Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

rozum
13. črc 2010

@martasl jééééé, tak to bych brala, klíďo dvě. Tak jo holky, zkusím to teda později, nevím, zda za ty dva dny, nebo až za týden, nejraději bych, to zkoušela, co hodinu 🙂

fram
13. črc 2010

@jane84 tak začínáme další cyklus , škoda ☹ ale já ti říkám, že nakonec se octneme ve společném termínu, jen ještě nevím v kterém 😀
@martasl u nás taky ani kapička . Víš , že teď jsi horký kandidát na další těhulku, která, jak píše breber, protrhne tu smůlu tady 😉

fram
13. črc 2010

@rozum budu držet palce, ať tam ta druhá čárečka je 🙂 🙂

jane84
13. črc 2010

@fram no prostě dost, my se očividně musíme domluvit, vyhovuje ti tento cyklus na //, mě parádně 😀

jahudka80
13. črc 2010

@jane84 koukám že je to všude stejné ženská lítá a chlap sedí na prdeli 😀 😀 😀
@fram v pohodě 0,5l pivka jde po vínu už bych tu asi neseděla 😀 😀 😀 dělám práci a to by to vypadalo 😀 😀 😀
@natulaaa no nefunguje páč je nějaký problém, ale nastudováno věcí okolo máš moooooc 😉 a to jsem si myslela jak tomu rozumím 😀

natulaaa
13. črc 2010

Breber já to tu taky neprotrhnu,já už mám dneska návaly horka a mrchovské břicho a já to tak mívám týden před ms a to mi sedí,za 7 dní je tu 😠 😠

natulaaa
13. črc 2010

Jahud to všechno zkušenosti z e mimina 😀 😀 😀 ,před rokem jsem nevěděla,že existuje nějaká ovulace,to jsem si myslela,že mužu otěhotnět kdykoli 😀 😀 😀

rozum
13. črc 2010

@fram Fralm, děkuji, moc tomu nevěřím, ale někde vzadu si říkám, že třeba to klapne, jen je to fakticky už moc dlouho! Já Ti to také přeji - každé tady!

martasl
13. črc 2010

fram-ani nevíš,jak bych byla ráda,kdybych tu těhu smůlu tady protrhla a další jste mě následovaly.možná je to i tím,že nás tady už dlouho nikdo nepoplival.holky co otěhotněly sem nějak přestaly chodit.občas sem jukne kopretinka a angelina.lehe jsem tady už dlouho neviděla.

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa já když poprvé otěhotněla tak jsem přečetla kde co o těhotenství doma mám 3 knihy 😀 ....ale tedy tolok co víš ty,...já sice o ovuli věděla ale myslela si že je právě v půlce cyklu...a u mě je to trochu jinak 😀

fram
13. črc 2010

@jane84 docela vyhovuje, budeme mít dubňátka 😀 😀 Musím to ještě oznámit manžovi ,ať mákne 😀 😀 😀
@natulaaa , jestli to opravdu nevyšlo, tak vyjde IVF, každopádně do 3 měsíců už budeš po ránu blejt 😀 😀

jahudka80
13. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................45DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová).................................................................................30DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).................................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ...................................................................28DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E).................................................................25DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................24DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt)............................................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................20DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) .......................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)....................................................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)..........................................................................................14DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).......................................................11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)...............................................................................11DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).............................................................................1DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)..............................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak

jahudka80
13. črc 2010

😠 se mi to rozhodilo 😠

natulaaa
13. črc 2010

Holky no uvidíme co se bude dít,ale kruci někdy si říkám,že je tolik těhotných a dětí,že kruci co je na tom tak těžkého 😠 😠 😠 😠 a podívejte jak je to těžké 😠 😠 😠 .Ach joooo,holky dočkáme se všechny,a doufám,že co nejdřív,když jsme otěhotněly už jednou,tak podruhé to taky klapně 😉 😉 🙂 .

Jahud já se nikdy o takové věci nezajímala,prostě jsem si naivně myslela,že si vrznem a budu těhu a za 9 měsícu porodím a basta ,no ale realita je krutější,ted už to vím,a možná kdybych se o to zajímala dřív,tak by jsme se do miminka pustili určitě dřív ,ale ted si už nemužu vyčítat kdyby,kdyby, ☹

Holky dobrou nocku,já valím do pelíšku ,jsem KO 😉 🙂

martasl
13. črc 2010

jahud-to nic,my si to přeberem 😉

jane84
13. črc 2010

ha, tak mi už se rozjela mrcha, tak nevím, mám to už dnes počítat jako 1DC?

martasl
13. črc 2010

holky,koukněte,no není to nádhera??
http://www.fler.cz/zbozi/plenkovy-dort-pro-holc...

jahudka80
13. črc 2010

@jane84 já ti už písnu ju 1DC a zítra už budeš aspoň 2DC jo aby jste byly s farm nastejno 😵

a.j.a.
13. črc 2010

Šmarjá, ten kůň se dneska ale vleče, to je děs 😝

a.j.a.
13. črc 2010

@rozum hm, to je fakt divné. Mamatesty jsou super. Tak jedině vyčkat, jak píšou holky a zkusit to třeba za 2-3dny. Nebo zajít na krev ??

natulaaa
13. črc 2010

Jani 1dc se počíta,jedině když příjde ms do 17 hodin ,takže správně budeš mít 1dc zítra,pokud je krev až ted,to zase vím z UNICY 😵 ,tak mi to vysvětlovali,kvuli odběru HP 😵 😵 a už nekecám nic 😀

jane84
13. črc 2010

Natul opravdu je něco co nevíš? 😀

a.j.a.
13. črc 2010

Holky, já chci s vámi do dubnového termínu 😵 😵 😵

fram
13. črc 2010

Holky, chcete si pobrečet ? 😉 http://www.mimibazar.cz/vtip.php?id=33010#diskuse

natulaaa
13. črc 2010

Jani 😀 😀 😀 😀 ,joooo nevím jak dostat vajcopřes moje zužené potrubí 😠 😠 😠 😠 ,to faaaakt nevíím 😀 😀 😀

fram
13. črc 2010

@a.j.a. tak my tě teda přiberem, duben to jistí 😀 😀

fram
13. črc 2010

@natulaaa s tou mrchou do 17h - tak to jsem fakt netušila 😕 😕

natulaaa
13. črc 2010

Fram 😵 😵 ,holky já vás všechno naučím 😵 😵 😵 ,hej ale už to fakt vypínám 😉 🙂 😀

a.j.a.
13. črc 2010

@fram to beru 🙂 už teď se těším 😵

martasl
13. črc 2010

fram!!!!teď řvu jak ztrhaná.a asi dlouho budu.je to fakt dojemný.