Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mircisek
28. kvě 2010

Šestinedělí ještě ne, byla jsem na revizi 1.5. (krásná oslava svátku lásky). Já šestinedělí radši dodržím. Stejně se začneme (možná) snažit až po genetickejch testech a hematologii. Chci, aby se mi ten čípek zahojil fakt dobře. 🙂

kasperli
28. kvě 2010

breber - no ať už to skončíííí...
Mircí - no to byla oslava..... ☹ taky čekám na testy...miminka, moje, genetiky... Doktor mi nebyl schopný říct kdy budou, prej až budou hned mi zavolá 😉 tak čekám na telefon...

mircisek
28. kvě 2010

Když já jsem po té první revizi byla úplně v pohodě. Absolutně žádná změna ani bolestivost. Jen se mi o dva dny zkrátil cyklus. Joooo a měla jsem víc rozhozený hormony, ale to bylo asi tím, že to bylo později.
Jestli to takhle budu mít pokaždé, tak se jdu oběsit.

kasperli
28. kvě 2010

@mircisek
Já ti mám pocit, že je to semnou revize od revize horší a horší...

mircisek
28. kvě 2010

To druhé miminko bylo moooc malý, takže se genetika nedělala. Nás vlastně zkoumají jen proto, že mám skvělou doktorku, normálně se hematolka i genetika dělají až po třech potratech.

kasperli
28. kvě 2010

Mircisku - mě tohle dělali po druhým potratu...poslala mě sama doktorka, sama od sebe, nemusela jsem ji nic říkat. A teď po tom čtvrtým potratu mi vzali odběry na genetiku taky. řekl doktor (doktorku jsem vyměnila za doktora), že to snad není možný že tomu musíme přijít na kloub...

mircisek
28. kvě 2010

Asi jak kde? Na hematologii se tomu divili i ušima, že to není běžný. Já jsem si taky o nic neříkala. Já jsem ani nevěděla, že se třeba genetika u plodu standardně taky u prvního potratu nedělá. 😅

natulaaa
28. kvě 2010

Lehe čauky 🙂 🙂 🙂 ,to je dobře,že ti je líp,ono nejhorší je vždycky ,když mrcha dorazí,pak už se člověk zase těší na nový cyklus 😉

kasperli
28. kvě 2010

@mircisek to je jedno, hlavně že budeme mít výsledky 😉

kasperli
28. kvě 2010

Mircííí a třeba budeme chytřejší 😉 😉 😉 😉 😉 a zase budeme krok napřed a krůček blíž k miminku

leheckova
autor
28. kvě 2010

vís ja jsem si tak dneska říkala že když se budu trápit nic tim nezískám naopak budu utrápená zoufala a miminko nebude nikdy mozná takové laksní hození za hlavu a pobavení se nekde s kamoškama mi pomůže vypnout a tak jsem přemyšlela že přestanu měřít nemam ten spravny teploměr nový semi zase na měs. kupovat nechce než ho rozbiju takže bud mi dá někdo starý jestli mababicka rtutový a nebo na to kašlu nevim mam měřít???

mircisek
28. kvě 2010

4 potraty, to už fakt stojí za zkoumání. My příčinu prvního víme a druhýho si já myslím, že vím. Nechám se překvapit.

kasperli
28. kvě 2010

jdu do peří a přeji všem pěkný zbytek dnešního večera 😉

mircisek
28. kvě 2010

Měřením nic nezkazíš. Mně přijde fajn, když víš, jak ti tělo funguje. My jsme to dokonce chtěli používat jako prostředek proti početí až někdy, ale u nás to jaksi asi fungovat nebude. Já jsem otěhotněla, když jsem už vůbec otěhotnět neměla. 😅

kasperli
28. kvě 2010

Ještě jsem tady, holky já tu metodu měření nikdy nezkoumala....ani nevím jak to funguje...

mircisek
28. kvě 2010

Ve zkratce - měříš si ráno teplotu, zaznamenáváš do grafu a podle vzestupu a poklesu teploty poznáš, kdy máš ovulaci a tudíž umíš odhadnout plodné a neplodné dny, eventuálně se dá vytušit těhotenství. Jsou lidi, kteří to používají jako kontracepční metodu,ale nedá se na to spolehnout 100%, protože ovulace se může různě posunout.

natulaaa
28. kvě 2010

Lehe já nevím,ale aby jste se pak strefili,pak je nejlepší sexovat častěji a to se trfíte i bez měření a nebo měř jen do ovu,pak už to nemá smysl

kasperli
28. kvě 2010

abych byla upřímná....na to bych byla asi lenivá.... a jak se znám zapomínala bych na to...bych si vzpoměla poté co vystřelím z ložnice

martasl
28. kvě 2010

ach jooo,holky,to je smutný čtení.... ☹ ☹ ☹

natulaaa
29. kvě 2010

dobré ránko holky 😕 😕 😕 .

natulaaa
29. kvě 2010

holky jestli chcete,tak kukněte do mojeho fotoblogu,všimla si mě jedna kočka a poslala mi svuj příběh,ohledně umělého oplodnění,jsem fakt za to ráda,protože jsem myslela,že to je běh na dlouhou trat a přitom to je otázka jednoho měsíce 😕 ,z toho jsem byla v šoku 😕
Mám t ve fotoblogu jako první,je to jen odkaz a když na něj kliknete,tak se vám objeví fotky a hned nad těma fotkama na pravo je zase odkazek a tam to popisovala,jak to chodí ,protože mi to přišlo vždycky strašně zmatené a z toho vyplívá,že chyaotický bude jen jeden měsíc ale kdo mi bude píchát ty injekce,no manža určitě né,ten by odpad 😵

breberuska
29. kvě 2010

hezkou sobotu holky 😉 natu, tak vidíš, bude o rychlovka, ještě nás ve finále všechny předběhneš 😀 😀 😀

fram
29. kvě 2010

Ahoj holky,
u nás je dnes krásně
mirci, gratulka k mrše, teď už to bude rychleji utíkat
natul, takže tvůj šťastný měsíc bude červen, ani se nenaděješ a budeš těhulka , paráda 🙂
mirci,kasperli, já myslela, že na vyšetření už se automaticky posílá po 2.potratu, nechat to dojít až k třetímu, to je hodně krutý 😠 a naprosto nesmyslný. Přeci když někdo dvakrát přijde o miminko, tak už asi náhoda není

natulaaa
29. kvě 2010

ahojte 🙂
Fram to nééé,teprve 15 jdeme na konzultaci a to nebudu ještě ani v pulce cyklu,tak spíč červenec ,srpen,protože já to nechci uplně zase uspěchat ,ono to břicho se bude aspon 3 týdny hojit,takže spíš ke konci prázdnín bych to viděla

natulaaa
29. kvě 2010

holky tak u nás je zataženo 😠 ale včera hlásili,že na moravě a ve slezsku bude ještě dneska doznívat zataženo,tak si myslím,že u nás bude hezky až zítra ,to máme posvícení ,tak snad vyjde

breberuska
29. kvě 2010

tak hlavně ať neprší...hrdě jsem pověsila ven prádlo 😖 a večer jdu kamarádce na rozlučku se svobodou, má to na zahradě a chce grilovat, tak snad počasí vyjde 😉

fram
29. kvě 2010

natul, aha, to je vlastně jasný, že taková rychlovka to být nemůže,ale aspoň si užiješ léto bez nevolností 😀
breber, u nás krásně, ale v dálce vidím mračouny, chcem jet na kole, tak snad nezmoknem

natulaaa
29. kvě 2010

Holky a kde je Janča,už tady dlouho nebyla 😕 😕

natulaaa
29. kvě 2010

holky vy všechny pracujete venku co,nebo si užíváte sluníčka a já ležím a odpočívám a nudím se,ale co musím to vydržet,jsem teprve 4 dny po operaci a jsem slabá jak mucha 😠

leheckova
autor
29. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................54DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................40DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................40DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ).....................................................................39DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 37DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................32DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................25DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 16DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................13DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................6DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................4DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................3DC