Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
13. kvě 2013

@kacernice chjo☹ tu psychiku prostě neoklameme☹ a nechtělo by to třeba zkusit gynex?nevím,jestli už ti ho holky tady nedoporučovaly...kamarádka nemohla dlouho otěhotnět,začala ho brát a do 2m.byla těhotná....

antana123
13. kvě 2013

Přeju dobré ránko 🙂
a zdavím z domu už 😀
zítra mě čeká další KO tak se bojím snad to dobře dopadne

kacernice
13. kvě 2013

@petulaho už jsem ho zkoušela a na mě asi neúčinkuje 😝

antana123
13. kvě 2013

@kolino já to tak měla asi týden a pak to přešlo

petulaho
13. kvě 2013

@antana123 ahojky,no konečně že ses taky ukázala,jak je?a jak jste se měli?kontrola dopadne určitě dobře,budeme na tebe moc myslet...utroš bereš?
@kacernice aha☹ a co jiné bylinky-kontryhel?

antana123
13. kvě 2013

@petulaho Ahoj jo měli jsme se fajnově 🙂moc děkuju a beru 2-0-2 😉 a co ty nějaké novinky????

kacernice
13. kvě 2013

@petulaho Jo na ten se chystám tenhle cyklus, ale mám z něj trochu strach - někdo říká, že může úplně rozházet cyklus 😲 Prostě jsem se moc kontrolovala a tím stresovala a tělo řeklo: Tak takhle ne holka - stres a mimi prostě nejdou dohromady 😒 😝 a vše stoplo

petulaho
13. kvě 2013

@antana123 já zatím nic,doufám,že tento týden už se něco dozvím🙂a jak ti je?v kolik zítra jdeš na ko?
@kacernice moc v to věřím,uvidíš,ale asi by to chtělo vytrvat s tím užíváním,aby se tělo dalo dohromady....

antana123
13. kvě 2013

@petulaho je mi zajímavě nevolnosti už nejsou denně ale motání hlavy několikrát denně,pořád sem unavená a sem tam mě bolí celej spodek a pořád chodím čůrat snad bude vše ok bojím se
na KO jdu na 8:05
tak doufám že se to u tebe už někam hne 😉

eva518
13. kvě 2013

Ahoj holky, včerejší nákupní den masakr jedním slovem.. Jeli jsme po půl 10 dopoledne, nejdřív na koberec do dětského pokoje a pak do Ikea, kde jsme nechali skoro 20tis a to ještě zdaleka nemáme všechno - např.pořádnou skříň a gauč 😕 ale hlavně tím, že bylo hnusně a pršelo skoro celý den, tam byla neuvěřitelná spousta lidí a rodin, co nic nekupovali a jen přišli zabít den do obchoďáku 😝 😝 a to fakt nechápu. Sama nebo s kámoškama ještě, ale celé rodiny couraly s prázdnýma košíkama i bez nich jen aby tam nějak zabily upršený den. Jsem asi divná, ale myslím, že s dětma se dá vymyslet lepší zábava než strávit den v umělém osvětlení s kulisou reklam z tlampače..
Každopádně jsme tam nakoupili celkem dost věcí, dali si oběd a pak ještě jeli k mojí kamrádce na návštěvu - bydlí kousek. Ale domů jsme se dostali až skoro v 8 a já jsem byla úplně ko... 😝 už jsem asi fakt vysoký tt, protože jinak bych to dala v pohodě a takhle mě bolely nohy jak čert.
@antana123 budu držet palce zítra 🙂

matysikovad
13. kvě 2013

@kolino ještě tě bolí to bříško? to píchání, jak jsi psala?

@anatana123 Anetko, buď ráda za jakýkoliv příznak. U nás je to těžké - příznaky zmizely a tak se o tom u nás do kontroly mlčí, ale myslím, že je to opět jasné v mém případě . Budu na tebe zítra myslet, ať máš krááásného medvídka na monitoru 😉

matysikovad
13. kvě 2013

@petulaho Peťulko, broučku, ty taková pozitivní dívčina - ničeho se neboj, všechno bude v pořádku, uvidíš, v létě ( anebo dřív 🙂 ) budeš jásat nad //, ani nebudeš vědět, jak 😉

matysikovad
13. kvě 2013

@kacernice tvůj graf vypadá na anovulák. Nechceš se jít poptat k Dr.? Ať ti udělá folikulometrii a zjistí se, kde to vázne?

matysikovad
13. kvě 2013

@eva518 týý jo a peníze se jenom hrnou. ale vem to tak, že včera bylo škaredě, tak jste pokoupili v přeplněném obchodňáku a dneska budeš na sluníčku pěkně doma 😉

eva518
13. kvě 2013

@matysikovad no, tady asi sluníčko nebude.. Vypadá to na déšť nebo min. přeháňky. Odpoledne jedeme znova pro koberce a objednat pvc do kuchyně - dlažba by vyšla hodně a koberec v kuchyni mít z hygienických důvodů nechci. Už se těším, až bude složený nábytek a já budu jen ukládat věci..
Jak se máš?

matysikovad
13. kvě 2013

@eva518 mám se fajn. mám takové dlooouhé prázdniny 😉
Aha, tak já myslela, že je hezky nad celou ČR, nějak tak to hlásili 😨 Jasně, že koberec neee do kuchyně. Ale dávaly se, pamatuju 😀 Máme dlažbu jenom v koupelně a na WC, jinak lina - ale dají se koupit tak nááádherné, my jsme byli úplně unešení tolika vzory, barvami... Sice jsme nakonec jeli do prodejny Gerfloor, kde stojí metr skoro 400,- , ale i tak jsem nadšená ( ale asi to bylo draší v někerých místnostech, jak dlažba nebo parkety ).

kacernice
13. kvě 2013

@matysikovad no jo, dokud jsem se přehnaně nesledovala, tak bylo vše OK. Od potratu jsem na tom nebyla psychicky tak špatně jako poslední týdny, když se snažím a kontroluju až moc ☹ Takové střídání nálad, to jsem ještě nezažila 😢 Asi se na to vyprdnu ať se děje vůle boží. S doktory se mi to řešit nechce, protože v ně nemám důvěru 😒 a mám s nimi jen špatné zkušenosti 😖 ☹

kolino
13. kvě 2013

@antana123 no snad to nic nebude. 🙂 včera mě to chytlo jen jednou. tak snad už to ustane.

@matysikovad no břicho bolí furt jak na ms. ale to pchání včera už bylo jen 1x takže snad už to ustane a nebude mě to strašit....dnes ráno jsem měla strašnou chuť na párek tak jsem si ho uvařila na snídani, hahaha sotva jsem ho dojedla ,už jsem utákala na wc...takže moje první nevolnost! 😀 ježiši jak já se pak třepala. no aspoň už vím jaké to je. to jsem ještě nikdy nezažila! a jak ty? vše v pořádku? kdy jdeš na ko?

@winterska jak to s tebou vypadá? já mám už palce modré jak ti fandím! 😵

petulaho
13. kvě 2013

@antana123 určitě bude kontrola v pořádku,budu moc myslet a pak dej hned vědět....
@eva518 tak to jste si teda mákli☹ a dneska můžeš aspon trošku odpočívat?
@matysikovad Dančo už mě neštvi....co jsem ti psala o pozitivním myšlení,nech toho, příznaky nemusí být...chápu že by tě to na jednu stranu uklidnilo,ale zase bud ráda,že můžeš i fungovat bez hlavy v záchodu😀 a jinak ano, i na mě občas padne depka,ale jak je dneska pěkně,tak už mi je zase dobře a nepřestávám věřit a prosit andílky,aby se u nás stal zázrak....
@kacernice a co nějaké alternativní léčby,homeopat nebo čínská medicína (ta mě velmi pomohla,dala bych ti kontakt(ale jsou v Praze)ale třeba by bylo i něco uvás....nevzdávej to...

matysikovad
13. kvě 2013

@kolino já mám slaboučké nevolnosti, téměř žádné 🙂 ani břicho nebolí. jen jsem hrozně ze všeho vyčerpaná.
To je dobré znamení, že tě bolí břicho jako na MS... taky mě bolelo, i když jen ze začátku... Všechno se tam roztahuje a chystá, od toho si myslím, že máš i to píchání, že se to tam všechno natahuje a pracuje...
Na kontrolu jdu až 28.5. - takže od zítřka za 14 dní. a to se rozhodne, buď všechno - nebo nic 😉

petulaho
13. kvě 2013

@kolino teda kolínku,ty taky musíš zažít všechno vid?😀 no hlavně že už je dobře🙂 příště spíše něco neutrálního k snídani,housku,piškoty,banán....🙂TAKŽE UŽ VĚŘÍŠ,ŽE TAM MIMČO JE🙂a jinak jsem moc ráda,že to píchání ustalo,jinak ty tlaky jako na ms jsou normální, mě vždycky pobolívalo břicho při nějaké zátěži,jak jsem byla v klidu tak ok🙂

matysikovad
13. kvě 2013

@petulaho 😉 jsem depkař od kosti 😝 ale já věřím a doufám, modlím se. Často se prohlížím a zdá se mi, že mám dost trvdý a citlivý podbřišek. a hrozně přibírám !!! i když už ne na váze, skoro nezapnu džíny přes boky, ani né přes břicho a těhu kalhoty se mi vytahovat nechtějí ... tak čekám, co bude 😀
Andělíčci ti sešlou miminečko, uvidíš, moc v to doufám!!! a věřím v to 🙂

maximka33
13. kvě 2013

@matysikovad Dančo, třeba tě potěším. našla jsem konverzaci na fb s kámoškou, co byla čerstvě těhotná, to bylo v březnu, je po zamlklém potratu po IVF a pak zase IVF (po gynexu), psala v tom březnu, že to určitě dopadne jako posledně. no a už má za sebou screening, takže končí první trimestr 🙂 a schválně, jaké těhotenství mívala tvoje máma? u nás v rodině nezvracela žádná ženská.

matysikovad
13. kvě 2013

@petulaho jo Koli, běž si po snídani honem lehnout. já to tak dělám a i když mám kolikrát na mále, jak kdyby se to všechno uklidní a za půl hoďky pohoda 😉 poradila mi to jedna těhula, která bude ted za měsíc rodit 🙂 a měla pravdu

petulaho
13. kvě 2013

@matysikovad to asi bylo pro kolínka🙂tak jí to pošli ještě jednou😀 Dani ty už jsi dneska 7tt.?

matysikovad
13. kvě 2013

@maximka33 no moje mamka nevěděla do 2,5 měsíce, že je těhotná, čekala na to 7 let pak tomu nevěřila 😀 nic jí nebylo, nezvracela, bolesti neměla, byla u svého gyndr., že má asi nádor v děloze, že jí nedošla už 2x MS...no a ten nádor jsem byla já 😀 kéž bys měla pravdu 🙂

matysikovad
13. kvě 2013

@kolino jo Koli, běž si po snídani honem lehnout. já to tak dělám a i když mám kolikrát na mále, jak kdyby se to všechno uklidní a za půl hoďky pohoda poradila mi to jedna těhula, která bude ted za měsíc rodit a měla pravdu

matysikovad
13. kvě 2013

@petulaho díky, drahá 🙂 😉, jj, jsem 6+2 dneska. Nic moc velkého... čekám, co bude za 2 týdny... 🙂

petulaho
13. kvě 2013

@matysikovad děkuju a stejně tak věřím u tebe,kort když vidíš že se v bříšku něco děje a nevolnosti jsou...🙂
@maximka33 taky si myslím,že je to často podle mamky,moje mamka taky nezvracela,ale říkala,že nevolnosti v prvním trim.měla,ale po najezení to ustalo...za to se moje mamka brzy otvírala☹

petulaho
13. kvě 2013

@matysikovad no vidíš,tak žádný stresy jsi po mamce😀 a hotovo🙂