Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

janarichla
26. únor 2016

@verca1508 nemuze byt chvilku klid, hlavne ze je vsechno dobry🙂

verca1508
26. únor 2016

@janarichla Ne, asi nemuze byt klid. Chtela jsem jit ale dneska poklizet a tak, tak to bylo varovani, ze mam radsi lehnout na hadr.

janarichla
26. únor 2016

@verca1508 presne tak :D radeji klidek, uklidi se samo 🙂

verca1508
26. únor 2016

@janarichla No, kdyby se uklidilo samo, bylo by to nejlepsi, ale ted to ma na starosti manzel, tak je to taky tak videt 🙂

janarichla
26. únor 2016

@verca1508 to chapu, neni nad to kdyz si uklidis sama 🙂

ilonar
29. únor 2016

Ahoj děvčátka, tak copak je u vás všech nového? My jsme si teda odskočili na ty testy, tak uvidíme, co z toho bude a tento měsíc ještě máme čas na snaženíčko, tak uvidíme... 😀

verca1508
29. únor 2016

@ilonar Tak jsem zvedava, co vam testy povi a preju prijemne snazenicko 🙂 u nas noveho nic, porad vse pri starem, stale lezim jako lazar a uz mi to leze na palici.

janarichla
1. bře 2016

@ilonar ahoj, mi vcera opet dorazila mrcxha, zkusim koupit nosifol, 14. Jsem objednana na gyndu, at se na me podiva-poradne. V kvetnu to bude totiz rok, co jsem vysadila prasky.

lolly77
1. bře 2016

Ahoj holky, tak já zítra na kontrolu, kde bych se měla dozvědět, zda se už můžeme začít snažit nebo ještě vyčkat, tak doufám, že to dopadne, jelikož si nemyslím, že bych stejně otěhotněla hned, ono to většinou tak rychle nejde 😉

moni92
1. bře 2016

@lolly77 držím palce ať je vše v pořádku, jdu dnes taky k Dr, tak se trochu bojím co uvidí.... a nadruhou stranu se zase říká že je to tam pohnojené, tak proč ne..? 😉

mikush
1. bře 2016

Ahoj holky,já jsem byla včera přesně dva měsíce po revizi a už se snažíme, predevcirem byla ovulka tak jsem ráda že moje tělo funguje 🙂

wendissek
1. bře 2016

@ilonar byla si v tom heliosu?

ilonar
1. bře 2016

@wendissek ano,ale vysledky jeste nemame.

janaz4
1. bře 2016

Ahoj, včera mi pan dr řekl,že bohužel srdíčko stále není a že musím na zákrok což beru jako vyčištění nebo revizi...jsem v 11týdnu a chci se jen zeptat zda mě čeká šestinedělí? a budu pod narkozou? Omlouvám se zda je to špatná otázka ale absolutně nevím,muj dr mi toho moc neřekl a já se v tom šoku nezeptala. Je to moje první těhotenství a moc jsme se těšili, je to teď dost těžká situace ale jak tady čtu,tak se to asi stává často a podruhé se to podaří,tak mě to uklidnilo. Je to smutné a mrzí mě to a je mi líto každé,která si tím musela projít ☹

ilonar
1. bře 2016

@janaz4 Ahoj, bohužel je to tak, nic neobvyklého tě nepotkalo 😒 . Zákrok je revize a nemusíš se ničeho bát. Provádí se v celkové narkóze, trvá cca 15 minut, oni tě vyčistí a ten den nebo další půjdeš domů. Mělo by se dodržet klasické šestinedělí. Pak doporučují počkat dvě menstruace a může se začít od začátku. První menstruace by ti měla přijít do 6-ti týdnů od zákroku, to je u každé jinak. Mně bohužel nepřišla vůbec a musela jsem na vyvolávačku. Držím palce, ať to máš co nejdříve za sebou.

kolibricek36
1. bře 2016

@janaz4 Ano dělají to pod narkózou, a šestinedělí budeš mít ...pokud máš jiný Rh než otec dítěte(tedy ty Rh- a on Rh+), tak by ti měli píchnout i protilátky ....

alicie_k
1. bře 2016

Ahoj holky, tak u mě včera dorazila MS přesně po 28 dnech po tom biochem.těhu, ale jelikož ještě stále nemáme výsledky všech vyšetření, tak budu ještě čekat. Pokud by to do ovulace bylo, tak možná. V imunologii mám jen cosi hraničního, tak snad to bude všechno v pořádku... Všem vám držím palce děvčata 😉

wendissek
1. bře 2016

@ilonar to je my jasny nam řekli predtim ze budou tak za 6 týdnu trvá nejdýl genetika. Byla si u primare?

janaz4
1. bře 2016

☹ aha...achjo 😖 Děkuji mnohokrát za odpověd,jste hodné .

ilonar
1. bře 2016

@wendissek Zatím jsem byla jen na odběru, konzultace až za tři týdny už s výsledky hotovými. Máme jen ta základní zatím, pak se uvidí co dál.

ilonar
1. bře 2016

@janaz4 Fyzicky budeš brzy v pořádku, psychicky to bude trvat trošku déle, ale neboj, s novým snažením se začneš zase těšit a celkově se ti uleví. Mně se po revizi ulevilo hrozně. Byly to do té doby pořád ultrazvuky a jo ne jo ne, tak přišla úleva.

ilonar
1. bře 2016

@wendissek Ty jsi byla také na krvi a z toho ti zjišťovali ještě něco navíc, nebo taky jen to základní?

wendissek
1. bře 2016

Byly sjme na spermiogramu manžel si platil ještě ten rozšířený, genetika imunologie, hormonální profil. A v dubnu už stimulace

lolly77
1. bře 2016

@mikush já jsem už dva měsíce a půl, ale ještě to nemáme odsouhlasené panem dr., to se dozvím až zítra, tak snad už také dostaneme zelenou 😉 tak to je super, tak ať to brzy vyjde 🙂

lolly77
1. bře 2016

@janaz4 neboj, v podstatě jak už bylo řečeno se ti uleví, ale psychicky to bude malinko horší a to šestinedělí se asi nenazývá jen pro nic za nic, já jsem to na sobě opravdu tak cítila, celé toto období jsem se cítila tak nějak stále trochu těhotně, prsa mne bolely, chuť na sex moc nebyl a tak, prostě odeznívaly těhotenské příznaky, teď už se cítím o moc líp a miminko bychom si taky už moc přáli, také to pro mě bylo první těhotenství a skončilo jako zamlklé, ale hlavu vzhůru, vše přebolí, chce to čas 😉 ať je ti brzy lépe 🙂

mikush
1. bře 2016

@lolly77 taky držím palce !! 🙂 Mě dr řekla začít se snažit až po dvou MS ale za dva týdny tu druhou čekám nečekám 🙂 tak se uvidí, nechali jsme to už na přírodě 🙂 snad se budeme brzy radovat 🙂

mikush
1. bře 2016

@janaz4 Je mi to líto, uvidíš že brzy bude lépe, chce to čas.. Pamatuju jak mě tady holky uklidnovali,ale měli pravdu že to chce čas, a časem to přebolí,já mela sice štěstí že mám doma už jednoho syna který mě postavil na nohy,držím moc palečky aby jsi byla brzy OK a mohli jste se zase snažit o miminko 🙂

evazchleva
1. bře 2016

Ahoj holky, za posledni 2dny stridam skupiny Termin rijen/listopad a dnesek me dovedl k vam... Posle ms byla 16.1., minuly tyden mamatesty negativni, ale uz to bylo pres 40dc. Koupila jsem v nedeli ClearBlue Plus, kde byl duch, vcera rano zas mamatest negativni. Koupila jsem ClearBlue Digital, objevilo se + a 1-2. M. nas objednal na sono k moji dr. na nedeli vecer, az se ona vrati z hor. Vcera vecer jsem zacala trochu spinit, dnes se rozjelo krvaceni. Dr nas poslala na pohotovost, test tam zase neg, odebrali mi krev na hcg, zitra mam volat... sliznice vysoka, ale bublinu nebylo videt. Dr me asi chtela utesit, ze to muze byt jeste brzo, nebo - coz povazujem za pravdepodobnejsi - uz je pryc. Do dg napsala suspektni SP. Tzn, ze mam dnes s tim krvacenim 1dc, ze? Kdyz to ze me vsechno bude pryc, muzem hned pokracovat v pocinani?

moni92
2. bře 2016

@evazchleva to je mi líto... taky jsem tím prošla v lednu... a bylo mi řečeno, počkat až po té další ms a je to asi lepší, to tělo je zblázněný a tou druhou se ještě čistí.... byla jsem na kontrole u dr 13dc po tom co to odešlo a měla jsem strašně nízkou sliznici a ovulace už byla proběhlá... takže kdyby se zadařilo ani by se to nemělo kde uhnízdit... a teď jsem byla na kontrole, jsem po té první popotratové ms 11Dc sliznice krásná a ovulace bude za 2-3 dny 😉 tělo potřebuje čas a je lepší počkat ten jeden cyklus navíc já sem ho měla jen 22 dní i když jsem brala utrogestan... takže jen 3 týdny čekání...

lolly77
2. bře 2016

@moni92 děkuji moc 🙂 tobě též držím palečky 😉