Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kopretina82
16. črc 2010

Ahoj holky,
jdu se jen v rychlosti rozloučit-jedem na týden do Krkonoš, tak tu nebudu 😉 Držím všem palečky a doufám, že až se vrátím, budou tu nové // 😵
Holky, držte mi pěstičky, ať se za ten týden nic nepřihodí 😉 a já vám budu držet, aby se přihodilo 😀
Pa L.

daniela699
16. črc 2010

Heli, tyyy brdo, to je teda radikalni rez, to jsi odvazna. 🙂 O takovej kus. Ja se furt odhodlavam, jestli kratsi, ale nakonec vzdycky zbabele odejdu s nejakym prostrihanim. 🙂 Ja si taky rikam, ze ty zensky toho musi tolik vydrzet, jednodussi je asi bejt chlap. Vidim to v praci, i doma 🙂 , vsude. Ale i tak bych nemenila. Takze to holt budu muset snaset dal no.
Ja toho naseho pesana taky tak beru, jako pripravu. Jsme ho sice nasli, kdyz jsme jeste neplanovali, ale je to takovy nase miminko, clovek si to musi organizovat jinak, kdyz nekam jedem tak mu zabalit, vzdycky jsem balila vlastne jen sobe, tak to je jak s mimcem. A vzdycky kdyz mi neco je a slysi ze brecim, tak se prijde pritulit, olizat slzy a ani se ode me nehne. Nase tutinka. 🙂 To tu kamaradku urcite zamestna a prijde na jiny myslenky, protoze se stenatkem je o neco vic prace, ale krasny prace, no jako s miminkem. Vlastne i ty bobky jsou ve finale hezky. 🙂 Tak at z nej ma jen radost a at pak plynule navaze miminkem. 🙂

daniela699
16. črc 2010

Kopre, hezky si to uzijte a opatruj se. 🙂

jahudka80
16. črc 2010

@natulaaa tak si představ že po zaznamenání další teploty je ovu přesunuta na 14den 😀 😀 😀 to je vtipný tak nejprve 11 den, pak 12den, a teď 14den- asi se ten program zbláznil 😀 😀 😀 už to beru s rezervou a hoooodně velkou - radovala jsem se když to ukázalo vysoké skore že to možná vyšlo, a pak byla zklamaná když byla skore dobré a dnes když už je nízké tak se tomu už jen směju, rači si dojdu na UTZ ať na mě koukne Dr.těm počítačovejm blbinám moc nevěřím 😀

jahudka80
16. črc 2010
https://www.youtube.com/watch?v=g-eHLoLFC_g

to vám zaručeně zvedne náladu 😀

daniela699
16. črc 2010

Holky, ja si tady ctu o tech cystach, a mam z toho cim dal vetsi hruzu. Ja se hrozne bojim, ze mi vezmou vajecnik a budu v riti. Nekde pisou ze operace je spis az jako posledni. Ze spis nejdrive se zkousi konzervativne. Pak zase ze se to da laparoskopii vyloupout, nebo vysat, a ze to vajecnik neposkodi. Tak nejak me zachvacuje panika co bude. Myslim, ze na tom obilnaku jsou kapacity, ale bojim se jak to cely dopadne. Uz aby to bylo za mnou.

daniela699
16. črc 2010

Holky jestli se budete chtit mrknout, tak posilam svuj graf. Uz tyden mam stejnou teplotu a teplomerem to neni, zkousela jsem merit i teplotu vodu a fungoval. Tak kde je to P pod grafem, to jsou ty dve injekce na vyvolani, proto mi ta teplota tak vyletela a myslim, ze to zpusobilo ze to vajicko nedozralo a vytvorila se ta cysta. Ze pry to, ze folikul nepraskne je jedna z nejcastejsich typu cyst. Co si o tom myslite? http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4

natulaaa
16. črc 2010

Breber ten jeden,už kruci nevím jaký den to bylo je pozitivní,jde to sice blbě vidět,ale jooo 😉

Dani to nevadí,že máš stejnou teplotu,takové grafy jsou a na e miminu jsou takový myslím dva víítězné ,vždycvky tomu říkáme,že hadicuje 😀 😀

Jahud sex sex sex a sex a pak ti bude jedno,jak to ovuli posunuje ,podívej se na nás,my nenechávame nic náhodě 😀 😀 😀 ,

Jinak já myslela,že se tento cyklus nenamotáma už namotaná jsem 😀 😀 😀 ,baby na e miminu mě namotaly,včera celý den dost silné křeče,jako kdyby měla dorazit mrcha a dneska vubec nic ani jednou,že by bylo včera uhnizdování 😲 😀 😀 😀 😀 ,tak a jsem namotaná jako každý měsíc,těhu příznaky jsou tu 😕 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
16. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 hm to je asi tím, že jste sami dva 😀 😀 😀 😀 , já mám už jednoho prcka na starosti a ten mě tedy dost vyčerpá a ještě ty vedra, a na sex mám chuť hned po ms a pár dní po pak už mě to přejde a dělat to jen ,že musíme to se mi nechce 😉 no každopádně jestli zas dostanu chuť na sex tak je jasné že to dostanu mám chuť tak 3-2dny před tím 😀 😀 😀 jinak mě už 2dny bolí podbřišek - je to nepříjemné, no nic letím pověsit prádlo a vytřít než se malá vzbudí. Taky jdu dodělat meruňkové knedlíky 😉

jahudka80
16. črc 2010

@natulaaa no ty to máš krásně v tabulce zaplněno 😀 😀 😀 kde na to berete sílu 😀 😀 😀 jo manžel se ptá jestli o tom ví manžel, že máš tolikrát sex 😀 😀 😀 vtipálek

natulaaa
16. črc 2010

@jahudka80 no tedááá,vyřid mu,že s manželem 😀 😀 😀 😀 😀
jahud my ted máme nějaké fajn období,tak manža je nějak víc hejcnutý 😀 😀 ,to víš,já chodím jen tak nalehočko,spím nahá 😀 ,protože u nás v ložnici je katastrofa ,bydlíme hned pod střechou,no a tak mu to nějak nedá 😀

helcenka
16. črc 2010

Holkííííííí, dnes dorazila první porevizní mrcha. Po 31 dnech od revize. Prosím, prosím, napište mě některá do tabulky. Já mám od včera nějaký problém s koníkem, všechno musím psát dvakrát a nechce se mi nic přihlásit a načítání trvá šíleně dlouho.

jahudka80
16. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 jojo teplo dělá divy, já tu taky chdím skoro nahá a večer mám jen slaboulinkou košilečku a kouká mi z ní zadek 😀 😀 se vždy přitulí a já mu říkám miláčku né je mi hrozné vedro 😀 😀 😀 tak se zas odkulí 😀 😀 😀

jahudka80
16. črc 2010

@helcenka supééééééééér 🙂

natulaaa
16. črc 2010

@jahudka80 No u nás je to s tím zadkem podobně 😀 😀 😀 😀 ,no ono ten sexík proběhne,ale tělo na tělo teda nejsme,jsme spojení jen tim jedním 😀 😀 😀 😀 ,ježíš já jsem sprostá 😀 😀 😀 😀

Helči paráááda,už si ve hře,ale ted nevím,jestli si to sem psala,vy se začnete snažit kdy?jinka ten kun mi taky načítá věčně dneska 😠

fram
16. črc 2010

@angelina987 tak jaká byla promoce? Super pocit, že máš VŠ úspěšně za sebou,viď?
@helcenka supeer, gratulka k mrše. Teď už bude všechno růžovější.
@daniela699 nemáš to lehký a vůbec ti nezávidím ☹ a můžu ti jen popřát hodně sil, ať se s tím co nejrychleji vypořádáš
U nás včera bouřka až o půlnoci, zato dnes asi zatím největší vedro za poslední dny. Je to k nevydržení.

fram
16. črc 2010

@kopretina82 krásnou dovolenou 🙂 🙂

natulaaa
16. črc 2010

@daniela699 nebooj ono mi taky dělali punkci přes dělohu a píchli do ni a vypustlili tekutinu,ale narostla znovu a na netu o cystách nečti,já už měla podle těch jejich článku a příznaku i rakovinu,fakt to nečti,máš malou cystu a za dva dny máš po všem a budeš v pohodě,věř mi,já si s cystou užila až až a neboj,máš ji tam chvíli a je malá,tak ti vaječník nevemou a přřííííííínejhorším,kdyby ti ho vzali,tak jako mě,ale já měla 15cm cystu joo,tak se nic nebude dít,budeš normálně ovulovat každý měsíc,budeš mít normální ms a vubec ti to nebude v oplodnění bránit,já jdu na ivf,protože mám špatně pruchodný vejcovod,jinak bych těhotněla normálně,ale to jsem napsala je příínejhorším kdyby ti ho vzali,ale nevemou,je malinká,5cm nic není. A neoperují se cysty do 4cm,ty se pokoušejí léčit,ale když rostou nad 5,tak se musí vytáhnout,aby ti nendělali paseku,jako mi 😉

herbie
16. črc 2010

kopretinko hezky jsi dovolenou uzijte helcenko moc gratuluju k mrse mas radost vid 😉 natul teda to jsem zvedava treba se vam zadarilo tenhle mesic keeeez by!!!!!!!!!! tady zase paraky hruza dneska budu doma celej den se psem byl na vykastrovani takze chudinka ma par stehu na brise tak ji hlidam okolo paty hod jdu na vlasy nechat se dobarvit uz mam odrost jak prase a asi trochu melir do toho no uvidim jeste......jinak ja zadny novinky mrchu mam pekne uz se tesim na snazilkovani 😀

martasl
16. črc 2010

ahoj. 😉
helcenko-tak konečně jsi se dočkala-gratuluju,to by člověk neřek,jakou může mít ženská radost z ms,co??

no u mě to vypadá,že se mimčo konat nebude.dnes jsem začala malilinko špinit,úplně bez varování a bez bolesti a asi o 5 dní dřív..se na to vykašlu,mám vztek a už docházej síly a víra,že někdy ještě otěhotním 😠 .ještě k tomu to vedro a dusno,mám vztek jak prase.a to ještě mám balit holku na tábor. 😒

natulaaa
16. črc 2010

@martasl ani mi nemluv,já mám celý den pokřečování,takže ji taky čekám,ale já až uterý 😠 😠 😠

natulaaa
17. črc 2010

dobré ránko holky ,kde nic tu nic 😕 😕 😕 😕 ,to všechny snažilkujete?

natulaaa
17. črc 2010

kuk😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,mi dneska hrabe,jde to vidět? 😀

jahudka80
17. črc 2010

@natulaaa já jsem tadýýýýýý

jahudka80
17. črc 2010

@natulaaa jsem si do grafu písla ten test jak měl 2 čárky ovulační jako že byl pozitivní, páč ani před a ani po už tam 2 nebyli tak jsem brala že je pozitivní a ejhle zas se ovule posunula 😀 😀 😀 😀 a teplota mi stoupá 😀 😀 😀 jen nevím zda to není tím vedrem 😀 😀

jahudka80
17. črc 2010

@natulaaa nemáš ICQ???? když bys chtěla tak někdy mužem poklábosit 😉

jahudka80
17. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................49DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................33DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................32DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................29DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................27DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................15DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 15DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................4DC
helcenka ( ????? ) ........................................................................................................2DC

natulaaa
17. črc 2010

čauky,noooo aspon někdo už neplodí 😀 ,Jahud mám skype ,co ty na to? 😉

Helči já až dneska přečetla o té tvé kámošce,co si pořídila štěnátko,tak já četla spousta alb,kde právě štěnátko pomohlo k miminku a jeden příběh byl dokonce u páru,kterým se nepovedlo IVF a tak si pořídili štěnátko a ona otěhotněla po měsící nakonec přirozeně,u toho jsem i slzu zamáčkla 😀 ,takže holky kuk na inzeráty 😀

Jooo dejte tu někdo tabulku,já ji nemužu najíít 😢 a já to neumím ,já jsem totální neandrtálec na toto 😀 😀 ,já jsem ráda,že umím zapnout a vypnout PC 😀 😀 😀

natulaaa
17. črc 2010

jéééé si mě předběhla 😀 😀

natulaaa
17. črc 2010

Jahuud no ty máááš náádherný trojfázový graf 😕 😕 😕 ,ten skončí na konci // 😲 😲 😲 😀 ,kdy testuješ? 😵