Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
27. srp 2012

@ladydi 😉 dííík 😉 já Vás nemít holky 😵

fykyska
27. srp 2012

🙂

kolino
27. srp 2012

@aagnes Ahojky Aničko,
na ten gelík už jsem se dívala...příte má horší spermiogram....a mudr nám doporučil pouze IVF ,ale před tím nás poslal na laparoskopii aby byla jistota že jsem já v naprostém pořádku a svět div se podle hormonálního profilu jsem měla být úplně fit a po laparoskopii mě oznámili ,že jsem měla obrovskou cystu na vaječníku, srůsty, zhrubělou blánu a neprůchodnost jednoho vaječníku ,ale že po odstrnění blány už to bude v pořádku tak ,že IVF půjde na první šup....no jasně, po operaci po dodržení abstitence jsme měli jeden jediný sex a já byla najednou přirozeně těhotná!!! nevěřila jsem po 3 letech snažení najednou to šlo? přítel byl znovu na spermiu a zase špatné výsledky teď už nic nenecháváme náhodě, nakoupené vitamíny a poctivě papá 😀 a já 10.9. nastupuji na laparoskopii aby se ukázalo jestli jsem fit, pokud ano jdeme do CAR na IVF už nechceme čekat, dlouhá cesta snaženíčka za námi a ještě pěkně dlouhá před námi... ale ten gelík si koupím 🙂 nikdy jsme lubrikač nemělí a staršně mě zajimá jaké to je sním 🙂 takže Aničko moc držím palce ať se brzo zadaří...a už víte od kdy se můžete snažit?

froka
27. srp 2012

Holky, mě ten břuch té vedoucí deprimuje, teď jsem s ní byla asi půl hodiny v kanclu a nemohla jsem se nepodívat. Je mi z toho smutno ☹

ladydi
27. srp 2012

@froka ale no tak beruškoooo, nebooj, taky budeš mít brzo svůj břuch a hezčí a to ona už v noci nebude moct spát, protože jí malé nedá a Ty si to budeš užívat jak si mimčo jen kopká 😉

fykyska
27. srp 2012

@froka Teda to je mi líto ☹ nějaká poz. myšlenka ? na co se začnem soustředit ? usměv 🙂 🙂 🙂
posílám ti ho

kolino
27. srp 2012

@froka Kači, ani nevíš jak tě chápu...taky mám problém. nemůžu se ani podívat na chlapečka od "známé"...o víkendu jsme byli na společné opékačce pátek a neděle velká partie lidí a všichni ho obdivovali...a já slzy na krajíčku vypila jsem půl litra vína a to jsem neměla dělat, myslela jsem že to nebudu tolik vnímat ,ale bylo to horší...ty řeči jak se každý nad ním rozplýval mě ubíjely...je to bejvalka mého přítele a máme společného gyn. takže stejné kontroly, byla jsem ve stejném týdnu jen já neměla to štěstí já už chodila na kontroly po revizi a ona si v čekárně hladila bříško a usmívala se na mě, no prostě p...! ....měla bych 6 měsíční miminko ☹ a teď jsem musela být u toho jak každý hotový jak je šikovný co vše umí atd. takže moc ti rozumím , co právě musíš prožívat za peklo ☹

ladydi
27. srp 2012

@froka @fykyska @kolino vím taky jaký to je ☹ jak jsem dělala v bance a přišla tam těhule, bylo mi do breku. Proč ona a já ne. Je to těžký. Nejvíc jsem nesnesla, když mi mamka hlásila každou chvilku nějakou těhotnou z okolí a mě to tak moc bolelo. Ona jako nechápala, že jako říkat mi, že ta postižka od vedle je těhotná asi není nejlepší, když já nemůžu a ještě jsem o mimi přišla. Znám to a bulila jsme kvůli tomu taky mockrát, ale nebojte, nějakej ten prďolka tam nahoře na vác už stojí frontu a vyhlíží kdy už bdue taky na řadě 😉 Moc vám to přeju.

turcice
27. srp 2012

@froka no Kačí..to bude dobrý..já zase všude koukám po miminkách a kočárkách 😒 neboj..však ty si ten břuch taky užiješ 😉 😉 😉 😉 😉 Jinak my máme opět po snaženíčku 😉 to byla zase mazec..a asi fakt ta ovulka klepe na dvířka 😉 😉 😉 bříško jsem cítila a mokrá jsem byla až bůh ví kde 😀 😀 😀 😀 😀

turcice
27. srp 2012

@fykyska neboj..at to dopadne jak to dopadne..bylo to první kolo..takže když to nedopadne ber to tak že si budeš moci užít na té svatbě 😉 😉 😉 😉 😉

leeena_4
27. srp 2012

@aagnes někteří doktoři fakt rejžují prachy. Správný postup by byl nasadit na 3 měsíce léčbu, poslat ho na urologii (zjistit, jestli příčina není tam) a za 3 měsíce kontrolní spermio. Tady jim šlo evidentně o peníze a ne o pomoc vám. Bohužel je to dneska hrozný business a člověk musí shánět informace sám a dělat si na všechno sám názor. Věřit moc nemůže nikomu.

aagnes
27. srp 2012

@kolino ahojky Beruško, taky jsi to měla pěkně pestré a užila sis své ☹ jestli jsi byla hned těhu po dodržení abstinence kvůli operaci, tak náš první sexík budu těhotná já i sousedka 😀 protože jsme celé těhu měli sex zakázaný, naposledy jsme se snažilkovali 20.12.2011 😎
já mám teď MS a 10.9 asi půjdu na kontrolu a když řekne, že je vše o.k. tak šup na to 😀 máme stejné datum, kdy nám řeknou jak jsme na tom 🙂 budu na tebe myslet. Bude vše v pořádku a zachvílu budeme těhule 😉 chybí mi hýbající se bříško, to bylo to nejúžasnější co jsem zatím kdy zažila 🙂 nááádhera.
Na těch stránkách kde je ten gelík, jsou i vitamíny pro muže a ženy. Gelík je velice příjemný, můžeš ho používat každý den, mrkni tam na ty recenze. Nezapomeň, že před ovu je to holka a při ovu kluk 😀 Gelík jsme doporučili dvou známím od přítele, snažili si nějaký ten rok a s gelíkem byli hned těhu. Tak přeji štěstíčko 🙂

aagnes
27. srp 2012

@froka Beruško je to těžké ☹ mě takové trýznění potkalo po druhé ☹ tenkrát jsem si strašně přála miminko, biologické hodiny tikaly jak kostelní zvon, ale můj chlap nechtěl zatím děti a švagrová přišla, že je těhotná (nemáme se moc rády) a musela jsem se dívat jak jí roste bříško a těší se a teď zase. Já přišla před měsícem o moji maličkou a ona je zase těhotná a musela mi to oznámit teď v 6nedělí a zase se budu dívat jak jí roste břicho ☹ jen si říkám, že pokud ten nahoře mě má aspoň trochu rád, tak se jí narodí kluk ☹
Bohužel vím jaký to je a na to útěcha snad není, jen musíš počkat až půjde na mateřskou ☹ Drž se holka.

fykyska
27. srp 2012

@turcice no ta svatba je plán B - protože muž je svým způsobem nadšený že by mohl počít na svatbě nejlepšího přítele 😵 až si tu představu uplně užívá jak by to bylo príma že oni by si určitě zadělali za holčičku a my na chlapečka a pak by ten náš raubíř chodil za jejich holčičkou 😀

aagnes
27. srp 2012

@maximka33 http://www.otehotnet.cz/ovulacni-test/1-ovulacn... našla jsme návod k použití pokud chceš tak mrkni 🙂

vanilka31
27. srp 2012

@ladydi Favorit je Valerie, co se mi líbí dál - Nikola, Natálie, Viktorie. Prostě na holku by se něco našlo 🙂
No ale nestraš s tím klukem 🙂 , já si přeju holku, tak doufám, že to tak už zůstane. Přítel by chtěl samozřejmě kluka.

vanilka31
27. srp 2012

@maximka33 Už jsem jich pár napsala 🙂

lenickan
27. srp 2012

Ahoj holky, vy jste kecalky. Dnes jsem byla na odběru pro NT screening, jdu 11.9. Tak jsem napnuta...

froka
27. srp 2012

@ladydi
@fykyska
@kolino díky holky, peklem bych to až tak nenazvala, to jsem si myslím zažila a vypadá sakra jinak. Ale ten smutek je určitě normální reakce, je to takový pocit prohry, závisti, méněcennosti. Ale zas se jí třeba ptám, jak je, dnes jsem se ptala, jestli už se mimčo hýbe a když si představím to maličké tak mě to i hřeje a mám radost, ale pak je mi smutno z toho, že ta radost není moje. ☹ Ale znáte to, jsou to takové chvilky, někdy má člověk prostě takový splín, je mu ouzko a pak je zase dobře.
@aagnes díky, ale já teda na její odchod na mateřskou nehodlám čekat, doufám, že půjdu sama co nevidět na PN 😀
@turcice no Evi, vy zase divočíte 😀 Ty máš už těch náletu za sebou tolik, že už by sis taky pomalu zasloužila pilotní průkaz! 😀

froka
27. srp 2012

@lenickan no to to letí, ještě nedávno jsi mi psala o // a už jdeš na screening. No určitě to dopadne na jedničku! 🙂

aagnes
27. srp 2012

@froka to je taky nápad, jít dřív než ona 😉
taky se musíme snažit, abych z mateřské šla na PN 😀 bylo by to nejlepší řešení pro nás obě 🙂

froka
27. srp 2012

@aagnes ona totiž nejdřív na PN byla, původně byla 14dní doma, nevěděli jsme v práci proč a pak přišla, že je těhu a protože krvácela, tak musí ještě zůstat doma. No říkala jsem si v duchu, že už by se nemusela vracet, abych to bříško neviděla, ale minulou středu přišla. Je už tak v 17tt a daří se jí dobře, což jí samozřejmě přeju.

fykyska
27. srp 2012

@lenickan DRŽÍM PALEČKY 😉 😉

turcice
27. srp 2012

@froka 😀 😀 😀 😀 no to tedy jo...ale vy jste taky dobří letci 😉 😉 😉 😉 a neboj,za týden budeš mít na testíku // a chmury půjdou někam daleko 😉

terulin
27. srp 2012

@froka Jako bys mi s těmi pocity mluvila z duše... Do Vánoc jsme holky všechny doma na PN a koukat budou ostatní (aspoň si to tak maluju)!

vanilka31
27. srp 2012

@lenickan Držím pěsti!

vanilka31
27. srp 2012

@froka Ano, ten smutek je normální, to tak má každá z nás. Někdy se prostě musí čekat, čekat... ale určitě to přijde.

froka
27. srp 2012

@vanilka31 taky jsem slyšela, že někdy si ženská musí dítě vysedět jako slípka vejce 😀

lenickan
27. srp 2012

Díky holky, je fakt jak čas letí. Já mám o.patro níže sousedku co byla o 3 týdny dále než já s tím nevydarenym tehu a ma uz velikonoce břicho 33 týden... Nebýt teď tenhle tak taky budu smutnit.... I tak je to smutné protože miminko odešlo...ale to uz si člověk tak nepřipouští. Teď jsem vyrizenej člověk, pořád jako bych v sobě měla 3 prášky na spaní...manžel se mi směje a já se modlim abych to uz zase byla ja.

Vánoce to jisti, já očekávám během pár dnů příbytek pozitivníc
h testů 😉

fykyska
27. srp 2012

No tak padlo tady něco o leteckém průkazu a tak jsem ti ho @turcice domluvila s úřadem snažilek 😀 😀 😀 😀 😝 😝