Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
16. dub 2013

@antana123 konkrétně z Tebe mám strašně velikou radost, když vám to vždy tak dlouho trvalo 😵 Jsi šikula!!!

antana123
16. dub 2013

@nessik děkuju jsme trochu v šoku nepočítali jsme s tím

matysikovad
16. dub 2013

@antana123 šok nešok, je to tam 😀 😉

antana123
16. dub 2013

@matysikovad no to si řeknu až když na UTZ něco bude

matysikovad
16. dub 2013

@antana123 tak jo, ale ono bude, moc v to věřím 🙂 😉

petulaho
16. dub 2013

@cabalkova budeme na tom podobně,my taky snad začneme v červnu🙂

lucie777
16. dub 2013

@antana123 Gratuluji! 😉 A víš,co,mysli pozitivně,tentokrát to vyjde,tak si nic špatnýho nesmíš vůbec připouštět! Mám z tebe radost,budu tě tu šmírovat!

cabalkova
16. dub 2013

@nessik Urcite se ozvu, ono u těchhle mutaci asi co lekar, to názor, ale ja bych byla skoro pro pichani, i kdyby to mělo byt jen pro jistotu. Koneckoncu mam tech tehu ztrat za sebou uz pet, tak všechno, co proti nim muze pomoct, je dobré.

cabalkova
16. dub 2013

@petulaho Prima, tak se tesim na spolecny cerven. 🙂

antana123
16. dub 2013

@lucie777 jéééé si mě našla 😀 moc děkuju 🙂 uvidíme jsem rozhodně klidnější než naposled....

lucie777
16. dub 2013

@antana123 Já sem Colombo,mně nic neunikne,držím palce a mysli pozitivně! 😀 Ale teď to určitě dobře dopadne,strašně moc ti to přeju! 😵

petulaho
16. dub 2013

@cabalkova soulas,nemáme s inj.co ztratit...taky dám vědět,až se dr.usnesou o a jak se mnou....p.s.červen to jistí🙂

antana123
16. dub 2013

@lucie777 moc děkuju 😀

terite
16. dub 2013

@maximka33: Já začala ovu sledovat až tento měsíc, předtím jsme to skoro rok zkoušeli "jen tak". No a tím jsem teď zjistila, že u mně je mezi ovu a MS jen asi 9 dní a to je málo. Sliznice se může rozpadat ještě než dopluje vajíčko. Z předchozího zamlklého těhu mi zbylo několik krabiček utrogestanu a četla jsem (a doporučil to i mudr.), že po ovu nasadit a ono to pomůže. Tak to tak udělám. Tak nějak jsem spíš na ty tvrdší věci než homeopatika. Ale děkuji za tip.

@nessik @cabalkova: jaký MTHFR máte holky? já mám leidena. Vím jen, že až budu těhu, musím na hematolku, abych se s mudrou domluvila, co nasadíme. Vy ale řešíte už něco i dopředu jako prevenci? Dejte mi vědět více, díky.

terite
16. dub 2013

@ofina1: Ahoooj, jojo určitě jsme se potkaly na po-potratové diskuzi. Pamatuji Tvuj nick. Škoda, že ti toto kolo nevyšlo. Držím palce pro příště. Já jsem dneska 27DC, ve čtvrtek čekám MS, tak uvidíme, co bude..

nessik
16. dub 2013

@antana123 hlavně to pořádně oslavte 🙂 😉
@cabalkova to určitě, mně prý dají anopyrin a pošlou na hematologii, tam mi asi udělají odběry a podle toho nasadí případně injekce.
@terite MTHFR je trochu jiná porucha než Leiden, MTHFR ovlivňuje vstřebávání kys. listové, hned jak budu mít //, tak dostanu anopyrin, mám za sebou 2 potraty a 2 úspěšná těhu, v těh. jsme nic nebrala, protože jsem o tom nevěděla.
Držím pěsti, ať jsou // a pokud máš Leiden, tak okamžitě na hematolku, ať si Tě ohlídají a vše je ok 🙂 😉

matysikovad
16. dub 2013

Holky, jestli budete měnit tabulka ( pokud to ráno nebudu stíhat první 🙂 ), přidejte mi tam jeden rok věku navíc.... 🙂😉
No jo...nikdo nemládne.... 😝

nessik
16. dub 2013

@matysikovad ty brepto, taková mladice 🙂 Co mám říkat já stařena 😀 😉

matysikovad
16. dub 2013

@nessik Víš, jak nám to říkají v práci?? Taky ti jednou bude... tak říkám : taky mě to jednou čeká😉 ale s tou stařenou je to krapet přehnané, bejbe, protože člověk je tak starý, jak se cítí 🙂 😉 a ty nemáš ještě žádný věk, mladice jedna!!!

winterska
16. dub 2013

@matysikovad na IUI půjdu do 14 dnů.. zítra začíná píchat včeličky gonalu a příští týden na kontrolu.. neřeš věk, jsi krásná mladá 😀
@cabalkova blahopřeji k 1DC 🙂
@nessik děkuji, už by to mohlo konečně vyjít 🙂 jooo stařena, co mám říkat já 😀

nessik
16. dub 2013

@matysikovad ty jsi zlatíčko, jasně, jsem přece obě mladice 🙂 A co nějaké příznaky, cítíš něco? Ale asi je ještě brzo, že?

matysikovad
16. dub 2013

@winterska týýý jo, tak se ti to už blíží... 14 dní uteče jako voda. Ty injekce to je příprava jak kdyby na ovulaci? Pokud se nám do srpna, res. do září nepoštěstí, v listopadu chci jít taky na IUI do Zlína, tak jsem trošku zvědavá 🙂

@nessik hah😀 tak teď jsi mě dostala s těma příznakama, jsem 4DPO a myslím, že se zase nic nechytlo. Ale nevzdávám to, je před námi květen - je to měsíc lásky, snad se poštěstí a stane se náš malý ( velký ) zázrak 🙂

nessik
16. dub 2013

@matysikovad tak to je na příznaky moc brzo, já je měla vždy týden po 😀 😝

@winterska nejsme žádné stařeny, ale krásné mladé holky 😀 , tak moc držím pěsti, určitě se to povede!!!!

matysikovad
16. dub 2013

@nessik jo na jeden příznak jsem si vzpomněla 🙂 jen tak pro zasmátí - jsem blondýna, ale špinavá a tak si nechávám jednou za 3 měsíce dělat melírek. Byla jsem teď v neděli a holička byla nešťastná, že mi to vůbec nechce chytit, i když udělala ten samý vyvíječ, jaký používám už 3 roky.... pořád to bylo oranžové 😉 Nakonec to ztahla, ale byla z toho hrozně zkrotlá 😎 😵

nessik
16. dub 2013

@matysikovad Dani, ty jsi jasnááááá 😀 Tak za týden //, platí? 🙂

winterska
16. dub 2013

@nessik to víš, že jsme krásné, mladé - jak jinak 😀
@matysikovad jj, budu si píchat hormony na růst folikulů - když jich bude víc, je větší šance na oplodnění..

matysikovad
16. dub 2013

@winterska teda a ty hormony se natahují do stříkačky nebo už jsou v takové jednorázovce plastové.... všechny vás moc obdivuju, co toto podstupujete, protože se hrozně bojí jehel ☹ budu držet pěsti, aby ti folíčky rostly jako splašené, abys tam měla celé hnízdo 🙂

@nessik enem nekecááj 🙂 na závěry je moc brzy 🙂 ale dyby to šlo takhle jednoduše, tak bychom si plácli všechny čekatelky a bylo by to... jééé to by byla představa 🙂 😉

winterska
16. dub 2013

@matysikovad to je takové pero, kam si dáš jen jehličku, natáhneš a píchneš - jen taková včelka🙂 pokud znáš nějakého cukrovkáře, tak je to podobné pero,,, ale pro to možné miminko si na ty injekce i zvykneš 🙂
tuhle mi sestřička píchala sama, a měla jsem modřinku téměř týden, po mém vlastním se modřinka neudělala 🙂 -takže to je o šikovnosti 😀

kacernice
16. dub 2013

@matysikovad To je dobrý příznak 😀 Na mě tak tenkrát holička také odhalila těhu 😀 A byla jsem víc jak týden před MS 🙂

antana123
17. dub 2013

Přeju dobré ránko 🙂
asi nemá cenu testovat denně dnešní je stejný jako včerejší možná malinko světlejší ale to je tím že jsem ho dělala ráno