Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
27. srp 2012

@fykyska to já měla průjem když jsem mívala MS ještě z počátku v pubertě 😀 pak už ne. No ale lepší magnezko a průjme než křeče v nohách 😉 no a já prostě nesnáším vstávat brzy, respektive mimísko to nesnáší, ale to už jsem měla i u Dianky. jakmile vstávám brzo, tak mi je blbě. Jenže ve všední dny to jinak moc nejde, ačkoliv jsem na PN. No mlíkárny už jsou nachystaný 😀 no doufám že budu "dobrá kojná" jako u Dianky. Manžel si ze mě dělal v pátek v obchodě legraci, brečelo tam miminko nějaký malinký a prej, neteče Ti mlíko?? 😀 Vtipálek, to jsem totiž po porodu u Dianky měla v krámě běžně, někde brečelo mímo a mě stříkalo mlíko 😀 To je prý normální stav ale 😀 A nebudeš umírat, neboj, budou tam // a pak budeš umírat max nad mísou z nevolností 😀

terulin
27. srp 2012

Dobré ráno holky moje... u nás víkend velmi podařený. Divadlo super, manžel neuvěřitelně milý, fakt bájo....

Jen další kolegyně v práci je těhotná, když mi to jiná včera řekla, málem to se mnou seklo. Hrozně jí to přeju, ale přece jen potkávat se s jednou, která má skoro stejnej termín, jako se jsem měla mít já a druhou, která ho bude mít o 6 týdnů jindy, je pro mě trochu silný kafe. Už abychom zahájili druhé kolo a já mohla koukat na vlastní buben 😀

@fykyska @ladydi Z velikosti podprdy si nic nedělejte. Až se začnou zvětšovat moje 75G, to tepr začne něco. Verčo, já myslim, že tady se někdo hlásí z podpalubí nafouklými balónky.... Bež něco počůrat, jsem hrozně zvědavá...

ladydi
27. srp 2012

@turcice počkej, Ty jsi z Loun?? 🙂 Já tam chvilku bydlela, respektive rok 🙂 bydleli jsme kousek od Alberta, jako pod hlavní, v nájmu v domku jsme tam byli a pak na měsíc nás pan majitel přestěhoval na sídliště tam u bazénu. Jinak myslím, že to darování plazmy by vadit nemuselo.

ladydi
27. srp 2012

@terulin 75 G 😕 ty vado a to máš svoje?? 😀 😀 tak jestli sse Ti ještě tohle zvětší, tak to teda potěš koště 😀 😀 😀

terulin
27. srp 2012

@ladydi Úplně vlastní!!! Absolutně nechápu, jak někdo může jít na zvětšení. Já to mám od puberty a život s tím píš komplikace, než výhoda. C/D jsou ideální, klidně i B mi přijde super.

turcice
27. srp 2012

@ladydi fáákt jo???já bydlela v tom sídlišti pod těmi baráky kde jste byly v nájmu 😀 😀 ted tedy bydlím u Luny jestli víš,směr k Peny marketu.A jak je to dlouho???A proč jste se odstěhovaly???

terulin
27. srp 2012

@ladydi Hele ty jsi odněkud od Náchoda, že jo?! Tam jsme skoro jako doma.

ladydi
27. srp 2012

@terulin já teda taky nechápu jak si někdo dobrovolně nechá nacpat do prsou nějaký humusy, jako prostě je to humus a stejnak se to pozná. To je jako kdyby si chlap nechal nastavit pinďoura kusem plastu 😀 😀 JJ, já jsem rodilá Machovačka a prostě Náchodsko je můj domov od jakživa a myslím že to tady i celkem dobře znám za těch fuj fuj skoro 29let.

@turcice tak já jsem původem z Náchodska a manžel z Týniště, do Loun jsme šli kvůli zaměstnání. Dělali jsme tenkrát oba v T-Mobilu a manžel šel dělat na datovou podporu a ta v té době nebyla v HK, ale jen v Lounech. Takže rok 2004 leden - prosinec byly Louny náš domov. Možná kdyby bylo bydlení, tak jsme tam zůstali, ale spíš asi ne. Já jsem zvyklá na naši krajinu a ty naše lesy, kopce a skály mi moc chyběli. Ale hrozně ráda bych se zase do Loun podívala. Hrozně mi připomínali Náchod, i tu kamenici tam máte jako je v náchodě. A když byl nějaký slavnostní den či večer, chodili jsme na večeři do té super restauračky, myslím U Huberta se to tam jmenovalo, najedli jsme se až nám bylo špatně 😀 a když jsme lezli ze dveří, hned prodejna naproti byla nějaká Náchodská 😀 Máte krásnej park a tenkrát jsem si koupila u Bati botky a dodneška je nosím, tento rok už se mi teda rozpadly ☹ ale stejně je nechci sundat. Chodívala jsem tam na ně slintat jak se mi líbili a pak je dali do akce 😀

terulin
27. srp 2012

@ladydi Já mám v Náchodě rodiče manžela. Sice to nebylo místo, pro naše hnízdění, ale je to tam pěkný, obzvlášť na Rozkoši a taky se tam dají dělat super výlety. Bydlíš v hezkym kraji.

ladydi
27. srp 2012

@terulin tak já bydlím ještě 20km za Náchodem, v tom koutku 🙂 už jsme v CHKO. Náchod znám dobře, ségra tam bydlí a kamarádka z intru taky a mám tam doktora přes pipku 😀 manžel v Náchodě pracuje a á tam taky dělala. Rozkoš sice taky znám, ale nikdy jsme z ní moc odvařený nebyly, voda nic moc. V Nováči jsem byla na intru 4 roky, takže tenhle kraj je prostě už vrytej, no. Hlavně ty lesy musí být a to mi na Lounsku děsně chybělo a ty naše kopce.

jane84
27. srp 2012

@ladydi Ahoj. No ono tento cyklus žádné extra snažení neproběhlo. Na dovolené nějak nebyl čas, chodili jsme zmordovaní z památek a domů jsem dojela nemocná. Horečky, zánět močového měchýře, huba plná aftů. No fuuuj. Antibiotika jsem brala týden, jeden ibalgin za druhým. Takže jsem ráda, že nejsem těhule. Byla jsem u nové dr a dostala jsem utrogestan kvůli špinění před MS a kratším cyklům. Prý to mám brát od 12DC, ale tento cyklus byl 30DC, takže mám ovu testy a začnu ho brát po prokázané ovulaci. Jen musím zavolat dr, jak to mám brát, řekla, že 2tbl denně, ale neřekla jestli ráno nebo večer obě nebo ráno jednu a večer jednu. Mám to na 3 měsíce a pak se mám ukázat. Tak snad to zabere. Mám totiž podezření na špatnou funkci žlutého tělíska, ale to se bez hormonálního profilu těžko dokáže.

ladydi
27. srp 2012

@jane84 no tak to máš pravdu teda, to ještě že jsi neotěhotněla 😒 to by nebyl nejlepší start. No a ona Ti utrouš naordinovala bez hormonálního profilu?? To snad ani nejde, ne.Mě gyndr bral krev 5DC a pak někde později a podle toho ordinoval léčbu.

vanilka31
27. srp 2012

@ladydi Děkuju, snad mi nějakou dají 🙂

ladydi
27. srp 2012

@vanilka31 no snad určitě, musíš si říct 😉 a jaká máte ta jména pro mimouška?? 🙂 Nebo jste je ještě neřešili??

vanilka31
27. srp 2012

@ladydi Aha. Pro holku pár jmen mám, ale pro kluka vůbec nevím.

fykyska
27. srp 2012

@turcice Téda, tak to žádné flákání a šup šup leteckej den plné polní 😀 😉 Když to takhle hezky citíš a vnímáš... No kdyby to šlo tak bych cestovala na víkendy atd. ale nemám autí ani řidičák a tak je to v tomhle směru na prd..Víš někdy mám pozitivní náladu a možná jsem se naučila jí vyzažovat i když mi není dobře, ale věr tomu že občas bys mě nejraději pověsila za uši do průvanu když to na mě přijde 😀 😀 no většinou na potvora chodí 29 -30DC ☹ 😠 😠 já prostě vytlačm tu čárku vočima 😀 😀 😀 jo a k té plazmě - myslím že to nevadí - to by tam musel být pečený vařený aby to ovlivnilo chod těla 🙂 @ladydi Je krásné když žena může kojit, moc ti to přeju 😉 🙂 Téda a stříkalo mléko 😀 no laktace je občas velice zajimavý jev 😀 😀 a jak tak čtu muž taky perlíí 😀 😀 😀 mě te´dka ty kozeny bolejí jakože zespodu no a bradavky to nejsou bradavky to sou knoflíky 😀 😀

@terulin 75G téééda a já se rozčilovala že ty svoje čůůůča 😀 😀 nemám do čeho nacpat 😀 Jinak s tím těhu v okolí chápu, je to silný kafe po tom všem - já mám dneska přesně 5 měsíců co mě vezli nebo spíš co sem našla krvavý hlen a jela jsem 😖 takže bych byla už v 8 měsíci 😔 😔 😔

jane84
27. srp 2012

@ladydi jj, bez HP, což jsem byla zklamaná. Ale měla jsem cyklus 24DC a vždycky týden před špinila. Asi bych vyfasovala tak jako tak, ale pro jistotu to udělat mohla

ladydi
27. srp 2012

@vanilka31 jen se nestyď a zeptej se gyndra na fotečku, většinou za to ale chtějí korunky, u nás se platí 50,- ale dává mi těch fotek hodně. No a jaká jména?? 🙂 Povídej, já jsem zvědavá 🙂 a pokud nevíš pro kluka, tak to bude pravděpodoně kluk 😀 to jsme měli u Dianky, pro kluka jsme jméno měli, ale pro holku za boha ani náhodou. To už jsem věděla, že to bude holčička a doma byli pořád bitky o jméno 😀

@fykyska hele a to jsem v porodce vypadala, že se snad nerozkojím. Sestřičky mi fakt moc dobře poradili a jelikož jsem teda tvrdě šla do toho, odkojila bych pak regiment 😀 No a mnažel perlí, no. Vtipálek, si na to vzpomněl a ví jak je mám nalitý a bolej 😀 Jsem kolikrát měla i přesvlořku v podprdě mokrý kola na halence.

ladydi
27. srp 2012

@jane84 tjn, přece se tím zjišťuje víc věcí, já měla pak nafasováno, Clostíka, Duphaston ( to je jako utrouš) a Estrofem protože moje vaječníky prostě chrápou mrchy jedny. HA je tak zlenivěla, že prostě makat nebudou.

maximka33
27. srp 2012

@jane84 ty brďo, fakt se ti ten cyklus nějak rozhodil... myslím, že duphaston zabere. brala jsem ho na nepravidelný cyklus, trochu to zabralo. za 5 měsíců jsem byla těhotná, ale nevím, jestli díky duphastonu.. a s tím příjezdem z dovči je to moc nemilé.. na afty nám zabíralo tantum verde... taky jsem ochořela 3 dny po dovče a už jsem doma na PN. v noci jsem hodně kašlala a nechci všechny okolo nakazit. a můj hlas znějící hůř než Dalibor Janda by každého vyděsil 🙂

froka
27. srp 2012

Ahoj holky, tak víkend byl opět krátký 🙂 Včera trošku jobovka s mamkou, ktéré ruply záda, brzo ráno mě vzbudila, musela jsem k nim dojet a zavolat jí záchranku, ale dobrý, dali jí kapačku a je ok. Jen taťka byl na nervy, teď jak má tu rakovinu, tak je na mamce hrozně závislej. Chudera to měla i asi ze stresu, jak o něj pořád pečuje a nemá čas na sebe.

Jinak byl víkend normální - odpočinek, uklízení.
Co se týče těch prsou, tak já mám 70B nebo 75A, takže za nějaké to nalití mlíčkem budu ráda 😀
@jane84 utroš se může psát i bez profilu, je nejen jako podpora těhu a funkce žlutého tělíska, ale i právě jen na srovnání cyklu, je to čistý progesteron.
@ladydi no ty si u té mísy teda užíváš 😀 a to tvoje spaní 😀 no aspoň, že to za to stojí, co? 🙂
@fykyska tak co bude s tím čůráním na papírek? jsem napjatá jak malý gaťa 🙂
@turcice já myslím, že odběr plazmy nevadí, tak směle do toho a odeber mu ještě trošku něčeho jiného 😀

maximka33
27. srp 2012

@vanilka31 teda, ty jsi tajnůstkářka s těmi jmény 🙂

maximka33
27. srp 2012

@turcice jo taky si myslím, že odběr plazmy nevadí. jen muž asi bude unavenější. já to tak taky mám. ale jestli bude celý den doma, na což má nárok, tak by se do večera mohl dát dohromady.
@froka jejda, záda u mamky musely být maso, když to bylo i se sanitkou ☹ asi si ji v nemocnici chvíli nechají že?
jak jsem teď nemocná, tak mi ani nevadí, že až do čtvrtka budu slaměná vdova. prostě každý měsíc to nevyjde.

ladydi
27. srp 2012

@froka to je jediný, co mě uklidňuje 😀 že to snad bude mít pořádnej výsledek 😀 rodina si ze mě dělá legraci, že pak jí musím pořádně nařezat až se narodí, že mě takhle zlobila 😀

froka
27. srp 2012

@terulin Ahoj, nic si z toho nedělej. Chápu to ale úplně, jelikož se minulý týden do práce vrátila těhotná vedoucí, která byla na PN, protože na začátku špinila. Je mi vždycky z toho jejího břicha fakt smutno. Ale je taktní, zezačátku mi to nechtěla říct, protože chápe, že to pro mě musí být těžké, takže o tom vůbec nemluví. To já se jí vždycky ptám, jak se jí daří atd. Ale taky se dočkáme, neboj! 🙂

fykyska
27. srp 2012

@ladydi no tak hlavně že bylo mlíčko 😀 jsem zvědavá na sebe - já bych si přála kojit a jen ať mi to teče 😀
@froka hlavně že je všechno v pořádku, jakž takž... 😉 Ale muselo to být o nervy 🤐 a čůrání no holky já se z Vás zblázním 😀 Teď nemám čurat na co musím až doma 😀

froka
27. srp 2012

@maximka33 ne už dobrý, nemohla se vůbec hnout, ani chodit, jen stála, tak mi volala, abych přijela, protože by té záchrance ani neotevřela, já teda taky klíče nemám, ale naštěstí otevřel taťka (po nějaké době než klíče našel), dali jí kapačku, pichanec do zad a do ruky a asi za 2hoď jsem ji zavezla domů. A jak se jí to stalo? Normálně člověk v neděli ráno v 6hod spí, jen ona čistí záchod a dává do něj ty voňavé kuličky a jak se ohla, tak se jí asi něco skříplo 😀 .No konečně dostala i něco na ulidnění, tak už je ok.

ladydi
27. srp 2012

@fykyska neboj, taky bude mlíčko 😉 fakt se to nesmí vzdávat a přikládat si mimčo často. Já ji v porodce musela co 2h budit i v noci a ke každýmu prsu na 10minut a pak na odsávačku. Jako domů jsem fakt šla jako zmlácenej pes z porodky, ale kojili jsme a to bez problémů.

maximka33
27. srp 2012

@fykyska taky jsme se rozkojili už v porodce, a po císařském řezu! prostě jsem si řekla, že budu kojit, tak to šlo! ale o spaní se nedá mluvit 🙂) po porodu v půl desáté večer mi ho nenechali (měla jsem ještě nehybné nohy). nedovolila jsem jim, aby ho dokrmovali, tak tam chudáček plakal hlady do rána, ale pak už jen a jen mlíčko od maminky 🙂))) hladové dítě se líp přisaje.

martinakl
27. srp 2012

Ahoj holky, tak se hlasim po konttrole, jak jsem slíbila. A jak jsem rikala, opravdu se stále nic nechysta 🙂 Krivka namonitoru, co ukazuje cinnost dělohy, vypada stále jak EKG mrtvoly.. Takze další KO za tyden 3.9.
Chytl me ten kycelni kloub zase, nemuzu skoro chodit 😒 Tak snad to bud brzo prejde nebo brzo porodim. Ale v tuhle chvili je pravdepodobnejsi asi ta první moznost 🙂