Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
6. srp 2012

@maximka33 omlouvám se nejakým záhadným zpusobem se mi u tabulky propsala i tva rekace z buh vi kdy ☹

kolino
6. srp 2012

Ahoj Holky!
Jak se máte? Já stále čekám na MS. ☹ Dnes při tom pařáku asi zase budu celý den se válet u bazéna jen uvařím oběd.

kolino
6. srp 2012

@fykyska jo to jsme myslely... 😀

fykyska
6. srp 2012

@kolino Bré ráno, jééé bazén šupky hupky do něj než začne pršet - Já sedím v práci , pozoruji jak se táhnou mraky a něějak bych raději byla uplně jinde než v práci 😖

kolino
6. srp 2012

@fykyska já jsem ráda ,že ten bazén máme...ho aspoň pořádně využiju,ale zase bych dala cokoliv ,abych měla práci! ☹ tady u nás to je mazec najít si práci, když se náhodou uvolní místo tak to je bitka.
Otevřeli u nás malou elektru, hledali tam 3 prodavačky tak jsem tam volala a šla na pohovor,už jak jsem tam šla tak tam před obchodem stálo 5 holek a dali jsme se do řeči, jak jsem se dostala na řadu já tak tak začalo holek přibývat a než jsme s paní majitelkou dohovořily tak před obchodem stála neskutečná řada uchazečů o místo...nechápala jsem jaký boj o práci do obchodu je...je to kruté ,ale sehnat práci mi připadá nadlidský výkon! tak aspoň že je pěkné léto a já nabírám sílu na sluníčku.

fykyska
6. srp 2012

@kolino S tou prácí je to mizerné - chápu- Mě trvalo rok najít HPP díky bohu musím zaklepat už rok se tu úspěšně držím máme malou firmu je nás tu jak do karet 5 a půl ..Ale občas je to taky divoké... Hlavně že nějaká je... Zkus odpočívat užívat si léta, ona se nějaká najde určitě... někdy je to o hledání někdy o štěstí někdy o boji 😕 Já sem tuhle práci taky získala bojem, SVÝM ZPŮSOBEM... slečna kterou tenkrát vybrali místo mě jim v den nástupu nenastoupila a tak šli s prosíkem na mnou 😀

maximka33
6. srp 2012

@kolino tak to není veselé... v jakém městě bydlíš?

kolino
6. srp 2012

@fykyska no to je doba...jenže jak to vidím tak nebudu na tom o moc líp, rok uteče jako nic. Tak to byl teda osud s tou práci! chápu že to je někdy o nervy v tak malém kolektivu, ale člověk musí ledacos skousnout 🙂 třeba se zadaří brzo miminko a budeš pěkně na nemocenské doma odpočívat 🙂

kolino
6. srp 2012

@maximka33 kousek od Rožnova pod Radhoštěm jako je tu fakt boj ještě tady zavřeli rozjetou firmu a dalších 650lidí je během chvilky bez práce...takže na malý region je nás tu bez práce neskutečně moc!

turcice
6. srp 2012

Ahojky holky..koukám že rozebíráte práci...já to mám podobně..hlídat jezdím do PH neofiko...ale je to jen tak do možná do konce září a pak se rodina stěhuje..pokud bych otěhotněla tak do porodu budu bez příjmu... 😒 a s tou tlačenkou na práci je to tady stejné.. 😒 Jinak mi začíná hrabat,momentálně už čekám až budu moci testovat ale nějak mi to čekání je dlouhé 😒 No jsem napnutá jako kšandy jak to dopadne ale začíná mi být tak nějak jinak... 😉

fykyska
6. srp 2012

@kolino Abych pravdu řekla/napsala té nemocenské se bojím - jsem plná rozporuplných pocitů řekli jsme si s mužem že už se budeme snažit no a když se zadaří ,,hned" v srpnu tak vůbec nevím co bude dál .- jestli půjdu hned na nemocenskou jestli na ní nemám chodit ovšem po tom co se stalo by asi nebylo vhodné někde ,,křepčit" a stresovat se- je fakt že v práci se nepřetrhnu jsem asistent / poradce v pojišťovnictví takže sem spíše zavrtaná v administrativě..Ale i tak.... Vůbec nevím máme poměrně vysoký nájem a baráček bychom chtěli realizovat příští rok a mě by se teď ještě aspoň do prosince pár výplat hodilo - muž sice vydělává dost ale znáš to - asi žádné z nás není milé chodit a říkat jéé taťko potřebuju pár pětek na vložky 😀 😖

fykyska
6. srp 2012

@turcice a kdy testuješ až po termínu ms nebo před ? Já naposled testovala ještě týden před MS a měla sem tam dálnici jako hrom 😅

turcice
6. srp 2012

@fykyska no před 😉 fakt týden před ms si měla dálnici???Mě by měla ms dorazit cca za 9dní tak to je ještě brzo 😒

fykyska
6. srp 2012

😉
@turcice Fakt že jo, můj poslední jiný stav probíhal tak že sem si připadala jak meloun 😀 PLNÁ VODY - věděla sem kdy mám ovu ale nějak sem si nepřipouštěla že bych jako byla tó nó těhoten 😀 a posledni ms sem měla 7.2. a nějakýho 20.2 sem byla u dr protože sem špinila ten mě děsil cystou a já říkam a nemuzu byt tehotná ???- citila sem se tak 🙂 Ten pitomec 😀 neee já si mýslím že těhotná nejste, ale kupte si test - a taky že jo druhej den dálnice - tak sem mu volala a říkam vy jste myslel pane doktore 🙄 😅 ..........

maximka33
6. srp 2012

@fykyska teda, to je hodně nezvyklé takhle brzy mít dálnice 🙂 obvykle je to cca 10 dní od ovulace, tak jsi ji měla asi hodně brzy. ale u mně je tam něco vidět až tak 14 dní po, takže škoda testů 🙂

turcice
6. srp 2012

@fykyska No je pravda že když jsem měla v ůnoru ten mikropotrat tak jsem měla těhu test pozitivní také cca 10dní před..takže jsem musel otěhotnět někdy hned po ms..ale celé to bylo nějak všelijaké tenkrát jsem ms dostala 20.1 a 3.2 byl těhu test pozitivní...a 7.2 jsem začala krvácet..ještě vlastně týden před očekávanou ms..No jinak holky občas mě jakoby brní bradavky,chodím často čůrat a jeden den jsem měla hojný bílý výtok,myslím v sobotu...tak fakt nevím...ale cloumá to se mnou pěkně 😉

fykyska
6. srp 2012

@maximka33 No možná to bylo tím, že ten muj nešťastník zůstal v tom vejcovodu takže neměl tak dlouhou cestu a HCG sem měla v krvi dost brzo jak si tam lehl a rostl a rostl - těžko říct - jestli tomu tak je ale četla jsem žě někdy k t uhnízdění dochazi poměrně brzo, a před ms už je háčko krvi.... Přitom sem měla cyklus 28 -29 DC 🙂 není duležité kdy ale že jsem otěhotněla - aspoň že mi to jde 😀

fykyska
6. srp 2012

@turcice No tak to ti budu držet palce 😎 je fakt že s tím výtokem ten sem měla taky taková kašička bílá - mě ještě natekla prsa ale ták že sem byla uplně hotová a nějak zvláštně se ve mě hnula sex. touha - jestli bylo něco co sem nemohla ani vystát tak představu na sex 😕 😀

turcice
6. srp 2012

@fykyska jj takhle nějak to vypadalo 😀 😀 😀 jako kašička bílá 😉 Já zatím cítím jen ty bradavky tak uvidíme... 😉 kéž by 😉 asi poprvé testnu koncem týdne 😀 jsem hrozně nedočkavá chjo...

aagnes
6. srp 2012

@fykyska já jsem dostala papírek o info. abych šla na kardio srdíčka, tak ve 20tt. stálo mě to 500kč a byla jsem na tom v Heliosu v Brně kde se dělá IVF. Dal mi 3 papíry z vyšetření, abych jeden dala doktorovi, jeden do porodnice a jeden si nechala.

aagnes
6. srp 2012

holky, já se musím příznat, ale nemám to tu všechno přečtené, je toho hodně a moc nevím co se tady děje a co řešíte. Mě bylo řečeno, že mám nárok na mateřskou a budu na ní 14 týdnů, pak půjdu do práce a jak budu zase těhu, tak budu doma, ale kdo ví. Přítel už má strach a nechce se do ničeho hrnout. Řekla jsem mu, že pokud nebudu držet v rukách zdravé mimi, tak nebudu jako jsem byla dřív. Samozřejmě důležitý je taky náš věk, mě je 28 a jemu 37.

fykyska
6. srp 2012

@turcice To je přirozené ta hezká nervozita jen opatrně na zklamání 😉 počkééj jak budu vypadat já 😀 To se tu nasmějeme ovu bych měla mít kolem 18 - hezky víkend 😀 Rozhodla jsem se že to zvěrstvo spáchám mimo byt 😀 😀 zrovna sháním nějaký penzionek @aagnes Doufám, že ten můj ------ mě teké někam pošle již sem s tím o tom mluvila vypadal že ví prd co a jak - občas je strašně zvláštní takovej noo ja se ho na něco zeptám a on zareaguje sem Vám to přeci říkal a jede si tu svou ....

aagnes
6. srp 2012

@leeena_4 co bych za to dala jít s pesanem ven, jenže ten mi umřel asi měsíc před mým smutným porodem. Letošní rok je fakt otřesnej, začalo to už o listopadu minulýho roku, kdy mi umřela babička a pekně se to hroutí jako domeček z karet. ☹

fykyska
6. srp 2012

@aagnes řešili jsme práci - jak je o ní nouze je jí málo a já osobně jsem řešila obavu z nastupu na nemocenskou když prijdu do jineho stavu - pak řesime testování a netrpelivost z vysledku na curacím papírku 😀 a všemožná zvěrstva jen se přidej Aničko 😀 😀 😅 ať máš taky veselo 😵 Jinak s tím dokud nebudeš v rukách držet zdravé mimi - víš myslím si že to má spousta žen i já mám takový pocit že dokud nebudu citit tu miminkovskou vůni nebudu taková jaká chci být ... I zrovna dneska jsem to psala mojemu pánovi že bych potřebovala citit - doslova jsem napsala vočmuchat 😀 nějaký miminečko a hezky ho pomazlinkat v náručí 😅 🤐

aagnes
6. srp 2012

@fykyska no kdyby řekl pořádně svůj názor, chvíli když jsem na dně, tak mě strašně pozvedne tím, že řekne: příště to vyjde a pak se k tomu moc nevyjadřuje. Zvykám si, že tenhle mužskej nechce řešit takové věci. Přesně včera jak jsme o tom mluvili, člověk musí z něčeho slevit, že pokud chceš fungující vztah, tak si nesmíš hledat partnera vyloženě dle svých představ, ale něco omezit.

aagnes
6. srp 2012

@fykyska no vidíš, já mám novou kamarádku (má 4 měs. Kubíčka), která na mě čeká, že budu doma a že budeme spolu kočárkovat a nakonec prd. Bojím se za ní jít, abych u malýho nebulela jak želva, bojím se co to se mnou udělá.
O práci si taky říkám, že pokud se tam vrátím zda mě nevyhodí.
No a když jsem odcházela z porodnice, tak jsem se ptala našich zda není v brně babybox, že bych si tam šla sednout a počkat si na nějaký miminko. 😉

leeena_4
6. srp 2012

@aagnes to je mi moooc líto ☹. Tolik bolesti v jeden rok :-/. A nepřemýšleli jste o štěndu? To by mohlo pomoct 😉 a přinést radost do domácnosti 😉.

aagnes
6. srp 2012

@leeena_4 můj pesan 🙂

leeena_4
6. srp 2012

@aagnes no ten je nádhernej! Určitě měl u vás krásný život

aagnes
6. srp 2012

@leeena_4 jo byl to náš miláček. Naši mě nikdy nechtěli dovolit psa a já jsem si ho tenkrát na tajno koupila a dovezla, měl 6 týdnů. Vlezl se do ruky. Jediné místo, kde by mohl být, tak je u našich, ale ti už psa nechtějí a já taky ne, protože pak ten odchod toho pejska je hrozný. Dost jsem to obrečela s tím velkým břichem a zase si říkala proč v tomhle období.