Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
5. dub 2010

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat. Minulý týden jsem přišla o mimi v 7tt. Zrovna dneska to na mě všechno nějak dopadlo, tak hledám někoho, kdo rozumí tomu, co jsem prožila a hledám aspoň trochu rozveselení 😉

herbie
5. dub 2010

ahoj holky 🙂 🙂 tak jsem vas ted docetla byla to fuska vitam vas vsechny se nam to tu rozjizdi ja mam menstruaci 2 den a teda jsem nafoukla jak balon hruza a na zachode jsem kazdou hodinu 😠 ale lepsi jak nic 😉 endie nezoufej chce to cas ten to vsechno preboli 🙂

herbie
5. dub 2010

endie ted jsem koukla na tvuj fotoblog a zjistila jsem, ze uz jsem ho parkrat videla na koniku ve fotoblogu no mas malinkou holcicku je krasna a jmenuje se jak ja hahahahaha 😉 vsechny holky tu mate krasny deticky kdo tu je bez deti zatim myslim ze ja a natul jenom? 😠 vas dozenes pak rychlim krokem hahahaha...chtela jsem jeste pripsat ze moje sestrenka potratila dvakrat za sebou a otehotnela po treti a ma dvojcatka holcicky jsou zdravi narodili se pred vanocema takze holky hlavy vzhuru 🙂

kopretina82
6. dub 2010

Ahoj holky,
dneska budu celý den mo,tak na vý´ás kouknu až večer...
Peti, ahoj, pridej se, urcčitě Ti to pomůže a neboj, brzy bude líp (vím, že je to ohraná fráze, ale je pravdivá 😉 )

leheckova
autor
6. dub 2010

Vitam te Petro mezi nami pokud chces klidně bud tu s nami napis mi do ip roky kdy si byla na revizi a jaký si DC dam te do tabulky jestli chces pokud beres vitaminky nebo čaje napis mi jaké a pokud si vedeš graf tak mi pošli odkaz vložim ti ho pod jmeno jako to mame my.
Jsou tu holky co je to potkalo a věř že nikdo ti neporozumí víc než ti co to prožili vim že te to bolí a je těžké na to nemyslet ale přejde to

herbie
6. dub 2010

holky jak se jmenuje ten caj co se pije pred tehotenstvim 🙂

leheckova
autor
6. dub 2010

Kontryhel pije se od prvniho dne Ms do ovulace

leheckova
autor
6. dub 2010

Herbi lepsi být každou hodinu než když je to slabé to je prý špatně...takhle víš že se ti děla víc sliznice a budes mit dobrý pelišek pro miminko.Jinak už jsem koukala že nas zase probíraji na Snažilkách že nam něco vadilo a proc přitom to neni pravda jen jsme řekli svůj nazor no ale proste když to někdo nechce pochopit tak to nepochopi že.????Oni si založili nové tema a čekali že když to tam rozhadali kvuli nazoru jinych že tam někdo bude psat když to přeci nikoho nezajima rozebirat cely den grafy a ms a dostala jsem to nedostala jsem to ......Já si chci psat s tim koho to zajima a nechci nervovat svou Ms a grafem nekoho kdo se raduje z těhotenství když ho to nebavi číst a stejnak to jen přeletí a ani to nečte podle mě to bylo správné rozhodnutí .....a rada tu uvitam všechny koho to zajíma číst... 😀 😀 😀

petra.vavra
6. dub 2010

Ahoj všem, moc děkuju za milé přivítání.
leh- mluvíš mi z duše, já si taky nechci psát jen o tom, jakou mám teplotu a probírat grafy apod. chci si psát s holkama o běžných starostech a problémech, ale i radostech, které nám život přináší. Věřím, že dny nejsou jen černé a bílé. Proto jsem se snažila zařadit do vaší diskuze. Ohledně mě ti napíšu IP, ale až bude mladá spát neboť dostala o víkendu kolo a od 7 ráno tu kňučí, že chce ven, tak jí musím obléknout a už půjdem 😀 . Jinak já beru Femigard a působí na mě opravdu dobře 😉

herbie
6. dub 2010

ahoj holky no jasny milli myslim, ze jsi udelala dobre ze jsi zalozila nove tema pro snazilky je tezky si povidat kdyz je pak vetsina tehulek nereknu 1-2 ale tam uz pak byli skoro vsechny a to tema bylo uz jine nez o snazilkach takze vubec neni spatne ze jsi zalozila tohle a mame si co rict a radit si...jinak dik za ten nazev toho caje 😉 ja jsem je nikdy nepila ty ani nevim, ze kdyz mas menstruaci hodne ze je to lepsi to je novinka pro me no nejsem moc zkusena 😠 😠

endie
6. dub 2010

nazdar holky

v noci maras, bolelo mě břicho jak hrom, potila jsem se ani cemel dát malé jsem nemohla ☹ale naštěstí zaspala , úplně mě to paralizovalo a bohužel jsme sama doma, manža pracuje v Praze, k ránu to přešlo ale fuj tajblík teda já už nechci 😒

jojo život není jednobarvený, život je krásný a člověk se musí radovat s každé chviličky, nikdo neví na jak dlouho tady jsme 😀

endie
6. dub 2010

mě ten čajík strašně chutnal 🙂

natulaaa
6. dub 2010

.Dobré ránko všem.Holky já hlásím 1 DC,kde je naše tabulkářka 😀 ,takže jsem uplně štastná,já myslela,že nedojde,tak o víkendu na to mužeme konečně vlítnout 😵 ,Jdu vás dočíst,zatím

herbie
6. dub 2010

endie jak je stara adelka?

herbie
6. dub 2010

jupi natula gratuluji tak to mame skoro stejne budem se snazit spolu 😎 😀

endie
6. dub 2010

ted 9-tého jí bude 6 měsíců 🙂

herbie
6. dub 2010

jeee tak to je malicka jeste 🙂

endie
6. dub 2010

jo maličká ale vyvádí jak kdyby jí bylo 10 let 😀 včera jsem myslela že mi praskne hlava jak furt hulákala 😀

herbie
6. dub 2010

hahahahaha no jasny, jeee ja bych hned to menila s tebou 😉

leheckova
autor
6. dub 2010

me teda taky chutna ale smí se pit jen do ovulace jinak ne....¨pak by škodil a ja si do ovulace do toho mýcham jeste malinik trošičku ten je zase prý na hlen plodný

herbie
6. dub 2010

milli jak dlouho ze se snazite?

natulaaa
6. dub 2010

herbi jo jo 😀 😀
Jinak co se týka těch těhotných v diskuzi,i tady začnou být těhule,to je jasné,ale já prostě vím,že když otěhotním,tak to nebudu s váma pobírat do detailu ,já vím,že holky po revizi by to prostě mrzelo,já tady s váma zustanu,ale když budu potřebovat něco ohledně těhotenství a věci s tím spojené,tak to nebudu rozebírat tady,ale zařadím se mezi těhule ,to ale neznamená,že těhotná musí odsud pryč,to vubec nééé,jenže ta stará diskuze byla už jen o těhotných,proto jsme se ozvaly,dopadlo to jak to dopadlo,bohužel,ale už se k tomu nechci víc vracet ,já ted začínam po te laparce od znovu,tak začnu se vším všudy,Já si prostě myslím,že tady by se to mělo točit,budou bohužel přibývat nové a nové tváře,co bohužel přišli o mimi,já to prostě tak citím,nebylo by těm holkám příjemné,kdyby se tu rozebírali miminka,to by tu pak přestaly chodit.
jinak kdo to nechápe o čem píšu,prostě jsme se nepohodli s Lehečkovou na jiné diskuzi a založili jsme novou 😔

herbie
6. dub 2010

no jasny holky ja jsem zvedava kdo v tom driv bude 🙂 a vsem vam to moc preju

natulaaa
6. dub 2010

Holky já tu sedím ještě v županu jako jo,musím se jít dát dokupy,manža je dneska doma 😠 .ještě že maká sam na sebe,po včerejšku mu je hodně šofl,dobře mu tak 😠 😠 😠
jinak peto vítam tě 😉 🙂

leheckova
autor
6. dub 2010

od potratu ted 3měs. 😉

leheckova
autor
6. dub 2010

leheckova......31let.........3DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........1DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........1DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram................34let........13DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee..........35let.........25DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie..............23let........7DC.......MA 3/2010

natulaaa
6. dub 2010

Lehe a ještě ta petra není v tabulce,nebo nechce? 😒 😉

herbie
6. dub 2010

ja mam taky pritele doma taky dela sam na sebe a taky sedim v teplakach a triku a s neucesanyma vlasama 😖 hruza ale jak to mam tak se mi nechce delat vubec nic hlavni ty prvni dva dny boli me bricho hruza bez prasku bych to asi nevydrzela milli takze tri mesice to jde jeste holky ja uz 5 mes uz mi to leze na hlavu uz chci testik s // 🙂 🙂 🙂

natulaaa
6. dub 2010

Herbi no já se už taky převlíkla,ale jinak neučesaná ,nenamalovaná,takže jsem fakt krásná 😝 .
Tak já mám po revizi od MS bolesti uplný klid,ani nevím,že je mám,jinak od puberty až do te revize jsem byla dva dny uplně v prd...na ibalginech a s teplem na břiše,,měla jsem strašné křeče,Ted necítím břicho,ale pobolívá mě hlava u MS,ale to se dá,tak já říkám,že ta revize mi byla aspon k něčemu dobrá 😔 .Jinak Herbie já se taky snažila 3 měsíce,ale po laparce mi dr řek,že jsem měla tou cystou utlačené vejcovody uplně bokem,tak že bych neotěhotněla,tak já to ted budu počítat,že se snažím od ted 😵 😵 😵 😵 😵 .Já přemlouvám Petu,jestli nezajedeme do Polska,my to tu máme kousiček,20minut cesty,jsou tam takové super obchudky s hadříkama a levnýma,ale nevím jestli mi to projde,není mu moc dobře 😵

herbie
6. dub 2010

jeee no jasny to znam chlapy ja nejradsi couram bez neho 🙂 takze vlastne ted to budes pocitat jako 1 mesic snazeni to je hezky ja myslim, ze se ti ted brzy zadari po ty laparoskopii ja jsem mela v 17 letech cystu a tak mi ji operovali nejdriv ze laparoskopie a pak jsem se probudila s jizvou na brise presne tam jak ji mas po cisari i tak velka prej ze jsem mela i srusty tak to neslo tou laparkou no ja doufam, ze jinak ji uz nemam od ty doby jsem nebyla na nejaky vetsi kontrole....jak jsem byla tehotna tak me doktorka vysetrila a rekla, ze je vsechno v poradku tak nevim no 😖 takze jsi ted doma ty chodis do prace? asi mi to nejak uniklo 🙂