Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
17. čer 2010

Breber tak hlavně repelenty s sebou

natulaaa
17. čer 2010

😠 😠 😠 Taky bych někam vyjela ,pokud bude hnusně,tak co doma,jinak děláme plot,tak práce by byla na sobotu,ale pokud bude pršet,tak se doma ukoušu nudou ,
To je divné už zase mi nejdou ti smajli,vám to nedělá někdy?já napíšu smajlu a on mi skočí před článek,to fakt nechápu,ted dám rozzuřeného jo,a kde skočí

jane84
17. čer 2010

natu mi to taky dělá někdy, musíš si pohlídat, kde ti bliká ta čárka 🙂

natulaaa
17. čer 2010

😒 No to není čárkou,ona mi bliká za větou,to já vím,že někdy čárka přeskočí jinam,ale já ji mám za větou a stejně mi smajla uteče

angelina987
18. čer 2010

Dobré ránko všem, je pátek a já mám přesně za týden státnice, ale mám pocit, že neustále nic neumím. Dneska jdeme na pohřeb, tak to se mi opravdu nechce, ale takový je život. Hezký den všem 😉

jane84
18. čer 2010

Dobré ráno. Angel když jsem měla před bakalářskýma státnicema, měla jsem úplně stejný pocit 🙂 Je fakt, že tento týden stojí za houby, kamarádovi umřel tatínek, druhej v sobotu spadl na koupališti a poranil si páteř a nohu, včera ho operovali, vypadá to snad dobře. Taťky přišli do práce zmlátit zfetovaní kluci. Je vychovatel a oni zrovna udělali závěrečky, tak si mysleli, že už jim nic nemůže. Naštěstí je nepustil na intr a jim se nepodařilo dostat dovnitř. Vážně každej den nějaká jobovka ☹

kopretina82
18. čer 2010

Ahoj holky,
tak ze mě právě vytekl asi litr krve 😢, takže se chystám na konec 😢 Už jsem z těch všech komplikací tak strašně unavená, že už se mi ani nechce brečet ☹. Akorát do těch 10 se asi doma zblázním...
Po KO dám vědět, ale čekám jasnej verdikt...😢

angelina987
18. čer 2010

@jane84 Jejda fuj fuj fuj, něco pozitivního by jsi neměla?? 😖

angelina987
18. čer 2010

@kopretina82 Jejda a proc tam nejdes driv??? Utikej honem

natulaaa
18. čer 2010

Dobré ránko,u nás už je zataženo 😠 😠
Jani proboha ty máš teda perličky 😲 😲 😲
já jsem nějaká chcípla,nějak se neumím probrat 😝 😝 😝

angelina987
18. čer 2010

@kopretina82 to bude ten hematom, buď v klidu

natulaaa
18. čer 2010

jej Kopre asi jsme vkládali příspěvky najednou .Kopre to nééé,Moje kámoška měla hematom a taky krvácelá,ono prý ten hematom jakoby vyteče ,neboj,budeme na tebe myslet 😔 😉

lichtakova
18. čer 2010

Ahoj holky, tady je teda nusně a koukám, že tady to není o moc lepší
Kopretinko, třeba ne, moc na tebe budu myslet 😢 😢 😢
Angel, to je úplně normální, to jsme měly všechny, já už pak byla na poslední státnici tak unavená a vycucaná....
Jani, hrůza ☹

lichtakova
18. čer 2010

Jo, jak říká natu, na utz tam bude už jen srpeček, určitě

jane84
18. čer 2010

Kopre to bude určitě ten hematom, jestli můžeš jdi dřív ať se doma nestresuješ až do 10. Moc vám držím palce 🙂

vendulak
18. čer 2010

Kopre známá taky měla hematom a krvácela skoro celé těhotenství, až v posledním trimestru už to bylo dobré. Měla přísnej klidovej režim a nesměla tedy dělat prakticky vůbec nic. Ale teď má nádhernýho Tobiáška 😵. Držím palec!

natulaaa
18. čer 2010

holky co máte dneska v plánu?já uvažuju,že si uvařím i na víkend ,at se mužu s manžou zítra ráno valet v posteli 😵 ,odpoledne musíme jet nakoupit 😒 😒 ,takže žádný extra plán teda nemám 😒 🙄

lichtakova
18. čer 2010

@natulaaa já asi obdobně, za chvíli frčím na gyndu, takže odpol nebo zítra taky nějaký nákup, válení a obvyklé domácí práce...co taky v tomhle počesí
mně tady strašně prdí pes, fůj, to je děsný

breberuska
18. čer 2010

ahoj holky, teda to jsou jobovky.

kopre, moc držím palce, taky myslím, že to bude ten hematom...

angel, já taky měla před státnicema pocit, že vím prd, a čím víc se to blížilo, tím míň se mi chtělo učit...jak já měla doma uklizeno 😀 😀

breberuska
18. čer 2010

licht, hodně štěstí 😉

natulaaa
18. čer 2010

Tento víken si pěkně užije jen Breber co: na výletě 🙂 🙂 no nic já se loučím,ještě tu sedím županu,to je ostuda co? 😵

breberuska
18. čer 2010

holky pěkný víkend, já se loučím, ozvu se po návratu, pokud nás nějaká voda neodplaví 😉

leheckova
autor
18. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................47DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC

leheckova
autor
18. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,puregon ............................ ..................................3DC

leheckova
autor
18. čer 2010

Holky koukněte si každá na dc mě se to nějak popletlo nevim kdy ale ja byla 22 a přitom jsem 23dc takže jsem opravovala sebe a Gamb tak kdyby jeste nekdo Herbie jsem psala ta byla o den vic nez ja snad mi to potvrdi pokud nevite co jse s holkama které jsou na prvních 2 místech v neděli je smažu pokud sem nechodi 😉

lichtakova
18. čer 2010

ahoj holky
tak jsem zpět, zatím to snad vypadá nadějně, že se to odkrvácelo všecko, jen ještě musím v úterý na hcg, jak to klesá, pak mám šestinedělí a po ms mám dorazit na prohlídku a domluvíme se co a jak...

jane84
18. čer 2010

@lichtakova
tak to jsou dobré zprávy. Pij kontryhel ať se tělo rychle zotaví a můžete se zase začít snažit

lichtakova
18. čer 2010

taky už jsem o tom uvažovala, že ho zase začnu pít, měla jsme ten porcovaný zlékárny a taky mám nějakou sypanou směs, kde je i kontryhel, gravozen čaj, myslíš, že by to šlo taky?

vendulak
18. čer 2010

lich koukala jsem na ten čaj a ten myslím můžeš normálně pít místo kontryhelu, taky ho má 🙂. A oni ty směsy jsou většinou i chuťově lepší než ta bylinka sama. Hlavně tedy ten porcovaný z lékárny mi fakt nechutnal 😒, to už spíš ten sypaný. Akorát jsem koukala že ten tvůj čaj obsahuje i Třezalku. Tak kdyžtak s tou pak bacha, když by byla možnost těhu, protože ta se v těhu nesmí. Takže až se budete moct zase snažit tak já bych ho pila jen do ovulace 😉.
Taky teď piju směs kde je i kontryhel (čaj vitality a plodnosti z bobshop.cz) a taky ji budu pít jen do ovulace. Pila jsem ho takhle už nějaký čas, při obou IUI. A to jsem brala Clostil, který snižuje sliznici a stejně jsem byla pak vždycky chválená jakou mám sliznici hezkou 🙂.

natulaaa
18. čer 2010

Lehe já jsem 16DC 😕 😵
Lichti bylinky joo,ale nepřehánět,já jsem po revizi taky začala pít bylinky,nějakou ženskou smes ,ale neřekl mi,že se mají pít 14 dni,2xdenně a pak třeba zase na 14 pauzu a já pila a pila ,až to dostalo opačný efekt tak pij ale s přestvkama 😉 .
Já si krásně uklidila celý byt,ale trochu jsem se nervla,protože mamý starý vysavač už a praskla mi hadice,ale už minulý týden,tak jsem ji měla oblepenou páskou a dneska mi zase prdla na jiném místě,tak jsem s ním mrskla o zem,už mi nervy vytekly,protože to prd sálo,tak jedeme pro nový ,zase prachy ,ach jooo 😠 😠 😠