Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
12. dub 2010

no ja tomu čípku moc nerozumim hlen už poznam teploty taky ale ten čipek nekdy nevim co mam napsat tak to dam proste co se mi chce nebo co si myslim včera byl vysoko otev.a tvrdy a když je mekky tak je takový jako tvaroh okolo oplzly takový rozteklý....asi 😀

leheckova
autor
12. dub 2010

Jane ja tedy nešpinim jen mě děsně bolí spodek a fakt představa sexu děs a minulý ciklus jsem 14DC myslela že umřu ale sex nebyl

herbie
12. dub 2010

teda holky tak cipku taky nerozumim radsi ho ani nesleduju 😅

herbie
12. dub 2010

holky az jednou budete resit jakej kocarek tak jdete na www.detskekocarky.cz maj hodne vyber a normal ceny ale jsem prekvapena z toho vyberu to jsem jeste nezazila .... s kamaradkou ted resime jeji kocar (ja to zatim neresim 🙄 ) ma ten x-lander a nenavidi ho uz by ho nechtela

petra.vavra
12. dub 2010

tak jsem tu, byla to rychlovka, ale docela dobrý 😉 , prádlo se pere, myčka naplněná na 1/2, ted ještě vymyslet oběd pro dítě a dopoledne je za námi 😉
leh- ten čípek to je dareba 😉

natulaaa
12. dub 2010

Herbi hezké ,no já to taky neřeším,ta moda se tak rychle mění,že až ho budu potřebovat jááá,tak do te doby vynaleznou kdo ví co 😀 😀

leheckova
autor
12. dub 2010

no vidis to je rada ja jsem si ho chtěla ted koupit že se mi libí ale jsou mrnavý

jane84
12. dub 2010

vědět chlapi, co všechno kontrolujeme, tak si budou myslet, že jsme cvoci

natulaaa
12. dub 2010

Lehe ale s tím čípkem je to jak s ovu testama,je nejlepší ho kontrolovat spíš odpoledne nebo k večeru a hlavně se ti nesmí chtít čurat,to je automaticky nahoře,takže po čuraní kontrolovat a já čípek píšu až druhý den vždycky do grafu,protože ráno to nejde posoudit,tak to doplnuju zpětně 😵 ,

natulaaa
12. dub 2010

Jane no to jo teda,však oni nemusí všechno vědet,pak by byli moc chytří 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
12. dub 2010

jj ja taky zkusim dneska jaky bude uvidime na večer pred večerdou nebo před zpravamam 😀 😀 😀

leheckova
autor
12. dub 2010

no mě minule nakukoval manža co si piseme jestli si tř.nepisu s najakym chlapem asi či co....a řikal to si pisete takový detaily joooooooooo a intimni věci to cumim a ja mu řikala ano protože každá mame zkušenost v něčem jinym tak si radime a pro nas to je jako debata ohledně večeře tak se smal 😀 😀 😀

petra.vavra
12. dub 2010

leh - debata ohledně večeře 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je dobrý

leheckova
autor
12. dub 2010

holky co ta Silvidee už se neozvala

petra.vavra
12. dub 2010

a co teprve až budeme těhu, to budou vzkazy 😀 😀 😀 ...jak kdo blinká apod.

leheckova
autor
12. dub 2010

no neeeeeeeeee?ja se o tom dokazu bavit bez studu je to moje tělo a myslim že jsme kazda stejna jen je jedn ahubena a druha silná to je fuk ale všechny to mame vesmes stejny a chlapi stejny tak co z toho dělat bůh vi co a řikat božinku to je soukromí o tom ase ja bavit nebudu ....to neni moje gusto ja se o sexu a všem dokazala bavit vzdy a co mam rada za to se nestidim no neeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 a tady snad stydlivý nikdo neni si myslim 😉

natulaaa
12. dub 2010

baby já jdu žehlit,čumí tu na mě plný sušík prádla a ještě si udělám pořádek v šatne a vytáhnu si jarní věci,já je vždycky zavakuuju do pytle,protože mám malou šatničku,tak ty sezonní věci vždycky poschovávám,ale pak to musím vyžehlit,tak jdu na to,venku je hnusně,tak to aspon udělám, a ke konci týdne hlásí prý pěkné počasí,tak to mě čeká natírání desek na plot, a toho bude dost,tak to budu mít co dělat 🙄 🙄 .Tak zatím čauky,pak tu kuknu 😉 🙂

natulaaa
12. dub 2010

Já se taky nestýdíííííím,já vám řeknu všechno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
12. dub 2010

leh- no jasný 😉

leheckova
autor
12. dub 2010

jo včera jsem si dělala tu podobiznu a vubec ale vubec to neodpovida hnedy oci nahnědlé vlasky odpo vam to dam do alba a vedle dam hned kluka proste kec zkusim jeste to co tu dala Herbie a uvidime

leheckova
autor
12. dub 2010

ja to taly 😉 vypinam a odpoledne juknu co jste napisankovali pa paaaaaaaaaaa

kopretina82
12. dub 2010

Tak se hlásím od Dr....Těhotná nejsem, i když koukal na mě jako abych se sledovala, že možný je všechno... 😲 ale ne, prostě nejsem.Přiznávám, že jsem trošičku doufala obzvlášť po tom, co jste se tu bavily o těch případech, kdy bylo těhu i přes MS 😅 .Děloha je čistá, všechno v pořádku, takže jdeme na to...Tenhle měsíc ještě nechám přejít, změřím ovulku a za měsíc se uvidí...MM stejně jede na ovulku na týden pryč, takže ani nic plánovat nemůžu 😢 😠 Ale však co, měsíc sem, měsíc tam... 😉 😵
Gratulka Lipton 😵
Jdeme se najíst a jdem ven, nakouknu zas večer 😉

kopretina82
12. dub 2010

Tak tady leje jako z konve, takže jsme nikam nešli 😠 Ale volal mi známý truhlář, že jestli jsme doma, že by nám přišel změřit tu postel pro malýho, tak bych stejně musela být doma...Takže postýlka změřená a objednaná, teď už jen to mímo do druhý postýlky a bude to... 😉 😀 😵

martasl
12. dub 2010

ahoj holky.teda,to jsem si početla 😀 konečně volno.od čtvrtka asi budu na hlídačence-paragrafu s mladší holkou.má tu nohu.ve středu jedem na kontrolu tak asi dostane ortézu.říkal manžel.nevíte jak to s tím paragrafem je??na kolik dní je nárok.jedna v práci říkala,že je to 6 dnů.z toho 3 zadarmo... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nějak cejtím,že ms dorazí.ach joooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dokonce jsem manželovi trošku vyčetla,že se moc minulej týden nesnažil,když já chtěla.no a prej,že když to teď navyjde,tak příště... 😅 tak mu říkám,že jsem chtěla být do května těhu-můj termín porodu byl 21.5. ☹ ☹ ☹ ☹ v práci mě to už totálně štve-chodím do ní úplně s nechutí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

natulaaa
12. dub 2010

Kopre,tak aspon si v pořádku a mužete začít,i když si říkala,že manža jede pryč,tak to se ti nedivím,že si 😠 .Kopre u nás se právě vyjasnilo a svítí sluníčko,ale bylo tu hnusně doted,tak se to asi přesunulo od nás k vám 😝.
A dělala jsem si ovu test a je tam druhá a celkem pěkná,ale slabší trošku než druhá,stínek to není,tak ovu se asi blíží,tak budu ještě testovat zítra,no ono je ještě hodně brzo,já mívám ovu třeba 11DC a ted je teprve 7DC,ale zmátl mě ten čípek 😕 😕
Marti ahoooj.S paragrafem ti neporadím 😒 bohužel to jde zatím mimo mě. 😢

leheckova
autor
12. dub 2010

Martasl to mame s tou praci stejny ja tam každy den vztávám s tim že se mi nechce hruza ale musim vydržet taky nas to čeka

petra.vavra
12. dub 2010

Kopre- jak psala nat, je super, že se můžete snažit, tak uvidíš, třeba se ještě stane zázrak 😉 . No já jsem dneska 18 DC a dle mého ovu bude, ale později, je to asi těma hormonama ještě zmatený. Začíná být bílek a krásně se natahuje.....dělala jsem teď ovu, ale pořád je ta druhá slabší a já blbec jsem ten včerejší vyhodila, abych se podívala jestli sílí nebo ne. 😠 , no stejně se večer pojistím 😀 . Jinak tady taky na chvilku bylo sluníčko a zase zalezlo, ale je tam zima strašná ☹

natulaaa
12. dub 2010

Peto taky budeme pojistovat,však tím nic nepokazíme,taky mám druhou slabší,ještě mám 3 testy,tak tak do čtvrtku by se to mohlo rozjet 😵 😵 .Jinak ve středu jdu na gyndu,tak se ho poprvé zeptám na tu ovu,však on to pozná,jak jsou velké folíky,tak jsem zvědavá,co mi na to řekne 😵

kopretina82
12. dub 2010

Holky, tak mi sem kousek toho sluníčka pošlete-tady neustále leje... 😠 😠
Ovulku mívám okolo 16DC-to by vycházelo okolo 20/4-MM jede 19 pryč 😠 No ale to min. těhu (to kraťoučký, dle Dr. biochemický) se zadařilo 2 dny před ovulkou, což by byl víkend a to je zas dobrý...Takže flintu do žita neházím a necháme se překvapit... 😉 😵 Jednou to vyjde, a je vcelku jedno kdy...no néé?
Mart, to jsi měla termín přesně 3 měsíce přede mnou-já měla 21/8 😢 .No a do práce se naopak docela těším, teda dlouho se tam snad neohřeju, ale jsem docela vygumovaná, tak na jednu stranu se mezi lidi vcelku i těším-sem zvědavá jak dlouho mi to vydrží, ale na druhou stranu, nikdy jsem do práce nešla s odporem-máme tam fajn kolektiv, práce taky docela v pohodě... 😅
Jani, ještě jsem chtěla napsat, držím palečky na zítra k Dr....Snad budou výborný zprávičky...
A co ostatní nad 30DC...? 😉 😵

natulaaa
12. dub 2010

Kopre ostatní jsou po revizi a čekají první MS 😔 ,tak proto jsou 30DC 😔 ,aspon teda myslím,že skoro všichni 😒