Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
28. zář 2010

@pe_t jj trvá to několik dní. nezapomeň, že nejrychlejší spermie dělají kluky a ty trvanlivější si na vajíčko počkají a dělají holčičky. tak my to zkoušeli i před. akorát že jsem zapommněla, že je lepší se předtím nemýt 🙂))) tak třeba dnes to vezmu jen vodou, pro větší trvanlivost 🙂
taky je tu hnusně, ale už asi neprší. my budem doma, všichni marodíme. tak bude skoro gaučový a knížkový a časopisový den 🙂

jahudka80
28. zář 2010

dobré ráno,
u nár chčije a chčije 😀 😀 už od neděle furt 😠 😠 teplota stoupla 😀 tak uvidíme. Babí zas sonduje proč jsem byla u dr. jestli nejsem těhotná 😠 😠 😠 to by se člověk posr... a ráno mi volala mamka (babička jí to řekla) a tak se ptala zda je vše v pořádku a že babička říkala že jsem byla u dr. a tak jsem říkala, že jo a ptala se jestli nejsem těhotná tak jsem řekla že ne ☹ 😠 😠 😠 ty jejich otázky mě deptaj
Dnes budem taky doma válet se a čučet na tv k obědu udělám knedlík a segedínek 🙂 Včera květák s dnes segedín 😀 😀 😀 smrádek ale teplíčko 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
28. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)....42DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................31DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................27DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................24DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................23DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................21DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................18DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................17DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................16DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................16DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................15DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..13DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................12DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 12DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 8DC

fram
28. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a jak to vypadá s tebou? Kdy budeš zkoušet znova testovat?

zzzzuuuuzzzziiii
28. zář 2010

ahoj holky, je hnuste, tak jsem se dala do nakladani...
dneska jsem asi 27 DC... porad mam tlak v podbrisku, ale to uz tyden, nicmene vcera byl test bilej a dalsi si udelat mam strach...
ach jo... dneska mam zase pocit, ze to je vse v me hlave a ze chut na sladky mam prece porad... ☹

fram
28. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak zkus vydržet do víkendu a jestli mrcha nedorazí, testni znova. Negativní test 26DC vůbec nic neznamená!!

daniela699
28. zář 2010

Ahoj holkyyyyy!!!! Jak se mateeee? 😀 😀 Tak jsem zpet. 🙂 Dovolena byla suprova, Kreta je fakt proste nadherna, zato ten navrat tady do toho hnusna, teda nic moc. 😠 Ale porad citim to slunicko, tak doufam, ze mi to jeste chvilku vydrzi. Zitra po dlouhe dobe do prace, to bude zase pecka.
Trochu jsem neco docetla a videla jsem, ze tajnustkarka a.j.a. to teda vydrzela dlouhooo 😀 , ale moc velika gratulaceeeee. 😀 A dodatecne vsechno nejlepsi k svatku, darecek uz mas, tak ted at jen hezky prospiva. 🙂

A rozum a verka taky velika gratulace 😀, at je vsechno uz v poradku. 🙂

lucie.krajcarova
28. zář 2010

@daniela699 Dani, vítej zpět, vydovolenkovaná 🙂 a co to tvoje 41DC??

fram
28. zář 2010

@daniela699 ahoj, vítej zpátky 🙂 a mám stejný dotaz jako Lucka 🙂 🙂 Zítřejší návrat do práce nezávidím, já jsem vždycky úplně na prášky, když se vracím po dovče 😒

daniela699
28. zář 2010

Holky, dekuju za privitani. 🙂 No to moje dnesni 42DC se ma asi takhle. 🙂

a.j.a.
28. zář 2010

Ahoj holky 🙂 počasí, že by člověk psa ven nevyhnal 😝 to je fakt hnus. Ještěže jsou v telce ty pohádky 🙂 malá dneska vstávala zase až v 9:45, tak jsme se aspoň super prospaly 😵

@lucie.krajcarova Luci, ne ne, nebydlíme. Ale manžel dneska musí pracovat s tím, že si to vynahradí nějaký pátek, tak jsme s malou u našich, ať nejsme samy 😵 brácha nakonec musel taky do práce, taťka je pracovně na Slovensku, takže tu s mamkou relaxujeme samotné 😵

@pe_t to znám 🙂 já taky vždycky, jak cítila ovu bolest panikařila, že jak nebude hned sex, tak neotěhotníme nikdy 😅

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 Dančo, to je úžasná zpráva 😵 to jsou nádherné // 😵 blahopřeji 😵 vypadá to, že září je fakt úrodné 😵

daniela699
28. zář 2010

Ale drzim se pri zemi, clovek si rika, stat se muze cokoliv, i kdyz si samozrejme preju, aby to tentokrat bylo dobre.
Vubec jsem to necekala, protoze se mi zdalo ze ovulace stejne nebyla, a kdyz mi dr z krve potvrdila, ze byla, tak ze jsme to stejne propasli, atd atd. S sebou na dovcu jsem si nabalila horu potreb a spuntu 😀 a cekala. Den pred ms me bolelo bricho, az jsem na vylete v Chanii z toho byla uplne spatna, a padl na me splin, ze treba se to uz nepovede. No bolelo me bricho desne. Dalsi den jsem cekala ze to teda prijde, a ono nic. Tak si rikam, tak ted se mi jeste rozhasi cyklus, no to je super. Mela jsem s sebou jeden jediny test, ze kdyby naaahodou, tak jsem vydrzela do pondeli, rano v polospanku nacurala do kelimku, ze teda prvni rani nejlepsi a sla jeste spat, ze stejne urcite az se vzbudim znovu tak uz to akorat vyleju. No a ono porad nic, tak jsem v koupelne na zemi zatestila a vyjukla na me hned ta testovaci carka, ze jsem si jen mnula oci a rikala si, ze urcite blbje vidim. Byla jsem opravdu presvedcena, ze nic, tak jsem si to chtela jen potvrdit, s tim ze vecer si teda koupim konecne to ouzo. 🙂 No ale carka byla. Po navratu v nedeli jsem jeste koupila jeden pro jistotu, to je ten spodni, meli jen desitku, ale to je jedno, spis slo o to jestli tam bude. A vcera jsem byla u doktorky na kontrole a je to na spravnem miste, je tam ten cerny vacek a v nem bublinka. Takze za 14 dni kontrola. Zatim se raduju jen opatrne. 🙂

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 díky moc za přání 😵 super, že se vám dovča vydařila. Jak tam bylo teplo ? Máš nějaký odkaz toh místa,kde jste si tak hezky užívali ? Na Krétu bych taky někdy moc ráda jela.

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 juu, ty jsi stihla už i kontrolu 😵 tak to moc moc moc držím pěsti. Určitě bude všechno v pořádku 😵

fram
28. zář 2010

@daniela699 😵 😵 😵 😵 co dodat, krásný čárečky a tichoučká gratulace. Moc ti to přeju 🙂 🙂 a závidím 😉 Prskej prosím bacily. 🙂 🙂

daniela699
28. zář 2010

Ajo, my byli na Krete uz poctvrte, mezitim teda i na jinych ostrovech, ale na Krete je to asi fakt nejhezci. A taky tim, ze je velka, tak je tam spousta mist kam jet. My tentokrat byli kousek od Chanie, v Platanias, v takovem celkem hodne turistickem stredisku, ostatni uz bylo hodne vyprodane, kupovali jsme to jako last minute, ostatne jako kazdy rok, ale letos, jestli byla mensi nabidka, nebo co, tak uz nebylo moc na vyber. ale tim jak bylo zari, a anglicani nejak nejezdi, tak tam byl uplnej klid. Pro zmenu zase hooodne scandinavcu, to jsem pred tim nikdy nevidela, ale ti bordel nedelaji. 🙂 Byli jsme s Alexem, ale kupovali jsme to pres zajezdy.cz, tady je odkaz - http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/kreta/studia...
Teplo bylo, more 26 stupnu, pres den teploucko-nekdy az vedro a vecer uz chladneji, coz je dobry zase na spani. Driv jsme byli i v srpnu, ale to je fakt vedro porad. Zase jsou o neco delsi dny nez v zari.
Roky pred tim, jsme byli v Plakiasu na jiznim pobrezi, v Malii na severnim, a v Bali taky na severu. Kazdy ma neco do sebe, na vylety je ale vzdycky lepsi to severni a nekde spis uprostred. Vzdycky si pujcujeme auto a jezdime do vnitrozemi nebo na opacny pobrezi, to urcite za to stoji. Byt jen v tom stredisku, to bych asi nedala.
No rozhodne doporucuju. 🙂

lucie.krajcarova
28. zář 2010

@daniela699 veliká gratulace, to je krásný dárek z dovolenky!!!!! Zuzi, honem změna v tabulce 🙂 fakt těch těhulí přibývá, za chvíli jich bude víc nahoře než dole, to je paráda!!!! docela mě to motivuje. Pet, říjen je náš 😀
akorát teda furt trošinku krvácím.. je to divnoé. porodní babička říkala, že by to mělo trvat dva dny. u mě je to už víc. asi zítra zavolám na gyndu.

daniela699
28. zář 2010

Ajo, Fram, dekuju moc. Snad to bude uz dobre. Musim rict, ze jak si clovek uz prosel tim cim prosel, tak se citim asi paradoxne vic v klidu, i kdyz se samozrejme bojim, ale uz nejsem tak vyjukana, jako poprve. Rikam si, kdyz to ma vyjit tak to vyjde, a kdyz ma byt zdravy, tak musi neco vydrzet, a kdyz vydrzelo cesty letadlem, a jezdeni po Krete, tak snad...tuk tuk. 🙂

daniela699
28. zář 2010

Luci, dekuju, a budu drzet pesti na rijen. 🙂 Hlavne at se ti tohle spravi, bych si tam urcite zavolala.

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 jee, tam to vypadá fakt pěkně 😵 pomalu sbírám inspiraci na příští rok. No i když s miminkem hned tak k moři asi ne. Takže spíše na ten popříští rok. Ale to neva, kdo je připraven, není překvapen 😀 já byla z Řecka jen na Korfu a moc se mi tam líbilo. I když teda písčitá pláž by byla lepší. Ale jinak fakt nádhera. S těmi angličany tomu rozumím, taky jich tam bylo dost a zrovna bylo MS ve fotbale a prohráli, no to byl mazec 😝

daniela699
28. zář 2010

Tak ja teda prskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, prrrrrsssssssskkkkkkk, tfuj, tfuj, prrrrrsssssssskkkkkk. Snad to trochu pomuze, at se muzem co nejdriv radovat vsechny. 🙂

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 jasně, že to bude v pohodě. Jsou to malí bojovníci 😵

a.j.a.
28. zář 2010

Holky tenhle měsíc je tu taaaaaaaak krásně naprskáno, že není možné, aby jsme za chvilku všechny nebyly nahoře v tabulce 😵 😵 😵 a pak si založíme společné těhu téma 😵 😀

fram
28. zář 2010

@daniela699 Dani, tys to vytáhla až z paty 😀 😀 , snad to pomůže, olizuju monitor 😀 😀 😝 Tvůj mimísek už má za sebou první dovolenou. Až mu budete vyprávět, jak byl v r.2010 na Krétě 😀 😀

daniela699
28. zář 2010

Ajo, taky jsem si rikala, jak jsem se loucila s morem, ze doufam, ze pristi rok ho neuvidim. 🙂 Ale ten dalsi uz zase jo. 🙂 A doufam, ze ve trech.
Na severnim pobrezi jsou vetsinou pisecne plaze a tady v tom Platanias je more i hodne melky, takze pro deti parada. Neni to uplne nejaka krasna plaz, jsou rozhodne hezci, ale je cista a more taky, takze parada. A z tech studii to bylo na plaz minutu. A ubytovani fakt asi nejhezci co jsme byli.
Taky jsem byla na Korfu, tenkrat sama, a poprve v Recku a pak uz kazdy rok s pritelem. Moc se nam Recko libi, i kdyz vlastne zatim jsme byli jen na ostrovech a ne na pevnine. 🙂 Ale chtela bych taky na vylet do Aten. No hlavne bych ted chtela at vse dobre dopadne. 🙂

daniela699
28. zář 2010

Fram, 😀 😀 😀 snazila jsem se. 🙂 Hehe, to jsem si taky rikala, jeste se ani nenarodilo, a uz si to dovolenkuje, rekreant jeden. 😀 😀

jane84
28. zář 2010

@daniela699 mocinky moooooc blahopřeji 🙂 🙂 🙂 ta tabulečka se nám ale krásně mění. Doufám že to tak půjde dál. Holky je hnusně, co jiného dělat než děti 😀 😀 a ta dávka těhu bacilů

daniela699
28. zář 2010

Jani, dekuju. Mas pravdu, dneska je pod perinou urcite nejlip. 😀 U vas asi bude hodne podobne jako tady, takze prsi od rana a vypada to tak na listopad.
Prece jen platilo pravidlo, ze kazdy mesic dve, kdyz vysla aja s pravdou na svetlo boooooziii 🙂, ja bych to tak neutajila, kdyz jsem v tabulce 🙂, ale od ted zvysuju na tri. 🙂 Co na tri, na ctyri, tri uz byly. 😀

daniela699
28. zář 2010

@a.j.a - tak jsem si tak premyslela, ze vlastne jak jsme se tenkrat v cervenci, bavily o grepaku a slimacich a lesklych cestickach, tak vam se tenkrat zadarilo. 😀 😀