Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

rozum
12. říj 2010

@fram toto znám, a je to moooooooooc dobré!!!

fram
12. říj 2010

@rozum ahoj, jak ti je?

rozum
12. říj 2010

@fram děkuji za zeptání....no...tak střídavo-oblačno. Říkám si, že to bude dobré a pak mě to přepadne. Nechci myslet na to špatné, ale mrdne mě pak zase to čekání...zaháním takové myšlenky, ale občas vyplují na povrch.
Fram a to jsis vypočítala přesně plodné dny a manža si vzal podle toho dovču, nebo jsi řekla, tak zhruba, kdy bude ovulace? 🙂

fram
12. říj 2010

@rozum vypočítala jsem to tak zhruba, ale bude doma celý týden - od soboty do neděle, tak bychom se trefit měli. Ovulku tipuju st - čt. To čekání musí být hrozný ☹ ale věřím, že tvoje mimi bude v pořádku. Vždyť to hcg tak krásně naskočilo

rozum
12. říj 2010

@fram to je právě to, čím se uklidňuji, Vyroslo embryjko i dutina i to hcg. Jsi moc hodná. No říkala jsem si, že je to dlouhá doba ten týden, že je čas, aby se srdíčko ukázalo, ale teď si přeji dny navíc...
A jak to máš v plánu se snažením? Ob den, nebo týdenní maratón? 😝

jahudka80
12. říj 2010

Ahoj Holky jdu vás jen pozdravit 😉 @jane84 moje ms je jak ta tvoje 😠 fuj blééé ty kusance 😠 😀

@fram Slohovou práci znám nejen z mailu ale i z domova 😀 😀 😀

fram
12. říj 2010

@rozum jestli to vydržíme, tak pojedem maraton. 😀 Musíme to využít a poslat co nejvíce plaváčků. MM říkal, že koncem týdnem mi to poteče i nosem (já vím, nechutný, omlouvám se) 😀 😀

jane84
12. říj 2010

holky ráda bych slyšela váš názor. Dostali jsme nabídku od přítelovy babičky ať jdeme bydlet k ní. Má dům, dole bydlí její syn s rodinou (trošku zvláštní), my bychom měli vršek, který by se dal předělat na 3+1, vyměnila by se okna, podlahy, nová koupelna a záchod a pak vybavení.Asi by to bylo tak 300tisíc. Ale musíme ji tam nechat v jednom pokoji dožít. Je jí 67 let. Je to u silnice a má to jen dvorek, žádnou zahradu, a na dvorku má ten syn vlčáka. Kromě toho jsou společné rozvody, ale ta voda by se asi dala rozdělit.
Nevíme si moc rady. je tam několik věcí proti, ale ty splátky za vlastní byt, nevím nevím jak bychom to zvládli

rozum
12. říj 2010

@fram nene, není, je to hezké. Jen ať to teče proudem, takové týdenní záplavy u Tebe jsou přípustné! Ale začnete už od neděle a pojedete, dokud neodjede ne? Nic neponechat náhodě!
@jahu - ahoj, ty kusance znám, mě to i šplouchalo do záchové mísy 😒

jane84
12. říj 2010

@fram tvůj manžel je prostě úžasnej, takové nadšení a ochota se u chlapa jen tak nevidí 🙂 čím víc spermijek, tím větší šance, že se jedna trefí 🙂

rozum
12. říj 2010

@jane84 babička by mě nevadila, ale ten její syn, asi jo, a zvlášť pokud říkáš, že je zvláštní. Ale pokud by šel vlastní vchod, tak proč ne. Mohli by jste pak našetřit a časem se přestěhovat, ale zase, komu by přišel ten opravený vršek, on by si ho od Vás nekoupil aj estli by tam dovolil nájemce, toť otázka. Ale pokud by svolil, tak za včasu to dát do smlouvy, rodina nerodina.

jane84
12. říj 2010

@rozum je tam akorát společný vchod do průjezdu, oni skoro nevychází a my bychom si šli po schodech nahoru. Kdyby tam byla aspoň větší zahrádka. Právě co kdybychom chtěli odejít. on to neodkoupí a s nima to asi neprodáme. Jinak to ale zdědí přítelova máti a bude to ležet ladem. Taky otázka, co když babča bude žít ještě 20 let

fram
12. říj 2010

@jane84 jak už jsem psala yfce, mm už měl asi plný zuby mého utrápeného obličeje, tak si teda tu dovču vzal 😀 Ale je to moje zlatíčko. 🙂

jane84
12. říj 2010

@fram jsem si jistá, že přítel by to pro mě neudělal, ale my jsme docela mladí a ještě studuju, tak zas extra netlačíme na pilu

fram
12. říj 2010

@jane84 kdyby ti pořád někde trajdal a neměli jste šanci se trefit do ovule, tak by si tu dovču třeba taky vzal. Ale je fakt, že jste ještě mladý a není zatím potřeba to hrotit 😉

jane84
12. říj 2010

@fram já teda doufám, že tak dlouho čekat nebudu, ale kdyby se nám náhodou do léta nezadařilo, to už budu po státnicích, tak ho asi začnu znásilňovat a snažilkování bude každej den 😀

rozum
12. říj 2010

@jane84 říkám, raději babička než syn! Jak neudělal 😠 ? Ten můj je v tomhle zlatíčko, když jsme to dělali ob den, tak byl tak statečný, užíval si to zezačátku a pak už toho měl plné zuby, ale výsledek se povedl!!! Takže věřím, že by kvůli mimču udělal cokoliv!

jahudka80
12. říj 2010

@jane84 No pokud bych se měla rozhodovat já tak já bych do toho nešla nedělá to nikdy dobře bydlet dohromady, zvlášť pokud jak píšeš jsou zvláštní a bez zahrady... 😒 . To už bych raději opravdu malej domek za Brnem.... nech te si to pořádně projít hlavou. Já tenkrát byla stejně stará jako ty honem honem chtěla dítě, nešlo to , a ještě mě propustili z práce tak honem honem jsme koupili byt - místo domu který jsme chtěli stavět a koukej na nás, po 3letech ho prodáváme páč stejně nejsme spokojení,a začnem od znova s 2letým dítětem v podnájmu a šetřit a šetřit a když to výjde tak snad do 3let budem bydlet v domečku 😉

jane84
12. říj 2010

já si ještě říkám, že když to prostě bude zadarmo, jen ty opravy, tak pořád když bude nejhůř a nebude to klapat ještě můžeme koupit ten byt nebo domek a tohle by zůstalo naše nebo se to zkusilo prodat

rozum
12. říj 2010

@jane84 zůstalo Vaše, ale co z toho, když budete bydlet jinde a šance, že by tam někdo bydlel, jako myslím nájemník asi nebude. Takže jedině, až Vaše děti. Je to těžké, investujete do toho, ale co pak z toho?

martasl
12. říj 2010

jane-babička je moc hodná,že vám to nabídla,ale já osobně bych do toho taky nešla.s babičkou by se to dalo třeba vydržet,ale taky by mě odrazoval ten její syn.nikdy nevíš,co jim přelítne přez nos,budete potřebovat něco opravit a oni si postavěj hlavu a pak se nervovat a rozčilovat.moje mamka bydlela s bráchou a jeho rodinou.neklapalo to a už jsou každej zvlášť.já osobně bych taky s nikým nechtěla bydlet,není nad soukromí .když jsme chtěli stavět,tak nám tchyně nabídla,aby jsme si postavili u nich na zahradě.já i manžel jsme to odmítli.když chcem,tak zajedem na návštěvu,ale jinak máme klid.

rozum-neboj,bude to ok 😉 a kdy že deě na tu kontrolu??to bude i utz?

fram-to bude hukot 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozum
12. říj 2010

@martasl souhlasím s Martas ohledně názoru na bydlení.
Marťulíne na kontrolu jdu už ve čtvrtek kolem 11 hod a on mě pokaždé dělá ultrazvuk!
Holčiny na ČT1 je seriál o doktorce a je to prý vtipné, tak jdu čučet. Tak zítra mějte se!

martasl
12. říj 2010

jé,tak to na tebe ani nemůžu myslet.budu chrnět po noční.ale já se kolem 11 pravidelně budím na wc,tak si doufám vzpomenu.dej nám pak vědět,jo?

helcenka
12. říj 2010

@fram - děkuju za optání, já doufám, že se má mimi dobře, na kontrolu jdu až příští pátek, je to strašně dlouhá doba - 3 týdny. Jinak snad jsem to trochu vyležela, v sobotu vzali naši malýho na výlet a manža jel s nima, chtěl zůstat doma, ale vypakovala jsem ho, že potřebuju klid a ještě bych musela okolo něj skákat, v neděli jsem si taky trochu poležela, tak snad jsem to zažehnala. Jen se mi vyrazily v puse afty, tak si myslím, že tím to skončilo.

@jane84 - já bych do toho nešla, i když na první pohled to vypadá lákavě. Ale z vlastní rodiny bohužel vím, že takovéhle soužití málokdy dělá dobrotu. Vždycky dojde na lámání chleba a pokud by jste si to chtěli zařídit, jak potřebujete nebo udělat nějaké úpravy, tak budou muset souhlasit všichni a jak se mi několikrát potvrdilo, tak pokud do toho nebudou dávat peníze, tak souhlasí třeba i souhlasí, ale za nějaký čas to bude problém. A vždycky hlavní roli hrají peníze. A jestli by jste to chtěli jen na nějakou přechodnou dobu, tak bych do toho rozhodně neinvestovala, protože prodejem se vám investice určitě nevrátí...
A souhlasím s holkama, není nad soukromí.

Ještě vám musím napsat, zase mi volala ta ženská z stavební spořitelny. Já už fakt nevím, jak bych jí vysvětlila, že žádný úvěr nechci, že už jednu hypotéku máme a druhou už nemáme z čeho zaplatit. Volá mi každý týden. Pořád to samé, buď ať si vezmu úvěr nebo ať staré stavebko zruším a založím si nové. Nemůžu jí vysvětlit, že žádné nové nechci, že na starém mám super podmínky, fakt nechápu. Dneska už jsem jí řekla, aby mě s tím už neobtěžovala, pokud budu něco chtít, tak zajdu na pobočku. Nějak mi to hlava nebere. 😝

Jdu spát, dobrou všem.

lucie.krajcarova
12. říj 2010

@helcenka co se týče té otravné ženské, normálně bych jí nahlásila na centrálu, že tě obtěžuje!!! toto se opravdu nedělá. normálně tě vydírá!!
@jane84 Jani, taky bych do toho nešla. uvidíš, jak budete rádi, že nakonec bydlíte sami!!!

yfka30
13. říj 2010

Dobré ráno 😝 ,

@helcenka mě takhle pořád otravovali z banky. jednou jsem si brala úvěr na 80tis a ted otravujou, že mi ho zvýší na 120tis s tím, že doplatím zbytek toho starýho a budu splácet ten novej a jak to není výhodný a jiný žvásty 😠 . Pokaždý jsem řekla ne děkuji nemám zájem a další den otravovali znova. Prostě jsem jim to přestala brát a už je klid
@jane84 já bych do toho bydlení teda nešla. Ted by to třeba bylo s bábi dobry, ale vem si, že až budou děti, tak vám bude určitě do všeho kecat a třeba taky ne 🙂 . Není nad soukromí

pe_t
13. říj 2010

Dobré ráno holky 🙂

fram
13. říj 2010

Dobré ráno 🙂
@jahudka80 pěkný článek, jen mě trochu deptá, co všechno můžu mít za problém 😅
@helcenka ty otravný ženský z toho mají prachy, když tě ukecaj. Já bych to dělat nemohla, nevydělala bych ani na slanou vodu 😅 Nemám na to náturu někoho do něčeho tlačit.

meiki
13. říj 2010

dobre ranko holky