Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
28. črc 2010

ahoj holky.píšu z telefonu.tak jen stručně,omlouvám se,dočtu vás,až se vrátíme domů-dneska jen novinka-jsem 13dpo a odpoledne jsem testla.protože mrcha nikde a jsou tam!!?// koupila jsem si nějaký speciální test a samozřejmě ho počurala blbě.takže jsem musela ještě pro jeden,že🙂

daniela699
28. črc 2010

Mv, ahaaa, diky. 🙂 Jsem nevedela ze to jsou takovyhle zkratky. Tak aspon mam konecne neco normalniho. 🙂 A ta zaklonena ma nejaky vliv v tehotenstvi nebo pri otehotneni, nebo to je jedno?

daniela699
28. črc 2010

Breberus, ze ja jsem to rikalaaaaaa, rikalaaaaa a jo a jo a jo. 😀 Ze ja jsem si nekde na tebe nevsadila. 😀 Juchuuuuuu, paraaaaadaaaa. 😀 😀 😀 To je fakt super, ze ti to jde tak hezky, tak a ted kdyz vysla prvni cast moji predtuchy, tak vyjde i ten zbytek a v dubnu nebo kdy to je budes mit zdravyho mimiiiiskaaaaaa. 😀 😀 Bozinku, ja mam takovou radost. 😀

mv
28. črc 2010

@daniela699 no s tou zakloněnou je pak problém s otěhotněním,to teď už taky vidím. 😒
Dá se to operativně odklonit, ale to mívá efekt někdy jen měsíců.Takže k prdu.

mv
28. črc 2010

@breberuska tak to je skvělý, moc držím palce!!!!! 😵 😵 😵 😵

natulaaa
28. črc 2010

Dani není to brzo,je to uplně ideální,budeš mit ovulku na 13DC,takže vzorově a ms dostaneš dřív,podle toho se neřid co bylo,to bylo rozdrbané po potratu,už se srovnáváš 😵

Breber no nekeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to nám musíš hodit fotečku až budeš doma jasnéé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,no to je náádhera 😵 😵 😵

natulaaa
28. črc 2010

@mv takže sexovat zezadu,když máš zakloněnou dělohu 😉 😉

breberuska
28. črc 2010

daniel,díky!jsi prostě naše vědma🙂

mv
28. črc 2010

@natulaaa jo, jo, přesně tak. 😉

breberuska
28. črc 2010

holky dík já jsem z toho stále trochuním mimo ,foto samozřejmě dodám z domu,pa

natulaaa
28. črc 2010

😀 😀 @mv to musí být otrava nééé,furt zezadu 😀 😀 😀 ,ono vlaastně stačí jen ten konec zezadu že? 😀 😀

mv
28. črc 2010

@natulaaa tak nějak. 😀 😀 Ale je fakt, že jak se zadařilo, tak to bylo ne zezadu,ale normálně z nudný klasiky. 😀 😀 .Takže asi to jde i tak. 😉 😀

daniela699
28. črc 2010

Natul, ja jsem prave kdysi pred HA mivala cykly tak 35 dni, potom HA takze klasika 28, po vysazeni taky ty tri mesice 28, tak si rikam, ze ted po tom tehu jestli se to nevraci zpatky jak to bylo pred HA. Jakoze tak jsem mela treba nastaveny ty hormooony a ted se k tomu vratily. 🙂 Myslis, ze si mam radsi jeste nechat udelat ten HP? Pro jistotu asi jo, co? Cetla jsem o tech hormonech, a ten fsh ti asi snizili kvuli tomu ivf, jinak je asi dobry ho mit ne? Ze uzravaji vajicka, ale oni ted chcou aby ti jich po te stimulaci uzralo co nejvice, a ne jen jedno, co ma pry nejak ten hormon ovlivnovat. No je to veda. 🙂

daniela699
28. črc 2010

Breberus, kez bych vzdycky "vyvedmovala" jen ty dobry zpravy jako u tebe. 🙂 To je ale tak supr. 😀 😀 😀 Tak uzivej dovcu, protoze mrcha se nekona a tim padem muze uz byt jen krasna. 😀 A tesim se az dorazis, a pekne nam to popises a hlavne nas tady vsechny pofluses. 😀 😀 😀

daniela699
28. črc 2010

Mv, tak jestli to je spis o poloze pri sexovani, tak to jeste se da ne? Zezadu to je nahodou taky dobry, no neee? No joooo. 😲 😀

natulaaa
28. črc 2010

@daniela699 HP si mužeš nechat udělat,ale snažilkujte už ted i bez HP a ten hormon FSH se snížil sám od sebe,ten ediný se léčit nijak nedá,pokud je nad 10,tak prý předčasně selhávají vaječníky,prostě se jim nechce produkovat vajíčka,tak jsem štastná že to kleslo,ono se to nějak houpe ta hodnota,ale když je nad 10,tak je to zléé

mv
28. črc 2010

@daniela699 😀
Tak špinění ustalo a břicho taky moc nebolí, tak jsem se asi radovala předčasně, že je to mrcha. ☹

daniela699
28. črc 2010

MV a kdy jsi tu injekci dostala? Mi muj doktor rikal tak 10-14 dni, a v nemocnici pak ze jen 5 dni. Po te injekci me pak taky bolelo bricho jako na mrchu, ale nic z toho. Telo si jelo podle svyho a dostala jsem to pak minuly tyden, coz bylo 34. den po prvnim spineni, ktery bylo taky 34. den od revize. Ale ty jsi jen ted nedavno po revizi ne? Ze ti ji uz dali? 😨

daniela699
28. črc 2010

@mv, nebo oni chteji vyvolat ms ze by se treba telo samo docistilo? 😕

mv
28. črc 2010

@daniela699 dneska je to 27.den po revizi a doktor včera říkal, že se to tou injekci urychlí a určitě spustí mrcha.
Doufám, že s ní odejde ten zbytek, představa příštího týdne a další revize... 😝 😝
Taky jsem byla včera tak rozhozená, že jsem si mudrovi neřekla o listovku.Tak mám jen tu 400 mikrogramů.Ale to neva.

kopretina82
28. črc 2010

Jen tak nakukuju-chytla mě nějaká aktivita, tak jsem konečně vygruntovala to naše hnízdečko (už to bylo potřeba, uklízení teď bylo na vedlejší koleji 😉 a taky to tady podle toho vypadalo, teda ne že bysme chodili po kotníky v bordelu, ale pořádek tu nebyl...), tak ještě vyžehlit prádlo a můžu si dneska gratulovat.Dala jsem si oraz, abych to zas tak nepřeháněla a ejhle taková novinka tady 😵
Breber GRATULUJUUU a držím všech 8 palečků aby to bylo ok.
Mmch taky mám zakloněnou dělohu a otěhotnět u mě není problém, je fakt, že D. i to zamlklé těhu vyšly zezadu, tohle nevím, nějak si nejsem jistá kdy to vyšlo 😉
No nic žehlení nechám na zítra-nějak mě ta aktivita opustila...To je tak když si člověk jde oddychnout s mňamkou k PC :-/ 😀 Tak si udělám čajík a jdu zas vegetit (teda do té míry kam se to s Domčou dá 😉 😀)

daniela699
28. črc 2010

@mv, tak to jooo. Furt lepsi injekce nez dalsi revize, to kazdopadne. Ale jestli jsi ji dostala vcera, tak to je asi jeste brzo, myslim ze tech par dni to trva. A doktor se dival UTZ jak to vypada? Jestli tam je videt, ze tam neco zustalo? Ta ms to ale urcite vycisti, tak hlavne at prijde co nejdriv, mrcha jedna mrchata. Cekani je desna vec.

mv
28. črc 2010

@daniela699 říkal, že na UTZ nic nevidí,ale to prý nic neznamená.Tak uvidíme, jsem ale přesvědčená, že to odejde s mrchou ani sama nevím proč.
No nic, já jdu dělat bramboráky, slibuju je synkovi už týden.Tak se mějte a ráno jsem tu 5.30hod jak na koni.To jen, kdyby se chtělo někomu vstát a psát si... 😀 😀

daniela699
28. črc 2010

@mv, jeee bramboraky, cmunda mnam. Jsi mi uplne udelala chute. Ty ja miluju. Musim si je taky udelat. 😀 Jojo, urcite, jak prijde vsemocna mrcha, tak to bude urciet uz v cajku. Tak at brzo dorazi, nejlepe treba zitra. 🙂

fram
28. črc 2010

ahoj holky,
čtu tady samý krásný zprávičky 🙂 🙂
@daniela699 chápu, že jsi opatrná, ale mě kdyby MUDr. řekla, že se můžem snažit, tak bych to nevydržela a hned se na to vrhla, super,že tam ta hnusná cysta není
@breberuska velikááánská gratulace, už se těším až nám sem hodíš testík 🙂
@kopretina82 moc to s tím úklidem nepřeháněj, raději odpočívej 🙂 práce neuteče, nemá nožičky 😉 🙂

martasl
28. črc 2010

teda holky,člověk tady pár hodin není a tady takový romány a úžasný novinky 😉 😉

breber-moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc GRATULUJU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 konečně se nám to tady začne rozjíždět,už to nějaký // chtělo.super-hlavně se opatruj.kdy se chystáš k doktorovi??a manželovi jsi to už oznámila...a jeho reakce?? 🙂 🙂

danielko-no vidíš,že to nebude s tvým zdravím tak děsný jak jsi psala,začíná se blýskat na lepší časy 😉

tak holky,další novinky sem.... 😀 😀

Dnes se narodila moje neteř.měla jsem a mám z toho velkou radost,ale když mi přišla od bráchy sms o jejím narození,rozbrečela jsem se.ne že bych jim záviděla,ale přišlo mi to hrozně líto.fakt mě to vzalo. Jsem ráda,že je malá v pořádku(měli podezření na dawnův syndrom),ale nějak se z toho nedokážu radovat,je mi hrozně smutno. Ale hned jste mi tady těma dobrejma zprávičkama trochu zvedli náladu.díky.. 😉

lucie.krajcarova
28. črc 2010

Breber, super, moc gratuluju 🙂

martasl
28. črc 2010

fram-asi na tom s tou ovulkou budu stejně jako ty.už 3 dny si dělám ovu testy(aby mi náhodou ovulka neutekla,ale zatím bílo),no počítám,že bych tak v pátek,sobotu mohla mít test pozitivní.no manžel samozřejmě odjíždí v pátek do Ostarvy a neví,kdy dojede,jestli v neděli nebo až v pondělí.se na to vykašlu.....mám vztek 😠 😠 😠 😠 😠

angelina987
28. črc 2010

Breber mooooc gratuluju, jen tak dál a pořádně tady holky poprskej 😀

fram
28. črc 2010

@martasl úplně vím, jak ti je, ale i když dorazí v neděli nebo v pondělí, pořád je naděje, i když samozřejmě menší, než kdyby byl doma ☹ Můj odjel v pondělí 19.7 a vrátí se zítra nebo pozítří, takže úplně beznadějný a ta promeškaná ovulka mě hrozně bolí. Přemýšlím, že ho poprosím, aby si na další ovuli vzal dovolenou, vím, že je to ujetý, ale asi mi nic jinýho nezbývá ☹