Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
7. kvě 2013

@hayete hezky jsi to napsala. a jak se pořád máš? dlouho jsi tady nebyla.

matysikovad
7. kvě 2013

@petulaho @antana123 @eva518 Znovu jsem usnula, konečně prší, tak se mi ulevilo, snědla jsem koblížek, tak se tam na mě usmíval 🙂 Už je mi trochu lepší 🙂 😉 Děkuji, jste moc hodnéé

@hayete Nazdáár 😀 Moravák jak poleno jo ? 🙂 😉 děkuji

janiczka2011
7. kvě 2013

Dekuju, ja nemohla ani spat poradne, Dr. zatim nic tam jdeme az zitra, ja se citim dobre vc. priznaku, zadne nepolevily ale ono to muze byt tim ze je to proste porad vysoka hladina i kdyz klesa. No chybou laborky se utesuju ale nejak mi to nejde 😒

hayete
7. kvě 2013

@maximka33 já vyčkávám až budete mít těhu za sebou, abyste mi mohly radit 😉 a občas nakouknu. Snažit se ještě nemůžeme, tak nemám moc s čím přispívat...a první těhu bylo tak vyjímečně blbé, že je lepší s touto další možností selhání nestresovat...tak koukám jak se tady hezky kulatíte 😉

hayete
7. kvě 2013

@matysikovad no jistě! Bude to kluk, to by šlo ne?

matysikovad
7. kvě 2013

@hayete no jistěěě ééé, navíc mi kluk bychází v těch nemožných tabulkách 🙂 😀 vlastně mám doma samé chlapy 😀 tři kocúry, pes na dvoře a MUJ 🙂

Holky zle mi je furt i po tom koblihu, nějaký zaručený recept?

cital
7. kvě 2013

@petulaho To je šílená doba na čekání na miminko ☹. Mrzí mě to!
My teď taky nemůžeme sexovat. Chybí nám to dost, ale kdo si počká.... Tak snad nebudem muset čekat ještě měsíc ☹ .

cital
7. kvě 2013

@matysikovad K tomu utrogestanu....mě ho nasadila doktorka, protože jsem v těhotenství lehce zašpinila. Brala jsem 2 navečer, takže docela málo. Jenže i přes něj jsem potratila, akorát se mi potrat zbrzdil o pár dnů. Takže bych řekla, že všespásný není. Za zeptání nic nedáš. Přeji ti ať to dobře dopadne 😉 .

matysikovad
7. kvě 2013

@janiczka2011 janči MUSÍÍ to být dobré, uvidíš... Ale jsou to nervy co. je to malý pokles, hladiny můžou kolísat, třeba kdyby ti to vzali o 2 hoďky pozděj už bys měla ke 200 tisíc 🙂

matysikovad
7. kvě 2013

@cital děkuji 🙂 no uvidím, jak to tam dopadne a pak budu mámit léky 😉

petulaho
7. kvě 2013

@cital srovnej si to v hlavě,že se tělo musí ted trošku dát do kupy a vem to tak ja to je,co to je měsíc čekání orpti celému životu...duše a tělo musí být v rovnováze.a bude dobře🙂
no 3roky čekáme,ale mezitím každý rok otěhotnění-to mi dalo na chvilku naději,než jsme vždy o mimi přišli☹hrozná zkušenost,ale asi to mělo nějaký smysl....

petulaho
7. kvě 2013

@hayete a co tebe potkalo za potrat..☹spontánní nebo zamlklý?

janiczka2011
7. kvě 2013

@matysikova diky, ono by to kolisat nemelo, ale moooozna ze uz proste zacla prirozene klesat, americani pisou ze to muze byt od 8. tydne od menses coz bych byla, no srdicko bude stezejni. To do zitrka nevydrzim :/ Ty se drz, vse bude ok neboj 🙂

hayete
7. kvě 2013

@petulaho molární těhotenství...hcg ti roste rychleji, děloha se zvětšuje dvakrát rychleji ale v děloze je shluk čehosi co v nejhorším připadě může vzplanout v nádor co rychle metastazuje. Je to buď oplodněním vajíčka bez dna nebo 2 spermie oplodní jedno vajíčko...

cital
7. kvě 2013

@petulaho Však já to tak beru. Hledám v tom všem smysl. Netlačím jak se říká "na pilu".
Je to smutné...naděje a pak bác a od života facka. Ale dočkáš se, určitě ano 🙂 .

maximka33
7. kvě 2013

@janiczka2011 Jani, tak už zítra kontrola, to je dobře. u nás se vlastně v tomto týdnu hcg pravidelně vůbec neměří.. jen když je něco špatně. tak držím palce na srdíčko.

petulaho
7. kvě 2013

@hayete chjo☹to mi je moc líto...a jak dlouho se ještě nemůžete snažit☹

petulaho
7. kvě 2013

@matysikovad tak co Dančo,moc myslím:-*

hayete
7. kvě 2013

@petulaho asi tak do července, ale někdo nesmí i rok...

petulaho
7. kvě 2013

@hayete tak hlavně aby to v dalším těhotenství bylo v pořádku..to čekání je šílený...

matysikovad
7. kvě 2013

utz. vag.:v děloze dutina plod. vejce, GS 16 mm / 5+1 /, žloutkový váček +, plůdek zatím nevidět

zvětšilo se to 4x!! děkuji za podporu 🙂 dnes jsem dle pm 5+3 a dle dr. 5+1 - TAKŽE DOBRÝ NE? na ale na další kontrolu jdu až za 3 týdny, protože mudra má dovolenou

antana123
7. kvě 2013

@matysikovad Dančo super 😵 😵 😵

maximka33
7. kvě 2013

@matysikovad Dani, super!!!! gratuluji. škoda kvůli srdíčku, že jdeš aaž za 3 týdny. a co neschopenka?

matysikovad
7. kvě 2013

@maximka33 neschopenku si jdu ve čtvrtek nechat napsat k obvodnímu, nedá se jinak, ale nevadí. navíc stěry všechno čisté, za ty 3 týdny pokud bude UTZ v pořádku, už zrovna odběry a ostatní..... to už budu 8+1 - můj krizový den, to jsem viděla naposledy moje mimouško živé .... tak snad na nás andílek myslí a drží ochranou pěstičku nad touhle bublinkou

petulaho
7. kvě 2013

@matysikovad super....mám z vás velkou radost,krásně rostete🙂akorát ty 3tt to bych nevydržela☹ale co zbývá..napsala ti PN?

petulaho
7. kvě 2013

@matysikovad URČITĚ BUDE VŠECHNO V POŘÁDKU,MOC TOMU VĚŘÍM,MIMOUŠEK ROSTE UKÁZKOVĚ....A NA SRDÍČKO MÁTE JEŠTĚ ČAS...

matysikovad
7. kvě 2013

@petulaho no ona ho hledala, ale říkala, že je tam žloutkový váček, ale že plůdek by si už moc vymýšlela.... páni, ale bublina velká 😀 že si mě stejně pozvala po týdnu jenom proto, že jsem byla hrozně nervozní, ale že čekala, že tam nebude nic vidět.
holky to srdíčko tam mělo být nebo nemělo? když je to jen o 2 dny míň jak dle MS? třeba za 2-3 dny by tam srdíčko bylo, že?

matysikovad
7. kvě 2013

@petulaho no to máš jedno, no pokud by byl za ty 3 týdny prblém, tak tam mám jet kdykoliv, že tam jsou dopoledne jiní doktoři, tak kdybych moc vyšilovala, tak zavolám sestrám, ať mi udělají kontrolní utz a bude 😉
ale holky - můj šestý smysl je úplně po smrti, fakt....

turcice
7. kvě 2013

ahojky holky.. 😉 tak jsem zase po delší době nakoukla..koukám že zase do tabulky nějaké // přibyly 😉 🙂 to je super!!Držím všem moc palečky i těm co teprve na // čekají,určitě se také dočkají 😉 .Jinak já mám ve čtvrtek nástup do porodky..máme málo plodovky..malá se i méně hýbe,cukrovka,málo železa..prostě na takové raději pozorování..a doufám že se už vrátím s amálkou a ne ještě 2v1 když zítra končíme 38tt 😉

@kolino koukala jsem na testík zlatí 😉 😉 😉 😉 😉 To je super.. 😉 😉 Držím všechny palečky ať je vše ok..a ono bude!!! 😉 😉

eva518
7. kvě 2013

@matysikovad Danuš, gratulace!!!! Tak to je krása, že je rozdíl jenom dva dny. A když je tam žl.váček, tak miminko bude určitě - tak mi to dr.minule aspoň tvrdil 🙂 Myslím, že kdybys šla tak za tři dny znova, tak by už bylo miminko i se srdíčkem 🙂 No krása!! 3 týdny jsou sice dlouho, ale ty to vydržíš, uvidíš, že jo 😵 😵 😵