Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
8. srp 2010

@lucie.krajcarova hmm a kolikáty den po revizi si?promin že se ptám,ale je nás tu strašně moc 😕 😀

jane84
8. srp 2010

ahoj holky, tak jsem včera přeci jen testla, chvíli se mi zdálo, že tam něco vidím, ale asi ne, buď to bylo fakt brzo a nebo zase nic. Uvidíme, co přinese tento týden, snad // a ne mrchu 😉

jahudka80
8. srp 2010

@daniela699 no já mám taky ráda dort s pivem 😀 a hlavně obdivuji manžu on snídá jogurt s mussli a já fuj já bych to nepozřela je mi ze studeného jogurtu po ráno nablití, já vlastně moc jogurtx nejím skoro vůbec sním tak 2 za měsíc 😀 a manža tak 30 a ještě těch 500g 😀 😀 😀 no jo grafík takly jsem natěšená na ráno jaká bude teplotka ale je to ještě brzo přemýšlet zda se povedlo ale už jen 11dní a můžu testít 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
8. srp 2010

Natu, jasně, asi 21. den. přijde mi to nějak brzo... jako ani po porodu jsem první ms neměla silnou, vlastně jsem měla jen jednu. ale 2 dny jsem ji nemívala ani s antikoncepcí....

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa jojo já už jí to psala ,že já mám sice hezké grafy a prd z toho tak ať se nenervuje 😉 prostě buď to tam je a nebo nic no. A budem zas zkoušet na konci srpna a začátku září. No dnes jsem potkala svou bývalou kamarádku ,nebavíme se a oni si trapně zaparkovali auto na parkovišti vedle nás a ona se tak s někým vybyvovala samo že nahlas aby o ní vědělo celé parkoviště a když jsme dávali nákup tak šli k autu dala svého prcka do auta (její manžel nás pozdravil) ona ne zalezla do auta a chechtala se jak pipka nemohu věřit tomu že to byla nej kámoška 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a byla mi za svědka na svatbě 😢 😢 😢 😢 je mi to líto ale když se začla chovat jako kráva 😠 😠 😠 😠 tak si nebudu kazit každej den kvůli ní a tak se nebavíme ☹ ☹ ☹ a zrovna včera to výročí - to ona mě seznámila s manželem nebýt jí tak spolu nejsme

jahudka80
8. srp 2010

@lucie.krajcarova jojo z toho si nic nedělej to je všude já si vždy taky rafnu kvůli man.rodičům- tedy tchýni 😠 😒 ☹ ale co vzala jsem si manžela né jí

MS jen 2 dny???? to je divné,... byla to vůbec ms

jahudka80
8. srp 2010

@jane84 Janinko moc ti přeji // pak by mohla ještě Daníííí a třeba já a máme srpen obsazen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já jsem ale vtipná a hezky jsem se rozkecala ale když mě je nějak smutno, manžovi konči dovča a já mám nějak po náladě 😠

natulaaa
8. srp 2010

@jahudka80 ježiš já to zas ale nemyslela tak,,že pěkné grafy neotěhotní,ale tak to vyznělo,tak se omlouvám 🤐 🤐 ,já chtěla jen Dančí říct,že těhotní i divné grafy ,ale ona podle mě nemá divný graf a tu dnešní teplotu nemuže brát vubec vážně,když nespala 😉
@lucie.krajcarova hmm ono u revize sliznici hodně seškábou,takže logicky nemuže být asi ani MS silná,ještě uvidíš další měsíc 😉
@jane84 tak bylo tam něco,nebo nebylo hmm?že ty nás taháš za nos ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
8. srp 2010

holky dobou noc,manža už čeká v postýlce na mě 😀 😀 😀 ,tak musím papa 😵

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa papa 🙂 hezkou noc 🤐

daniela699
8. srp 2010

Natul, Jahud, 🙂 holky diiiiiky 🙂 ja se az tak nejak nestresuju, spis jen pozoruju co a jak a co ty teploty. Nepocitam s tim, takze kdyz tak by byl dalsi pokus stejne jak jahud prelom srpna a zari, jestli teda Jahud nebude uz ted. 😀 My jsme to dost odflakli. 😠 Ja jsem totiz tenkrat, kdyz jsem si myslela ze to nevyslo, tak jsem zacala merit jakoze v ocekavany 1DC a teploty se pohybovaly porad 36.9 - 37.1 a neslo to dolu, az o tyden pozdej jsem uz presne vedela proc. 😀 Zkousela jsem potom jeste merit dal, takze si pamatuju ze kdyz jsem byla tehu, tak byly porad kolem tech 37. Takze to mam s cim porovnat a tak si jakoze spekuluju, ale spis jakoze ze statistickeho hlediska, protoze ta prace byla odvedena zrejme po terminu. 😀

daniela699
8. srp 2010

Jahud, to je teda smutny, ze to s tou kamoskou takhle dopadlo. Taky jsem zazila jednou neco podobnyho, ale tak nejak poradne doted nevim co se vlastne stalo, proste jsme spolu prestaly mluvit. 😕

daniela699
8. srp 2010

Jani, ja drzim pesti, myslim, ze to je jeste brzo, dej tomu jeste par dni a bude to nad slunce jasnejsi. 🙂 Citis nejaky priznaky?

daniela699
8. srp 2010

Luci, treba to je jeste soucast docisteni, nevim po kolika dnech ji mivas normalne, nebo proste to jen vic serizly, tak byla slaba. Ja jsem mela taky hrozne slabou, vlastne jen spineni, a dr hned ze to nebylo ono, a dostala jsem injekci, ale zrejme to ono bylo, akorat nebylo z ceho. Rikam, si, ted uz bych byla chytrejsi, ale doufam, ze tuhle znalost uz nebudu potrebovat. 🙂

daniela699
8. srp 2010

Marti, jestli jdes zitra k dr, tak ona ti rekne co a jak, jestli folikuly jsou a jak velky, takze vlastne to bude lepsi nez test. 🙂 Tak jsi aspon jeden usetrila. 🙂

daniela699
8. srp 2010

Holky, tak ja taky pomalu vypinam. Mejte krasnou noc 😉 a papaaa zitra. 🤐

yfka30
8. srp 2010

@daniela699 jo jo byla jsem na Obilňáku, akorát jsem teda neměla pokaždé stejnou dr. 2x jsem měla Krajčovičovou, taková mladá slověna, ještě tam byla jedna, ale u ni jméno nevím, u té jsem taky byla 2x a ted naposledy u dr Lukášové. Já jsem tak ráda, že už tam nemusím 😕 🙂

lucie.krajcarova
8. srp 2010

Natu, Dani, díky tak podle všeho to asi bylo ono, jen jsem to takhle brzy nečekala. můj cyklus míval totiž tak 32 dní, když jsem nebrala HA, tak mě to dost překvapilo. ale na druhou stranu - je to dřív, třeba i budeme moct dřív začít to je fajn. dnes jsem se dozvěděla o dalších těhulkách, co čekají druhé dítě, tak mě to dost vzalo 😖

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa v pohodě nevyznělo a i kdyby tak máš pravdu graf nic neznamená, může jen napomoct kvůli ovuli ale jinak bych na něj nespoléhala 😉
tak já jdu spát, udělala jsem nějakou práci zítra musím pokračovat 😝 teď už jdu spinkat 🙂 dobrou všem

mv
9. srp 2010

@lucie.krajcarova já měla 1. porevizní mrchu naopak tak silnou a s takovýma bolestma, že jsem si musela vzít dovolenou.Fuj!!! 😝 Tak doufám, že už ta další bude v pohodě.Asi je to fakt hodně individuální.Třeba tohle byl jen předvoj mrchy, když jsi mívala delší cyklus.

@natulaaa
@daniela699 jste dobré, že zvládáte střihy.Já jsem se svého času našila hodně, ale vždy bez střihu, ty jsem nikdy nepochopila, co jako tam po mě chtěj.... 😀

@jahudka80 jsemse teda nasmála té kombinaci jídel. S tou kámoškou mě to mrzí.Mě moje hodně dobrá kámoška od revize nenapsala ani řádku, dost mě to mrzí.Chápu, že má malé děti a neví, kde jí hlava stojí,ale že si nenajde tu minutu na poslání zprávy alespoň občas. ☹ Sama si před lety prošla tím samým, tak dobře ví, jak člověku je.Ale zase mě hodně držej holky, co bych to od nich bývala nečekala. 😵

Ten pravej vaječník bolí jak prase.Ten by mi byl ovšem k prdu.Proč mi musí fungovat ten, co nepotřebuju... 😠
Zítra jsem chtěla jít na kontrolu, blíží se konec šestinedělí a teď vůbec nevím,snad ty bolesti do zítra přejdou.

zzzzuuuuzzzziiii
9. srp 2010

Ahojky holky...
tak je zase pondeli. Vikend byl celkem pekny. Myslim, s manzelem... opravdu, cim min od neho cekam, tim vic jsem prekvapena, jak hezky se dokaze chovat... ale i naopak, takze lepsi nic necekat...
Jinak i pres to vsechno mam hrozny strach, ze to udela znovu a znovu se s ni sejde... co kdyz to udela a zas mi bude lhat? Vzdyt ja na to ani neprijdu, muzu si rikat, jak skveleho mam muze a ono treba...☹
Jinak vcera mi skoncila mrcha, takze trvala 5 dni, to je docela malo... a zitra jsem objednana na preventivni prohlidku po prvni mrse k doktorovi a na citolku.

jahudka80
9. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....28DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................27DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................27DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................26DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................25DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................25 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................23DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................22DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............19DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................17DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................10DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................8DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex ).........................................................................................7DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................................................4DC

daniela699
9. srp 2010

Dobre raaaaanko babizny 😀 babizna z Brna hlasi prichod. 🙂

daniela699
9. srp 2010

Yfko, tam je to s tim cekanim fakt sila co? Treba jsme se tam nekdy potkaly a ani o tom nevime. 🙂 Jsem tam za posledni mesic byla kazdej tyden, nekdy i dvakrat. Mne prave ta Krajcovicova prohlizela hned prvni den co me tam poslal doktor pred revizi, a zdala se mi takova prijemna, ale pak pri dalsich kontrolach byla teda neprijemna, nevim co se ji stalo, ale bylo to fakt hrozny. Byla jsem pak u Svitekove jeste, takova tmavovlasa, tusim culik mela a ta byla super. A ted naposledy asi taky ta Lukasova, taky tmavovlasa. Akorat si rikam, ze by bylo lepsi mit furt toho stejnyho doktora, kdyz uz jsem tam musela chodit. Mam tam jit jeste po ms, kvuli te cyste a pak se uvidi. Nejsou spatni, rozhodne maji to zazemi, laborky a vsechno, ale to cekani je priserny.

daniela699
9. srp 2010

Mv, tak to jsi dobra 🙂 , ja bych to zase bez strihu vubec nedala. Jakoze neco jednoduchyho asi jo, ale treba kalhoty nebo sako, nebo neco co je vic cleneny, tak to bych bez strihu nezvladla.

veraakubik
9. srp 2010

Dobre rano,tak take hlasim prichod..Jeste za tady je tabulka-diky za ni moc a za to,ze v ni taky muzu bejt..Koukam do ni a koukam,ze mi dneska zacina prvni snazici den-ja uz ho ale zahajila vcera..No nic..Zase zitra-ono vseho moc skodi..Pak jen to hrozne cekani-hrooozne dlouhe cekani-jak ja ho nesnasim..Jinak co ce grapoveho dzusu tyce-piju ho denne prez litr,tak treba to bude i neco platne.. 😉 😉 Budu dehem dne nakukovat,tak zatim hezky den..

daniela699
9. srp 2010

Zuzi, to je prave ono, myslim si, ze byste si meli promluvit. Protoze jestli se treba opravdu nic nestalo, a ty se budes akorat trapit, tak ty tve obavy mohou narustat a narustat az do obrich rozmeru, a jednou te to pak pohlti a budete treba resit neco co uz mohlo byt davno prekonany. A pokud to udelal, tak aby opravdu nemel pocit ze mu to tak krasne proslo a priste kdyby byla prilezitost tak si s tim nebude delat hlavu, jen to lip zamaskuje. Ja nevim, tezko soudit, nevim jaky mate vztah, ale myslim ze ted to nevyresene visi mezi vami a ty zaklady na kterych znovu budujete jsou dost krehky.

jahudka80
9. srp 2010

@daniela699 Ahoj 😉 🙂
@veraakubik Ahoj 😉

Holky já měla příšernou noc 😝 ve 2h ráno malá brečela, nevím proč ,ale řvala a chtěla jít ke mě a já jak spala cca 2,5h tak jsem jí říkala ať kouká spinkat, že je noc a ptala se na tatínka, tak jí říkám tatínek taky spinká, nechala jsem jí pootevřené dveře a naštěstí byl klid, ale za chvíli mě probudila bouřka, příšerná lilo děsně, jestli to zas bylo i nad náma v LB chudáci lidi 😢 . No tak jsem teď rozlámaná, nic mě nebaví nic se mi nechce ☹ : Včera věčer po 9h mi psala kamarádka přijeli z PL tak jen písla, že jsou doma, že to byla hrůza, strhané silnice, voda všude ☹

natulaaa
9. srp 2010

dobré ránko holky 🙂 😉
@mv no já teda nejsem dobrá 😀 ,já taky právě těm střihum vubec nerozumím 😀 😀

já mám dneska nějak moc elánu 😲 😲 😀 😀 ,a mám posledních 14 dní,že mužu makat,tak se chci pustit do umytí oken ,vyperu si dva koberce,jen běhouny,musím ostříhat psa a okoupat,to je program skoro nacelý den 😀 ,to zas budou nervy 😠 😀 a musím žehlit 😝 ,ale tak mám na to 14 dnu 😵 ,pak už nesmím makat u injekcí 😕 ,tak pak se budu učit šít ze střihu,jestli nějaké seženu ovšem 😉

zzzzuuuuzzzziiii
9. srp 2010

@daniela699 ach jo daniel, je to tak tezky...
jak se jednou narusi duvera, tezko se dava zpet a muzu to s nim resit a nemusim... ☹
jsem vseobecne moc hodna a to znamena, ze uplne blba...