Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
23. říj 2012

@terulin Jako Teri..si děláš srandu s tím Dr????To je ale blb!!!!Mě Dr.řekla 3měsíce a v nemocnici 2měsíce že stačí..a ikdyby to bylo dříve je to jen tvá věc!!A neboj,vše bude OK!!!!!Bože..tohle mě vytočilo!!!!Vyměnila bych doktora a to hned!!!

terulin
23. říj 2012

@turcice No on neni špatnej, jen jsem ho vytočila tím, že jsem si dovolila zase otěhotnět. Shodou okolností chodí @martinakl ke stejnému a na ní protivnej není, asi jsem u něj v obzvláštní nelibosti či co.... Ale zase všichni říkají, že je odborník a že občas bývá protivnej, protože prostě takovej je tak ať to vydržím. Tak uvidím jakej bude in-natura... Ale trochu se k němu bojím 😅

turcice
23. říj 2012

@terulin no ale stejně..přece ti nemůže vynadat za to že jsi otěhotněla...neřeknu v 6ti nedělí ale takhle???

terulin
23. říj 2012

@turcice Já si spíš myslím, že je hrozně hodnej a bojí se, že to blbě skončí a on to zase bude muset nějak řešit... a tak se už dopředu vzteká a třeba to tak ani nemyslí (znáte to chlapi jsou prostě divní) - takhle si to vysvětluju, protože jinak bych u něj už nepřelezla práh 😀. Snad tam na KO uvidí srdíčko a bude zase milej jako dřív

turcice
23. říj 2012

@terulin no Teri..snad máš pravdu ale neměl by tě takto děsit po tom co máš za sebou...to by prostě neměl..

froka
23. říj 2012

@terulin Ahoj, no taková reakce doktora by mě asi rozhodila. Co ti má co nadávat? Ať dělá svou práci jak nejlépe může a hotovo. 🙂

froka
23. říj 2012

@turcice Ahoj Evinko, budu na tebe myslet, ať je vše v pořádku. Hned dej vědět! 🙂

froka
23. říj 2012

@eva518 Ahoj Evinko, je dobře, že jsi zůstala doma. Mě dr. právě varovala, abych si dala pozor, abych nechytla nějakou virozu, takže aspoň budeš mít jistotu. Já beru Utrogestan 3x1tbl. a brala jsem ho hned po ovu, protože jsem doma měla a pak mi ho taky hned nepsala, teda nejdřív Duphaston, ale já jsem pak chtěla Utrogestan, je to přece jen přirozený progesteron. Tak držím pěstičky. A to pobolívání teď bude normální. Opatruj se! 🙂

froka
23. říj 2012

@winterska Utrogestan je určitě pro jistotu lepší hned, ale MA nemůže nijak zabránit. Pouze hrozícímu SP.

terulin
23. říj 2012

@froka Taky jsem to nečekala (teda trochu jo). On jako nenadával, abyste si nemysleli, že na mě křičel nebo tak... Nahodil takovej ten otráveně důraznej tón otců. kteří už po stý opakujou: Já Ti řikal, ať to zmrzlý zábradlí nelížeš, Kolikrát to ještě uděláš, než ti to dojde, ty pako!

froka
23. říj 2012

@ladydi No Dianko, na mytí oken se vyloženě vy...r. Teď už bych to neriskovala! A ten tvůj ať se uklidní a začně ti doma pořádně pomáhat. I když s tím, že sedíš doma atd., to znám, taky mi to Míša řekl, když jsem mu vyčetla, že mi doma s ničím nepomáhá. On to ale uznal, že ví, že všechno dělám já. Dokonce je už občas nepříčetnej z toho, že furt uklízím a přitom mám ležet. I když jsem se natahovala ke kočce nahoru na škrabadlo, tak ať se nenatahuju, abych si něco neudělala. Ale když přijde na věc, tak doma fakt nedělá sám od sebe nic, on prostě potřebuje říct co má udělat. Takže na dnešek jsem mu naplánovala vysávání koberce v ložnici. 😀 Opravdu by si měl ten tvůj uvědomit, že tady končí veškerá sranda. Ve svém stavu bys měla odpočívat a ne skládat uhlí, čistit kotel a umývat okna!

lupmice88
23. říj 2012

@hayete hele dobre poslal me uz ve ctvrtek domu a rikal ze o prvni menstruaci muzeme se uz pokouset o mimco takze mam prijit v dobe ovulace a pomuzee kdy to bude nejlepsi a co ty

turcice
23. říj 2012

Ahojky holky moje,tak jsem zpět 😉 UF.....brouček krásně vyrostl a i se hýbal 😉 má 3,07cm a odpovídá na 10+0tt takže má 1den náskok 😉 .Jsem objednaná na příští čtvrtek na odběry a vystavení průkazky,byl mi nabídnut screening,který dělají ve Slaném a stojí 900kč...tak holky nevím...já bych do toho šla ale uvidíme co na to manžel 😉

turcice
23. říj 2012

@froka Kačenko..stále čekám že se připojíš na skype 😒 je mi bez vás holky smutno.... 😒

eva518
23. říj 2012

@turcice 🙂 🙂 to je dobře. No vidíš, jak to dohnalo. Už nejste nejmenší. 😵 Opatruj se.

eva518
23. říj 2012

@froka Děkuju. Já vím, že je to teď nebezpečné - všude samé bacily, v mhd půlka lidí kašle a smrká, vždycky když musím někam jet, tak jsem z toho nervní.. 😖 Uvidíme co v pátek, vezmu si ve čtvrtek zbylé dvě bobule utrog. a v pátek mi ho už napíše, tak snad je to v poho. Já jsem minule brala jen ráno a večer. Dávej na sebe pozor.

froka
23. říj 2012

@turcice Super Evi, krásně jste vyrostli 🙂

turcice
23. říj 2012

@eva518 Evičko díky...se mi fakt ulevilo..a jak se tam hýbalo..to bylo fakt tak krásný 😉 😉 😉

terulin
23. říj 2012

@turcice No jo no, myslím e se blíží čas, kdy nás ve spodní tabulce opustíš 😀

turcice
23. říj 2012

@terulin jj zítra se už asi hodím nahoru 😉 😉 😉 😉

kolino
23. říj 2012

Ahoj Holky já utrogestan brala od samého začátku těhu, a stejně miminko mě opustilo v 10tt ,ale furt se uklidňuji ,že určitě bylo moc postížené jinak by to přece nevzdalo!! mudr. říkal ,že jak najdu znovu // ihned ať dojdu ,že znovu nasadíme utrogestan. tak určitě je to dobrý ho užívat. 🙂

maximka33
23. říj 2012

@winterska tak mě pobolívá bříško tak nějak pořád, to nebude z jídla 🙂

maximka33
23. říj 2012

@terulin Terko, určitě bych změnila doktora... nejsi po žádném strašném potratu, jsi zahojená, nevidím důvod, proč by to bylo moc brzo..

maximka33
23. říj 2012

@turcice mocinky gratuluji 🙂

martinakl
23. říj 2012

@turcice Ahoj, moc gratuluju! Krasna fazolka 😵 Do toho screeningu bych urcite sla..

terulin
23. říj 2012

@maximka33 Počkám na osobní setkání, pak se rozhodnu. Děsit se tentokrát nenechám

winterska
23. říj 2012

@turcice krásný brouček - blahopřeji ke kontrole 🙂
a do screeningu jdi - ta jistota za to stojí!

winterska
23. říj 2012

@maximka33 tak to je jedině dobře, ne? držím palečky, at to tam je!!!

zinevra
23. říj 2012

@terulin z reakce doktora si nic nedelej. Ja kdyz jsem byla u doktorky, ze jsem po dvou MS od revize otehotnela, tak se na me se sestrickou taky nejdriv vrhly jak supi, ze je to moc brzy a na dalsi kontrole uz byla zase vsechno v pohode. Doktori se podle me tim, jenom kryji, kdyby to zase nevyslo.

terulin
23. říj 2012

@zinevra Taky si myslím, že u něj to není, že by byl zlej, nedo protivnej z podstaty, ale spíš se bojí, že nastanou problémy a bude je muset řešit...