Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
5. dub 2010

Ta tabulka je dobrá mě vychazí skoro na celý rok od dubna holčičky ale ten můj mě dnes tak namýchnul že asinebude nic přišli v pul 8 uplně našrot ☹ ☹ ☹

silvidee
5. dub 2010

lehe: dneska je to 25DC, jsem spočítala, zákrok byl 12.3. 🙂

leheckova
autor
5. dub 2010

vždyt ja rada to víš ty si mi taky hodně pomohla proto jsme tady 😀

endie
5. dub 2010

když já už nechci aby se mi tam dole zas někdo hrabal 😠 ani manžela ted nemůžu citit, chudák 🙂

leheckova
autor
5. dub 2010

ok ja koukam na novu cinemu davaji sestřičky je to pěkný film jdu si udělat kontryhel a hned jsem tu

silvidee
5. dub 2010

no jo, chlapi 🙂 😎

leheckova
autor
5. dub 2010

Endie raději se nech tzv.opravit je to lepší když ženska vi že je zdraváa pak si to třeba za pul roku rozmysliš nebo za rok a už budeš vědět že si ok a pujde to raz dva fakt ja mam doma roštaka pujde do školy a o něho jsme se snažili 7měs. ale nakonec to bylo vše ok a ja měla pohodový těhu a ted jsem samý nerv furt se nervuju tak to asi jen tak nebude ach jo to jsou starosti cooooooooooooooooo 😀 😀 😀

silvidee
5. dub 2010

ted koukám do tý tabulky, no je divná, já bych podle ní, měla mít holčičku, ale narodil se mi kluk, tak to se ten čínan asi přepočítal, když to sestavoval 😀 😀 😀

leheckova
autor
5. dub 2010

silvidee a co ty jsi italka a manžela jsi měla madara???nebo jak to mas a učíš kluka jazyk umiš italsky???

silvidee
5. dub 2010

lehe, jukni na to, tobě vyšel chlapeček?

leheckova
autor
5. dub 2010

v kolikrati jsi měla kluka?ja jsem otěhu ve 24 asi srpen juknu na ni

endie
5. dub 2010

mě to vychází v té tabulce muíš se dívat na měsíc početí a ne měsíc zjištění 🙂

silvidee
5. dub 2010

ne, madara mám ted, jsem rozvedená, tak to bude míchanice, já mám po otci italské předky, ale italsky neumím, přitom máme jednu tetku v Italii, a bratránek má Pizzerii v Německu 🙂

natulaaa
5. dub 2010

Endi já si taky už připadám divně já od te revize bylla ny gyn každých 14 dní,hlídal furt tu cystu,ale já už si zvykla,za celý život jsem tolikrát neroztahovala nohy na gyndě,jako za posledního pul roku a za týden jdu zase,to na kontrolu po laparce 😕 .
Jinak mi vycházi ,že když očneme v dubnu tak holčička a pak už jen chlapeček,skoro až do konce roku,a já dneska manžovi říkala,že ho vytrestám a do příštích velikonoc budeme mít chlapečka a pojede polévat s ním autem a aspon příjde střízlivý,Drahoušek se probral a je mu zle,jak jinak,sedí tu jak hromádka neštěstí,dobře mu tak,ještě tu bude veselo dneska 😠 😠 😠 .To s tím chlapečkem to by byl krásný trest že.

endie
5. dub 2010

jo a když je to třeba 25 května tak se to počítá jako červen 🙂

silvidee
5. dub 2010

jj, koukám a nevychází, no já mám všechno atypický 😀

endie
5. dub 2010

lehecko: my se snažili 2 roky a nic, pak jsme se do toho opřeli se vší vervou a když už 9 měsíc nic tak všechny testy a vyšlo najevo že chyba je z většiny ve mně , manža má jenom 20% schopných spermii, bylo nám řečeno že se máme poohlížet po adopci, no a pak měsíc na to vih byly tam 😵 i dr. říkal že zázraky se dějí 🙂

natulaaa
5. dub 2010

Silvi a tys tu tabulku našla teprve ted někde?není to tak,že to je tabulka jen pro rok 2010?a každý rok je jiná,to je asi blbost co? 😵

leheckova
autor
5. dub 2010

teda mě taky ne holčička a nemá to být datum porodu

silvidee
5. dub 2010

lehe: já otěhotněla v polovině dubna 2000, to mi bylo ještě v říjnu 25, protože jsem až

leheckova
autor
5. dub 2010

jdu vařit čaj 😝 😀

endie
5. dub 2010

jdu spát, dobrou

kvetinka7
5. dub 2010

Ahoj holky, prisla jsem vam dodat odvahy a energie do dalsiho snazeni.. me potkalo taky zamlkle tehu, pak jsme 3 mesice pockali a ejhle,zadarilo se 🙂 a nase zlaticko nam vse vynahrazuje 😵 😵

silvidee
5. dub 2010

ne, je univerzální podle věku matky

natulaaa
5. dub 2010

Květi jé to je hezké,že si přišla,aspon nám to dodá energii a větší klid,že to prostě vyjde 😉 😉 😉 a ty máš malinké mimi?

leheckova
autor
5. dub 2010

Květinko děkujeme za krasné zpravy doufam že nas co jsme tu už nikdy nepotka ta bolest kterou si nezasloužime

natulaaa
5. dub 2010

Lehe dělaš tu tabulku?to je ted složitější že,tolik nových tváří najednou 😉 😉 😉 😉

silvidee
5. dub 2010

holky dobrou, zítra poprvé do práce po měsíci 🙂 😝

leheckova
autor
5. dub 2010

leheckova......31let.........3DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........25DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........1DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram................34let........13DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee..........35let.........24DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie..............23let........7DC.......MA 3/2010

leheckova
autor
5. dub 2010

leheckova......31let.........3DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........25DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........1DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram................34let........13DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee..........35let.........25DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie..............23let........7DC.......MA 3/2010

dobrou noc jdu si vypit čaj zitra až budu moci se ozvu ale v praci to asi moc nepujde