Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
23. srp 2012

@fykyska no Veruu..příznaky by byly 😉 tak bych taky počkala možná bych to dala obden takže v sobotu a v pondělí 😉 😉 😉 😉 😉 Jinak u mě novinky..teplota ráno v 6.25 byla 36,3 a pak jsem ještě chrupkala a v 9h to bylo 36,7...je možný že to takhle vyskočilo???No a test ovulační opět o něco silnější 😉

luuc_2012
23. srp 2012

Ahoj holky, jsem ted spokojena a plna energie. V utery ve Slanem vysetreni (prvotrimestralni screening) dopadlo dobre, vysledky z krve v poradku, utz skvelý i kdyz chvilku to tlacilo, hodne prijemna doktorka 🙂 z čeho jsem mela strach, protoze ja mam stesti na neprijemne! A pak jsem zjistila ze rodila i mou sestru, no nasmaly jsme se, krasne nam vse popsala a mimísek si porad cumlal ruku coz je videt i na fotecce kterou jsem pridala do alba, a porad hybal nozickama. Kdyz to videla dr jak porad hybe nozkama tak to pojmenovala ze jede v aute a slape na pedály, tak nas to moc pobavilo a partner se usmival cely den a od te doby mu jinak nez "náš závodník" neříká :D Opravdu jsem byla spokojená a doporučuji

fykyska
23. srp 2012

@aagnes BOHUŽEL jsou i tací lidé - hamty hamty ať mám víc než tamty 😠 😠 😠 všude a ve všem

turcice
23. srp 2012

@aagnes Aničko..bohužel zlý lidi jsou ,byly a budou...myslím že to udělala schválně..ale ty se nenechej tím porazit...neudělej jim tu radost..však to tvoje štestí přijde brzy a se vším všudy... 😉

ladydi
23. srp 2012

@kolino hustáááá 😀 jsi mě pobavila a dobře děláš, tyhle těhule co to mají zadarmo, ne že bych jim nepřála miminko, to chraň Bůh, ale prostě tu omáčku by si mohli nechat, vědí houby co to je chtít a nemoct mít.

turcice
23. srp 2012

@luuc_2012 Jéé Lu..tak to je dobře vše je dobré 🙂 🙂 🙂

fykyska
23. srp 2012

@turcice Ahooj Kočeno, no budu muset někde ulovit ještě pár testíku do zasoby škoda že nejni omyvatelnej 😀 😀 počůrat umýt počurat 😀 áááách sen každé snažilky 😀 - nicméně co se týká teplot teplota lidského těla jako taková je kolísavá a měřit by se mělo pravidelně ať jde o graf kvůli těhu nebo jakýkoliv jiný záznam protože tělesná teplota se mění o 0,5 až 1 stupínek takže je to možné že ráno byla 36,3 a pak se zvedla vlivem rozproudění krve, nastartování metabolismu opětovného klidu v postýlce atd 😉

lenickan
23. srp 2012

@luuc_2012 ahoj píšeš že jsi plná energie... Trápila tě únava? Já jsem totiž totálně na šrot... jen a jen mne vábí postel, stále bych spala. Jsem absolutně nepoužiteln8:(

aagnes
23. srp 2012

@fykyska
@leeena_4
@kolino děkuju holky, vím, že to bude dobrý a že příjdou už konečně i hezké chvíle, ale já si fakt nemůžu pomoct.
Vím, že ty plínky co mám na skříni, co mi naši koupili dají jí, že ona zase všechno shrábne. Musím probrat ty věcičky a ty co jsou moje si schovám, nepůčím je ani náhodou, dokud v tom nebudou první moje děti. Věřím tomu, že tatík, řekne ať jí dám kočár ☹ a při mém štěstí bude mít určo holčičku 😢 a nakonec budu já zase ta největší svině, protože sme se moc nebavili a jak jsem otěhotněla, tak začala za mnou chodit a strašně se vybavovat, všechn věci mě dávat co měla po dětech a i její těhu kalhoty mě strašně chtěla půjčit, jen nechápala, proč říkám, že se do nich nevlezu, když se dají povolit na břichu? jenže já měla velikost 44 a ona mě půjčovala těhu kalhoty vel. 34 😝

turcice
23. srp 2012

@aagnes nedala bych jí ani ty plínky...ta žena mi připomíná jednu kravku co znám...a to jsou opravdu zákeřní lidé..a už to tady padlo..přijde mi že ti něco závidí...

turcice
23. srp 2012

@ladydi ahojky tak ten přeplatek fakt super..to nám se opět nepoštestilo..a i za vodu jsem doplácely 5tis 😝 😝

lenickan
23. srp 2012

@aagnes no a pak až budeš mít svoje miminko tak ti začne radit... mám taky jednu takovou. Pomalu by mi řekla kterou značku plen používat apod. tak mne vždy srala a já mlčky trpěla - nechtěla scénky...
Proč bys jí měla dávat co už máš pořízeno?????
Nic jí nedávej, budeš to potřebovat. Pleny mají expiraci 3 roky, kočár žádnou🙂 jim to takhle řekni, že to není šunka co se zkazí... Žádný fraky s nima

petulka19
23. srp 2012

@leeena_4 je to taková bolest jak když začíná ms, plus ty vaječníky. Takže trochu větší bolest to je, ale zase ne nic hrozného. Kdyby se něco špatného dělo, tak si myslím, že by to muselo bolet víc. Nevím, se možná moc pozoruji a všechno moc řeším. Asi to chce hodit se do klidu 😀

fykyska
23. srp 2012

@aagnes jak psala devčata ONA TI PROSTĚ ZÁVIDÍ !! ty hezké chvilky přijdou a nenech si je vzít jsou jen tvé 😉 ....a věcičky 😉 na plínky se vyprdni ať se s nima třeba vyfotí - a svoje věcičky si hezky schovej prober jak píšeš- nemáš povinnost jí nic dávat jednou ti to bylo dáno a co sis koupila ty a muž je Vaše a jestli bude chtít ty svoje věcičky víš co dej jí je jen ty její a ještě bych jí to naservírovala s úsměvem a dodala bych víš ja je stejně nepotřebuju protože jsem si koupila hezčí , veselejší barevnější 😀 😀 😠 spadne jí čelist že jí nepotřebuješ 😠 ani jí její řeči a její falešnou snahu o pomoc 😠 - a teď to napíši možná tvrdě BUĎ SVINĚ když si to myslí ....jen buď nemusíš přeci skákat tak jak oni chtějí a pískají tůůůůůdle ANIČKO jsou lidé co tě milují mají rádi a dýchali by za tebe a máš hromadu člověčiny kolem sebe třeba my holky na MK ona na to přijde až zůstane sama nafoukaná s malým prckem a nikoho nebude zajímat .... 😕

aagnes
23. srp 2012

@turcice jenže naši je koupili a řeknou, že já je nepotřebuju, tak co tam budou ležet. Víš, je to takovej andílek, kterej je strašně milej, se vším souhlasí a pak každýho pomluví. Chudinka je hubená a má dvě děti, tak se nesmí namáhat. Bohužel si rodinu nevybíráme, ale jediný štěstí, že si můžem vybrat přátelé.

ladydi
23. srp 2012

@turcice no u nás za vodu tolik doplácet, to teda nevím co bysme museli udělat 😀 platíme totiž jen vodný a ne stočný, prozatím a tudím m3 máme ani ne za 26,- takže za rok platíme za vodu cca celkem 4000,- a to nám ještě vracej většinou. Na tohle to tady máme dobrý.

kolino
23. srp 2012

@aagnes Jestli je závistivá...tak to je fakt jen ubohá ženská která má sama se sebou problém! takže v klidečku takové telátko ať má kolik dětí chce jak to zvládne...vy pěkně užívejte jeden druhého a ta dovolená ta by vám fakt bodla,nabrali by jste sílu a energii, nádherně by jste vypli od těch řečí, jeden druhého by jste si užívali a to miminko určitě bude! moc tomu věřím ,že my všechny tady si pak budeme psát už jen o miminkách kdo kolik přibírá kolik má zubů a na tu bolest prázdnoty už budem jen vzpomínat ,že za to čekání to stálo!! takže vítej na bojišti a tu bitvu vyhrajeme!!!! držím moc palce Aničko!

ladydi
23. srp 2012

@aagnes kašli na ní, co Ti dala, jí klidně vrať, ať se tím udusí. Kočár ani náhodou bych nedávala, co jako, je snad Tvůj, ne. Ještě aby nechtěla půjčit spodní prádlo káča. Jak píšou holky, měj ji u patřičnejch míst a neboj, brzy budeš těhule Ty a užiješ si to a věcičky ještě nějaký dokoupíš, neboj 😉

aagnes
23. srp 2012

@lenickan
@fykyska víš, ani ty věcičky co mi dala nejsou její. Nakoupila je moje mamka a měla je jedna švagrová a pak ona a pak měly putovat ke mě. Věci po klukách jsem jí vrátila, nebylo tam nic moc. Já fakt musím mít pech a vyžrat si vše do dna.

turcice
23. srp 2012

@aagnes tak bych řekla že jsem plenky prodala nebo je dala kamarádce...ale prostě bych si ty věci nechala...pane bože to je přece logické že po tom co máš za sebou si to necháš neee???No já bych jim dala tedy 🙄 🙄 🙄

turcice
23. srp 2012

@ladydi no to máš dobrý s tou vodou..ale pravda je že my hodně pereme a myčka jede taky denně..je nás víc 😀 😀

aagnes
23. srp 2012

oni mě to ještě chtěli oznámit z očí do očí, asi chtěla vidět jak mě to položí. Naštěstí jsem na to přišla a přes sms jí to napsala a ona pak volala, jak to, že to vím. (Chtěla jsem jí říct, že mám v hlavě mozek.) Prostě mě to napadlo.

fykyska
23. srp 2012

@aagnes no vidiš tak bych ji to nedávala vůbec . 😉 😉 ..připomína mi to situaci co je u nás v rodině žena ( Sandra) meho bratrance ma dcerku planuji druhe takze schovává vecicky aby usetrila atd. jenze ted se v rodine má narodit další dite shodou okolnosti je to bratr bratrance a tchýně tedka chodi za Sandrou a říká jí aby laskavě dala až se malé narodí zpátky to nebo tamto nebo přijde s nějakou hračkou pro malou a říká tady má malá hračku ale až se narodí to nové mimino tak mu to dááš 😠 😠 😠 😠 😠 NO DEMENCE CHOCHOLOUŠEK BY Z NÍ MĚL VÁŽNĚ RADOST - a chudák Sandra mi pak píše jak tohle poslouchá 😨 😨 takže také mám v rodině takové zvěrstva a je mi z toho při nejmenším zle 🙄 A jak píši tobě piši i Sandře JEDNOU TI TO BYLO DAROVÁNO - a proč ty bys to měla vracet 😉 😉

kolino
23. srp 2012

@ladydi no já dokážu být hnusná, ale moje obrana je útok...taková jsem byla vždycky, útočná , mě nebude nikdo ponižovat a urážet, když k tomu dojde snažím se na tom člověku najít něco ,abych ho uzemnila. 🙂 Není to výsměch ,ale vždy se snažím jednat tak aby pochopil ten dotyčný ,že každý máme své bolavé já!! nesnáším jak mě někdo poučuje, ty jejich rady,...když potřebuji radu zajdu radši tady za vámi šikulkama mojima!!!

ladydi
23. srp 2012

@turcice tak my máme i bazének, sprchujeme se 2x denně s manželem, jako vodu fakt neřešíme, ale až nám to stočný jednou nasaděj, tak to se asi po...

aagnes
23. srp 2012

@turcice ty plínky koupili naši ☹ a znám svého taťky, že on o tom kočáru mě to řekne, bude to zase určo myslet ve srandě. Přesně tak, jak celou dobu věděli, že čekám holčičku a celou dobu mleli i s bratrem (co teď čekají) že to bude určitě kluk. Brácha ještě v červnu na narozkách říkal, že to bude Simon. Mohla jsem se zlobit jak chtěla, ale bylo to zbytečný. Prý je to sranda. Fakt jsem se smála i po tom všem ☹ tak nakonec tu holku fakt nemám ☹

luuc_2012
23. srp 2012

@lenickan ahoj, jojo byla jsem taky nepoužitelná a to vedro me obcas ničí, občas i cely den prolenoším, ale od utery se citím skvele, je to asi tim ze me ten utz dodal energii, citim se dobre protoze vim ze i mimísek je v poradku. Hlavne ja nocni zivocich co tak rad rano vyspaval, chodim kazdy den spat cca ve 22.00 a stavam kazdy den v 9.00 hod, dele nevydrzim, to jsem driv neznala. Ale ted bych rekla ze se to zlepsilo, je jasny ze nemuzu cely den makat jako sroub a partner mi s domacnosti pomaha. Tak snad i tobe bude casem lepe 😉

fykyska
23. srp 2012

@kolino haa taky si taková piraňa 😀 😀 podávám ti ruku drahááá i já mám chuť sežrat okolí za ty jejich kecy BLA BLABLA SI MLADÁÁ KAM SE ŽENEŠ BLABLABLA SE POTŘEBUJEŠ UZDRAVIT no jistě mě asi mudr říká pro srnadu králíkům že můžete otěhotnět pani Říšská 😠 nebo JEEE A TY SE CHCEŠ VDÁVAT KAM POSPÍCHÁŠ STEJNĚ SE JEDNOU ROZVEDETE NESTOJÍ TO ZA TO - NEBO SE MOC POZORUJEŠ 😠 😠 ATD ATD 😠 😠

ladydi
23. srp 2012

@kolino já Tě obdivuju, já jsem taková že já se nase.. a mám temno před očima i v hlavě a nejsem schopná takhle uvažovat a to mě mrzí. Je to určitě o moc lepší. Tak jako u nás doma, nikdo nikdy neměl problém otěhotnět, otřeli se o trenky a bylo to, jenže já... a nikdo mi nerozumí jak mi asi tak je, jak se cejtím. Těhotenství a jeho fáze taky nechápou, protože si vším prošli jak slepej a neřešili nic. Takže kecy jejich typu , to se mi otvírá kudla v kapse. Jako když se moje máma semnou hádala, že jako v 6měsíci rozhodně ještě být nemůžu, grrrrrrrrr.

aagnes
23. srp 2012

@fykyska všude je asi něco 😝