Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
19. říj 2010

@meiki když tak koukám, který jsi den, tak je fakt docela brzo. i když teda máš kratší cyklus. a už se posuneš nahoru? a kdy máš další KO?

meiki
19. říj 2010

@lucie.krajcarova na dasli ko jdu 2.11, jsem dneska 5+0
chtela jsem potvrzeni tehu a spravne umisteni, nepocitala jsem s nicim jinim, jen me trosku dostal doktor, ale asi si na nej musim zvyknout, byla jsem teprve u nej podruhe
ukazoval mi vacek a dokonce i tecicku, coz by mohlo byt mimi a to minule videt vubec nebylo, takze se zacinam vic uklidnovat
dasli kontrola mi vychazi na 7+0 a to uz by srdicko mohlo byt 😕

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

@meiki no nevim meiki...
zkratka tomu neverim.

tobe moc blahopreji!!!

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

@lucie.krajcarova takze jsi testovala?

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

ach jo holky, ja vam tak strasne preju tyhle krasne starosti s kontrolama, co bych za to dala ☹
dneska tady byla jedna moje kolegyne s miminkem, prisla se pochlubit... takze mam po nalade...

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

ja nechci vypadat jako neprejici, vsem to hrozne preju, jen zdrave a krasne deti a tehotenstvi a vse, ale me tak strasne mrzi a boli, ze si clovek musi projit tim, cim prochazi a ze to proste nekonci a porad nejake problemy ☹

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

peti dneska jsem reklamovala ten ovulacni test donna, docela na me divne koukali, tak na to maji mesic 🙂 to mi asi uz ted na nic nebude... vidis, ani to se mi nedari. ja se proste musim nejak zamestnat, ale jak?

daniela699
19. říj 2010

Meiki, ber to tak ze prvni je splneno, je to tam kde ma. 🙂 Jedno hezky po druhem,jinak bychom se zblaznily. A jinak ja myslim, ze pokud jsi 5+0 tak to je uz sesty tyden. 🙂 Aspon teda pokud dobre pocitam. 😎

lucie.krajcarova
19. říj 2010

takže jsem opět testovala a opět NIC! tyhle dlouhé cykly mám fakt za trest 😢

fram
19. říj 2010

@meiki potichoučku gratuluju ke kontrole, nejdůležitější je, že je to tam, kde to má být. A příště už bude srdíčko.
@daniela699 moc se v tý práci nepřepínej 😉 Uvidíš, že kontrola bude v pořádku. Jen přežít ten dlouhý týden 😉
@lucie.krajcarova to je na palici, takhle dlouhý cyklus a // nikde 😒
@zzzzuuuuzzzziiii mě taky každý miminko rozhodí. A neboj, za chvíli budeš mít taky starosti s kontrolama 🙂 Však jste se poctivě snažili 😉

fram
19. říj 2010

Holky, myslím, že mám dnes ovulku. Bolí mě prsa. MM se snažilkování nemůže nabažit 😀 😀 Jojo, bude mu to chybět, až zase odjede 😀

veraakubik
19. říj 2010

Ahojky holky,tak se po nejake dobe hlasim mezi vas..V sobotu jsem po osklive hadce s manzelem byla na pohotovosti-asi toho bylo moc a byl to stres a zacla jsem lehce spinit-hnedej vytok,ale nastestii jsem plasila zbytecne-videla jsem miminko,ale protoze pan doktor byl na oddeleni sam a mel rodicku na sale,ale v rychlosti rikal,ze je tamm snad i srdicko-byla jsem 6+4 a miminko melo 6,4mm-aby se to pry hezky pamatovalo..Miniko mi ale dava zabrat-bliju kazdy rano-co rano,jsem schopna blinkat i po veceri..8.listopadu jsem objednana k mudre a mela bych dostat prukajdu..
a co je tady noveho?Snad nejake dobre zpravy-bohuzel nemam cas docitat,protoze hodne casu ted prolezim a jen tak odpoocivam..Dneska ma malej 4. narozeniny-musim zmizet,prijdou tchanovci 😝 -ach jak ja se tesim..Pak nakouknu..

jane84
19. říj 2010

@veraakubik tak hlavně že je vše v pořádku, pořádně odpočívej a moc se nehoň. A nezapomeň, není to žádné plašení, raději jít stokrát k dr zbytečně, než nejít a podcenit to.
@fram už ovulku? pet taky. Já zatím nic. Dneska jsem nejela do školy, aby mohlo být snažilkování. Snad to k něčemu bude. Počkej, manžel bude domů jedzit častěji 🙂

fram
19. říj 2010

@jane84 taky se mi zdá, že ovulka přišla dřív, ale pokud je to ona, tak jsem ráda. Častěji domů jezdit nebude, musí vydělávat penízky 😀 ale bude mít hezkou vzpomínku 😀 😀 Držím palce, ať vám to snažilkování vyjde.

martasl
19. říj 2010

ahoj holky.

meiki-gratuluju k první úspěšné kontrole.do další kontroly se to povleče,co??

veru-teda,ty ty ty!! a manžel by taky zasloužil!!! 😠 😠 😠 co tě nervuje v tvém stavu??tak hezky lež a užívej si těhu a hlavně nic nedělej.svět se nezboří,když nebudeš mít vypiglovanej byt.věnuj se dětem a sobě 😉

fram-tak ta ovulka je super.hezky jste si to naplánovali,tak hlavně,aby to dopadlo jak má 😉 🙂

luci-tak třeba je ještě brzo.kdy budeš zase testit.já bych to nechala na čtvrtek nebo pátel,ale určitě raní moč.kolik dc jsi měla minule?

zzzzuuuuzzzziiii -a nekoukli na to v lékárně,jestli funguje?a zase jsi tam kdes byla,co?to je na bednu.třeba to vyšlo,když se tak poctivě snažíte,neboj.dokud nedorazí ms,není nic ztraceno.já se teda taky bojím,že to nevyšlo,no moc jsme se nesnažili.manža byl málo doma.ach jo....

jane-teda,to jde i škola stranou??tak to musí vyjít!!!tfuj tfuj tfuj........

jahudka80
19. říj 2010

@fram 😀 na mě už ovule taky jde - bolej mě zas prsa 😒 manža je nadčenej že jsem přítulná, ale prej že ven 😀 😀 😀 no když myslí 😀 😀 😀 je to docela sranda když se člověk jak blbec 3/4 roku snaží a pak má mít sex a bát se aby náhodou neotěhotněl 😀 😀 😀

jahudka80
19. říj 2010

Holčenky já jdu zítra k dr. mám jít na ULZ na folikumetrii , ☹ chjo vůbec nevím co jí mám říct. Je mi to blbé , nejdřív tam přiběhnu jak plašan že nemůžu otěhotnět .... 😒 a teď jí řeknu no já vlastně už ani nechci ☹ je mi to blbé 😠 . Ale i když bych chtěla a cítím to na sobě tak rozum mi říká ne ne ne .... chtěla jdi domek tak teď se musíš snažit , a s mimčem v podnájmu ve 2kk bydlet nemůžem , ani nejde tak o to místo jako o to že tam není sklep a kočár tahat do 3 patra 😢 a.... no prostě než by šlo do školky jsou to 4 roky a to už zas budem starší a nemuseli by nám dát tak vysokou hypotékum prostě jsem prdlá, ..... ale ženská přeci nemůže za to že che mimi ☹ 😢 . Dnes tu byla spolužačka kterou jsem neviděla 15let s půl ročním miminkem, Maruška ho chtěla furt ňufňat , hladit a furt na něj šahala 😀 byla z něho snad víc hotová než já 😀 . Jo holky těžký to máme. No nic jdu rychle dodělat práci ať můžu hupsnout na manžu dokud mám chuť 😀 😀 😀

fram
20. říj 2010

Dobré ráno,
@jahudka80 tak ti prostě tu folikulometrii udělá a řekne ti, co a jak. Myslím, že dr. bude jedno, když jí řekneš, že jste se rozhodli s mimi počkat. Aspoň tě zkontroluje a budeš vědět, že funguješ. Už si ani neumím představit, jaký to je, když to jde ven 😀 😀 To by si moh manža zkusit 😀 😀

jane84
20. říj 2010

Dobré ráno holky 🙂
@jahudka80 tak jí neříkej, že vyloženě nechcete, ale že jste se zaklidovali, nebudete to hrotit, že uvažujete o stavění domku a při tom možná zapomenete na snažení a třeba to klapne.

jane84
20. říj 2010

@fram Tak jaká? intenzivní snaženíčko? 😀 U nás též. Doufám, že až večer přijedu domů budu mít chuť, ovulka to bude co by dup 🙂

fram
20. říj 2010

@jane84 zatím nás snaženíčko baví, ale já už asi brzy odpadnu 😀 Včera byl mm vtipálek, přišel do ložnice, dal mi pusu na čelo, řekl dobrou, otočil se ke mě zády a přikryl se až po bradu 😀 😀 Moc jsme se nasmáli a sexík pak super. Ještě dnes a zítra, myslím, že v pátek už bychom si mohli dát oddych, ale uvidím,jak se nám bude chtít. Přeju, ať je vaše snažení úspěšný. Sakra, když jsme se do toho obě tak opřeli, tak už to konečně musí vyjít.

zzzzuuuuzzzziiii
20. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................37DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................36DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 29DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................25 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................18DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................18DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...18DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................13DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................13DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................9DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................9DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..9DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 6DC

zzzzuuuuzzzziiii
20. říj 2010

@meiki ahoj meiki, taky blahopreji ke kontrole, chces presoupnout do vrchni casti tabulky?

@lucie.krajcarova Luci a zkousis pit kontryhel? vim, ze to mi cyklus upravilo krasne.

Jinak snazeni tedy skore 🙂 11, 13, 14, 15, 16, 19 DC... pak uz nevim, kdy jsme to prosvihly... tentokrate jsem nedelala zadne testy, jen piju kontryhle na stridacku s malinikem. jinak nic...

fram
20. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak u vás taky snažení ostošest 😀 Držím palečky, ať to vyjde.Říjen by mohl být plodný měsíc, doufám.

pe_t
20. říj 2010

dobré ráno holky 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii tak to je super skore - to vyjde 😉 . Já se vykvákla na kontryhel i maliník. Nic neberu, kromě listovky. prdím na to, nebaví mě to. Mě to jen připomíná, že chci otěhu, tak teď bylinky nepiju. Jsem paradoxně klidnější 😅 .
Včera měla malá koncert, tak jsem se odreagovala a v SO jdu s mamkou do divadla na činohru. Tak aspoň ty myšlenky se roztříští. A už mám i lístky na opičku Žofku, půjdu s malou a týden na to premiéra baletu Louskáček s kamarádkou - na to se strašně moc těším. 1.listopadu je koncert Plíhala - tak asi taky zajdeme 😅 . Chytla jsem ty depky za pačesy a nebudu na to myslet - raději zábava 🙂 .
@fram juuuu tak tady budou kolejnice za dva týdny 😀 😉
@jane84 snad se tam všechny nahoře tento měsíc sejdem 😀 . Hlavně pokrýt celý cyklus - pak už to tak nepůjdes mimi, tak si aspoň užít 😀

meiki
20. říj 2010

dobre ranko holky

@zzzzuuuuzzzziiii i kdyz mam obrovsky strach jit nahoru a tolik jsem si to prala, tak asi ano, neni na co cekat 😵 😵
tak prosim s datem 11.10 dekuji

lucie.krajcarova
20. říj 2010

čauky, tak tu máme další mrazivý zamračený den..
@martasl testovala jsem asi 32dc a 37dc..
Zuzi, pila jsem kontryhel minulý cyklus, akorát jsem musela přestat, protože jsem hodně krvácela. na dovče to moc nešlo.. takže zase budu pít, až bude ms..
@pe_t takže nepiješ ani kontryhel jo? a na co malá hraje? bereš to moc dobře. taky se bavím zábavou. minulý týden chinaski, tak zas musím něco vymyslet, at se mám na co těšit...

pe_t
20. říj 2010

@lucie.krajcarova malá zpívá a hraje na klavír . Koncert měla včera pěvecký se sborem.
Ne ani kontryhel nepiju - ale je fakt, že se mi s ním krásně upravil cyklus na 29. Já měla teď tu třetí ms taky strašně silnou první tři dny....Možná si ho dám tak jen na chuť jeden hrnek za dva dny-kvůli cyklu. Ale jinak nic. Ani maliník ani kontík každodenně dva hrnky, jak před tím. Chci to pustit z hlavy se vším všudy.
Luci a ty jsi odkud - teda už jsi to myslím psala, ale mám to popletené.

jahudka80
20. říj 2010

@jane84 to je dobrá rada 😉 🙂 tak to přesně udělám 😀 děkuji 😉
@fram 😀 😀 😀 no legrace člověk je vomatlanej 😀 😀 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii Já jsem dnes 10DC pro to jdu k dr. 😀 😀 , nějak se Ti to rozhodilo a natula je podle grafu 4DC ale ta už jsem stejně nechodí tak je to jedno 😉 . A koukám že jste se mooooc snažili, tak držím palečky aby to vyšlo 😉
@lucie.krajcarova 😒 tak ještě počkej třeba si měla ovulaci až 25DC já kolikrát koukala na ty grafy a ty holčiny to měli děsně posunuté 😖
Tak konec kecání, u nás leje jak z konve tak se jdu obléct a jedem na tu gyn. ....... musím vzít i malou páč není hlídání 😖 tak snad se zabaví a nebude tam dělat krávoviny 😀 😝

lucie.krajcarova
20. říj 2010

@pe_t jsem od Mělníka 🙂 a jak dlouho Baruška hraje? máte doma klavír? taky jsem hrávala a moc mě to bavilo. ráda bch měla doma aspoň kláves y 🙂
@jahudka80 jj je to možné, u martínka to bylo taky posunuté tak o 14 dní..
dnes mám zas nějakou blbou náladu. nevyspala jsem se a a teď je tak málo světla.