Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zuza15
11. bře 2013

@matysikovad jasně díky....víš,jěště není tak všemu konec.....bojím se hodně a ted nejvíce ultrazvuků,protože jsem si toho dost se vším prošla....bych ti mohla tu fotečku poslat ,aby ses mrkla,??Neboj,taky se zadaří...vím,co to je,jak to bolí....a to čekaní,kdy se to zadaří atd....vím to a cítím s tebou.... 😉

matysikovad
11. bře 2013

@zuza15 pošli mi fotečku, ráda koknu - pošli i sem, holky rády nakounou 🙂 a zhodnotí 😉 muj mejl je tady ta přesdívka + seznam 🙂 hod to tam 🙂

zuza15
11. bře 2013

@matysikovad ok...díky

aagnes
11. bře 2013

@matysikovad no to taky nechápu, proč? ale to je ta závist.
😀 Teď se hnizdí prďolka, zase ho mám na močáku a tak když sedím u pc, tak se mu to moc nelíbí.
Já na to prdím, ale otec chce, aby jsme se kamarádili, ale já už bohužel nemám zájem. Zjistila jsem totiž, že mi je líp.

aagnes
11. bře 2013

@zuza15 krásná tečka, to teda nevím jak kámoška poznala, že jsou tam dvě 🙂

matysikovad
11. bře 2013

@zuza15 podívej, to máš 21 mm váček a v něm pludek🙂 hezkééé
@aagnes tak pokud je ti bez nich líp, tak to nehroť.... zaklepej na domečéék a pozdravuj ho 🙂 nebo ji 🙂 at maminku neprudí, že si chcem napsaat 🙂 😀

kolino
11. bře 2013

Ahoj holky hlasím test negativní....co jsem taky mohla čekat!!!

zuza15
11. bře 2013

@aagnes nevím,prý někde vidí dvě tečky,já vůbec..no uvidímesnad mě jen nepostrašila....jo jěště mám známého kartáře,te dmi to taky potvrdil a prý holky.... 😉 tak nevím,ale prý j ezvědavý zda většil správně a on mě od začátku to těhot.hlídá....vše co mi řekl,nebo tak kdysi se mi splnilo.....hodně no tak uvidíme...- 😨

matysikovad
11. bře 2013

@kolino doprčic ☹ tak k doktorovi??

aagnes
11. bře 2013

@matysikovad budu ho pozdravovat 🙂 pořád ho hladím.

@kolino Kočko, to mě mrzí. Hlavně nesmutni, příště to výjde. Někdy to musí přeci vyjít 😉 jen to čekání je na pytel 😒

maximka33
11. bře 2013

@zuza15 gratuluji k srdíčku. jsi v 2. měsíci a 7. týdnu v den kontroly. nevím, jak teď. jestli si chceš dát těhotenství do profilu, zapíšeš tam termín poslední menstruace a ono ti to bude počítat samo. nebo zkus www.tehotenskakalkulacka.cz.
@kolino tak to je mizerie... asi by to chtělo vyvolávačku.

aagnes
11. bře 2013

@zuza15 to není důležitý zda jsou tam dvě nebo jedno, nejdůležitější je, aby krásně rostlo, srdíčko bušilo o 106 a vše bylo v pořádku až do konce. Na karty taky věřím.

zuza15
11. bře 2013

@maximka33 děkuji.....zkoušela jsem to dát na profil a tam mi to vypočítalo 5.týden.....ale jěště počkám do toho 19.3 a uvidíme....

zuza15
11. bře 2013

@aagnes tak to já taky,jsem hodně prověrčivá.....na karty taky věřímpřítel né,prý jsou to samé bláboly...ale jendou kdysi před 10lety jsem si nechála poprvé karty vyložit a můžu říct vše se mi splnilo opravdu vše a od té doby prostě v tom věřím....jj,je miejdno co to bude,klik tam bude embryí 😉 hlavně,aby to bylo zdravé!!!!

maximka33
11. bře 2013

@zuza15 a kdy jsi měla první den poslední menzes? dává se tam první den.

zuza15
11. bře 2013

jj už jsem to zkoušela ten odkaz co jsi mi poslala a ted mi to vychází dobře...Poslední mestrua,.jsem měla 21.1

aagnes
11. bře 2013

@zuza15 nevím zda jsem moc pověrčívá, ale karty jsou super věc. Taky se mi toho hodně splnilo. 🙂
Zdravé miminko je nejdůležitější 🙂

nessik
11. bře 2013

@kolino beruško, to je mi líto. Já tomu věřila. ☹

No, já na tom nejsem o moc líp, poslední 2 dny se mi 2x stalo, když jsme šla na WC, že po utření byl na papíru průhledný sliz s nitkama krve ☹ Co to zase je??? na kalhotkách nic a pak už taky ne,ale normální mi to nepřijde, když jsem nic takovýho u sebe nikdy nepozorovala. Já už to nějak vnitřně vzdávám, asi se třeťátka už nedočkám.

antana123
11. bře 2013

@matysikovad no byla by to haluz ale vyzkoušela sem to 😉 jo no zase hospic 😀 no do školky půjde snad v září

antana123
11. bře 2013

@kolino je mi to líto ☹
@nessik hele měla jsem to ted taky na 14DC myslím že to byla asi ovu

nessik
11. bře 2013

@antana123 no, u mě to ovu nebyla, do 3 dnů bych měla dostat MS ☹ A v tom cyklu hend po potratu jsem to neměla.

ratatooy
11. bře 2013

@nessik tak že by už těhu

antana123
11. bře 2013

@nessik tak uhnizdování???

berusinka1
11. bře 2013

@zuza15 Ahoj, tak tiše gratuluju a přeju, aby mimo pěkně rostlo. Na fotce vidím jen jedno, tak nevím, kde tam ta tvoje kamarádka viděla to druhé.

berusinka1
11. bře 2013

@nessik To by vážně mohlo znamenat uhnizďování, já jsem měla něco podobnýho co popisuseš 3. a 2. den před očekávanou MS a pak jsem byla těhu

zuza15
11. bře 2013

@berusinka1 no uvidíme....asi mě někdo straší 😉

cabalkova
11. bře 2013

Holky tak muj porevizni stav ma podle vseho klasicky prubeh, o vikendu cisto a ode dneska opet krvaceni... tak se mi to nevyhnulo, ale tak hlavne at je to rychle pryc, pak supsup porevizni ms a na nic necekame a jdeme znovu na to...

kolino
11. bře 2013

@cabalkova vydrž to, pak ta odměna bude stát zato!

nessik
11. bře 2013

@ratatooy

@antana123 holky ne, my se tento mesic nesnazili, bylo to s ochranou, takze uhnizdovani to byt nemuze. Nehlede na to, ze s detma jsem to nemela. ☹

nessik
11. bře 2013

Holky, myslite, ze to ma nejaky vliv na otehotneni?