Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

barbarucha
2. led 2012

@martinakl Čeče, tvoji plodnost bych chtěla mít! Na tebe by šly normálně vsadit velký prachy 😉 Tak třesu pravicí a gratuluju a přeju už jen samou spokojenost. A trošku nás tu popliv, ať to chytnem a nekameníme tady zbytek života 🙂

jane84
2. led 2012

@barbarucha safea jde dnes k dr, tak držím palce o 106 a zítra jsem měla v plánu ji šupnout nahoru

safea7
2. led 2012

Zlatíčka jsem hrozně ráda,jak se tu naděluje a mocinky moooooooooooooooooooooooooc nám všem držím pěstičky ať jsou v našich bříškách jen samí bojovníci a v létě jsou z nás ty nejšťastnější mamulky 🙂................ My máme za sebou druhý šťastný krůček a z celého srdce věřím,že ve zdraví dojdeme až na zdárný konco-začátek 😉

lenka5731
2. led 2012

@martinakl gratuluju !

to otěhotnění by nám zatím oběma šlo, teď ještě ten úspěšný závěr, co? 😒 😀

safea7
2. led 2012

@jane84 Zlatíčko,tak mě tam šoupni,snad to tím nezakřiknem!Jo a změn mi vitamínky,beru PRENATAL DHA a KYS.LISTOVOU děkuju 🙂

lenka5731
2. led 2012

@safea7 ty už máš průkazku, jo? 😀 gratuluju. já ji ještě nemám, a to jsem dnes 12+0. zítra mám NT.

safea7
2. led 2012

@lenka5731 Taky jsem koukala 😨 😀 Vždy jsem jí dostala tak na konci třetího měsíce,asi se to za ty roky změnilo,protože doktora mám pořád stejného 😉 Moc děkuju a držím pěstičky jak o život 🙂

lenka5731
2. led 2012

@safea7 no já jsem jí nafasovala na konci srpna v 12+1 odpoledne v 12+2 ráno jsem ji akorát ukázala v gennetu a pak už jsem jí nechala ten stejný den v nemocnici, kam jsem jela rovnou z gennetu dohodnout revizi 😠 takže se u mě zdržela asi tak 18 hodin 🙂 😒

safea7
2. led 2012

@lenka5731 Teď už to u nás všech bude jiné,nepřijdem o ní dřív jak v létě po porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!Stejně jsem dnes sestřičce řekla,že jí nikomu nedám 😀

jahudka80
2. led 2012

@safea7 gratuluji. 🙂
@lenka5731 neboj to bude dobré držím pěstičky ať Ti dobře dopadne NT 😉

Holky, tak byli koukat na byt a vypadá to, že se jim líbil tak budu jen čekat a čekat a doufat a doufat ŽE TO KONEČNĚ VÝJDE !!! Zrovna se uvolnit tchánovi 2+1 (kde byl nájemník) tak by se to hodilo i jemu že by tam nebyl nikdo cizí a i nám že bychom nemuseli nic hledat, než postavíme a vyřídíme vše okolo tak bychom měli aspoň kde bydlet 🙂 . Porsím, myslete na mě holky moje 🙂

mircisek
2. led 2012

@safea7 Super!!! Gratulace!!!! Já mám oba průkazy naskenovaný.
@lenka5731 Já jsem taky průkajdu dostala až ve 14TT při NT. Držím palečky!!!

mircisek
2. led 2012

Naše sluníčko si přes Vánoce pořídilo horní dva zuby, takže s nima škvrže o ty spodní. Z toho zvuku asi vyletím z kůže. 😝

safea7
2. led 2012

@mircisek děkujuuu 🙂 Dobrý nápad 😉

leeena_4
2. led 2012

@lenka5731 já ji taky neměla ani týden

leeena_4
2. led 2012

@lenka5731 zítra budu držet pěsti, ale jsem si jistá, že všechno bude OK 😉

hanysek.hanysek
2. led 2012

Ahoj holky, pořád nevím, jestli se začít snažit, nebo čekat!!!

safea7
2. led 2012

@hanysek.hanysek nenašla jsem tě v tabulce,tak nevím po jaké době se chceš snažit a jestli to byl SP nebo MA???

maximka33
2. led 2012

@barbarucha já souhlasím, těhulky by už mohly být nahoře 🙂

maximka33
2. led 2012

@safea7 moc gratuluju!!!

martinakl
2. led 2012

@barbarucha Samozrejme posilam vam vsem tehu bacila! 😉
@safea7 Take gratuluji a preji, at dal vsechno tak, jak ma 😉
@lenka5731 Verim, ze tentokrat se to povede, taky tomu ver a bude to tak! 🙂

Holky tak ja jeste zitra testnu, jestli carka sili a pak se objednam k dr..

maximka33
2. led 2012

@jahudka80 určitě to vyjde, musíme myslet pozitivně na všechno.
holky, dnes byl Marťa v nové školce, dvakrát se tam počůral. asi chudinka nevěděl, kde jsou záchody. domů jsme šli pěšky, 2 km asi 45 minut... tak to musím vymyslet jinak, ty minuty mi chybí.
fakt nevím, jak to dělají jiné matky. já přijdu domů ve 4, od šesti dělám večeři a hygienu a ty dvě hodiny mezitím nějak rychle uletí..

safea7
2. led 2012

Kuju zlatíčka mooooc 🙂

lenka5731
2. led 2012

@maximka33 mně to přijde v pohodě, chodit ve 4. já jsem teda chodila podstatně později 🙂 (od dvou let)
něco takového jako "dělat večeři", v pracovní den, to neznám 😀 pokud teda "dělat večeři" pro tebe není ohřát jídlo z víkendu nebo namazat chleba s něčím 🙂

hanysek.hanysek
2. led 2012

@safea7 Nejsem v tabulce :o) v červnu zamlklý potrat v 9tt, v říjnu druhý zamlklý potrat v 6tt. Tak nevím, jestli čekat, nebo už se začít snažit, když mi na gyndě doktor řekl, že nemám rok otěhotnět. Prej první potrat byla náhoda, druhý potrat byl brzo po tom prvním, tak že mám nechat dělohu odpočinout a neotěhotnět rok. Přitom v nemocnici mi řekli dodržet 3-4cykly neotěhotnět a potom se začít snažit. Příští týden jdeme na genetiku, tak snad se něco dozvíme. Jinak se cítím moc dobře a nejradši bysme začali snažit už teď.

martinakl
2. led 2012

@hanysek.hanysek Uplne te chapu.. Ale alespon na tu genetiku bych si pockala. Nicmene u nas to trvalo mesic, nez byly vysledky, tak to je zase docela doba.. My meli cekat pul roku a cekali jsme 3 mesice, takze opravdu vim, o cem mluvis 🙂 Ja mam taky po 2 potratech. No reknu ti, pokud to ted dopadne zase blbe, urcite si budu vycitat, ze jsme zacali tak brzo. Ale verim, ze totentokrat bude ok 🙂

martinakl
2. led 2012

@maximka33
@barbarucha
Holky jestli me chcete mit nahore, klido me tam soupnete 🙂 je sice hodne brzo, ale neverim na to, ze by se to nejak "zakriklo".. Proste pokud to zas neklapne, vratim se dolu..

lenka5731
2. led 2012

@hanysek.hanysek a na genetiku jdete pro výsledky nebo na první konzultaci, kde vám budou dělat odběry? nám výsledky kompletní genetiky přišly až za dva měsíce. já bych bych počkala do těch výsledků, protože jestli máš - třeba - nějakou trombofilní mutaci, ať to máš podchycené.

lenka5731
2. led 2012

@martinakl ty jsi odvážná. já ne. při tomhle průběhu těhotenství a injekcích až od 6tt se může celkem snadno stát, že se zítra ozvíme něco podobného jako minule

I když nějaké přesuny mezi tabulkami jsou na celé té situaci to nejmenší, že 😀 no ale stejně...

od 6+0 si teď užívám první dny (už asi 4) bez krvácení a špinění. 🙂

martinakl
2. led 2012

@lenka5731 No prave.. Ja treba neplanuju nikomu cokoiv rikat az do screeningu. Ale to hlavne kvuli pripadnemu vysvetlovani a vypraveni atd.. Ja na ty veci o "zakriknuti" fakt neverim a pokud by se zas neco spatnyho stalo, tak vam to tady holky stejnak vypravet budu 🙂 Takze pro me za me.. Zitra se ozvu, jestli carka zesilila a pokud jo, sup se mnou tam 😀

lenka5731
2. led 2012

@martinakl my jsme to taky nikomu nechtěli říkat, ale pak jsem skončila v nemocnici a to dost dobře utajit nešlo. 😒 no ale naštěstí se mě nikdo neodvažuje na cokoliv zeptat 😀 (z rodiny), jinak to ví jen jedna kamarádka a u zbytku to tajíme.