Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ofina1
23. zář 2013

@terite myslím na tebe a na ultrazvuk ještě nepujdeš?
@cital me v sobotu takt trápila bolest hlavy,ale tak nějak jsem to preckala bez prášků.hlava je prevít

terite
23. zář 2013

@ofina1 Pokud bude hcg v normě, měla bych jít na UZ příští návštěvu, což by mohlo být ještě v tomto týdnu, nevím. Ale dneska ještě asi ne. No, je to na budku to čekání. Fakt se bojím.

petulaho
23. zář 2013

@bibianca NEBOJ, NEBUDE POZDĚ...
@cabalkova jééé tak to je skvělé,těším se zítra na pozitivní zprávičku a snad už taky uvidíme fotečku🙂

@cital super,že je ti vcelku dobře,hezky papkej a bude fajn a už ti skočil i 9tt,závidím🙂co ségra,jak se to vyvíjí a tatínek?
@terite nečteš náhodou 50odstínů šedi?ta kniha mě taky nenchává v klidu a myslím, že @kolino psala, že už nich na foru když se bavili,tak že hodně holek,díky čtení knížky, následně otěhotnělo🙂já se nemůžu odtrhnout,dneska už začínám 2.díl...dej vědět jak dopadly odběry,myslím:-*
@shyanne i my🙂už 4.rok a zatím jsem neotěhotnila nikdy,než když jsme se opravdu snažili🙂

cabalkova
23. zář 2013

@petulaho No jsem zvedava, jak to s tou foteckou bude, pani dr ma u sebe v ordinaci jen takovy maly prenosny utz a ten ani nevim, jestli umi něco vytisknout, kdyztak si proste vyfotim obrazovku. 🙂 Stejne je proste nejdulezitejsi, aby bylo ok mimi a všechno ostatní je podruzne .

petulaho
23. zář 2013

@cabalkova jj přesně a vy to prostě zmáknete🙂důležitý je ten vnitřní pocit,že je a bude všechno ok🙂

terite
23. zář 2013

@petulaho Jojo, přesně to čtu, ale už 3. díl 😉 Třetí díl už je nejméně "šokující", je to už taková víceméně stále romantika a "vanilka" až na pár ostřejších hrátek 😉 Hezky to rozptyluje, občas právě až moc a pak se nedá jinak, než přepadnout chlapa uprostřed práce a odtáhnout ho do postele. On mi to včera i řekl, prý: "Tys četla nějakou knížku, že? Žes takhle přišla.." No jo, pravdu měl.

Holky, za půl hoďky vyrazím do caru pro výsledky. Dnes se bojím více než jindy, snad to není špatné znamení.

cabalkova
23. zář 2013

@terite Ja jak dneska rano volala dr, tak jsem mela uplne stazeny zaludek a bylo mi soufl a to si přitom myslim, ze je to ok, takze bych rekla, ze tvoje pocity jsou naprosto normalni. 🙂

shyanne
23. zář 2013

@terite nebůj se, určitě je vše v pořádku, věř tomu maličkému zázraku. Mě by hrozně zajímalo, zda zjistí, jestli je to díky UIU nebo se to povedlo Vám 😀

shyanne
23. zář 2013

@petulaho no tak to vidíš, já to mám přesně naopak🙂

bibianca
23. zář 2013

Holky, tak zítra jdu na kontrolní odběry se štítnou žlázou. Jsem z toho vědomí, že jsem v tom vycvrkaná 🙂 O víkendu mají naši vinobraní, tak nevím co si vymyslet... asi řeknu, že nemůžu nic nosit, že mám náběh na kýlu nebo že mám zánět močáku?? Nechci nikomu říkat nic, než to budu mít potvrzené od dr. Ani našim. Minule jsme se už tak těšili a nevyšlo to.. 😒 Tentokrát však necítím, nic vážného. Minule jsem krvácela.. tak doufám, že si to mimuško udržím...

shyanne
23. zář 2013

@bibianca držím palečky a naprosto chápu, že to nechceš nikomu říkat, tak prostě řekni, že máš namožená záda a nemůžeš nic nosit, že ti to řekla dr. 🙂

cital
23. zář 2013

@petulaho Ještě neskončil 9tt, teprve začal, ale je fakt, že po té kontrole to hezky letí 🙂. Sestru i taťku jsem o víkendu viděla a vypadají v pohodě. Ségru pořád vyšetřují a kontrolují, tak uvidíme jaké budou výsledky. A taťka je na tom už dobře, byl to vážně dojezd z nervů.

cital
23. zář 2013

@ofina1 Zatím se mi to taky daří řešit to bez prášku...snad to půjde i nadále.

cital
23. zář 2013

@terite Určitě není, držím vše co mám!!!!!

shyanne
23. zář 2013

@ofina1 chci se zeptat, jak ti je než jdeš na UTZ? Já tím, že mám špatné zkušenosti s tím, že mi řekli dvakrát že se jedná o MA mám takový divný pocit, i když vím, že se bát nemám, ale jak jsi s tím bojovala ty?

bibianca
23. zář 2013

@shyanne do kolikátého týdne, že je těhotenství rizikové?? na první UTZ se chodí kdy?

petulaho
23. zář 2013

@terite musím se smát,protože na mě tak kniha má neskutečně pozitivní vliv🙂myslím na tebe,hned chceme vědět výsledek,bude dobře:-*
@cital mám dotaz ohledně utroše🙂min.cyklus jsem si myslela,že byla ovulka až později-zřejmě jí ten utroš zabloknul,ale hlen jsem měla už 14.,15dc a dneska jsem teprve 8.dc a přijde mi,že už se něco chystá...myslíš,že je to možný,že by to mělo takový vliv?začala jsem měřit bazálku včera 36,9, dneska 36,3...tak jsem na to zvědavá,jak se to bude vyvíjet....
jsem moc ráda,že se rodinka dává pomalu do pořádku,už bdue jen a jen líp,uvidíš....
@shyanne co máš naopak?vždyt jsi taky otěhotněla,když jste chtěli ne?

petulaho
23. zář 2013

@shyanne to asi nezjistí,z čeho to nakonec terite vyšlo🙂ale myslím si,že vzhledem k tomu,že má špatně průchodný čípek,tak bych sázela na IUI🙂

shyanne
23. zář 2013

@bibianca no bohužel, těhotenství je rizikové po celou dobu,ale za nejvíce rizikové se pokládají první tři měsíce. Mě můj dr. poslal na UTZ vždy hned při první návštěvě co jsem našla //, bylo vždy tak cca 3 týden.

shyanne
23. zář 2013

@petulaho jj, to jo, ale až když jsem se přestala soustředit na plodné dny a tak, prostě se to pokáždé povedlo, když jsem si řekla, že tomu necháme volný průběh 😀 možná jsem blbě pochopila jak jsi to napsala, plomiň 😉

shyanne
23. zář 2013

@petulaho to je škoda, ale každopádně by to bylo zajímavé - to vědět, si představ, že by se jim to povedo přirozeně 😀

kolino
23. zář 2013

@petulaho ano ano přesně tak!!! Peťko jen vesele čti ,to je dobře ,že tě to tááák pohltilo, moc bych ti to přála aby i ty si byal mezi tím davem těhulek co po přečtení otěhotnělo, já četla jen jeden díl a to 14dnů, moc mě to nezaujalo ,zdálo se mi o tom i v noci 😀 ale četla jsem to v době pkdy jsem podstupovala ivf.

cital
23. zář 2013

@petulaho V tomhle ti Peťule moc neporadím. S měřením BZ nemám absolutně žádné zkušenosti a ovulační testy jsem dělala jen 2x a dělala jsem je právě proto, abych si ji utrogestanem neblokla. Jednou mi ovu vyšla na 16DC, ale to nevím, jestli jsem si špatně nezapsala 1DC a druhá ovule přišla přesně na 14DC. Utrogestan mi cyklus ustálil, ale já ho měla celkem pravidelný i před jeho užíváním. Ovule chodila cca v půli cyklu. Takže nevím, jestli je možné, že by ovulku takhle posunul. S tím já zkušenosti nemám.

petulaho
23. zář 2013

@kolino 😀 no jasně,jdu do toho a nevzdávám to...a i kdyby mi to mělo pomoct jen psychicky,tak tomu věřím🙂p.s.fakt jich otěhotnělo tak hodně?😀
@shyanne NO TO JO NO,ALE TO JIM URČO NIKDO NEŘEKNE😀 myslím,že jim to je i jedno,hlavně aby se už narodilo🙂

petulaho
23. zář 2013

@cital OK,NEVADÍ,I TAK ALE DĚKUJI🙂uvidíme dle BT a na konci cyklu🙂

shyanne
23. zář 2013

@petulaho jj, to je jasný🙂

kolino
23. zář 2013

@petulaho Přesně tak nevzdávat to!!!!!!!!! joooo mě připadalo jak jsme tam tu knihu vzpoměli ,že se nás sešlo slušně dost kdo ji četl a pak otěhotněl na to. hej já nevím, ale mě se o tom i zdálo, brr to bylo tak živé ten sen jsem se vzbudila a připada jsem si jak kdybych dostala nakládačku já 😀

terite
23. zář 2013

Ahoj holky, moc děkuji, že na mě tolik myslíte. Výsledek ale bohužel není dobrý - hodnota je jen 1119 jednotek. Aby to bylo vše v normal, měla by být minimálně 1500 jednotek. Rozbrečela jsem se ještě v ordinaci. Doktor nejdřív říkal, že je to vše fajn, že výsledek je dobrý, že se to za 3 dny zdvojnásobilo. Ale já jsem mu řekla, že ten minulý odběr byl před 5 dny, ne před 3 dny. Tak už trochu ztichl ☹ Ve středu jdu na UZ a případně na další odběr krve. Už teď je mi ale jasné, že to není dobré. Proč už zase??? ☹
Pokud na netu najdu alespoň jeden případ, kdy hcg při takto nízkých hodnotách vzrostlo takto málo a pak bylo vše dobré, budu mít naději. Ale myslím, že nenajdu ☹
Píchli mi nějakou injekci do zadku a plus mám pořád brat ten utrogestan 2-2-2. Čekání do středy bude mor. Měla jsem jet ve středu na služebku do SK, všechno zruším. Ani nikoho nechci vidět. Je mi nanic.

shyanne
23. zář 2013

@terite je mi to tak moc líto, ale pořád je ještě naděje, tak věř, je to to jediné co teď můžeš udělat. Je dobře, že jsi zrušila SK a budeš doma-zkus odpočívat, občas to vypadá beznadějně a je to v pořádku.
Znám příběh, kdy holčině, řekli, že dle UTZ to ve druhém trimestru vypadá ne velmi postižené děťátko a, že doporučují potrat, ale ona se rozhodla, že ne, že je dítko v pořádku a nechala si ho-věřila mu. A má zdravou holčičku. Myslím na Tebe!

ofina1
23. zář 2013

@shyanne ja jsem mela jednou MA a oznámili mi to taky při ultrazvuku úplně neočekávaně,takže tedka před každou kontrolou jsem naprosto prcicich jsem červená jak rak spocená no hrůza strašně se bojím doktor to na me vidí a hned jako první jdu na ultrazvuk.a až když me řekne že je vse v pořádku tak se uklidním ,ale jinak se hrozně bojím a lék na to nemám.prostě vydržet.koupíš jsem si ten domácí ultrazvuk a tím se trošku uklidňuji.musíme si vždy říct,že to stejně neovlivnime.