Ahojte holky!
Endi já taky dušíka vidím a přeju ať sílííí! 😉 Já měla mít včera ovulaci a i jsme se poctivě snažili, i s Pre-seedem a teplota je dneska furt dole. A hlen taky žádnej. Prostě nic co by nasvědčovalo ovulaci. A nějak to na mě dneska hrozně doléhá 😢. Příťa mě vzbudil dneska ráno když šel do práce to jest v 5 hodin a do půl devátý sem jen ležela, všechno co sme pro to miminko za poslední roky dělali si přehrávala a nejde mi přestat brečet 😢. Navíc mám takovej pocit že najednou už to není "naše" neplodnost a "náš" problém, ale jen můj. Protože příťa má spermio v pořádku, v normě. A vzorky v CAR umí odevzdávat suprově a doma sex na povel bere taky úplně v pohodě a ještě nikdy se nestalo, aby nemohl nebo prostě řekl ne. A já? nejsem schopná ovulovat už ani s tima pitomíma hormonama 😢, připadám si tak hrozně k ničemu 😢.

breberuska
30. čer 2010

vendul nelblni s takovýma řečma! je to vaše miminko, takže váš společný boj! neobviňuj se, to stejně nemá smysl a je to hloupost takto uvažovat!!

natulaaa
30. čer 2010

jahuuud já ti neporadím,já jsem na to totální debil,možná někde v paměti ff budou ty předešlé grafy ,ale já vím oni se nezobrazují všechny

Endi já ti fakt nevím,v tom případě a není ani do limitu teda joo? 😒

natulaaa
30. čer 2010

Breber my na emiminu už známe kanálky na těhu testech,je to tam ta předtištěná barva,kde by ta čarka správně měla být,když je žena těhotná,ale my tam nevidíme krásně ružovou,ale jen takový šivý odstínek a ten je většinou po limitě

Vendul já měla taky neávno takovou depku,kdy jsem manžovi říkala,že na hovno jsem jen já,že on má spermiogram 100% a že kdyby chtěl,tak by mohl mít mimi s jinou a normálně a bez problému,protože díky tomu vejcovodu je chyba jen ve mě,no tak jsem si poplakala,ale on mě ujištoval,že nechce mimi s jinou ,bylo to fakt hezké a pak to přešlo,ale chápu tě,když příjde depka ,tak musí ven skrz slzy 😔 😉 🙂
Vendul a teplota po ovu stoupne až do 48 hodin,ještě ti muže vyletet zítra 😉

breberuska
30. čer 2010

natu a kanálek je teda dobrý a nebo špatný? to jsem fakt jelen... ☹

endie
30. čer 2010

natul je až po limitě limit je 3 min a ono to jde vidět až třeba po hodině atd. nad tím testem sedím i půl hodinky a nic 😒 jetsli to nebude ten kanálek 😒

endie
30. čer 2010

jo a teplota byla předevčírem 37.3 a včera 37 dneska sjem neměřila

natulaaa
30. čer 2010

Breber špatný 😔
Endi a kdy máš dostat ms?

Holky já jsem taky na nervy a nevím,co mám dělat,volala jsem endokrinoložce,že mám ten prolaktin co mi brali v unice ok, a ona na mě,že jakto,že jdu na IVF po tak krátké době od dobrání dostinexu ,že se muže nejdřív za 3 měsíce po dobrání a že jak mi brali tu krev,že ten dostinex ještě pusobil,tudíž je v normě a že se musí udělat ještě kontrolní odběr po měsící ,tak jsem volala do unicy,ten dr. co mě ošetřuje je na nějaké zahraniční konzultaci ,tak jsem mluvila s jiným dr. a ten zase tvrdí,že pokud mi to takhle kleslo,že v tom problém nebude a že mi ho ještě určitě vemou ale tak kruci jeden mluví tak,druhý zase jinak ,no zítra každopádně zavolám tomu mojemu dr. a uvidím co mi řekne,ale i on říkal tehdy,že to bude v pořádku,Zas mám červa v hlavě 😝

jane84
30. čer 2010

Natul řídila bych si tím, co ti řekli v Unice, určitě se s tím setkávají častěji než dr na endokrinolce řeší IVF. Určo zavolej svému dr ale myslím, že řekne, že je to v pořádku 🙂

endie
30. čer 2010

tak holky jsem to dostala ☹

natulaaa
30. čer 2010

Jani no já zítra budu volat přímo tomu docentovi a zeptám se ho narovinu.Taky asi budu víc věřit CARU,ale ještě si to určitě ověřím 😉
Endi 😔 😔 😔 ,popravdě se mi to nezdálo,ale nechtěla jsem ti to uplně tvrdě napsat a na druhou stranu člověk nikdy neví,třeba se z toho mohly // vyklubat.Endi příště to vyjde,uvidíš 😉 😉 ,užívej si prdolky co máš doma a ono to příjde 😉

Holky tak tady vidíte to,co jsem psala ,falešné duchy po limitu,my je na emiminu vidíme denně ,zrovna dneska na 6DPO ho tam kočka jedna dala,takže pokud nejsou pěkné // tak fakt opatrně 😉

jane84
30. čer 2010

Endie ještě bych to úplně nevzdávala, jak jsem už párkrát psala, při prvním těhu jsem měla normální menses a test mi vyšel pozitivní až v 6tt, kdyžtak to zkus za pár dní pro jistotu. Nebo raději zajít na odběr

daniela699
30. čer 2010

Natu, ja bych to taky tak videla. Ze tam kde to delaji nejcasteji budou vedet nejvic info.
Ja jsem dneska sla do nemocnice, kde jsem byla na revizi, protoze uz fakt nevim co to se mnou je, ze porad mrsule nikde, ale hlavne to boleni bricha. Rikam si taky, tam to delaji casto, a budou vedet vic. Tak me vysetrili, na srusty to pry nevypada, mam cystu na vajecniku 20mm, ale ze to pry se normalne tvori a muze zase zmizet. A hlavne ze deloha vypada cista, bez zanetu, takze prasky zabraly. Ale zatim po te injekci z minuleho tydne nevidela nic, ze bych se chystala na ms, ze by to melo byt do peti dnu ale zatim nic a je to uz tyden.
Tak mi vzali krev, na HCG atd. a zitra jdu pro vysledky tak jsem zvedava. Muj doktor mi ani krev nebral, tak jsem mela tam z toho takovej lepsi pocit, hlavne ze se neco deje, ze ma pocit clovek ze se to snad nekam posune a vylouci se co se vyloucit muze. Ale proste zatim nejak nefunguju a bojim se kdy budu.
Vendul, jak jsem cetla nahore, taky jsem z toho takova spatna, ze ted je problem jen ve me. Pak uz jsem taky rikala, pritelovi, ze treba s jinou to bude v pohode 😒 , ale on takhle vubec nepremysli, to jsou asi ty moje rozhazeny hormony. Takze bych taky nemela takhle myslet a stresovat se, a snad se to zase zlepsi. Takze chce se to obrnit se trpelivosti, a rikam si, ze treba vsechno zly je k necemu dobry, a ze miminko si svoje rodice vybere az bude spravna doba a pak uz bude vsechno v poradku. Ale cekani je ubijejici, to zas jako jo. 😠

natulaaa
30. čer 2010

Endi janča má pravdu,po MS zkus ještě testík pro jistotu 😉
holky já se loučím,jdem s manžou ven.dneska je doma ,tak snad už dofinišujem ten plot 😵 ,ale je tam teda peklo,já tam ted jen prošla a stačilo mi 😒

daniela699
30. čer 2010

Endie, tak to mi je lito. Je to paradox, co bych ja za mrchu ted dala. Ale treba priste uz bude ten spravnej cas a miminko se zahryzne a uz nepusti. :D