Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
26. říj 2010

a.j.a.-díky.no taky doufám,že to nic nebude.prostě v tom prvním okamžiku mě to dostalo.teď už jsem klidnější.kdyby to bylo něco špatného,tak by už snad měla i jiné zdravotní problémy,ne??teda já se tím utěšuju.
jinak gratuluju,že se miminko má tak k světu,to už bude všechno ok.a fotku nemáš??

meiki
26. říj 2010

ahojky holky

@martasl to me moc mrzi s holkama, ale snad to date brzy do poradku, co se tyka krevniho obrazu a snad i to brischko nebude nic vazneho

holky jsem uplne ko, v noci se mi spatne spi, byva mi dost spatne i pres noc a pres den uz vpodstate nemuzu nic snist, mam uz dole asi 2 kila, ale pokud je miminku dobre, tak at klidne lezu po 4, i kdyz k tomu nemam daleko 😀

@a.j.a. blahopreji ke kontrole, snad taky budu moci v utery rict, jak jsem stasna, ze mimi je ok

a.j.a.
26. říj 2010

@martasl Marti, cokoliv špatného, co se děje dětem prostě člověka sebere. Já se taky u Klárky uklidňuju tím, že kdyby to bylo něco špatného, tak by se to projevilo i nějak jinak. Určitě to bude jen nějaká blbá shoda okolností. Není třeba z něčeho ve stresu ? Nebo nemá moc aktivit ?

Fotku si vyprosím na každé kontrole 😵 jen nevím, jak je dostat do noťase. Asi je předám manželovi, ať mi je naskenuje a pak je vložím do alba. Dneska bylo všechno tak krásně vidět. Hleděla jsem miminku i mezi nohy, ale prd poznám 😅

a.j.a.
26. říj 2010

@meiki těším se na úterý na tvou zprávu 😉 určitě bude taky všechno v pořádku 😵 no a s tou nevolností to mám stejné. Mi je blbě hlavně odpo a večer. Fuj. Zatím mám dole 1,5kg, tak snad brzy začnu nabírat. Akorát mě od včerejška bolí v krku a mám ucpaný noc, takže je mi ještě blběji a vůbec nemám chuť k jídlu. Ale večer se překonám a když jsem sama doma, udělám si bramboráky 😀

lucie.krajcarova
26. říj 2010

@martasl marti, to je mi líto, že to holkám nedopadlo moc dobře. ale hlavně že víte, co tomu trochu pomůže. S tou bolestí břicha je to divné, určitě bych na další vyšetření šla. kdyby tam něco bylo, tak ať se to najde na začátku.
@a.j.a. tak velká gratulace k prvnímu screeningu, je to super 🙂)))))) a měla jsi toho teda dost, ráno gyndu a pak zubaře, no náročný den 😉
s tím rozjetím ms nevím... uvidíme... řekl slepý 😀

martasl
26. říj 2010

luci díky.teď jsem si našla na netu příznaky leukémie(mám z ní hrůzu,tak mi to nedalo) a moc mě to neuklidnilo.hodně toho na Simonu sedí.modřiny,bledost,únava,je často nemocná a nachlazená a ty bolesti břicha.ptala jsem se doktorky,jestli nemám počkat na kompletní výsledky a pak teprve zajít k naší doktorce a prej máme zajít raději hned.tak to mě mate a nevím co si o tom mám myslet.a teď po tom článku tuplem.

a.j.a.
26. říj 2010

@lucie.krajcarova děkuji 😵 jo jo, dnešek byl náročný, taky mě z něho třeští hlava a je mi fakt zle 😝 ale vymyslely jsme to tak s mamkou, že si vezme na út dovču a já si zajdu aspoň ke 2 dr, ke kterým potřebuju. No a nakonec si vzala dovču do konce týdne a malou taky, takže aspoň vyležím únavu i bacila.

a.j.a.
26. říj 2010

@martasl Marti, radši už více na netu nehledej. Příliš mnoho info škodí. Já si taky s tou Klárčinou bulkou zakázala hledat cokoliv na netu. Akorát se vystresuješ.

lucie.krajcarova
26. říj 2010

@meiki tebe to těhu ale trápí.. co bych za to dala shodit 2 kila, ale u tebe to není nejlepší.. no snad ti brzy skončí první trimestr a bude líp.
koukám, že i aja hubne, tak to jsem v těhu neměla...

a.j.a.
26. říj 2010

@lucie.krajcarova Luci, no nevím, jestli bude Meiki lépe 🙂 podívej na mě, první trimestr za mnou a neustálé nevolnosti přede mnou 😝 ale tak třeba ji opravdu dlouho trápit nebudou.

meiki
26. říj 2010

@lucie.krajcarova ja to takhle mela i u prvniho tehu s Viktorkem, nejprve jsem hubla a pak jsem teprve zacala pribirat, za cele tehu jen 7 kg nahore
neboj mimi mam porad z ceho zivit, jeste je toho dost 😀
ale zvracet jsem tak prestala cca kolem 4 mesice

@a.j.a. no jen se fakt uklidnuji tim, ze cim hur je mamince tim lip se vede miminku, v lete jak to pak tak dopadlo, jsem zadnou nevolnost a boleni podbrisku a prsou nemela, vubec nic takoveho, jen vynechana ms a na utz dlouho nic nebylo videt a pak teda hledali, az tam neco nasli, takze si myslim, ze to bylo uz odpocatku nejake divne - spatne

meiki
26. říj 2010
lucie.krajcarova
26. říj 2010

no to je hustý, ještě že jsou oba v pořádku. někteří lidi fakt nepoužívají hlavu 😠

@meiki tak aspoň víš, do čeho jdeš. já měla obě těhu super pohodové, žádné rozdíly jsem neviděla. jen u Martínka byla ke konci špatná poloha - hlavičkou nahoře..

fram
26. říj 2010

@martasl ☹ ☹ ☹ moc na tebe myslím, drž se, dobře to dopadne!!
@herbie mrcha zatracená, ale je dobře, že to bereš s nadhledem 😉
@a.j.a. 🙂 🙂 vidím, že mimísek se u tebe má moc dobře 🙂 gratuluju k NT a přeju, ať už nevolnosti přejdou
@zzzzuuuuzzzziiii držím palce, ať mrcha nedorazí
@lichtakova já bych to měla dostat 3.11., tak jsme skoro nastejno 🙂 Teď se mi to pár cyklů trošku rozhodilo, tak bych čekala do 6.-7.11. než bych testla.

fram
26. říj 2010

@meiki ber to tak , že některé ti ty nevolnosti závidí 🙂 například já 😀 , ale moc přeju, ať tě to brzo přejde.

martasl
26. říj 2010

holky díky za podporu.už nic hledat nebudu a počkám si na vyšetření a výsledky.

a.j.a.
26. říj 2010

Tak jsem si odskočila na drby s kámoškou 🙂 dala dva jahodové čaje a jsem zpět 🙂

Furt jsem si říkala, co mi dnešní datum připomíná. Hm, už jsem si vzpomněla. Dneska jsem měla mít termín porodu 😢

herbie
26. říj 2010

fram jj beru to s nadhledem verim, ze se nam brzy taky zadari, nema cenu testovat a pocitat dny a myslet na to pak to prave asi nejde.....takze chce to pravidelnej sexik a doufat

herbie
26. říj 2010

a.j.a. moooc gratuluju k mimcu musis mit velkou radost.....jen tak dal 🙂

a.j.a.
26. říj 2010

@meiki já zase u Klárky měla pohodové těhu, vůbec si na nějaké nevolnosti nebo únavu nepamatuji. Tohle těhu mi přijde úplně jiné. Ale tak aspoň stále vím, že jsem těhotná 😀

@fram díky moc. Já ti zase moc přeji, ať nám 3.11. zahlásíš // 😵

a.j.a.
26. říj 2010

@herbie jo jo jo, Herbie, jsem nadšená 😵 ale to ty budeš určitě brzy taky 😉

anavirez
26. říj 2010

@lucie.krajcarova to je mi líto, pevne jsem verila, ze ohlasis // ☹
@a.j.a. moc gratuluju k dobrým výsledkum 🙂 🙂

@martasl preji ti pevne nervy, strach o deti je to nejhorsi, drzim pesti tak pevne jak muzu a to plati i pro @meiki drzte se holky 🙂

@fram 😉

anavirez
26. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii drzim pesti at nedorazi 🙂 😉

jsem tvuj protipol, ja i manzel se tesime az k nam dorazi 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

@anavirez tak v tom pripade ti prenecham tu svoji 🙂 jakmile prijde, dej vedet, rada te zaradim do tabulky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

@martasl marti hlavne nic nehledej na internetu, to vzdy jen zhorsi a vuhbec si nic nepripoustej, to nebude nic vazneho, v dnesni dobe je takovych ruznych alergii a viru atd... treba moje mlada svagrova, ve 20 letech ji zjistili ze ma alergii na mliko a bile pecivo. Od te doby ma nejake vitaminky a je v pohode, taky ji casto bolelo bricho!!! Zakaz si jakekoliv takovehle vymysli, jen se tim stresujes.

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

Jinak dobre ranko holky... co se mi stalo... TOMU NEUVERITE!!! Sedim v praci a prijde ke me klientka - v kancelari milion lidi a ona na me, jeeee ja vas znam, my jsme spolu lezeli v nemocnici (presne rekla kdy a kde, jen diky bohu vevyrkla slovo revize nebo potrat...)
A tak co, uz se vam zadarilo a jak vam je??? Jako v tu chvili by se ve me krve nedorezal... Nechci na ten den ani myslet, natoz se o tom bavit, nehlede na to, ze v praci o tom nikdo nevi a ted uz asi jo... Takze trochu SOK!!!

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................26DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................26DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...24DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................21DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................20DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................19DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................17DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 12DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 10DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................3DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................2DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................2DC

lucie.krajcarova
27. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nazdárek, no Zuzi, to je fakt začátek prímového dne 😠 ale ty to vstřebáš, uvidíš 🙂 a co vlastně děláš, že máš klienty?

lucie.krajcarova
27. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nazdárek, no Zuzi, to je fakt začátek prímového dne 😠 ale ty to vstřebáš, uvidíš 🙂 a co vlastně děláš, že máš klienty?

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

@lucie.krajcarova Luci delam sekretarku reditele na statnim urade. A prave prichazim i do styku s lidmi, co sem chodi a vyrizuji ruzne veci... Svet je malej.
Jo, vstrebam, ale dost me to zarazilo, spis sok... Rikam si, kazdymu je do toho uplny kulovy, ale ja bych asi na nikoho takhle nevystartovala... clovek nikdy nemuze vedet, jak se s tim ten druhy srovanal, spis bych cekala pochopeni a nejakou diskretnost.
A co ty? Je to urcite 2DC nebo stale jen spineni?

jane84
27. říj 2010

Dobré ráno holky. Konečně sluníčko, ale ten mráz 😒

@zzzzuuuuzzzziiii no tomu se říká náhoda. hoď to za hlavu, kdo ví proč tam byla ona, že to tak dobře nese.