Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
6. dub 2010

mik- jo jo taky jsem koukala do albíčka a malej vypadá, že taky nebude žádnej kliďas, taky je to určitě takovej malej čertik. zvláště obleček dalmatina mě pobavil a potom, jak píšeš, že blbiny se učí rychle, to mě snad už ani nepřekvapuje...jak jsou ty děti podobné... 😉
silvidee- je to ten co začíná F a končí D ?? 😀 😀 ježiš nebo je to In......R?? tak teď nevím, každopádně já koukám na Polreicha moc ráda a dneska mě obzvlášť baví 😀 ta rodinka je fakt dost děsná, taky bych chtěla dělat nic a brát prachy....

silvidee
6. dub 2010

hele holky, letos budem všechny těhu a příští rok už budeme psát, kdo jaký používá plíny a kolik přibral 😀 😀 😀

petra.vavra
6. dub 2010

sil- beru tě za slovo 🙂 😉

silvidee
6. dub 2010

petra: ahoj, je to ten na In..r 😀 😎

petra.vavra
6. dub 2010

sil- tak to se nedivím, že chceš už být doma 😀

silvidee
6. dub 2010

ten můj se mnou kouká na Ordinaci a dneska mě volá" Hele mámo slyšíš? Je to v hlavě..... jak se bavil Mázl s tou svojí, když jí nevyšel gravitest🙂 No ten to vždycky těma svýma hláškama nakopne 😀

natulaaa
6. dub 2010

Peto je to to druhé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,Silvi já to bonzla misto tebe,že to neva 😕
jinak kuchař je dneska fakt dobrý 😀
Silvi já tomu taky věřím,že do konce roku to vyjde všem 😵 😵 😵 ,počkejte za rok se tu ani nedostaneme,jak budeme zanepráznění mimčem,to bude vzpomínat na klidné časy 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

silvidee
6. dub 2010

petra: Ty máš s tím ústavem něco společného? nebo jsi jen zákazník 😀

silvidee
6. dub 2010

nat: neva jen jsem to nechtěla psát naplno, protože tam v tom ústavu je to údolí svi..í 😀

petra.vavra
6. dub 2010

nemám s nima nic společného, ale když tam jdu nakoupit, tak se tam pokaždý na...štvu 😀

natulaaa
6. dub 2010

holky já se loučím ,přeju dobrou noc,papa 😉 😉 ,musím se věnovat manžovi,prý mám radši ten notebook než jeho 😵 😵 😵 😵

liptonek
6. dub 2010

Ahojte, můžu mezi vás? 😅

silvidee
6. dub 2010

nat: dobrou, to slyším taky často 😀

silvidee
6. dub 2010

petra: ani se ti nedivím 😀

lipronek: ahojky, jasně, vítej 🙂

katunka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra.vavra
6. dub 2010

Holky já jdu psát tahák 😉 není tady mezi vámi některá, která umí francouzsky???

herbie
6. dub 2010

ahoj liptonek vitam te tu 🙂 jasne, ze muzes mezi nas teda hosky je fuska vas docist

herbie
6. dub 2010

radus.v gratuluji k dobrym vysledkum 🙂 a taky vitam nove snazilky 😉 😉

kopretina82
7. dub 2010

Vítám nové dušičky 😉 , za chvilku se sem ani nevejdeme 😉 😀
Koukám, že jste toho nakecaly, ženský... 😉 😠 😀
Já jsem se sem nakonec večer vůbec nedostala, pže malej mi zabral v poledne a večer tím pádem usnul později, pak už jsem na PC neměla sílu 😉 😀 😅
K vaší včerejší diskuzi:řidičák mám od 18, jezdím taky akorát když MM pije (ale nijak mě to nevadí...Mmch řidičák je dobrý alibi, když nechcete pít a nepřiznat těhu... 😀
Z vitamínu beru jen listovku a piju kontryhel, jinak nic a spíš ani neplánuju (1. těhu jsem taky zvládla bez 1 tabletky-teda kromě KL, kt. beru na krev pořád...
Z 1. porevizní MS jksem taky měla radost jako malá, z tý druhý taky, ale tam už to bylo trochu zkalený tím nevydařeným těhu...3. už bych dostat nemusela... 😀
Holky tady je nádherně, takže mi se kolem 9 sbalíme a padáme k babi na venkov, aby si D. taky užil trochu čistýho vzduchu a volnosti-tady v ZR ho přece jen musím držet trochu zkrátka aby mi nevlítl pod auto...
Takže jestli to vyjde, nakouknu večer 😉 😅
Jo, Radu a gratuluju k výsledkům a tipuju, že za nedlouho nahlásíš // 😉 , ostatně jako všechny tady, že? 😀 😵

angelina987
7. dub 2010

Dobré ránko všem, tak hlásím, že na Moravě svítí sluníčko, nějak mne podezřele začíná bolet břicho, ale nevím nevím - za chvilku to bude měsíc od revize - hurááááá. co tady nového děvčátka? 😉

herbie
7. dub 2010

dobre ranko holky 🙂

silvidee
7. dub 2010

ahojky
eheckova......31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........27DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82...28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee..........35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie..............23let........9DC.......MA 3/2010

herbie
7. dub 2010

ach jo tady prsi a tak hodne 😖 dneska jdu ke kadernikovi si nechat obarvit odrosty a taky si dat melir tak se tesim to bude relax opet nastesti jedu autem tak to jde 😉

petra.vavra
7. dub 2010

AHoj holky, u nás taky svítí sluníčko a vypadá to na nádherný den. Budeme muset jet na velký nákup a asi se půjdem projít, když je tak krásně. Jinak mám zkažený den hned od rána, byla jsem donucena napsat stížnost kvůli přijímání do MŠ, tak jsem zvědavá na odezvu, asi tu budu v obci za černou ovci... 😠 , ale co bych pro dítě neudělala 😉 . Jak se všechny dneska máte?

herbie
7. dub 2010

no jasny petro pro milacky mali vsechno vid 🙂 ach jo s tema skolkama je to hrozny ted a jak jsou drahy taky 😠 za nas to bylo v pohode

petra.vavra
7. dub 2010

ahoj herbie- tak jsem to dopsala, nechala si to raději zkontrolovat češtinářem (spolužáci jsou výhoda) a poslala, tak budu mít asi zajímavý den, čekám kdy zazvoní první telefon s otázkou co si myslím, že tím získám....v podstatě mě nutí platit soukromou školku (min 10000/měsíc), ale proč když mám školku za barákem?? jo jo, je to dnes těžký na všech frontách 😉
😠

herbie
7. dub 2010

no teda 10 000Kc? tak to je mazec uffff 😖 no ty blaho to je fakt draha skolka ☹ bych asi radeji byla doma s tim deckem, ale je fakt, ze mezi deti musi a do skolky taky ale vubec jsem nevedela, ze je to tak drahe bleeeee

endie
7. dub 2010

dobré ranko holky

herbie
7. dub 2010

dobre endie 🙂

petra.vavra
7. dub 2010

herbie- to je cena za soukromou školku, ale pokud mi nevezmou dítě do státní, tak nemám jinou možnost... 😠 buď budu 11 měsíců doma bez příjmu nebo budu platit půlku platu za soukromou školku...no super výběr. Hlavně Terka chce strašně mezi děti, takže tím, že ji budu držet doma, jí spíše uškodím ☹ už teď se se mnou nudí ☹ 😀