Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
7. kvě 2010

peto tak u nás už néé,zase je tma a vypadá to na déšt,mě z toho fakt už klepne 😠 😠 😠 😠 😠 ,včera jsem si pěkně povytírala už,jak vysvitlo sluníčko,utřela parapety,byli poprskané a jak to tak vidím,tak jsem to dělala zbytečně 😠 😠

petra.vavra
7. kvě 2010

U nás stále hezky, tak jen aby gto vydrželo...už mě ta zima pěkně s..e. 😠

kopretina82
7. kvě 2010

Peti, dík
U nás zatím taky svítí sluníčko 🙂

petra.vavra
7. kvě 2010

Terka zase kouká na školku, tak tu brouzdám, dokud to neskončí...pak uvidíme co si na dnešek vymyslí, už jí to doma nebaví, jak je venku hnusně 😒 a vymášlí kraviny.

hadonoshka
7. kvě 2010

nat v noci to vyšlo, ale dával si pozor, takže jako by nevyšlo a myslím že ani nevyjde. Myslím, že se budu stěhovat do jiného tématu, něco jako co s nevyrovnaným mužem, který 2 měsíce chce a pak zase nechce. Přijel jako když ho někdo vyměnil. Holky musím si to nějak srovnat v hlavě, škoda že nemůžu srovnat jeho hlavu. Nechci vás tady tím zatěžovat, protože je to jako kolovrátek furt dokola, u mně to vypadá na delší období než se rozmyslí co vlastně chce. Jsem bez nálady, takže se ozvu až bude něco nového. Zatím ahoj.

kopretina82
7. kvě 2010

Had, to mě moc mrzí...Ale co víš-stačí kapka...Moc budu držet palečky, aby to brzičko klaplo.
Co zkusit zahrát po uši zamilovanou manželku bez touhy po mimču, opečovávat si to, lísat se a tak, třeba to zabere-vždyť je to "jen" chlap, ne?

Holky jsem z tý kontroly pěkně vykleplá, už abych byla doma, pokud možno s pozitivníma zprávama 😉
No, za chvilku vyrazíme s Domčou na mašiny a od tama rovnou k Dr., asi, tak mi, prosím, držte palečky, ať to dopadne...Díky

jane84
7. kvě 2010

Ahoj holky, u nás svítí sluníčko, ale občas se schová za mráček, včera večer tu byla šílená bouřka a přítel nebyl doma ☹ byla jsem zakutaná v peřině až po uši. Snad to počasí dnes vydrží, když jsem sama doma, tak dělám velký úklid a mám spoustu prádla na praní 😠
Kopre držím palce i na nohách 🙂 neboj, dobře to dopadne

natulaaa
7. kvě 2010

Had no tak to mě teda mrzí,ale zkus to tak,jak řekla Kopre,vubec neříkej,že chceš ještě mimi a on na to časem zapomene 😉
Kopre budeme na tebe myslet,já jsem taky dneska vynervovaná,v poledne mám volat na ty výsledky,už ted se klepu 🙄 🙄

jane84
7. kvě 2010

Had holky mají pravdu, přítelovi se moc nezamlouvalo, že bychom měli dítě ještě když studuju a získal skvělý přehled o tom, kdy mám dostat MS, kdy mám zrhuba plodné dny a v té době nebylo nic. 😠 Pak jsem o tom přestala mluvit úplně, začala se věnovat jemu a hodně sama sobě ve smyslu relaxace, zkrášlování bytečku atd a najednou mi pomáhá se synovcem a říká, že se na malý těší 🙂

leheckova
autor
7. kvě 2010

aHOJ HOLKY JAK SE MÁTE u nas svítí sluníčko je docela pekně tak a ja musim s malým trčet doma a to bych měla na nakup a něco zařídit ve městě

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................43DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................33DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 20DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................18DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................18DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................18DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................18DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................18DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................17DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................16DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................6DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................4DC

natulaaa
7. kvě 2010

Lehe čusek,myslím,že u tebe se ovulka blíží 😵 😵 😵 😵 😵

kopretina82
7. kvě 2010

Holky, tak si připadám jako absolutní blázem 😲
U Dr. na UTZ nic-s tím jsem počítala...Sliznice na těhu moc nízká. Dr. mi dokonce řekl, že kdybych mu neřekla, že mám //, nevěřil by mi že je nějaké HCG. Takže pry buď opět mikropotrat, případně mimoděložní těhu. Tak to je fakt supeeer.By mně zajímalo čeho všeho se ještě dočkám...😢
Takže se opět začnu modlit, aby se rozjela MS
No v po mám ještě přijít na krev a UTZ+, ale je to v prdelce 😢 Opět 😢

kopretina82
7. kvě 2010

Asi už si umím vsugerovat i HCG v moči 😀 😀 😀

jane84
7. kvě 2010

Kopre ještě nehaž flintu do žita. Negativní myšlenky se na této diskuzi zakazují 😀 možné je úplně všechno, četla jsem i pár diskuzí, že měly ženské negativní HCG v krvi v 6 tt, takže bych se vůbec ničemu nedivila

jane84
7. kvě 2010

Nat a jak tvoje výsledky?

kopretina82
7. kvě 2010

Jani, já asi neg, HCG nemám, když byly //, problém je nejspíš někde jinde.A flinta už leží v žitě ☹

jane84
7. kvě 2010

Kopre příroda je mocná, zkus tomu věřit. Víš co je dobré na růst sliznice? mateří kašička a flintu běž z žita vybrat, do pondělí to může být úplně jinak. Napsal ti aspoň něco? Duphaston?

jane84
7. kvě 2010

Mrkněte na co jsem teď narazila:
V první půlce cyklu zkuste tělu dodávat rostliny, které pusobí na hormon estrogen. To je například čaj z maliníku, z černého rybízu (list), z šalvěje, z jetele lučního. Tyto rostliny mužete brát buď jenom v první části cyklu nebo po celou dobu. Estrogenově mimochodem působí i lněná semínka. Stačí, když si jedenkrát denně zamícháte lžičku lněných semínek do jogurtu. Nezapomeňte při tom hodně pít.

V druhé půlce cyklu (to znamená po ovulaci) se nejlépe osvědčil kontryhelový čaj, který má účinky jako hormon progesteron. Pijte ho teplý, nejlépe třikrát denně až do menstruace.

natulaaa
7. kvě 2010

Ježiš Kopre to snad néééé 😔
Holky tak my na to asi přišli,mám vysoký prolaktin,hranice je 25,30,já mám 60,takže dostanu léky,ty prý velmi rychle pusobí za měsíc by to mělo být v normě,jinak vysoký prolaktin zpusobuje cysty,zpusobuje potraty v ranném těhu ,a časem,když se neléčí,tak zpusobuje ztrátu MS a ovu a tím i neplodnost,takžé huráááááááááááááááááááááááááááá,konečně se na to přišlo a díky bohu ,že jsem neotěhotněla,protože u takových hodnot bych opět potratila,Kopre nech si taky na vlastní žádost udělat HP,je to jen odebrání krve a podívejte se,čemu všemu se muže předejít,jenže naše užasné zdravotnictví neřeší první potraty,tak nikam neposílají,jsou to hovada,taky by mě neposlal a mohla by to dopadnout podruhé stejně,Tak jsem ráda a snad to zabrání i rustu te cysty 😕 😕 😕

natulaaa
7. kvě 2010

Jani to co píšeš o estrogenu,to vše ti berou u toho HP a když je odchylka,tak nasadí léky,no není lepší o problému vědět,holky nesmíme se dát a musime na to trvat,tak jako jsem na tom trvala já,protože oni mají čas 😠 😠 😠 😠 ,Kamoška byla 2x na IVF,neuspěšně,pak šla na endokrinologii,kde ji zjistli prolaktin 50,a dr ji řekla,že je jasné,že ji to nevyšlo,při takovéto hodnotěmdostala ty samé leky,co dostanu jáá a za měsíc a pul po teto lečbě otěhotněla a ted za 4 tydny bude rodit a taky tam šla na vlastní žádost,gyn ji tam prostě neposlal,jsou to hovada a nemám jiných slov,mi tajy gyn říkal,že v hormonech problém nebude a ejhle

natulaaa
7. kvě 2010

Jani já zase četla,že kontryhel se má pít od MS do ovu,tak si vyber 😖

jane84
7. kvě 2010

Nat právě, proto jsem to sem hodila

petra.vavra
7. kvě 2010

Kopre- dle mého si vsugerovat HCG nemůžeš.....to bys měla sakra velkou vůli 😉 , souhlasím s Jančou, že na vše může být brzo. Mohla jsi otěhotnět později apod., jdi na krev a uvidíš. Hlavně se nenech stresovat mioděložním, ta pravděpodobnost je dosti malá, že na to vůbec nemysli.
Nat- super zpráva, nechápu proč ti neudělali HP dřív, já si ho taky vyžádala, když jsem měla pocit, že je někde problém a když na nic nepřijdou, tak aspoň víš, že je vše OK
Jani- s kontryhelem je to divný, já taky vím od MS do OVu----'???? takže toto slyším poprvé, ale já na toto moc nejsem, takže vyzkoušeno z vlastní zkušenosti nemám 😉 , nakonec bude pravda někde uprostřed 🙂

petra.vavra
7. kvě 2010

hlavně jsem teď koukala na tvé testíky a rozhodně se nejedná o nějaké duchy, takže hlavu vzhůru a mazej na krev 😉

jane84
7. kvě 2010

Nat tohle tě určitě bude zajímat http://www.prolaktin.cz/

natulaaa
7. kvě 2010

No jani to už jsem studovala v neděli,ten článek mě práv postrašil,protože tam se píše o nádorech,ale to až u hladin 1000 a více,ale jak píšu ,prolaktin tlumí dozrávání vajíček a ovu,tak jsem ráda,že o něm vím ,protože s takovou bych se mohla snažit roky 😒

jane84
7. kvě 2010

Natul mi nasadila s tím prolaktinem brouka do hlavy, asi si ten HP taky vydupu u svého endokrinologa. Snažíme se rok, jeden potrat, slabá menstruace, to by bylo, aby tam něco nebylo

natulaaa
7. kvě 2010

Holky do boje,když se neumí rozhoupat dr,tak na ně musíme my,ten muj taky nechtěl,ale nakonec mi to doporučení napsa 😠 😠 😠 .oni mají čas 😠 😠 😠

kopretina82
7. kvě 2010

Holky, díky, ale mám pocit, že falešný naděje jsou horší než žádný...😲
Nat a ten HP sis vydupala kde?
Na krev jdu v po ráno, Dr. mi řekl, že by rád mrknul i na UTZ a že to prej nějak vymyslíme...
Nicméně řekla bych, že MS se rozjíždí, takže asi tak...😢
Jani a mateří kašičku seženu kde a v jaký formě?
Na ten kontryhel taky čučím 😲 😲 😲
Nat, tak a teď užo bude ráz na ráz, gratuluju a moc přeju ať brzy po problému
Jo a se*u na veškerý snažení, měření a podobný zbytečnosti...
Holky, padám, nebudu vám tu šířit neg. nálady 😉
Zatím a v pondělí dám vědět-teda, pokud mě nepožene do špitálu...😲 😢

natulaaa
7. kvě 2010

Holky oni prý to dělají i na gyndě,ale slyšela jsem,že tam to není tak hloubkové,tak jsem si zavolala na endokrinologii,ale tam mi řekla,že musím mít doporučení,tak jsem doslova poprosila gyn.at mi to napíše.Holky a když budou reptat,tak si vymyslete,že máte podezření,že něco není v pořádku,že se třeba potíte a že máte podezření,že máte něco se štítnou žlázou,prostě si to vymyslete a hotovo,protože oni jsou svině,fakt jsem na ně nasraná.