Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
7. zář 2010

@lucie.krajcarova můj Dr říkal, že je to idální 😉

natulaaa
7. zář 2010

holky právě,ty holky,které jich měli mín,taky vydržely,ty kteé jich měly hoodně tak zas měli velký odpad,je to ruzné,věřím,že dva zbydou,ty nejslabší už odpadli a ted už by to mělo být lepší,tak snad noo,ale bude to dlouhý týden 🙄

jane84
7. zář 2010

@natulaaa už jen 4 dny 🙂 všechny ti tu držíme palce i u nohou. Jsi favorit se // na září, kdo jiný než ty by je měl zahlásit 🙂 abys nám ještě nehlásila dvojčátka, to by sis zabrala září jen pro sebe 😀

natulaaa
7. zář 2010

@jane84 Jani moc děkuji,si hodná 😵 ,už mi je líp 😵 ,psala jsem si s holkama na jiných diskuzích a některé neměly ani těch 5 a ted mají dvojčátka musím věřit

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@breberuska úplně tě chápu... my si řekli, že rodině to povíme až po NT screeningu.. ale sem si metřík určo dám.
to je prima, že to doktor takhle pěkně ohodnotil 🙂

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@natulaaa zkus se na to dívat pozitivně, někomu se nepodařilo žádné vajíčko - třeba neměli stimulaci. stále máte velkou šanci. naděje umírá poslední 🙂

lucie.krajcarova
7. zář 2010

tak kdo bude testovat?????? fram? endie? silviee? ty poslední dvě neznám, ale podle tabulky už by se něco mohlo dít!!!
u mně furt nic. čtvrtý den mě pobolívá podbřišek, občas křeč.. no nechápu to. měly jste to tako jako porevizní mrchu nebo druhou???

jane84
7. zář 2010

já možná testnu zítra nebo ve čtvrtek

zzzzuuuuzzzziiii
7. zář 2010

@mpetula jsi zlatka... dekuju za utechu. je to hrozny, presne, clovek akorat ceka a ceka a nic jinyho... ja si ted sla do lekarny nakoupit kontryhelovy caj a ovulacni testy a jsem pripravena.

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova hmmmm to je divný - ale říkala jsi, že míváš delší cyklus ne? jééé a nebudou náááááááhodou // ?

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova ještě mě napadá - šalvěj vyvolává opožděnou ms.....

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@pe_t jo? právě jsem se chtěla zajímat o to, jak to urychlit. mám si ze šalvěje udělat čaj nebo jak na to?

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova jj já si ji koupila posledně,ale ani ji nepotřebovala. Ten den jsem to dostala. Ale mám ji nachystanou na tento cyklus 😉 . Normálně jak kontryhel - čajík 🙂

lucie.krajcarova
7. zář 2010

aha dobře. já mám domácí 🙂 dávkování jedna lžička na šálek? a 2x denně?

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova jj a kolikrát ale - to jsem nenašla. Myslím , že dvakrát denně. Jinak hodně jsem ještě našla toto:
Menstruace - vyvolání opožděné Smíchejte 10 g pelyňku, 10 g šalvěje a 10 g máty peprné s medem tak, aby vznikla hustá pasta, kterou nanesete na plátno a přiložíte na oblast podbřišku.
To se hooooodně doporučuje, když zadáš do vyhledávače vyvolání ms, tak tady ten recept na pastu a přiložení na bříško ti mnohokrát vyhledá.... 🙂

lucie.krajcarova
7. zář 2010

to je dobré, ale nemám tu pelyněk. takže asi nic. zkusím ten čaj. louhuje se to jak dlouho?

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova 15 min. v zakryté nádobě - já prostě ten hrnek s bylinkama vždycky přikryju malým talířkem.

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova v těhotenství se samozřejmě nesmí 😉

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@pe_t no ty mě děsíš.. a jak to jako mám poznat? jdu se zeptat babičky..

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova no je to logický - když vyvolává opožděnou ms, že se nesmí v těhu. A taky je to napsané na obale . Udělej radši testík, jestli si nejsi jistá - teď už by to mělo být na něm znát ne?

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@pe_t no uvidíme..

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova 😵 😵 😵 uvidíme! Tak mě napadá - ale ta babička tu nebývá každý den ne?

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@pe_t nebývá, já vím... co se dá dělat..

lucie.krajcarova
7. zář 2010

takže jsem si udělala test a nic. jdu na ten čaj!!!

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova neděláš z první ranní? Jakej máš - ten hodně citlivej mamatest?

lucie.krajcarova
7. zář 2010

mám ten obyč asi... psali, že z jakékoliv moči..

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@pe_t ty jo, ty mi dáváš.. tak já radši ten čaj pít nebudu, a zkusím to zítra z ranní moči...

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova 😀 😀 😀 třeba už nebudeš muset - třeba do zítra se přižene 😉

lucie.krajcarova
7. zář 2010

@pe_t jo to je možné. akorát že zítra vyrážíme do zoo, to se mi moc nehodí.. 🙄

pe_t
7. zář 2010

@lucie.krajcarova no tak to chápu - ale zase za tu rasdost, že druhá by byla tu to stojí ne? 😉 🙂