Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
12. led 2011

no, tak mi právě přišel mail, že mě přesunuli do jiné skupiny státnic. A ta je o 14 dní dřív. No to mě poseeeer. hahahaha, to nemůžu stihnout

martinkka
12. led 2011

Ahoj holky, čtu vás už dlouho na internetu v mobilu, ale nešlo mi tam přispívat, tak vás všechny už v podstatě znám 🙂 konečně nám jde internet doma, tak bych se k vám ráda přidala, jestli vám to nebude vadit, jste tu už tak pěkně sehraný 🙂

lucie.krajcarova
12. led 2011

@jane84 teda Jani, to je docela jobovka ☹ ale zase budeš to mít dřív za sebou 🙂 vše špatné pro něco dobré.
@martinkka ahoj Marti, to je fajn. a napíšeš nám svůj příběh?

martinkka
12. led 2011

@lucie.krajcarova O miminko se snažíme asi 3 roky, poslední 1,5 roku s pomocí lékařů. Když se konečně 2.IVF povedlo, tak jsem musela jít v 9. týdnu na revizi - MA. Na revizi jsem byla v září.

fram
12. led 2011

Ahoj holky,
děkuju vám za podporu a povzbuzení, jsem objednaná na zítra 17.30, držte nám prosím palce. Už teď jsem ochromená hrůzou, když si představím, jak tam čekám, než dr. řekne , jak to vypadá ☹
@martinkka vítej mezi námi, máš toho smutnýho taky dost za sebou a jasně, že se můžeš připojit a doufám, že ti aspoň trošku pomůžeme překonat ten smutek.
@jane84 teda, o 14 dní dřív, to musí být psycho 😕 vůbec ti to nezávidím

herbie
12. led 2011

ahoj fram neboj drzim palce vsechno bude v poradku martinkka vitam te mezi nami k ty natulce nemam slov ani nevim co k tomu napsat je to smutny je zvlastni, ze kdyz clovek je porad vic a vic na dne tak nekde v sobe nachazi porad vic sili jinak lucko prosim zapsat do tabulky jsem 2DC dekuju 🙂 jane to zvladnes holka neboj musis hihi 😀

fram
12. led 2011

@marulinka já jdu zítra a to budu 6+1, chtěla jsem ještě týden počkat,ale kvůli špinění jsem to posunula. Posledně jsem taky byla 6;1 a rovnou mě objednala na revizi. Mě pupík nevyrostl, protože jsem kvůli celodenním nevolnostem zhubla skoro 2 kila. Takže mám jediný problém - utajit v práci, že mi je zle.
@martasl já nechci neschopenku kvůli tomu,že kdyby to nedopadlo,tak bych po návratu do práce měla peklo.Vůbec nechci aby se v práci něco dozvěděli.
@mircisek gratulace k tripplům 🙂

martinkka
12. led 2011

@fram děkuju za přivítání, většinou už jsem celkem v pohodě a upínám se k tomu, že to příště musí vyjít, ale občas mě přepadne hrozný smutek a deprese, že to třeba zase nevyjde. Zítra Ti budu moc držet palce, to bude určitě dobrý, špinění v začátku těhu je celkem běžný. Určitě Ti dají Acsorutin nebo Utrogestan,taky jsem to brala a špinit jsem hned přestala

fram
12. led 2011

@herbie děkuju za držení palců, sakra, tak mrcha dorazila, to mě mrzí ☹

marulinka
12. led 2011

@jane84 neboj,ty si šikula,to zvládneš 😉
@martinkka ahoj,vítej 🙂
@herbie ta mrcha je fakt mrcha,to mě mrzí ☹
@fram na zítra držím palce,pak dej určitě vědět 🙂

rozum
12. led 2011

@fram tfuj, tfuj, tfuj

a.j.a.
12. led 2011

Ahoj holky 🙂 malá už spinká, tak mám volno. Dneska jsme odpo byly u zubaře, tak mi opravil jeden kaz a mám klid zase na půl roku 🙂

@helcenka Heli, no já bych si normálně taky nedělala moc hlavu, ale jelikož mi všude trčí kosti a nějaké kilčo navíc bych uvítala a dr se taky moc netvářil, tak bych byla ráda, kdybych už se trochu zakulatila a přibrala.

@mircisek gratuluji k negativním triple testům 😵

@marulinka hmmm, ty máš břicho větší než já v šestém měsíci 😀 😀 😀 já chci takyyyyyyyy 😀 😵

Natulka je moc statečná a silná. Vůbec nevím, jak bych to na jejím místě zvládala já ☹ další brzkou snahu o mimi i adopci schvaluji.

a.j.a.
12. led 2011

@fram držím pěsti co můžu 😵 dej pak hned vědět!

fram
12. led 2011

Děkuju všem za držení palců 🙂
Včera jsem potkala sousedku s kočárkem (5.dítě, celý těhu hulila), samozřejmě cigáro v puse. Já ji v tu chvíli úplně nenáviděla a dělala jsem, že ji nevidím, abych nemusela pozdravit 😅 😝

marulinka
12. led 2011

@a.j.a. 😀 😀 😀 😀 já mívám maxi břicho,ale s každým těhotenstvím je větší dřív a dřív...

jahudka80
12. led 2011

@jane84 psala to na emimino kde si to může kdokoliv přečíst...... a jeden čas jsem taky chodila a psala jsem jí že na ní s holkama z MK myslíme a nevím pro by jí to mělo vadit ten kdo jí nezná ví stejně prd a ten kdo jí zná je rád že alespoň ví co s ní je když se tu holky na ní ptaly.
@marulinka No co řekni že jsi trochu přez vánoce přibrala 😀 😀 😀
@meiki neplakej já tu bulila včera celej den a myslela na natulku a minule na tebe a nadávala tu na nespravedlivost všeho, musíme být pozitivní i když já poslední dobou taky moc nejsem ☹
@lucie.krajcarova já chcí být nejpozději v březnu nahooořéééé bééééééééééé 😢

jahudka80
12. led 2011

@fram budu na Tebe myslet zrovna půjdu z práce tak budu myslet moc moc aby bylo vše ok 😉 a tvou sousedku bych nakopala do prd....

fram
12. led 2011

@jahudka80 dík 🙂 Sousedka bydlí pod náma a já když slyším, jak to miminko pláče, tak ji neskutečně závidím a pořád mi to připomíná, jaká je na světě nespravedlnost 😒

lucie.krajcarova
12. led 2011

@fram ať je to zítra v pořádku, kočko!!!! a srdíčko 🙂
Herbi, jsi dobrá, že si z ms moc neděláš. ale možná už se těšíš k tomu doktorovi, co?
marulinka, mám podobný problém s břichem... když jsem ani nevěděla, že jsem podruhé těhu, tak se mi nějak nezdálo břicho.... ale fakt jsem to nemusela vědět, protože jsem neměla ms.....
a.j.a. to je prima, že máš spravený zub, třeba později by to ani nešlo kvůli anestezii.
Martinkka, jsi ještě mladá, určitě to vyjde, uvidíš!
Jahudko, jj to je dobrý nápad s tím přibráním přes vánoce, to je dobrá výmluva 🙂 jo a budu ti fandit s tím březnem, klidně se zařadím až po tobě 🙂)))

martasl
12. led 2011

ahoj holky.
luci-oprav mi prosím v tabulce věk,bohužel o jeden nahoru 😝 😝 😝

fram-a když ti doktor neschopenku doporučí kvůli miminku??až budeš zítra u doktora škytat,tak to sveď na nás,že na tebe moooooc myslíme. 😉 🙂 a neboj,všechno bude v pořádku.

marulinko-teda,to je pěkný bříško,ale třeba je to tím,že jsi tak hubená.já mám mnohem mnohem větší a těhu nejsem 😅 .

holky viděly jste ve zprávách,jak říkali o tom miminku??co na následky zranění umřelo??sem bulela jak kráva.chudinka malá ☹ 😠 .já ty rodiče nechápu.tak si ty děti nemaj pořizovat,když jim tak ubližujou.

jani-tak to máš co dělat.ale ty jsi holka šikovná a chytrá a hravě to stihneš 😉

herbie-takže zase nic??to je pech ☹ .

já jsem se konečně objednala na gyndu na prohlídku,jestli je všechno ok a co teda dál s tím neúspěšným snažením.jdu příští týden.tak jsem zvědavá,jak dopadnu.

marulinka
12. led 2011

@jahudka80 jé,dík za radu,to je fakt dobrý 😅 😅 😅
sice u mě jako štíhlé neobvylí,ale někdy se holt přibírá,že?? 😉 😀

lucie.krajcarova
12. led 2011

@martasl Marti, tak ti přeji vše nej k narozkám, hlavně pevné zdraví celé rodince a aspoň kapinku štěstí, bez toho to taky nejde. kterého ledna jsi?
jj ve zprávách jsem to viděla, podezřelý je 22letý otec 😖

pe_t
12. led 2011

@fram držím palce 😉

@lucie.krajcarova hlasím 1DC ☹

a.j.a.
12. led 2011

@marulinka tak pro zajímavost přihazuji svoje těhu břicho 24+5tt 😀

pe_t
12. led 2011

jsem uplně bez nalady, jdu opravovat pololetky z češtiny - aspon chvíli myslet na něco jiného...

a.j.a.
12. led 2011

@martasl všechno NEJ k narozeninám 😵

Já na zprávy nekoukala, no ještěže tak, pže bych se akorát naštvala. Kolem tolik holek spoustu problémů a pak se dozvíš o něčem takovém 😠

a.j.a.
12. led 2011

@pe_t to mě mrzí ☹ ☹ ☹

a.j.a.
12. led 2011

@lucie.krajcarova no já bych na sebe bez injekce nenechala šáhnout 😅 takže tentokrát taky s umrtvením 😅 jsem holt posera.

marulinka
12. led 2011

@martasl také přeji hodně štěstíčka a zdravíčka.. 🙂
zprávy sem neviděla ☹ zas nějací hnusní rodiče?? ☹
@pe_t to mě mrzí ☹
@a.j.a. nóó 😀 kde ten koblížek je?? 😉 ale bříško pěkný 🙂 třeba jestli mi začnou nevolnosti,tak to půjde dolů..

a.j.a.
12. led 2011

@marulinka heh, no asi mám tu koblihou nalepenou na zádech 😀 😀 😀

meiki
12. led 2011

@martasl blahopreji ka narozkam

taky jsem na to koukala na ty zpravy a nadaval a brecela, chjo fakt hruza

fram: moc na Tebe budeme myslet a drzet palecky

holky brou