Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
22. dub 2010

jo umím, ale mě fertility.com blbne, já mám v počítači nějaký speciální anti program a všechny stránky s označením com apod. mi strašně dlouho projíždí, takže když nemusím, tak tam nelezu... 😉

myisiska1
22. dub 2010

natu: já jsem to nemyslela ve špatném. Třeba k tomu taky dospěju. Jen si říkám, že když to nebudu tolik řešit, tak nebudu tak nervózní a třeba se zadaří rychleji.

natulaaa
22. dub 2010

Myis né v poho,já ti právě psala,proč jsem začala měřit a ted už jsem na teploměru závisláá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
22. dub 2010

Lehe co to máš za teploměr,že ti ukazuje tak vysoko? 😀 😀 😀 😀

kopretina82
22. dub 2010

Krásné ráno-u nás svítí sluníčko, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vYdrží... 😉
Vítám nové dušičky...Myisi, držím palečky ať je to všechno ok 😉 Co poradit? Fyzicky si myslím, že Ti pomůže pití kontryhele...Psychicky, to je těžší... ☹ Ale mně třeba hrozně moc pomohlo vzít papír a napsat si "pozozitva", kt. mi to dalo...Vím, že přímo pozitivního na tom nenajdeme nikdy nic, ale vypisovala jsem si všechny maličký hlouposti typu, že budeme moct jet s D. na dovolenou (měla jsem TP21/8, tak bysme asi byli nikam nejeli), nebo, že mi malýho s největší pravděpodobností vezmou do školky-vím, že ani jedno se tě netýká, ale určitě něco najdeš...Každý den mě nějaká drobnost napadla, no a nakonec toho byl plný papír 😉 Ale nejlepší lék je čas, i když úplně Tě to nepřebolí nikdy 😢 ale lepší to bude 😉 😵
Silvi, taky moc držím palečky, ať je to tentokrát ok...
Nat, nestěžuj si na nízký teploky, joo? Podívej se na můj graf 😉 😀 😝 I když já šla dnes taky o stupínek nahoru, takže ovulka v neděli trvá, sexík byl, tak už aby byl začátek května 😉 Jo a včera jsem si uvědomila, že 29/4 jdu k zubařce, bude mi 100% vrtat zub a už posledně mi chtěla dávat injekci, ale nakonec to vyvrtala míň, tak jsme to zvládly bez, tenhlekrý´át bude muset vrtat víc, aby zas nevypadla plmba, tak nevím jestli to nebude s injekcí...Takže asi budu muset př. čtvrtek zkušebně testnout, aby mi nervala léky, kdyby to nááhodou vyšlo 😉 😲
Jsem se nějak rozepsala... 😲 😲 😲 ale jdeme dnes na celý den pryč, tak se sem asi dostanu až večer, tak abych to měla nadehnaný... 😀 😀 😀

natulaaa
22. dub 2010

Lehe zkus si pohrát s FF a vymaž tu teplotu 37.7,to byla blblost,to je jasné,ale jestli ti nepřesune ovulku,když si ted tak krásně vyletěla 😉 😉

kopretina82
22. dub 2010

Jo, myisi, ještě mě napadlo, je ta revize nutná? Já min. cyklus měla taky 29DC slabé //, nesílily, 34DC jsem začala krvácet a Dr. mě nikam neposílal... 😉 😲 😖

myisiska1
22. dub 2010

kopretina: zítra jdu nejdřív na vyšetření a prý by ta revize nutná být nemusela,ale ať s tím moc nepočítám. Navíc máme ještě malilinkatou naději, že bude těhotenství pokračovat, ale rovnalo by se to nějakému zázraku. Takže s tím tak nějak nepočítám. No uvidíme zítra.

kopretina82
22. dub 2010

Jo, Peti a na tom womenzone si dej dole pod tabulkou tu záložku "Sdílet graf" a pak sem zkopíruj "URL grafu" a můžeš si to rovnou dát i do tabulky😉

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................42DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................37DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................24DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................22DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................18DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................9DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 5DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................3DC

natulaaa
22. dub 2010

Kopre no u tebe se aspon něco děje 😀 ,ale ja se furt plazíím 😠 😀 😀

leheckova
autor
22. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................42DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................37DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................24DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................22DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................18DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................9DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 5DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................3DC

myisiska1
22. dub 2010

Co v tabulce znamená MA?

leheckova
autor
22. dub 2010

MA je zamlkly SP je spontální

leheckova
autor
22. dub 2010

Peti tak jak si na tom ???dnes už mas tedy officko 1dc nebo chces jeste počkat?chjoooooooooo ja ty teploty mam jako na moři to je děsný cooooooooooo

leheckova
autor
22. dub 2010

minulý cyklus jsem stoupla na 37,3 asi 21dc pak 22,23 37,4 a pak dolu a nahoru a dolu a nahoru 😀 tak to jsem zvědavá bolí mě zase oba vaječníky a chodim stale na wc ale jinak nic ☹

petra.vavra
22. dub 2010

lehe- zatím to takhle nech, MS není, takže bych ještě počkala 😉 , ale ona dorazí... 😉

petra.vavra
22. dub 2010

kopre- já to dělala přesně jak je to napsané pod tím grafem a vždycky mi vyšlo to co je tu vložené 😠 tak jsem asi natvrdlá

leheckova
autor
22. dub 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to mě mrzí tak příště v květnu všechno kvete tak se zadaří nam všem uvidíš a ten čáp ty to máš už předepsaný přilítnul k vam tak to je jasný 😀 😀

petra.vavra
22. dub 2010

holky, teď mě ještě napadlo, vložím to jako fotku do fotoblogu.... 😉

natulaaa
22. dub 2010

Lehe já taky chodím furt na malou,už mám zase myšlenky,že se klube cysta 😠 ,už máš ten nový teploměr,nebo máš furt digitál?

herbie
22. dub 2010

ahoj holky tak jsme dorazili uz domu do ca prsi tu jako prase ale to nevadi pes pobiha sem a tam let byl dobrej ted mam skoro 1 hod rano tak jsem vas chtela jenom pozdravit a precist si novinky vitam tu nove snazilky tak vecer holky pa 🙂

leheckova
autor
22. dub 2010

vítám u nas všechny nové dušičky pokud chcete do tabulečky zařadit pošlete mi kolik vam je kdy jste měli revizi nebo neměli a jaky jste den cyklu a zda berete vitaminky a co? děkuji

leheckova
autor
22. dub 2010

Ahoj Herbie tak to jsi rada že to maš už za sebou vid?tak bež ležet kočko....
Natul koupila jsem si nový skleněný ale nejde skoro sklepavat už se rtutový nedělá je tam nějaka jina látka a ta je prý problematicka na sklepavaní tak jsem si vzala doklad zkusim ho do ms a pak ho když tak vrátím 😉 🙂

natulaaa
22. dub 2010

Herbi tak dobrou noc 😉 🙂 ,pak se ozvi 😉

natulaaa
22. dub 2010

no segra ho má taky a taky prý nejde sklepavát,právě říkala,že ho pujde taky vyměnit,tak to budou nějaké šmejdy 😒

leheckova
autor
22. dub 2010

měří dobře ale sklepat nejde 😀

leheckova
autor
22. dub 2010

takže takový na jedno použití 😀 😀

natulaaa
22. dub 2010

že by? 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak to by vyšlo hodně draho 😝

leheckova
autor
22. dub 2010

to jo dala jsem za něj 65,-kč

katyna6
22. dub 2010

Ahoj holky,tak mi to nedalo a musela jsem vás přijít zkontrolovat,co je u vás nového,nevadí? 😉 🙂