Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

wendissek
1. pro 2015

@dvoracek ja byla obojí pac tahat se s nemocnyma nemuzu je tam plno infekci a podobně tak sem byla vždy doma a zítra du na revizi tak budu aspon cely prosinec po první revizi jsem šla hned a mela sem pak zánět delohy

dvoracek
1. pro 2015

@wendissek jojo.prece jen je to zasah do organismu.ja se bojim to protahovat.me by se pak v lednu slo tezko.i ted se mi nechce,ale bude to tak lepsi.

wendissek
1. pro 2015

Ja radši az v lednu a konečně první vánoce stravim doma s rodinou a ne nedke na noční a nebo na 12 pres den v depresich v praci

dvoracek
1. pro 2015

@wendissek no vsak ty jdes teprv zitra,tak ti to pekbe vyjde.ja uz jsem doms dlouho,potrebuji me.na vanoce bude doma,takze pohoda.snad tu vanocni atmosferu a ty deticky zvladnu a nebudu bulet 😊

kachnanek
2. pro 2015

Tak s tou ovulaci je to pravda, že může přijít ještě před první MS. Já jsem 4 týdny po zákroku, teď jsem právě přišla z kontroly od doktorky s tím, že mám ovulaci… Říkala že se ten cyklus může trochu převrátit, že je to normální.

verca1508
2. pro 2015

@kachnanek No, v tom aby se lajk vyznal, co?Ale hlavne ze je vse v poradku. 🙂

janarichla
2. pro 2015

Tak holky v pátek bylo hcg nějak přes pět a dnes už jedna něco nejsem z toho vůbec chytrá 😀 ale nic z toho nebude zítra volám k doktorovi co Teda dal, doufám, že tam dole nemám nějaký bordel 😀

verca1508
2. pro 2015

@janarichla Je to tedy napinave cimdal vic 🙂 Asi je to pro telo hodne velky zmatek a co zena, to jiny prubeh. 🙂

ilonar
2. pro 2015

@janarichla Prosím tebe co toto 😀 to je nízké ale viď. Já mám stále náladu vraždit (tedy především přítele), tak čekám, kdy už se ta mrcha provalí, ať už jsem zase fajnová 😀 ale přítel má naštěstí pochopení a směje se mi a to mě ještě víc vytáčí!!! 😅
@dvoracek Takže nakonec je to přece jen menses? To je dobře, tělíčko se dá pomalu ale jistě do kupy.

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 no me dva dny po revizi prestaly bolet prsa tak rikam, to uz nebudu mit ani zadne hormony nic vse jde ven a ted tohle... Nebo tam neco bylo a odeslo se spinenim🙂

janarichla
2. pro 2015

@ilonar no ani nemluv :D vcera jsem hodinu brecela ani nevim proc a neslo to zastavit :D hruza... Takze muj porevizni menzes asi bylo to spineni v nedeli ... :D

verca1508
2. pro 2015

@ilonar
@janarichla No, holky, ja sice nevim, kdy cekat ms a co hormony, ale co me chytlo za hysterak vcera vecer, to bylo maso, chudak manzel, dneska nastesti ok. Ja budu zitra tri tydny od revize a jeste porad semtam za den zaspinim, jsem velice zvedava v pondeli na kontrolu.

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 Já jsem včera byla čtyři týdny od revize, tramtararááá 😅 vůbec nešpiním, prsa jsou pryč 😕 , bříško splasklé, nálada podrážděná, ale přítel to se mnou umí. Ale jsem pořádná netykavka, jak se o mě otře, otvírá se mi kudlička v kapse 😀
@janarichla Testy už nezkoušíš? A co myslíš? Z toho asi nic nebude viď. Jak ale vysleduješ ovulku viď, když menses byla no spíš nebyla 😨

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, prsa jsou taky pryč a bříško taky, nálada mi přijde jako na houpačce, ale to já mám tento rok tak nějak stále. No, tak já bych zase něco úplně jinýho, když se mě dotkne, až mě to překvapuje 🙂 No, super, teď jenom tu mrchu, dva týdny do konce šestinedělí a hupky 😀

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 No jsem zvědavá na průběh té první menses, když to tady čtu, jak to holky mají no spíš nemají, tak aby pak vůbec neskočila ovulace a nějak to fungovalo. Já měla plodný dny vždy až okolo 20 DC, tak to je ještě doba. Ale ty čtyři týdny utekly opravdu rychle. Vím, jak jsem byla čerstvě po revizi, že jsem měla depku, než těch šest týdnů uteče a teď už vyhlížím potvoru. A vy taky začnete hned po první menses se snažením?

verca1508
2. pro 2015

No, jasně, utíká to všechno děsně rychle, vždyť já už mám tři týdny, tedy půlku za sebou 🙂 no a trénovat přece můžete i dřív než 20 DC, naladit se 🙂 No, já ještě nevím, čekám právě na kontrolu, jestli nepůjdeme na nějaká vyšetření apod, minule o tom doktor mluvil, ale říkal, že nevidí problém začít se po Novém roce zase snažit, ale myslím, že to střelil hodně od oka, že si myslel, že mi bude končit šestinedělí, ale šest týdnů od revize to bude přesně na Štědrý den, takže týden sem týden tam. Hlavně, aby bylo vše v pořádku a pak to přijde 🙂

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 Jasně laděníčko bude 😀 😝 Musíme se pomalu dostat do tempa, trošku jsme z toho vypadli 😅

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, to mi povídej, když to tak vezmu, tak jsme z toho tempa vypadli, když jsem měla těhu test, což bylo koncem září, takže vlastně to bude po třech měsících v běžné či větší intenzitě, ještě, že je to něco, co se nazapomíná 🙂

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 Jo přesně, u nás to taky pozitivním těhu testem nějak opadlo, byli jsme z toho paf a i jsme se báli. Tak to zas bude jako "poprvé" třeba 😉

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 @ilonar testy uz nezkousim, myslim, ze je to zbytecne nebo to odeslo s ms... Tak ja nevim busu to pocitat od te ms a asi budeme muset kazdy den zkouset, at se trefime :D uz vidim jak zase bude lezet cel mesic nohy nahore :D protoze mam po sestinedeli, tak to zkusim 🙂 jeste zitra zavolam k tomu doktorovi at vim🙂 jo holky kdyz mate v krvi hcg tak nemuzete otehotnet? Nevite? Jsem cetla nejake diskuze ....

verca1508
2. pro 2015

@ilonar Taky mě to napadlo, bude to takové jakoby poprvé, akorát ,že kdyby to bylo poprvé skutečně poprvé, tak se modlíme, abysme nebyly těhu a teď se budeme modlit, abysme byly těhu, co nejdřív 🙂 Já jsm si kdysi řekla, že chci první dítě tak v 28-mi letech, tak uvidíme, jestli to vyjde, pevně doufám, že ano 🙂

verca1508
2. pro 2015

@janarichla To z Tebe teda bude pěkná akrobatka 🙂, ale co bychom pro těhu neudělaly, že? S tím HCG to nevím jistě, ale někde jsem četla myslím, že kdyby bylo vyšší hodnoty, tak to problém asi je, ale pokud ho máš tak nízké, tak by to vadit nemělo, ale když budeš zítra doktorovi volat, tak se raději zeptej.

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 no ja vim ty vysledky driv, protoze muz dela ve firme, kde maji ty odberovky, tak to zjistil🙂 jinak oficialne nic nevim🙂 to teda bude, budu muset zase vstavat driv, abych stihla aspon 15minut mit nohy nahore :D :D uz nejsem nejmladsi, musim se snazit 🙂

verca1508
2. pro 2015

@janarichla Já si myslím, že pro splnění našeho snu jsme schopny udělat téměř vše nebo zcela vše, není to tak? 🙂

ilonar
2. pro 2015

@janarichla Já nikdy nožičky nahoře neměla, jen jsem ležela, když to bylo možný a celkově jsme se u toho dost nasmáli. Nevím, jestli jste viděly film Muži v naději, občas jsem si na to vzpomněla i při "tom" a to teda vám nepřeju. Zkrátka legrace to byla a to snažení mě bavilo celkově 😀
No a s tím hcg vůbec nevím, co když mám v sobě taky ještě zbytek? Jak se to dá poznat?

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 To já chtěla mimi od dvaceti, pak jsem měla útlum kolem 25. Přítel se na to furt necítil, za to teď se cítí až až 😅 Chtěla jsem stihnout první mimi do třicítky, což by se i podařilo, kdyby se to nepotento. V srpnu mám kulatiny, tak to už nestihnu, ale ve třiceti snad už první mimi bude 🙂

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 je a to me do toho tlacil muz uz skoro dva roky, je totiz o 9 let starsi🙂

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, myslím si, že kulatiny v srpnu budeš slavit v nějakých volných šatkách, že Ti už bříško pěkně poroste 🙂

janarichla
2. pro 2015

@ilonar ja az ten posledni mesic, poradil mi to doktor :D a hned se zadarilo, predtim nic. Ale taky se smejeme :D jeste kdyz na me kouka pes jako na blazna :D no leda z krve asi nebo zkus tehu test jestli bude cisty tak bys nemela mit🙂

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 To doufám!!! To vám ještě musím říct, když se to nezdařilo, tak přítel začal hledat hned pozitiva a to nej bylo, že stihneme ještě Chorvatsko 😀