Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
11. črc 2010

@fram to já jsem před ní a chvilku po ní, pak když už mám tucha, že to nevyšlo, tak mám depku a chci, aby už co nejdřív byla ms, aby se zas mohlo začít....

fram
11. črc 2010

breber, mrcha to ještě není, ale už se to rozjíždí, uvidím zítra 😒 a střelená nejsi , prostě s náma cvičej hormony 😀
licht, já vždycky považuju období cca 12 dní po mrše za úplně zabitý a nejradši bych ho přeskočila a hupsla rovnou do ovulky, pak jsem pár dní "dobrá" a jak se blíží ms, tak přesně jak ty - chci aby byla co nejdřív, abychom mohli začít další kolo. Fakt jsem praštěná 😀

fram
11. črc 2010

Kdoví jak Jane, chystala se v sobotu testovat ? 😕

breberuska
11. črc 2010

holky, teď jsem tu na koníkovi narazila na nějakou metodu výpočtu 85% šance na otěhotnění podle jonáše...nezkoušela jste to některá? našla jsem si k tomu i kalkulačku... 😉 jdu něco o tom vygooglit 😎

natulaaa
11. črc 2010

ježiš holky co to tu vládnou za depky,u někoho předovulační a u někoho mrchovsé jo 😀 😀 ,No já jsem ted tak napul,těsně po ovu a moc né daleo před ms, 🙄 ,ale víceméně poítám s ms 😠 .
My měli návštěvu, a seděli jsme venku,ale normálně jsem se těšila,až už pujdou,jsem z toho lítání kolem nich uplně hotová,v tom vedru a kafe a vodu a opékaní a furt něco 😝 😝 ,ted jsem sebou sekla na sedačku,pustila si na sebe větrák a čekám,až se trochu odlením 😀 😀 a musím jit pouklízet nádobí z terasy 🙄 🙄 a ještě k tomu zalívat i našim,protože jsou na dovolené 😝 😝

jane84
11. črc 2010

Ahoj holky, měla jsem doma tento víkend synovce, takže jsme pořád byli venku, čachtali se v bazénu, hráli na pískovišti, jsem opálená jako od moře.
@fram včera jsem testovala, ale sněhobílé. byla to teda 10 od mamatestu. Takže asi smůla. Břicho bolí čím dál víc, čípek je kratší, měkčí, ale zavřený. Překvapuje, že nepřišlo žádné špinění, hleník je pořád bílý a je ho dost. ale i tak mrcha asi přijde zítra.

fram
11. črc 2010

@jane84 tak to zas budem "mrchovat" spolu, já už špiním 😒

angelina987
11. črc 2010

Tak bábovka výborá, už je půlka snězená a to jsme večeřeli jen rýžový salát, proorže v takovém horku není ani chuť nanějaké jídlo, naučila jsem se ho dělat v Itálii a od té doby ho miluju.
Jane uvidíš zítra, už se nechystáš testovat?

jane84
11. črc 2010

Angel uvidím jak zítra, jestli mrcha nepřijde, tak v úterý testnu, ale zítra ještě ne

angelina987
11. črc 2010

@jane84 jestli jsi testla včera, tak zítra klidně můžeš, kolik jsi DC?

jane84
11. črc 2010

dnes jsem 29DC, ale nejsem si jistá jak to bylo s ovulkou, byla v rozmezí 12 až 16DC

fram
11. črc 2010

@angelina987 dej prosím receptík na rýžový salát 😉 v těch vedrech určitě bodne, už nevím, co bych jedla, není na nic chuť

angelina987
11. črc 2010

@jane84 a normální cyklus máš kolik DC?

angelina987
11. črc 2010

@fram uvaříš rýži (nebo použiješ co ti zbyde), dáš ji vychlazenou do misky k ní dáš nakrájený na kostky: salátový okurek, rajče, vajíčka na tvrdo, mozzarela (nemusí být, ale já dávám), párek, nebo šunku a tuňáka ve vlastní šťávě, zamícháš, osolíš a kdo má rád, dá si tam jogurt, nebo majonézu.
Takto to zní strašně, ale kdo u mě ochutnal, vždycky se olizoval 😉 je to mňamka

fram
11. črc 2010

@angelina987 nezní to strašně, ale naopak, hrozně lákavě. Mňam, myslím, že zítra zkusím 🙂 Dík

jahudka80
11. črc 2010

ahoj holky, tak jsem uvařená 😖 manža už sonduje zda bude sexík 😀 se nějak rozjel, prý aby se to neprošvihlo 😀 , no já už mám stejně asi po ovuli a je mi děsný vedro a nic se mi nechce, no nic jdu aspoň dodělat práci na PC 😒
@jane84 uvidíš třeba budeš mile překvapená 🙂
@angelina987 mňam rýžový salát to nemusí být špatné, já znám jen těstovinový 🙂 to se vždycky přežeru 😀 😀 😀

jane84
11. črc 2010

angel normálně 29DC, ale minulý cyklus jen 27, kdo ví, necháme se překvapit 😀

natulaaa
11. črc 2010

@breberuska Breber mi ta jeho metoda většinou vyšla,že se máme snažit,když jsem měla dostat MS 😀 😀 ,takže u mě asi tak 😀

herbie
11. črc 2010

ahoj holky tady bylo chladno posledni dva dny ale uz bude zase lip.....ja mam dostat mrchu zitra nebo pripade do stredy minulej tyden jsem ji mela 25DC tak cekam na zitrek ale uz me boli prsa a bradavky a taky me boli podbrisek a porad cejtim jak mi je teplo jak se az potim des takze mrcha to jisti dneska rano byl sex ale takova rychlovka a v duchu jsem se musela smat pritel lezel zamnou takze to tak probehlo a nas pes lezel predemnou na posteli chudak a koukal co se deje pod dekou a chtel pod ni jit no musela jsem se drziet abych nevybuchla smichy od ty doby co mame psa tak o spolecnika na vic v posteli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

breberuska
12. črc 2010

ahojky holky!
fram, tak co dneska mrcha, doufám, že nic🙂!!!!angel, ten salát asi taky dneska zkusím, úplně mně nadchl😉
natu, já jsem na netu k tomu jonášovi našla nějaké výpočty a vychází mi to od úterý do pátku. ve čtvrtek asi bude ovu, tak když se to tak pěkěn sešlo, to přece nemůže být náhoda 😀 😀 😀
jane, držím palce, jestli budeš dneska testík opakovat!!!!

jahudka80
12. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................44DC

jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................30DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................29DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 29DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................28DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................27DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................24DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................23DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................13DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................10DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 10DC

jahudka80
12. črc 2010

ahoj holky přeji všem krásné ráno 🙂

jahudka80
12. črc 2010

@natulaaa no zatím mi to nic nevyznačilo 😒

angelina987
12. črc 2010

Krásné dobré ránko všem, za chvilku valím do práce, ale naštěstí tam mám chládek - ale dneska to mám až do šesti a už teď vím, že budu ko 😎

angelina987
12. črc 2010

Jane a Fram, tak co holky??

fram
12. črc 2010

Dobré ráno,holky,
pořád je to jen špinění i když silnější. Když se nerozjede, testík koupím, ale moc se na to neupínám.
Jane, jak ty?
Krásný den, pádím do rachoty 😠

fram
12. črc 2010

@herbie tak to máte švédskou trojku 😀 😀 😀 hlavně, že příteli to nevadí a může i když máte obecenstvo 😀 😀 😀

natulaaa
12. črc 2010

dobré ránko 🙂 🙂
tak já dneska měla v plánu,že budu vstávat brzo s manžou a budu žehlit a vytírat,dokud není takové vedro ale nějak jsem to nedala 😀 😀 a ještě ležím 😵 ,no ale už fakt musíím 😠

natulaaa
12. črc 2010

Fram musíš nám dát info,hned jak počuráš testík 😉

angelina987
12. črc 2010

@fram Budu na tebe moc myslet 😉