Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

rozum
30. zář 2010

@fram né Ty jsi milá!!!!!! Poslala bych Ti smajlíka s pusou, ale není tu 😀

jane84
30. zář 2010

holky mi je z té rodičovské úplně do pláče. Jako jak bychom vyšli s těmi 4500Kč? to můžu na dítě rovnou zapomenout. po škole jít na rok do práce a dítě nejdřív za 2 roky 😢 😢

jahudka80
30. zář 2010

@rozum 🤐 🤐 🤐 🤐 a tohle není pusa??

rozum
30. zář 2010

@jane84 je to na prd. Já a MM říkáme, že neustále dokazujeme, že jsme se nebrali, protože jsme museli. Pak, že jsme nechtěli mimčo, když se dávalo porodné a že si teď ještě počkáme, až zruší rodičovskou! Jsou to hajzlové. Stát totálně sere na mladé lidi + na rodiny! Ale roďme, ať má kdo na všechny makat. To je k vzteku!

rozum
30. zář 2010

@jahudka80 já si myslím, že to je jako potichu, nemluvit!

jahudka80
30. zář 2010

@jane84 Janinko neplakej já už si pobulela si vem že manžova výplata jde celá do pyč, a z mého rodičáku žijem 2dospělí jedno dítko (7600 na jídlo, drogerii, benzín ...oblečení) A teď manžovi sebrali 1500 a po novém roce cca to samé což už nám zbyde z mého rodičáku jen 4600, no když bychom si pořídili druhého puclíčka tak mi dají místo 7600 jen 4500 a mě zbyde 1500kč na měsíc na jidlo, drogerii, benzín a oblečení - jsou to hovada všech hovad 😠 😠 😠
A ještě dodatek že to aspoň bude maminky motivovat a nebudou se válet 4 roky doma a půjdou dřív do práce hm a zas to odserem my !!!! Cigny asi dřív do prace nepudou ty budou šukat aby měli zas další a další smrady co zas nebudou makat a jen rodit další zmetky!!!!!!!

jahudka80
30. zář 2010

@rozum ahááááááááá já myslela že je to pusinka 😀 Holky mě to tak štvě vždyť my nechceme dítě kvůli penězům , ale my z nich vychováme slušné lidi já bych chtěla být doma jen 3 roky a copak jsi mohu vybrat 😠 😢 😢 😢 já 2 roky pracovala v kanclu a pak 4 roky ve fabrice na směny dělala 6 dní vy týdnu někdy i 200h/měs. pak se mi odvděčili výpovědí z nadbytečnosti a kvůli tomu mám já teď platit 😠 Viděla jsem v TV jak ty cikány stěhovali do těch novejch buněk a platit tam budou nájem 1500kč + spotřeby a ještě si stěžujou že je to malé- svině jedny já bych se na ně vysr...
já sháním podnájem a budem platit tak 8tis za 1+1 a nikoho to nezajímá a nám buňku nikdo nepostaví 😠 😠

jane84
30. zář 2010

@jahudka80 mně by celkem vyhovovalo to staré uspořádání, ze začátku víc, po dvou letech bych už třeba šla na zkrácený úvazek učit, ale takhle, to asi těžko

rozum
30. zář 2010

@jahudka80 ale! Nerzočiluj se tak pozdě na noc, Jahu! Jsou to hovada, pořád vytahují diskriminaci a rasismus. To nezměníme! A taky se mě velmi líbí nápad těch inteligentů, že pokud dáš výpověď z práce, tak na pracáku Ti nedají peníze, protože jsi pracovní poměr ukončila Ty! Takže, pokud natrefíš na zaměstnavatele, který je totální debil a nebude tam k vydržení, tak náš stát udělá co? No hovno, jako obvykle! A ještě nebudeš mít prachy. A doplatí na to zase jen poctivci. Kočky dobrou noc!











martasl
30. zář 2010

Holky nějak sem nestíhám přispívat.hledám holce školu.už se rozhodla,že teda zkusíme tu uměleckou fotografickou.když to neklapne,tak napíšem jednu fotograf.střední školu,pak chemickou v Pardubicích a tu poslední ještě nevíme.ukecávám ji na pedagogické lyceum do Litomyšle(s dětma to umí)a ona nechce.a ta škola je tááák hezká. 😀

jo holky,já už ani na ty škrty nemůžu koukat.bach byla schopná vraždit.dnes ve městě zase černo(cigáni),jeden vypasenější než druhej,děcka všude lítaj(jak to že nejsou ve škole??) 😠 😠 😠 .A pak kdo je diskriminovanej!!!a v té televizi na to stěhování jsem taky koukala.ty buňky vypadaly pěkně.ale ne na dlouho,chtěla bych je vidět za měsíc.a to si stěžovali,že to mají všude daleko.parchanti.kurňa-asi si dám čokoládu,jsem zase vzteklá. 😠 😠 😠 😠

jahudka80
30. zář 2010

@jane84 Jani přesně já jsem stím také počítala Máje by bylo už 5let a byla by ve školce a druhého prcka by hlídala jedna z babiček a já šla na dvou letech do práce 2 leté dítko už bych se nebála svěřit ale mimi musí být u maminky. Janinko jestli jsem teď těhu tak už to nezměním nikdy v životě bych nešla na p....ani to ošklivé slovo nebudu psát ale tak budem to muset zvládnout hold vláda je plná magorů a je jí střední vrstva ukradená ☹

jahudka80
30. zář 2010

Holčenky tak jsem vás tu dnes pěkně nas.... a jdu spinkat jsem unavená . už po obědě jsem spinkala 2 hodky a teď taky cítím únavu tak si pujdu lehnout. Přeji těhulinkám krásné sny . netěhulinkám brzké těhu a čekatelkám krásné // dobrou 🙂 pusa pusa

jane84
30. zář 2010

taky se pro dnešek loučím, sice jsem po obědě se synovcem spala 2 hodinky a moc se mi nechce, ale přítel brzy vstává.
@jahudka80 přesně, pokud tento měsíc budou // tak to budeme muset zvládnout, ale pokud // nebudou, máme o čem přemýšlet
Dobrou holky

a.j.a.
30. zář 2010

@rozum juu, ty jsi Zlíňačka ? Tak to jsme možná někde kousek od sebe 😀

a.j.a.
30. zář 2010

@jahudka80 no jo, je smutné, že tyhle škrty hodně dopadnou na ty lidi, co si to nezaslouží než na ty, co by si to zasloužili ☹ i někdo z politiků se pak vyjádřil k tomu, že tohle zrovna moc porodnost nepodpoří.

jane84
1. říj 2010

Dobré ráno holky
Zuzi čekáme na ten testík 🙂 🙂

fram
1. říj 2010

Dobré ráno,
rychle nakukuju kvůli zuzi a ona nikde 😀
Holky, ta debata o škrtech nedzvedne mandle, co? 😠 Naštěstí bydlíme v družstevním a předpokládám, že nám nájem příliš nezvednou, ale když někomu naskočí o 100% 😕 To je přeci hrůza,navíc když lidi půjdou s platama dolů + zdražení elektřiny, potravin.... Jak to ty lidi budou dělat? Jak budou třeba splácet půjčky apod.? Mě je z toho fakt zle. Do práce chodím kolem jednoho cigi domu. To je hnus, když maj otevřeno a nakoukneš do chodby - na blití. Ale na baráku 2 talíře satelitu, okolo lítaj věčně haranti i třeba v 8.30 ráno, a včera když jsem šla domů z práce, skupina asi 6 spoluobčanů zrovna vcházela do Tipsportu - baru (mají ho pár kroků od baráku). Asi dostali dávky, tak je šli prosázet. Fuj, jsem se hned po ránu rozčílila 😠
Zuzíí, jak to vypadá???? 🙂 🙂 🙂

jahudka80
1. říj 2010

Dobré ráno , holky tak jsme měli rušnou noc. Já ani manža jsme nemohli spát, já už přemýšela jak a hlavně kam ten bordel zabalím a přestěhuji, přemýšlela jsem snad o všech možnejch a nemožnejch variantách. Bolel mě žaludek od nervíků a nemohly jsem spát ☹
@jane84 Tobě by stačilo odpracovat 270dní abysis mohla vybrat variantu rodičovské na 3roky a měla nárok na mateřskou. No uvidíme, co bude 😒 nějak se s tím poperem 😉

jahudka80
1. říj 2010

@fram Jojo farm to je humáč tady u nás je to to samé z baráku jim táhne smrad že by se jeden poblil 😠 když potkám vě městě jednu cignu tak má minimálně 5dětí člověk se bojí aby ho neokradli za bílého dne na ulici ☹ . Jestli budem mít dům tak na zahradě bude hlídací pes a barák na alarm. Protože po tom co nám 2x vlezli do chaty tak už si nepřipadám bezpečně 😠 a ještě si říkám že si udělám zbroják jen bych viděla jak mi někdo leze přez plot tak střílím 😀 jsem po ránu nějaká hustá 😀 😀 😀

Jo a holky graf 😀 😀 😀 😀 mám jako chtěl bych pro Tebe postavit schody do nebe áááá áááá 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
1. říj 2010

@jahudka80 přiznej se, ty sis něco dala 😀 😀 vím, že bych mohla odpracovat těch 270 dní, ale v posledním ročníku, když makám na diplomce a budu se učit na státnice to není reálné. a co když už těhu jsem. Ještě bývá jedna varianta. udělalo to tak hodně známých, že když čekaly druhé mimčo a musely by jít na tu 4letou, tak to druhé se mateřská napsala na měsíc na manžela 3letá a pak se převedla zase na ženskou, ale taky 3-letá. Jestli je to možné vždy, to nevím, chce to se zeptat

jahudka80
1. říj 2010

@jane84 jůůů to jde jo přepsat na manžu 😀 😀 😀 😀 no bylo by to komplikované ale asi by to šlo. Já jsem tak na nervy že si snad koupínm testy a budu testit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nic jsem si nedala jen rohlík a čaj 😀 😀 😀 😀 No nic jdu pověsit prádlo a další dát do pračky.A za půl hodky vyrážím na banku tak mi držte palečky ať mám dobré právičky 😉

meiki
1. říj 2010

@jahudka80 jj na materskou muze i manza, znama to tak taky mela

meiki
1. říj 2010

zuzi kdepak jsi, jak dopadlo testovani

veraakubik
1. říj 2010

nacuhuju uz od pul 8 a cekam,jak dopadla zuzi s testovanim a ono porad nic?!Sakra ta nas ale napina..

meiki
1. říj 2010

taky porad nakukuju

lucie.krajcarova
1. říj 2010

ahoj holky!!! je mi líto,. jak se tu rozčilujete nad výší rodičáku. však kolik z vás jde na 4 roky, aby se vás to týkalo? já to už vidím jinak. stejně je to velice štědré. například moje ségra bydlí v Irsku. do 9 mě¨síců měla super mateřskou,a le pak už nic! prostě zůstat doma s malou zadarmo, nebo práce a jesle! takhle to prostě je skoro v celé Evropě... je to tak. furt to máme hodně dobré. navíc s neomezenou možností si něco přivydělat. a jesle u ségry vyjdou tak 160 eur týdně, tak počítejte...

leheckova
autor
1. říj 2010

Lucie to mas sice z poloviny pravdu ale oni maji jiné platy oni maji jesle u nas treba ve meste nejsou a taky kdo dnes zamestná maminu s tak malinkym miminkem které vetsinou stunou nezlob se ale nesouhlasim s tebou protože to je jen z poloviny pravda nejde se stále srovnávat s evropskou unii když oni si videlavaji vic nez mi a maji také jiné podminky pri nastupu do prace oni a jejich zamestnavatele dostavaji ruzné vyhody když te zamestnaji tohle tady chybí neni to tu ja schanela praci od 3let ditete rok a nesehnala jsem ji až po te co jsem byla pul roku na pracaku a už nebrala ani korunu jsem prez znamou na uradu prace sehnala flek takze to neni zas tak jednoduche rict že se mame lepe nez jinde Zeny si tam treba nevidelavaji polovinu co my tady která zenská ma 15-20tis mesi.ja znam ve svem okoli asi 2-3 a že jich znam nekteré pobíraji stezi jen 8tis. cisteho.....plat si z toho pak polovinu za jesle to je proste diskuze na dyl ale urcite je to tak že nekde maji materskou jen 6nedel a vraceji se do prace ale taky kolik si vydelavaji a zamestn.dostava za nej odmeny formou mensi dane nebo jinych odmen....vis.... 😉 😉 🙂

angelina987
1. říj 2010

@leheckova souhlasím s tebou, mimochodem jak ti je a co je nového?

leheckova
autor
1. říj 2010

no ahojda

leheckova
autor
1. říj 2010

je mi fajn vcera jsem mela asi 10-12x tvrdnutí bricha ale snad je vse OK....