Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 tak uděláme za dva roky hromadnou dovolenou i s prcky 😵 aspoň tam budou mít parťáky, my podrbeme a chlapy si taky užijí 😀 😵

Jo jo, asi se fakt zadařilo, jak jsme zrovna probíraly ten grep 😀 já měla ovulku tehdy 3.8. a dokonce i podle Jonáše 😕 se kupodivu trefil 😀

S námi byla Klárka ve čtvrtém měsíci v Egyptě 😀 a hoooodně se jí tam líbilo. Vyloženě si v bříšku užívala úžasného bazénu a moře a hlavně toho senzačního jídla, co tam bylo k dispozici od rána až do večera. Tam jsem se hezky vykrmila 😅

jahudka80
28. zář 2010

@daniela699 supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér
moooooc gratuluji.Mám obrovitánskou radost za tebe 😵 a úplně se mi ženou slzičky do očí 🙂. Hezky mě poprskej páč já měla 2 folíky ... a říkám si snad to výjde jako posledně (taky dr. viděla 2 folíky a nakonec jsme měli Marušku 😀

jahudka80
28. zář 2010

@lichtakova jen se chi zeptat jestli nevíš zda když jsou 2 folikuly tak jestli proskají na ráz 😀 😀 😀 já bych řekla že jeden může dřív a druhý později (třeba o den ) proto se mi 3dny držela stejně teplota a pak začla stoupat 😀 😀 😀 to jdou dedukce, manža je ze mě už hotovej 😀 😀 😀

daniela699
28. zář 2010

A.j.o. to je napad. 😀 A to jsou teda nahodicky. 😀 Hezky. 😀
Musim rict, ze jak jsme leteli zpatky, kdyz jsem to uz teda vedela a byly celkem turbulence, tak jsem se zarekla, ze nikam ted dlouho nepoletim. Mela jsem fakt strach, ale dobre to dopadlo. 🙂 Takze jsi dobra, ze jsi letela takhle pozdej. 🙂 A predstav si, ze po pristani najednou letuska, chtela bych vas pozadat o potlesk, ze pro jednu z letusek to byl posledni let a ze odchazi na materskou. 😀 😀

daniela699
28. zář 2010

Jahudko, dekujuuuuu moooc. 🙂 Snad ted to bude to prave. Predstav si, ze den pred tim co jsem teda zkusila test, tak jsme byli v jednom kosteliku, kde jsme byli s pritelem presne pred peti lety a ja nejsem pobozna nic, ale maji tam takovy svicky, tak jsem jednu pichla do pisku, zapalila a mela prani. 😀 A druhy den rano jsem pak zirala na test. 😀
Jahu, a vubec se nestrachuj, ze jste neco prosvihli, protoze podle grafu my taky nic v den ovu a prece to zatim vypada snad dobre. A jestli byly dva, to by v tom byl cert, aby to nevyslo. 😀 Takze prrrrrrrsssskkkkk, prrrsssssk. A jestli muzu neco poradit, tak se vyprdni na testovani, a udelej to fakt az den po ocekavane ms. Fakt to tak je nejlepsi. Ty priznaky jsou hodne podobny, tak se akorat budes nervovat. Ja jsem akorat zkusila jeste den dva pred cipek, ze jsem chtela vedet jak to vypada kdyz se meni, protoze byl porad dole a tvrdej, a rikala si, protoze byl furt stejnej, ze co s tou ms jako bude. 🙂

daniela699
28. zář 2010

Jahu, a kdyz jsou dva, tak urcite kazdej muze prasknout jindy, protoze urcite i jindy kazdej zacal rust. Takze sance jsou pojisteny. 😀

a.j.a.
28. zář 2010

@daniela699 ono se říká, že ten druhý trimestr je na cestování nejvhodnější. Ale kdybych se necítila dobře, tak tu dovču radši zrušíme. Ale tím, že jsem se cítila úplně super, v práci taky bez problému, vlastně jsem ani nevěděla pomalu, že jsem těhu, tak jsme se zaletěli vyhřát za sluníčkem. V prvním a třetím trimestru už bych to asi neriskovala. Hned bych si ten Egypt zopakovala. Byli jsme v pěti hvězd. hotelu s all inclusive, takže jsme si to fakt užili. A měli to tam perfektně vybavené pro děti, takže jsme i říkali, že až bude Klárka větší, tak tam znovu pojedeme. No, tak si ještě chvilku počkáme a vezmeme i prcka druhého 😀 ten jejich dětský bazén jsem milovala 🙂 měli tam super teplou vodu, tak jsme se tam chodili vždycky nahřívat z chladného dospěláckého. A nejlepší na celém areálu bylo, že měli vytvořené umělé kanály, kterými člověk mohl na šlapadlech dojet až k moři 😵
Akorát jsem se trošku bála, aby mě nedostihla ta Faraónova pomsta jak říkají těmjejich srajdám 😝 ale spoléhala jsem na svůj kačení žaludek. Naštěstí ale služby i jídlo odpovídalo té ceně, co jsme za to tenkrát vyplázli, takže jsem mohla sežrat cokoliv a byla ok. A že jsem teda jedla od rána až do noci 😅 ráno bývali ty jejich božské palačinky, co jsem si vždycky zalila mega čokoládou 😵 no, úplně je mám teď před očima 😵 ňam ňam
No a překvapivě tam bylo šíleně moc rodin s dětmi, což by asi nebylo až tak divné, když to byl hotel hlavně pro děti, ale docela mě dostalo, že tam bylo spoustu miminek. Já bych si s pár měsíčním dítětem asi nelajzla letět do Egyptu. No asi ani nikam jinam k moři.

a.j.a.
28. zář 2010

@jahudka80 Jahud, ty tvoje dva foliky vypadají mooooooc nadějně 😵 kdy ne/čekáš MS ? Držím pěsti, ať ta potvora nedorazí 😵

jahudka80
28. zář 2010

@daniela699 😀 😀 😀 😀 jo budou to dvojčata kluk a holka 😀 😀 😀 a manža že prý ho klepne 😀 😀 😀 no myse trefili - můžeš pak mrknout na grafík, no s tím čípkem je to důležitá informace 😉 no 6.10. jdu na krev kvuli hormonům proges. a prolaktin. a když to další týd.nedostanu 😵 tak víš co viď. Tak počkám a máš pravdu na testíky se vyprdnu ... až to nedostanu tak testnu 😉 drž mi palečky a mysli na mě , já když jdi byla na dovče a viděla tvůj grafík tak jsem byla natěšená a nedočkavá a říkala si že jsi těhu. - snad jsme to tu možná i někde psala že máš nadějný grafík. Dnes mě pobolívá podbřišek...ale nic hrozného , hlavně se nesmím sledovat Tobě ta dovča moc prospěla zrovna jako breber když odjížděla tak říkala že to tam dostane a přijela těhulka, ---jáchcííí taký někam jed a vrátit se těhule 😀

jahudka80
28. zář 2010

@a.j.a. právě aáááááááž za dlouho ovu.byla už 9DC tak ms bude tak 13.10. 😉 drž palečky pěstičky budu to potřebovat 😉

a.j.a.
28. zář 2010

@jahudka80 juu, dvojčátka 🙂 ty bych taky brala 😵 ale tak jsem ráda teď i za to jedno v bříšku 😵 a třeba až pojedeme třetí kolo 😀 😀 😀

Hm hm, to je fakt až za dlouho. To období od ovu do MS jsem vůbec neměla ráda. Přišlo mi, že se táhne jak žvýkačka 😝 budu držet pěsti, pže není možné, aby se aspoň jedno vajco nevyužilo 😵 😵 😵

pe_t
28. zář 2010

@daniela699 danulkoooo gratulujuuu 😵 😵 😵 a držím palečky, ať se mimiskovi krásně daří 😵

pe_t
28. zář 2010

@fram mě už se ta nálada taky zvedla - po obídku jsme se i tulili....a to jsem nemusela ani přemlouvat, přišel s tím sám 😉 😀 .

daniela699
28. zář 2010

@jahudka80 Jahud, na sto pro ze budu drzet pesti, o tom zadna. 😀 Rozdel si to cekani, ze 6. 10. je za chvilku, a nemysli dal, a pak az bude 6.10. tak do 13. uz to je jenom kousek. 🙂 A ono to utece rychle. 🙂 A kdyz jste se trefili a mate dva kandidaty, vubec se nebojim. 😅 Akorat to neni na tom tvem grafu videt, musis jit do Sharing (sloupec vlevo) a zaskrtnout co chces aby se zobrazovalo. Kdyz na ten graf kliknes z tabulky, tak budes videt jak to vidime my.
Ja jsem si u toho sveho grafu rikala, ze ten vzestup teplot je urcite kvuli cestovni horecce. 🙂 Byla jsem si jista, ze nic. Takze jsem spis pak byla zmatena, ze co se deje. 🙂 Ze se mi rozhasi cyklus a nebudeme to moct zkouset co nejdriv. 🙂 Ten test me pak fakt dostal. Oproti minulemu mesici jsem se poucila, ze zadny testy driv jak den po, takze jsem se zarekla a byla tak trochu vic v klidu. 🙂

daniela699
28. zář 2010

A.j.o., no to je vlastne pravda, my jak meli letet do Rima, tak mi to taky vychazelo na druhy trimestr, a to jsem cetla, ze lety tak do dvou hodin jsou uplne v pohode. Tak to joooo. 🙂 Jak pises o tom Egypte, tak to uuuplne vidim, my jsme to takhle meli podobne v Tunisu, taky jsme si zaplatili all inclusive, a musim rict, ze tam varili uplne paradne. Taky jsme furt .. no zrali bych rekla spravne. 🙂 A kdyz jsme leteli zpatky, tak jsme mysleli ze chcipnem hlady, jak jsme meli roztahly zaludky, a dlouho trvalo nez nam neco dali protoze letadlo melo zpozdeni. 🙂 No uplny obzerstvi. 😀 😀
V Recku si to vzdycky davame bez jidla, kdyz nekde jezdime, tak nechcem byt vazany na ten rozvrh, takze si varime sami, nebo chodime na jidlo tam kam se nam prave chce. 🙂
Ted jeste koukam, jak pises o tech palacinkach, ty jsem zboznovala jako mala, furt jsem chtela palaaacinky, vidis, to bych si mohla ted udelat. 🙂

daniela699
28. zář 2010

Peti, dekuju mockrat. 🙂 Zatim jsem spis opatrna, ale aspon jeden krok je za mnou. A furu me jich snad jeste ceka. 😀 Tak Peti drzim pesti at se brzo povede. 🙂

breberuska
28. zář 2010

@daniela699 Dani, strašně moooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju, to je super!!!! Mám strašnou radost 😀 Držím všechny palečky co mám, ať je všechno jak má být 🙂 🙂 🙂

fram
28. zář 2010

@breberuska dlouho jsi tu nebyla, jak se s mimískem máte?
@daniela699 @a.j.a. a jak vám holky vůbec je? Máte nějaký těhu příznaky?

daniela699
28. zář 2010

Breberus, jeeee, dekujuuuuuu. 😀 😀 Snad to dobre dopadne, kdyz je tech palecku tolik. 😀 Ale ja gratuluju i tobe, dodatecne k NT screeningu, jak jsem vycetla. 😅 Z toho mam mooooooooooc velikou radost. 🙂 Ted uz to je doopravdy, a muzes si vydechnout. 🙂 Kdyz se podivam zpatky, tak ty dva posledni mesice mi prijde, ze hrozne utekly, doufam, ze i ted to tak pobezi, at uz jsem taky tam jak ty. 🙂

daniela699
28. zář 2010

Fram, no par dni pred datem ms me zacalo hodne bolet bricho, nebo spis spodni cast jako skoro na mrchu, i kdyz trochu jinak nez jindy, a boli me doted a k tomu trisla. Taky prsa a hlavne bradavky, ty boli jak modriny. Obcas mi je soufl, parkrat za den. A hlavne mam plnou pusu slin. Obcas si prijdu, abych nezacala slintat jak nas pes kdyz vidi neco co mame my a strasne to chce. 😀 😀 Jeste pred odjezdem na dovcu, to jsem sla z cviceni, si rikam, ze proc mam tolik slin, ze by treba? Protoze minule jsem to mela taky tak. Ale pak jsem si rikala, ze to je jen nejak po cviceni,nebo cooo. 😀 😀 😀

daniela699
28. zář 2010

Jo a jeste jeden, v puse mam jak v polepsovne. Hruza. 😠 😀

breberuska
28. zář 2010

@fram já jsem teĎka nějaká nemocná, takže velice u nás nic nového, manža dovlekl nějaké bacily a už to sedlo i na mně, takže piju čajíky s citronem a medem, kapu do nosu vincentku a dneska jsem si vzala i paralen. Jinak bříško se kulatí, tak snad se má prcek dobře. Až budem mít po tom kontrolním screeningu, tak se snad začnu naplno radovat, teď jsem ještě pořád taková opatrná...ale manža je v pohodě 😉

jsem ráda, že su tu tu teď tolik s // daří, za chvilku už tu nikdo nebude a založíme si svoje těhu téma, to bude supčo 😉 jak tady občas nakouknu, tak všechny se poctivě snažíte, tak to by bylo, aby mimi nebylo!!!! moc vám všem držím palce ať mrchy nedorazí!!!

fram
28. zář 2010

@breberuska přeju brzké uzdravení, zkus rakytník, na podobný bacily je to skvělá věc a hlavně přírodní, miminku neublíží.

meiki
28. zář 2010

ahojky holky
danielka: moc velka gratulace, super, super
ta horni cast se taaaak krasne plni to je nadhera

breberuska
28. zář 2010

@fram děkuju, a to je jako čaj a nebo nějaké kapky??zkoušela jsem zázvorový čaj a v elice žádný efekt ☹

jane84
28. zář 2010

@jahudka80 a oni prasknou ti folíci oba? já myslela, že jen jeden a druhý zanikne, jinak by mohli být ta dvojčátka

fram
28. zář 2010

@breberuska může to být i čaj, ale lepší je šťáva, určitě seženeš v každém krámečku se zdravou výživou.

helcenka
28. zář 2010

Ahoj holky,
@breberuska - pěkně odpočívej, já mám dovolený vitamín C, tak ho beru.
😉

@pe_t -nemysli pořád na to, jestli jste se trefili nebo ne. To je hloupost. Já vím, že s Kubíkem jsem otěhotněla den před ovulí, pak pár dní nic nebylo... Podruhé byl manza pryč a vrátil se až den po ovuli, no a bylo z toho těhu, jinak v plodných nebylo nic, sice to dobře nedopadlo, ale těhu bylo. A teď jsme řešili nějaké problémy, a nejsem si jístá, kdy to vlastně vyšlo, buď to mohlo být přibližně dva dny před ovulí nebo den a půl po ní. 😀

Holky, tak jste mi s tou krví moc teda nepomohly, budu muset vydržet do pátku, doufám, že sestřička bude sdílnější, co je to za testy. 😔

Jinak my bydlíme taky v paneláku, taky jsem chtěla do domku. Jenže ten by přicházel v úvahu jen kdyby jsme měli pozemek. Když jsme se rozhodli přestěhovat z 1+1, tak jsme zkoukli pár domků, za přijatelnou cenu, ale když jsme napočítali, co by jsme dali za opravy, tak za to by jsme měli domek nový. A pozemky taky nic moc k domečkům. A já si myslím, že když dům, tak určitě zahradu, ne jen předzahrádku a dvorek. A navíc to bylo třeba daleko od města, museli by jsme pořídit ještě jedno auto, takže další náklady. Tak jsme nakonec v paneláku, na zahradu jezdíme k našim, je to sice 6 kiláků, ale jezdí tam MHD a pak to máme cca 10 minut pěšky a až budou děti větší, tak budeme jezdit na kole. Neberu to jako konečné řešení, ale určitě, co jsem na mateřské, nic měnit nebudeme. ☹

Já jdu uklidit, manža domaloval tu kuchyň, prý teda uklidil, já jsem se ho teda ptala, kde uklízel, no tak to budu brát tak, že on to vzal "nahrubo" a já douklidím "načisto"... 🤐

lichtakova
28. zář 2010

@breberuska paráda, veliká gratulace 😵 😵 😵 😵
@breberuska hezky se krýruj, ať jsi brzo fit 🙂

jahudka80
28. zář 2010

@a.j.a. 100% chci jen jedno 😀 😀 😀 😀 no 2 by byl trochu záhul 4 patro bez výtahu 😀 😀 😀 😀 😀
@daniela699 já vím že vy nevidíte kdy byl sexík ale já neumím anglicky a tak vim prd co co znamená 😀 😀 😀 každopádně byl 8 a 9 DC 😀 😀 😀 😀 už to mám jsem něco zaškrtla ani nevím co a už to tak je tak se kochejte 😀 😀
@jane84 no byly prasklé oba, ale není to zaručené že budou 2čátka (přeci i šance že žena otěhotní že se potká spermie z vajuchem taky není 100% a když jsou 2 vajucha tak není zaručeno že se obě oplodní 😉 když jsem otěhotněla poprvé paní dr. mi kontrolovala folíky a byli právě 2 a když jsem otěhotněla byla tam jedna malinká. Tak i teď bych za tu jednu byla moooooc ráda, 2 bychom asi nezvládly 😉