Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
13. čer 2013

@petulaho ahoj, to se máte, hned bych jela taky. Já jsem ještě neletěla, doufám, že si to brzo nadělím jako dárek 🙂 Balení mi nevadí, když se těším, tak mě dokonce i baví, ale nesnáším potom vybalování a praní 😝 A jedete na týden, že jo? To bude super, budeš opálená, vyplavaná, odpočatá.. to je potřeba. 😉
Jinak to včera v noci nějak přešlo, zaspala jsem to, takže jen poslíčci. Ale dneska by to klidně přijít mohlo 🙂

petulaho
13. čer 2013

@eva518 to víš že to přijde😉 už brzy🙂ano jedeme na týden....ale potom se ještě chystáme v červenci a srpnu,nějak mezi odběrama🙂aby nám to čekání uteklo🙂

ppapajade
13. čer 2013

Ahoj holky po ms u me zatim ani pamatky je to 29dc zacina to byt napinavy🙂 nu coz pockam do pondelka a uvidim..

eva518
13. čer 2013

@ppapajade tak to přeju, ať to dopadne jak si přeješ 😉
@petulaho jo, budete mít celé léto na co se těšit a uteče to jako voda 😉

Holky, díváte se některá na Navždy svoji? Já jsem se ze zvědavosti dívala, protože se mi předtím líbil dokument Čtyři v tom a byla jsem zvědavá, jaký bude dokument od jiných autorů a musím vám říct, že se teda neuvěřitelně stydím... 😔 😔 Ten věřící pár pochází jen pár km od mého rodiště a když to vidím a hlavně slyším, jak przní nářečí a vůbec, co tam říkají, tak se za ně fakt stydím.. 😖

maximka33
13. čer 2013

@eva518 taky se na to koukám, jen tak ze zvědavosti. připadá mi, že všechny holky jsou tam exotky, no možná i kluci 🙂 nikdo normální, ale to by asi byla nuda. ta holka Běla je zas kousek od nás, ale jak jsem se přistěhovala, tak nářečí moc nesleduju 🙂 dneska žádní poslové?

matysikovad
13. čer 2013

Ahoj děvčata 🙂

ppapajade
13. čer 2013

Na jakym programu to holky davaji? Podivala bych se na to rada alespon na netu...

petulaho
13. čer 2013

@ppapajade na čt1

petulaho
13. čer 2013

@ppapajade tak dej vědět🙂já bych nevydržela netestit😉

petulaho
13. čer 2013

@eva518 koukám, baví mě to..jsou to fakt exoti 😅

petulaho
13. čer 2013

@matysikovad čaues,jak je?

ppapajade
13. čer 2013

@petulaho ja bych to taky testla ale jsem v praci do soboty takze nejdriv nedeli bych mohla nejaky koupit...kozaci me teda boli pekne🙂 ale to uz tu taky bylo a ms dosla...tak fakt nevim...

janiczka2011
13. čer 2013

@ppapajade drzim palce 🙂

Tak zacinam dnes 14tt a splaskly mi prsa 😀 nevolnosti ale mam porad 😖

cital
13. čer 2013

Milé holčiny, nějak vás nestíhám číst 🙂. Obdivuji všechny těhule, jak to zvládáte v tom vedru?! Já jsem totálně vyřízená 😀 .

kacernice
13. čer 2013

Já vám ještě slíbila rodinné foto, tak tu je, mě si nevšímejte, nemám čas se ani učesat 😀 😀 😀 😀

matysikovad
13. čer 2013

@kacernice Jůůů, krásná rodinka, i když černobílá 🙂

matysikovad
13. čer 2013

Tak jsem hrozně smutná, zase jsem zašpinila a dost mě bolí podbřišek, pořád se přesvědčuju, že to nic není a jen panikařím, prostě se mi to hůř hojí, kéž by to tak bylo.

matysikovad
13. čer 2013

@petulaho No jak je tobě, sbaleno? 🙂

mircisek
13. čer 2013

@matysikovad Dani, to máš po odběrech na cytologii? Já myslím, že je to normální. Já jsem po tom taky špinila, doktorka mě upozorňovala, že to může být. Přece jen je to tam teď všechno mnohem víc prokrvený. Asi by nebylo normální, kdybys víc krvácela, ale lehký špinění je v normálu. Neboj, to bude dobrý.

matysikovad
13. čer 2013

@mircisek ale je to od úterka, pořád je to v normě?? ☹ jsem z toho fakt špatná

petulaho
13. čer 2013

@janiczka2011 tak snad brzy nevolnosti přejdou...to bude tím,že tam máš dvě😉
@kacernice jste krásní 😵 😵 😵
@matysikovad Dani, to může být čípek se regeneruje...je to všechno víc prokrverný...ale pokud chceš mít jistotu zavolej zítra k dr. a zeptej se...jinak už téměř sbaleno, už jen nějaké drobnosti tam doházím,až přijdu z práce a bude😉

janiczka2011
13. čer 2013

@matysikovad ja myslim ze v tehle fazi je blbost aby cytolka zpusobila neco zavaznejsiho a fakt se jedna proste o prekrveny cipek ktery se jak holky psaly, bude jen dyl hojit prosto je tam proste vsechno napumpovane ted. POkud opravdu jenom spinis tak se nelekej, no doktorovi muzes cinknout kdykoliv pro klid duse 🙂

@kacernice ale sekne ti to i takhle, s detickama 🙂 takovehle fotky jsou nejlepsi 🙂

maximka33
13. čer 2013

@cital taky jsem vyřízená. a to jsem si dneska naplánovala, že jdem do školky a ze školky pěšky, takže 5 km celkem v tom vedru. te´d už jen nohy nahoře .-))

maximka33
13. čer 2013

@kacernice to je parádní fotka!!!!!!! to víš, žádná maminka nemá na začátku moc času na sebe, ale to se urovná, určitě budete mít s Tomáškem nějaký režim 🙂 já si hrozně užívala, když syn spinkal, třeba jen telka nebo knížka 🙂
@matysikovad Dani, tak každý na stěr reaguje jinak. můžeš si ale dát ascorutin a utroš, tím nic nezkazíš.

maximka33
13. čer 2013

@janiczka2011 Jani, dáš si těhotenství do profilu? a mám tě už přesunout do té horní tabulky?

kolino
13. čer 2013

Ahoj holky moc tady nechodim tak nestiham docitat. Mam depku jako tram uz 2den jen brecim. Vim ,ze bych mela byt v klidecku ale stejne...dnes na kontrole mimi odpovida 9+1 v pondeli bylo jeste 8+3!! hematom se zmensil ,ale ma furt hodne 45x37mm coz je stale moc. ☹ navic mi mudr. rekl ze vitaminy mamavit jsou na nic at si koupim ty co on v ordinaci ma. Samozrejme jsem nekoupila beru to jako reklamni tah! Na kontrolu jdu za 14 dnu.

matysikovad
13. čer 2013

@maximka33 já nic z toho doma nemám ☹ no pokud to do úterka nepřejde, stejně volám do ordinace, že dojedu, ať mají nebo nemají čas 😠

matysikovad
13. čer 2013

@kolino krásně miminko roste, ne? 🙂 vitamíny nevitamíny, masáž jak blázen. proč pláčeš?

petulaho
13. čer 2013

@kolino kolínku to je dobrý,že mimčo roste...hematom zmizí,uvidíš...pořád bereš ty léky.....,?
@matysikovad určitě ti to během zítřka přejde...

matysikovad
13. čer 2013

@petulaho víš Peti, mně příjde, že už to nemám ani od toho čípku, už se to spíš podobá tomu, jak končí MS...snad to přejde ☹