Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
11. srp 2010

@daniela699 zvědavá jsem taky , ale moc tomu nedávám ☹ budu teď držet palečky tobě a helče 😉 😉

jahudka80
11. srp 2010

@pe_t 🙂 to jsi hodná snad mi to držení palečků všech přinese štěstíčko 😵 😵 😵 byl by to krásný konec prázdnin

helcenka
11. srp 2010

Marti, to mám. Doufám, že jsem si smůlu už vybrala a žádná pohroma mě nečeká. 🤐 Noha bolí při každém šlápnutí, ale nemám to nějak extra rudé nebo oteklé a ten říznutý palec, to je horší, při každém použití mezerníku na klávesnici mi v něm cuká, no hrůza. Ani to nechci vidět, mám to stažené náplastí a nemám odvahu se tam podívat. 😝

Jahud, to jsi hodná, že držíš palce i mě, ale já nedoufám. Manža včera zrovna z legrace prohodil, že by byla hrozná sranda, kdyby z toho jednoho pokusu něco bylo. Tak jsem ho upozornila, že minule taky něco z "jednoho pokusu bylo". Tak už byl zticha. Ale ani já tomu nedávám naději, ale ta umírá poslední, viď Dančo? 😉

helcenka
11. srp 2010

Jahud a na tebe jsem taky zvědavá, vždyť to byl úplný maraton 😀 😀 😀

jane84
11. srp 2010

holky já držím palce všem, protože čím víc těhu bacilů, to by bylo, aby se pak rychle nemnožily // 😀

lucie.krajcarova
11. srp 2010

Heli, tak to se ti moc nedařilo... ale pokojíček bude stát za to, uvidíš!!!!
Dančo, ta únava.. vzpomínám si, jak jsem bývala strašně unavená, zaspala jsem, když jsem jela v metru z práce, nastoupila jsem na opačnou stranu metra -- a to jsem už byla těhu, jen jsem to nevěděla.
Holky,suprově jsem si zahraála s manžou tenis!!! je to paráda!!

daniela699
11. srp 2010

Heli, jj, tak nejak, nejaka nadeje je, ale nedavam tomu moc, takze se radsi "chystam" na mrchu. 😀 Akorat je ted takovy blby to, ze vlastne nevim kdy bych to mela dostat. Jak jsi psala ze jsi tenkrat mela ovu 15. DC tak to byl jak dlouhy cyklus, respektive ktery den jsi ocekavala mrchu a misto toho dve //? 🙂

Holky, ja nam vsem drzim pesti co to de a preju to vsem, to je jasny. 😀 Ted teda hlavne Jahud, je na rade a prece jen uz to je nejaka doba. Ale to same plati pro Jane. A my vas potom budem nasledovat. 😀
Sama jsem zvedava kdo se presune nahoru do vitezny tabulky. Zase by to mely byt alespon dve, at si nepochroumame statistiky. 😀 Ted jsem si tu nasi spodni tabulku predstavila jak se losovala sazka v tom bubnu, jak se to v tom tocilo a obcas to vyplivlo nejaky balonek a pak se z toho vytahly ty usi kde bylo cislo. 🙂 Taky se tak tocime a obcas je nekdo vylosovan. Nejake to stastne cislo. A driv nebo pozdej je vytazeno kazde. 🙂

daniela699
11. srp 2010

Luci, ja taky kdyz jsem byla tehu, tak jsem zase chodila spat tak v devet, padlo to na me a sla sem a to jsem pritom nocni ptak a normalne jsem chodila nejdriv ve 12, spis pozdeji. Ale dneska to teda byl utlum, tak od jedenacti do pul ctvrte to trvalo. 🙂
Zrovna minuly tyden jsem zjistila ze jsou tady kousek od nas nove kurty, tak jsme si rikali, ze bychom si mozna taky sli zahrat. Tak uvidime, jestli se dokopem. 🙂

jahudka80
11. srp 2010

@helcenka @daniela699 no holky za týden tedy 8dní už budem vědět 😉na jednu stranu říkám, že to strašně letí jako voda a když čekám na mrchu - kterou teda nechci tak to děsně trvá 😀 😀 😀. No huláká tady za mnou koš s prádlem a nikdo ho neslyší, říkám manžoj ať se zvedne z gauče a žehlí 😀 😀 😀 a on nijak neslyší 😀 😀 😀. Prý to neumí, no tak budu muset já no, jako by nestačilo, že makám přez den a ještě teď musím na PC a na to nemám čas páč musím , žehlit 😒 😠

🙂 Tak holky menstrulky hurá do další ovulky. Ovulky holky šup do postýlky. Hezky plodit ať můžete za 9měsíců rodit. A my čekatelky na mrchu pošleme se do vrchu. Na vrchol tabulky tam už jsou jen těhulky 🙂

Dobrou noc od vačí Jahulky 🤐

jahudka80
11. srp 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
11. srp 2010

@jahudka80 jéééé krásná bááseń 😀 😀 😀 😀 😀

Dani já kukám na kelišku 😀 😀 😀 ,holky to je tak správná hovadina,že se tu chlamu,i když jsem to viděla už 100X 😀 😀

helcenka
11. srp 2010

Dančo, já mám ovuli normálně tak 14,15 nebo 16DC. To je u mě normál. Teď v dubnu, když jsem otěhu, jsem ji měla dřív, to bylo vlivem stresu, malej měl zrovna 40horečky a neštovice. Tak se mi to posunulo na dřív. Takže těch 11 DC byla výjimka.
Jinak počítám vždycky 28 respektive 29 dní a pak čekám mrchu. Takže to tak počítám. Ale MS před prvním těhu jsem mívala tak 26-33DC a teď před otěhu po vysazení antiko tak 27-29DC, takže docela pravidelný. Jinak obě těhu mi test ukázal // v obou případech 18DPO, vždycky to byl test s citlivostí 25, takže standard. Ale Natul psala, že to holkám ukazuje // většinou dřív. Možná ten test s vyšší citlivostí, myslím, že je 20, ten by mohl těhu ukázat už 10DPO a mammatest teď začal standardně dělat test s citlivostí 10, ale o něm jsem četla, že není tak spolehlivý, ale těhu prý může ukázat už od 8DPO. Tak si pak vyber.
Já už jsem se rozhodla. Pokud mě to zítra ve městě zláká, tak koupím test a pokud v pátek nedostanu MS, tak v neděli zatestuju. Sice mě pobolívá trošku bříško, ale co mi nasadilo brouka do hlavy, tak to, že mě vůbec nebolí prsa a normálně je mívám už pár dnů po ovulaci hrozně citlivé až do MS. No nebudu dělat závěry, protože třeba při obou těhu jsem byla už před očekávanou MS strašně unavená a teď mám docela dost energie a nemusím ani tolik spát. Ale podrážděná jsem pořádně, až mi manža dneska říkal, aby už MS dorazila, nebo se bude muset snad na pár dní někam uklidit nebo půjde někam na brigádu..... 😀

To je zas román, tak snad je to trochu pochopitelný.

helcenka
11. srp 2010

@jahudka80 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀
jinak s tím žehlením, při prvním těhu jsem to zvládala dobře, až v 8.měsíci jsem si spálila žehličkou břicho, tak manža nastoupil a žehlil, ale jen "rovné věci" a moje mamka zbytek. A teď při druhém mi bylo strašně zle, tak manže opět žehlil ony "rovné věci" a zbytek zatím nikdo, takže když jsem se vzpamatovala z revize, tak jsem zjistila, že už nikdo nemáme nic na sebe, protože je to naštosované v koutě a chudák koš na prádlo je asi tak pětinásobně plný. Tak jsem nastoupila a všechno během týdne vyžehlila. Už to nechci nikdy zažít. 😀

daniela699
11. srp 2010

Jahud, me ty tvoje basne vzdycky tak hezky pobavi, kde jsi k takovymu basnickymu strevu prisla? To neni jen tak samo sebou. 😀

daniela699
11. srp 2010

Natul, ze by ses inspirovala? 😀 😀 😝

daniela699
11. srp 2010

Heli, tak to mas hodne podobne jako ja. Ja jsem to kdysi mivala delsi, tak 35 dni, pak jsem dlouho brala HA, vlastne asi tak 10 let, mozna i trochu vic, nevim presne, a po vysazeni jsem to mela uplne jak pri HA - takze 28 dni. Ale to jsem nevedela kdy je presne ovu, jen podle toho ze me bolely vajecniky, tak tak nekdy asi 12. den bych to videla. Takze ted moc nevim kdy to cekat. Kdyz bych brala ze ted to byly dva cykly a byly 33 dni a jednou mi to ovu vyznacilo podle teplot 17. den, takze LF byla 16 dni, tak si rikam budu teda ted, kdyz byla jakoze 14. den, pocitat +16 dni, takze ms vychazi tak na 17.8. A ty dve carky jsem taky videla az 18. den, sice byly jen slabe, ale byly.
Ty testy, taky mam tu 10tku, kdyz jsem to kupovala s ovu testama tak mi ji automaticky dala. Ale zkouset to nebudu. 🙂 Mam jeste pak nejaky dalsi, ty jsou asi 25, ale ty zkouset taky nebudu. 🙂 Nejdriv pristi tyden pred tou kontrolou, tam jdu 18., ale myslim, ze nebude co. Tak i tak to bude dobry, i kdyz to jedno by bylo prece jen lepsi. 😀

lichtakova
11. srp 2010

@jahudka80 krása 😀 😀 😀

daniela699
11. srp 2010

Holky, ja jsem to zehleni nejak vzdala. 🙂 Kdyz to vesim, tak to co jde davam na raminka, a pak to ani neni potreba, spodary nezehlim, pyzama taky ne, a rucniky taky ne. 🙂 Obcas nektery veci prejedu, treba kosile a tak, ale to moc nenosime, nebo jsou nemackavy. Asi s miminkem pak budu, ze to jakoze se tim sterilizuje, ale ted na to hazim bobek. 🙂 Takze vas obdivuju, jak jste rikaly, ze v tech vedrech jste zehlily. 😀

lichtakova
11. srp 2010

@daniela699 nestresuj se žehlením 🙂
mně nejvíc prudí ty bílý hadry, moje a mužkovi, do práce, to se strašně blbě žehlí, ještěže nenosíme pláště ani jeden, to je vůbec na picnutí

helcenka
11. srp 2010

děvčata dobrou

lichtakova
11. srp 2010

@helcenka s kobrou 🙂
pa

jahudka80
11. srp 2010

@daniela699 😀 😀 no žehlení u mimi 😀 😀 no jsem žehlila asi jen první 3měsíce, měli jsme poblionka a 4xjsme převlékali a tak nezbylo než sundat prádlo přímo z věšáku a malé obléct 😀 A teď žehlím jen to co se musí a to jsou trika manžovi do práce a sem tam něco Máje jinak na to prdím veci na doma, ručníky ani kalhotky fakt nežehlím ale znám takové co žehlej i ponošky 😀 😀 😀
@lichtakova no mě to jde tak nějak samo

jak tu tady večer sedím, neříkám že se nudím. Maža leží na gauči a jeho klídek už mě vytáčí, ja se nemohu hnout a musím se tu přetrhnou. Teď jsem práci dodělala a furt tu je ta halda, že se sama nevyžehlí teď mi právě došlo tak pohni Jahodo prdelí páč bez tebe by to fakt nešlo 😀 😀
@natulaaa keliška je supr baba tu já tuze ráda aj ostatní postavy dokáži mě pobavit. Není nad hezkou komedii českou 😀

daniela699
11. srp 2010

Lichti 😀 to je dobry - s kobrou.
To obleceni je takovej silnej matros ne? Nevim teda co presne nosite, ale predstavuju si takovy ty bily kalhoty, nejaka bavlna asi takze se to musi na moc stupnu. Ale to je jen moje predstava. A vy teda oba pracujete ve stejnem oboru? 🙂

daniela699
11. srp 2010

Jahud 😀 . Takze v podstate to bude tak nejak pri starym aji s mimi, budu na to hazet bobek. 😀

daniela699
11. srp 2010

Ja uz bych sla taky klidne spat, ale cekam na Sberatele kosti na Prime, to me bavi.
Nejak se mi chce furt chrnet. Ale to je urcite nejakej pms. 😀 Rikam si, jak premyslet nebudu a vono se to moc neda. Ale zatim me to vubec nelaka vytahnout nejakej test, protoze zklamana muzu byt i potom. 😀 Taky to je asi tim, ze tusim, ze nic, tak ho nechci plytvat. 🙂 Ale dost uz... 😀

daniela699
11. srp 2010

Tak ja se holky loucim, vypinam kompl, tak krasnou noc a a hezke sny a pa pa zitra. 🤐 🤐 🤐

mv
12. srp 2010

Dobré ránko,
za chvíli razím k mudrovi na druhý pokus, tak snad zase nenarazím na plnou čekárnu lidí... 😝 Ale dneska bych tam i mohla počkat.Takže budu dočítat až večer, to si dám za 2 dny...
😉
Jsme byli včera s manžou v kině a pak jsme nemohli hodinu odjet z parkoviště.Přímo místo, kde jsme měli auto zapáskovaný, hromada policajtů v černým a kuklách s pistolema,2 sanitky a na zemi leželi 3 chlapíci, už od pohledu určitě "féroví" 😀 😀
Teda ten pocit, když tam na ně míří několik pistolí a člověk stojí u toho, no fskt nic příjemného.Ještě pak hned po filmu( byli jsme na Počátku a dobrý,líbilo se nám),kdy člověk viděl samou střílečku a vše se odehrávalo mezi realitou a snem , divnej pocit. 😒
U kadeřnice byly 2 ženský a obě břichatý..... ☹ Chápete to, já je teď snad přitahuju, či co.Ale zrovna včera úplně v pohodě,klidně jsem se s nima bavila,co a jak se těšej na mimísky.
No nic, tak já razím na tu kontrolu.Odpoledne mám babinec, tak páček večer. 😉 A hezkej den všem!!!!! 😵

mv
12. srp 2010

jo, a ještě jsem se chtěla poptat zdejších zkušených. 😉 Četla jsem tu už v několika albech, že holky ten kontryhel používají i na zkrácení cyklu, ten má taky tento účinek??Já myslela, že je na sliznici jen.Kratší cyklus bych teda nevítala.
A pak ještě Femigard, že kromě srovnání hormonů ovlivňuje i negativně dorůstání folíků.To by se mi taky nehodilo,jsem vůbec ráda, že rostou a stejně jen většinou prcci. 😒 Víte o tom něco????
A už pádím, pa

zzzzuuuuzzzziiii
12. srp 2010

@martasl masti nejhorsi na tom je, ze ja jsem proti temhle virum ockovana... doktorovi se na prvni pohled muj cipek libil, rikal, ze se mu nezda, ze by tam byl nejaky problem. ale v kvetnu jsem mela 4!!! mam si volat v zari... vis ja mam strach, ze kdyby to bylo blby a musela jsem na zakrok, tak se zase zdrzi nase delani miminka... jak dlouho po zakroku se nesmi otehotnet. ja si jen myslim, ze je to hrozna komplikace, ten cipek potrebuju k tehotenstvi a oni by mi ho chteli uriznout??? ☹

natulaaa
12. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nesmutnííí ,to bude dobrý,myslím,že doktoři už od pohledu poznají ,jestli je něco špatně, 😉 😉

jinak dobré ránko 🙂 🙂 🙂 ,dneska má být náádheně a pak už hnusně,tak se chci jít opalovat 😵 😵