Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
16. zář 2013

@sanuli to jsem ráda,že ti je lépe...vím,jak to fyzicky je nepříjemné, bolí to jako čert☹ale věřím,že už bude lépe,akorát ta dušička...ale na to ti pomůže miminko, věřím, že jak psaly holky je pohnojeno a příští měsíc to vyjde....ale jak jsi psala, nech se zkouknout gynekoložkou....A jinak pokud se rozbrečíě,určitě to kamarádka pochopí, je to citlivá záležitost a myslím, že na slzičky máš nárok,....a odcházejí tím i ty negativní emoce,tak se klidně vyplakej...já už dobrý, srovnala jsem si to...věřím v příští měsíc, budu sledovat BT,abych si ovulku utrošem nezablokovala a uvidíme...ted se těším na ms🙂
@nessik chápu, že to je složité, ale nesmíš se na miminko upínat kvůli malé, musíš ho chtít především kvůli jemu samému..ono to cítí...věřím, že to vyjde:-*

nessik
16. zář 2013

@petulaho Péti, já vím, ono to fakt tak zní, jako že ho chci kvůli malé, ale to vůbec, strašně moc ho chci, přijde mi, že bez něj nikdy nemůžeme být úplná rodina, vždycky by i chybělo, prostě si bez něj život vůbec neumím představit, ale trošku by si mohlo pospíšit, už kvůli ségře, od mala si se zdravím opravdu užila. Ale jo, třeba si to kvůli tomu opravdu blokuju, možná to cítí, možná, že jsi na to opravdu kápla, moc na to tlačím, to miminko nechce žádné podmínky.

petulaho
16. zář 2013

@nessik přesně,alespon si myslím, že tohle by ti řekla Wahl....zkus nad tím popřemýšlet a mluvit s ním a říct mu tohle všechno, aby vědělo, že ho chceš pro něj samotného,bez podmínek...

cital
16. zář 2013

Holky, moc děkuji za povzbuzení 🙂. Špinění ustalo, od včerejšího rána nic. Modlím se...zítra kontrola. A kdo mi poslal srdíčka? Moc děkuji!

petulaho
16. zář 2013

@cital super:-*srdíčka jsou ode mě,aby ti bylo líp:-*jsem moc ráda.zítřejší kontrola bude ok🙂

petulaho
16. zář 2013

@nessik BUDE TO PRAVDA,UVIDÍŠ😉UŽ BRZY🙂

adriana258
16. zář 2013

@ofina1 Ahoj, tak v pátek jsem podstoupila revizi. Ve čtvrtek odpoledne jsem začala trochu špinit a doktorka neváhala a hned v pátek ráno jsem tam šla na zákrok. Mělas pravdu, bylo to v pohodě, jen ta duše je bolavá jak blázen... Jen bych ještě potřebovala poradit, co teď. Krvácela jsem jen v pátek a mírně v sobotu. Včera nic, dnes taky nic. Břicho mě ale trochu bolí, nebo spíš ho cítím, tak divně, je to prostě neznámý stav pro moje tělo. Nevíte, jak dlouho po revizi se uklidní hladina HCG a bude opět těhotenský test bez 2 proužků? Jsem asi blázen, ale dneska ráno jsem si ho udělala a jsou tam pořád 2 čárky - teď nevím, jestli je to normální nebo ne, to mi nikdo neřekl... Jenom si přeju, abych se dala co nejdřív dohromady a bylo vše v pořádku, ale to asi všechny znáte líp než já... Držte se holky a všem hodně štěstíčka!

nessik
16. zář 2013

@petulaho děkuju, jsi poklad, příští měsíc je náš. Já jsem 5 DPO, ale příznaky nula nic, takže teď budu ještě 9 dní čekat, než přijde červená, to je nejotravnější to čekání.

@cital drž se, miminko je úplně v pořádku a zítra bude srdce jako zvon!!!!!!

cital
16. zář 2013

@petulaho Ty jsi hodňoučká. Moc ti děkuji 😉 . Snad pomůžou. Ještě nedošla MS? On ti ji asi blokuje, viď? Moje dr. vždycky říká, že raději ať ho beru jen do 23DC, ať zbytečně neblokuje MS. Stejně, je to s těma testama zvláštní, jsem nad tím přemýšlela a nějak mě z toho hlava nebere.

cital
16. zář 2013

@nessik Kočko snad jo, už aby bylo zítra. Tý jo, já mám strach. Zlati a ty do těch vánoc, to je jasné!!!

silvik77
16. zář 2013

@adriana258 Ahoj, já jsem podstoupila revizi před dvěma týdny. Test jsem si vůbec nedělala, ale špinila jsem a trochu i krvácela víc jak týden. Břicho mě bolelo asi tři dny. Neboj, zase bude dobře, já už mám zase chuť do snažení, všechno přebolí, když si člověk uvědomí, že se to prostě stává...držím palečky 🙂

nessik
16. zář 2013

@cital já vím, že máš strach. A nechci Tě strašit, ale já si vždycky myslela, že ze mně ten strach opadne, až se děti narodí, ale ani náhodou, strach mám pořád. Prostě od // má člověk strach už celý život, ale zároveň neznám nic hezčího než být mámou. Věř prckovi, on to zvládne!!! Strašně moc budu zítra držet pěsti a těšit se na dobré zprávy.
Jsi hodná, kéž bys měla pravdu, nic joného si nepřeju, je to prvadu dlouhé, snažíme se od dubna, takže půl roku, ale přijde mi to jako věčnost, tenhle měsíc je bezkonkuenčně nejhorší, protože bych měla pravděpodobně prcka už u sebe, denně bulím, snad za měsíc to bude zase dobré 🙂

nessik
16. zář 2013

@adriana258 je mi to moc líto. To hcg se postupně odbourává, takže // ještě chvilku být můžou, ale jak dlouho nevím, tipla bych klidně 3 týdny. Já jsem raděj netestila a nic nezjišťovala Drž se, je to těžké.

shyanne
16. zář 2013

@sanuli moc mě to mrzí, ale věřím, že už brzy to vyjde🙂 a zase se ti budou smát očíčka🙂 Drž se!

petulaho
16. zář 2013

@cital mě to taky hlava nebere,nechápu...no mě ho právě napsal docent takhle, asi aby se případné těhotenství v tý mojí sliznici pořádně uhnízdilo...tak jsem zvědavá, kdy se ms přihlásí, už jí vyhlížím😉 břicho pobolívá...uvidíme příští měsíc...budu sledovat BT a snad to bude lepší a klapne to😉
@adriana258 hlavně že už to máš za sebou, hcg pomalinku bude klesat...
@nessik no taky mě to už neba to čekání na ms....doufám, že se nebude loudat moc dlouho....

shyanne
16. zář 2013

@adriana258 Moc mě to mrzí, je to hrozá bolest a bohužel ti od ní nikdo nepomůže, ale zase tedy koukám, že ti dr. doporučila se už snažit, to je dobrý, ale nechala bych to na tvém těle, ono si samo řekne, kdy je na to připravené! O tom jsem už přesvědčená🙂 Držím palečky, ať je lépe.

shyanne
16. zář 2013

@terite je super, že ty tři týdny ti zaměstnají mozek, hned to bude lepší a bude to rychleji utíkat. Jsem moc ráda, že tatínek dostal rozum, a že půjde v hezkém obleku, dle tvých přestav🙂 Držím palečky na kontrolí HCG a ať je malý bojníček v pořádku🙂

cital
16. zář 2013

@nessik Já vím Nessíčku, že se budu bát pořád.... Spíše si říkám, že nevím jestli bych to zvládla psychicky, kdyby se to zase nepovedlo. Těch ran osudu bylo letos opravdu na mě už hodně. No musí to být dobré!!!
To je mě líto, že pláčeš. Je to těžké, ještě když tento měsíc bys měla malého u sebe. Ale musíš se dát psychicky do pořádku, možná to proto nejde. Zkusit to hodit všechno za hlavu. Já vím, že mozku neporučíš a musíš k tomu tak nějak dospět sama, ale mě to pomohlo. Myslím si, že opravdu za to může ta psychika. Vykašlala jsem se na snažení a povedlo se hned. Myslím na tebe!

cital
16. zář 2013

@petulaho Péti, ano sledovat ovulku a ono to výjde! Já ji právě taky raději sledovala kvůli tomu, aby mi ji utrouš nezablokoval. Tak ty dámo červená šup šup, ať se můžete hezky posnažit 🙂!

sanuli
16. zář 2013

@shyanne Moc děkuji.. jsi hodná

terite
16. zář 2013

Děvčátka, tak hcg mám dnes 286 jednotek. Minulý čtvrtek bylo 60 jednotek. Takže leze to každé dva dny na dvojnásobek, což je snad v normě. Ale stejně jsem doufala, že to bude víc. Teď jdu na pohovor a budu to muset šéfům říct...

ofina1
16. zář 2013

@adriana258 to je dobře že to máš už za sebou .ted už se srm jen srovnat.a to bude to nejtěžší.ja jsem krvacela tak 3 dny a potom jako kdyby pauza a pak ješte asi týden. Mě řekl doktor,že si máme dát ason 3 měsíce pauzu.ale každý doktor má jiný názor.drž se a určitě napiš jak ti je.
@sanuli drž s bude lip.ten začatek je vzdy nejtěžší.jen se vyplakej. Jsme tu pro tebe.

ofina1
16. zář 2013

@terite tak to si myslím že je super a nebo to mělo být víc?

petulaho
16. zář 2013

@cital věřím,že do zítřka snad dorazí a pak ty dny budou utíkat,děkuji moc...a tobě na zítřek mačkám palce,v kolik přesně jdeš?
@terite skvělý výsledek, mě to přijde úžasné...dej pak vědět, co v práci na to...

cital
16. zář 2013

@petulaho Děkuji. Jdu na 10:20.

shyanne
16. zář 2013

@terite tak to gratuluji a držím palce na pohovor🙂

sanuli
16. zář 2013

@terite To je skvělé! Jen tak dál..

petulaho
16. zář 2013

@cital budu moc myslet a chceme vidět pořádnou fotečku:-*

nessik
16. zář 2013

@terite hcg máš krásné 😵 , to je super. 🙂 Drž se.

janikana
16. zář 2013

@petulaho s těma testama se mi stávalo, že po pár minutách byla vidět slabounka čárka, ale když jsem to zkoumala pořádně, tak to spíš byl obrys testovací čárky, která byla světlejší než to okolí, kudy teklo barvivo. A po zaschnutí nic. Když to bylo pozitivní, tak zůstala slabounka narůžovělá čárka po zaschnutí, tak bych se asi řídila podle toho. Držím palce, ať je tento měsíc šťastný!