Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
8. črc 2010

@jane84 koukám,že jsme na tom stejně. Už taky házím čápa do obilí a jsem si jistá, že mrcha v neděli nebo v pondělí dorazí 😒 Testovat nebudu, jen kdybych to nedostala do úterý, tak zkusím testík. Ale vůbec v to nedoufám. To je zase depka dneska ☹

angelina987
8. črc 2010

@fram Herdek babo, nebuď tak strašně negativní, 😠 nesmíš si přivolávat MS, protože jinak ptijde

fram
8. črc 2010

Taky jsem koukala na začátek o těch 4čatech, to musí být na palici 😕 😕 😵

angelina987
8. črc 2010

@jahudka80 moje řeč, ale za dvojčátka bych se nezlobila

angelina987
8. črc 2010

@lichtakova přesně tak, doteď z toho mají hrůzné zážitky, ale jinak to asi nejde 😖

lichtakova
8. črc 2010

holky, nesmutněte, nebo budu za chvíli v depce s váma, že ještě nedošla mrcha, abychom to mohli spustit znovu

fram
8. črc 2010

@angelina987 já ji nepřivolávám, ona si chodí sama a hrozně mě štve 😒 😉 Kdy razíš k dr.? Myslím, že srdíčko už by mohlo být vidět,ne? Budeš mít březňátko 😵 😵 to je nádhera 🙂 🙂

fram
8. črc 2010

@lichtakova nenech se náma vydeptat, to já jen, že už jsem stará a každý měsíc navíc je pro mě hrozně skličující ☹

lichtakova
8. črc 2010

@angelina987 já na jednu stranu chápu, že za to nemohli ani ti rodiče-ty bláho, spontánní 4, chápete to???, takže si to nevybrali, jako ta koza s osmerčatama, ale stejně mi je jich líto, jednak akorát kmitaly a dětství žádný

natulaaa
8. črc 2010

hooolky nesmutněte,ale já vím,já budu depkařit za 10 dní,to je jasné 😖 ,no ale musím proto udělat vše,takže jdem keksíkovat ,ale bolí mě břicho jako na mrchu,tak se mi popravdě do toho moc ani nechce 😵 ,ale snad se manža posnaží ,tak papa zítra 🙂

lichtakova
8. črc 2010

@fram prosím tě, jak stará?? navíc už máš jedno svišťátko, takže žádná stará-stará je prvorodička v 38 a basta
já jsem vydeptaná hned, např. dneska jsem měla v práci nějakej dětskej den, skoro samý dětičky, ale všecky teda byly zlaťoučký a hodný
no a pak dojdu domů a v Ona Dnes je těhotenská móda na léto.....to bych se picla 😅

fram
8. črc 2010

@lichtakova moje svišťátko už je skoro velký jako já a puberta za rohem ☹ 😉 A neboj, tu těhotenskou módu využiješ, třeba příští rok - pokud už v létě nebudeš potřebovat spíš módu pro kojící maminky 🙂

fram
8. črc 2010

@natulaaa bolest břicha holt musíš překonat když jde o plození 😀 a myslím, že tvůj mm je velká opora a setsakra se vynasnaží, abys na bolest zapomněla. Držím palce, ať překonáte vadný potrubí 😀

lichtakova
8. črc 2010

helejse, i když mu bude čtyřicet, tak to bude tvoje svišťátko 😉
já jsem si zatím nic těhotenskýho nepořídila, ale v lecčems tak vypadám 😅

fram
8. črc 2010

@lichtakova to je fakt, je to ještě pořád moje prtě 🙂 Mě za poslední rok po změně práce narostl břuch a tak musím otěhotnět, aby to vypadalo,že to tak má být 😀 😀 a nejsem jen vyžraný prasátko 😀

lichtakova
8. črc 2010

@fram jojojo, na mě je bohužekl taky vidět, že mi manželství svědčí, co jsem přestala brát prášky a taky, jak jsme začla po škole dělat, tak kynu, dřív byly strasy se zkouškama a teď jsem v klídku-teda teď to ze mě trochu opadalo, po tom potratu, jedině jako dieta to teda nebylo marný, ale doporučit to fakt nemůžu

lichtakova
8. črc 2010

@fram podle fotky žádnej jídelní problém nemáš 🙂

julie123
8. črc 2010

hoj holky, ja se tady obcas jen mihnu ale docela vas ctu 🙂 fakt mi to pomaha 😵

Zkousim tento mesic poprve ovu testy a vsechny jsou zatim negativni, az z toho mam depku... dnes jsem 14 dc a ani naznak druhe carky. A to kdyz jsem otehu tak jsem mela 28DC uz pekny // na tehot. testu... Neni to divny? ☹

Snazim se to uz vubec nehrotit, rohodla jsem se ze na to se.u a posledni dobou jen vymyslim jaka jsou pozitiva toho mit jen jedno detatko 🙂 Uz s tim proste nepocitam.....i kdyz tajne doufam stale samozrejme 🙂

lichtakova
8. črc 2010

@julie123 takovýho krásnýho prťouse, jen si ho užívej 🙂

natulaaa
8. črc 2010

baby my ještě nezačali,do ted jsme kecali se susedama přes okno,my máme baráky z jedne strany těsně u sebe a z oken jsme kecali,protože oni bourají a donesli pulky slivovice,ty vado ,naleli do mě dvě ajsem KO 😀 😀 ,mám motáka jako prase,to nevím co z toho bude,pomalu nevidím ani tu klávesnici 😀 😀 😀 ,no končím,než napišu nějakou hovadinu 😀 😀 😀

helcenka
8. črc 2010

Jejda holky neplašte s tou mrchou. Já se na ní zrovna teď moc těším. 😉
A musíte některá na mě přece počkat, to by mi pak tady bylo smutno.

Meiky, ono nezáleží jenom na sliznici. Ale jak jsi na tom celkově, jestli je všechno v pořádku, jestli je děloha zavinutá, jestli jsou nastartované vaječníky, jestli je ovulace, jestli není v děloze nějaký zánět a já nevím ještě co. No je to mooooc věcí.
A mě Dr. řekl, že jsem úplně v pořádku, děloha čistá, zavinutá, bez známek zánětu, sliznice v normě. Nemám žádné potíže. Že se obecně doporučuje 3 cykly počkat, ale pokud proběhne normálně první porevizní MS, tak můžeme začít, že si tělo řekne samo. A hned jsem vyfasovala recept na listovku. Akorát normálně se bere 1 denně a já budu brát 2 denně, když jsem měla MA.

Jdu spát. Zítra jedeme na zahradu a budeme grilovat, tak ať jsem fit. Dobrou všem, nebo dobré ráno.

fram
9. črc 2010

@lichtakova ta fotka je ještě před kynutím,teď už bych se nevešla do objektivu 😀
@julie123 třeba se ti ovulka posunula , ještě to s druhým mrňousem nevzdávej, vždyť máš doma takový krásný prtě a ještě jsi mladá, na druhý času dost 😉
@natulaaa nepsali tu holky nedávno , že po alkoholu se plodí nejlépe ?! Ale hlavně, aby manža to ustál 😀
@helcenka já po MA beru Femibion, je lepší než samotná listovka,ale trochu leze do peněz

breberuska
9. črc 2010

Dobré ráno holky, já vás vůbec nestíhám ☹ jinak doma s tím plozením asi nezačnem, včera jsme si s amnžou vyměnili večer názory a nebylo nic 😠
@julie123 mně se ovulka po revizi posunula dopředu, takže je klidně možné, že tobě opačně.
fram, nevzdávej to 😉!šak jste byli poctiví, tak šance jsou a veliké 😉
licht, já jsem taky začala kynout po škole....zhubla jsem pár kilo až teď po těch stresech, běhěm těhu jsem za 6 měsíců přibrala 2 kila, takže ty taky zmizly hned...nicméně ještě bych tak 20 dolů potřebovala 😀

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

Je to tyden co jsem prisla o miminko. Telo se hoji dobre, ale co rany na dusi? ☹ Neslo by lusknout prstem, aby vse prebolelo a cloveku bylo jako pred?

breberuska
9. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nejde ☹ u nás jsou to 2 měsíce...a stejně na něj pořád myslím, hlavně na to, jak jsem si užívala pohyby a radovala se s každé prkotiny...ale musíme to nějak překonat a určitě se všechny tady brzo dočkáme znovu😉

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

@breberuska Verim v to, ze se urcite zadari, ale nevim, jak prekonat tohle sileny obdobi... je ze me uplne jinej clovek. Je to totalni psycho ☹

breberuska
9. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a kdy se můžete znovu snažit?

herbie
9. črc 2010

ahoj holky preju vam dobre rano jj breberusko to znam nez mi pritel odletel a ja mela zrovna ovulku tak jsme si taky vymenili nazory a bylo po sexiku i po nalade hruza....zzzzuuuuzzzziiii to chce cas vsechno to preboli ja jsem taky na tom byla spatne prvni tri mesice ted je to uz lepsi akorat to ze mimi chci ted o hodne vic jak predtim drzim nam vsem pesti holky at co nejdriv najdem na testech //

fram
9. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ☹ ☹ víme, jak ti je. Já jsem se taky změnila a jsem jeden velkej nervák 😒 a to za sebou nemám ani zdaleka takovou hrůzu,jako třeba breber. To by mě asi položilo. Ale neboj, bude líp.

fram
9. črc 2010

@herbie přesně jsi to napsala-já teď to mimi chci taky víc než předtím. Sakra, ale na náladě to nepřidá 😒