Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
11. zář 2012

@ladydi No jo, ceka si pan na pomoc od doktoru 🙂 I když nevim, jestli me neposilaji na vyvolani moc brzo. jenze takhle bych mohla taky cekat ještě tyden a stejne by se asi nic nedelo, tak aspoň uz budem mit malého u sebe 🙂 Dopeceny je davno, tak co 🙂

terulin
11. zář 2012

@martinakl Zítra už budete tři? Pořád na tebe myslim a hrozně Ti držim palce...

martinakl
11. zář 2012

@terulin Spis az ve čtvrtek rikal doktor, první tabletu mi daji zítra odpo nebo vecer. A dost mozna bude trvat, nez se to rozjede, když se ještě neotviram a tak.
Dekuju za pesti 🙂

Holky, snad se ozvu i tam, notas a net beru s sebou, ale nevim, jestli bude signal a cas 🙂 Tak se kdyztak nezlobte, kdybych se nakonec neozyvala...

ladydi
11. zář 2012

@kolino cože?? 😕 no to je mazec jako, no tak víš proč se na Tebe vyprdnul, poslední den v práci, ale to ho teda neomlouvá. OMG to je bordel.

ladydi
11. zář 2012

@martinakl nemyslím, že je brzo, to nee, hele, lepší o týden dřív než pak akutně, že je zkažená plodovka. Dopečenej je, jak říkáš a to je hlavní.

vanilka31
11. zář 2012

@leeena_4 Tak držím pěsti. Vypadá to, že porodíte s Martinou stejně..

fykyska
11. zář 2012

@kolino ahoj nečela jsem tedy všechny příspěvky ale jak tak čtu tak vše relativně dobře dopadlo 😉 😉 😉 to je moc dobře - a s tím jedním dnem se nelekej já když byla na nucené laparce při mém Geu tak mě taky druhej den pustili domů a to sem byla slabá jak ženatej vrabec a sotva jsem stála na nohou no a nepočítám s tím jak říkáli no to nebudete krvácet jen maličko a ze mě to teklo jak z vola 😖

@ladydi ahooj, děkuju ti - no nevolnosti heled občas na večer je m i špatně ne nějak hrozně ale citím jak to ve mě bublá a vrací se mi žl. štávy do krku a citím těžký žaludek 😠 😠 jinak je mi relativně dobře kozeny bolej, občas břicho, občas prujmík 😀 a hrozně prdíím asi odletím za chvilku někam do vesmíru 😕 u mě by mohli stat vedci a sbírat BIO plyn 😀 😀 😀 když je dneska všechno tak BIO 😀 😀 😀 😀

fykyska
11. zář 2012

@martinakl no pozooor tak jsem se trefila se středou ale ne minulou ale touhle 😀 😀 hihi 😉
Ničehož se neboj si silná baba a Kubík z tebe vypadne jedna báseň a pak už se budete jen spokojeně ňuhňat 😵 😵 😵
DRŽÍM PĚSTIČKY 😝

martinakl
11. zář 2012

@fykyska No jo, tesne vedle 😀 Dekuji 🙂

fykyska
11. zář 2012

😉 😵 😵 😵 HOLKY DOVOLTE MI ABYCH VÁM PŘEDSTAVILA SVÉHO VELEOBRA SKŘÍTKA JUNIORA TŘETÍHO 😀 😀 😀 😀

ladydi
11. zář 2012

@fykyska já měla nevolnosti taky hlavně večer z počátku, ráno to jakš tak šlo a čím dýl bylo, tím víc blovno mi bylo a žáha?? No o tom nemluvím, bez Rennie ovocnejch teda, nevylazu ani z baráku 😀 a teda Martince jsi to hezky napsala, vypadne, hmm 😀 to jsem teda zvědavá jestli fakt vypadne 😀

lenickan
11. zář 2012

@kolino hlavně fakt lež, někdy pouští po laparce druhý den, já tam tedy byla dny 4.
Ale já bych doma ležet nevydržela, malá to nedovolí, takže zpětně jsem ráda, že jsem se tam dala do kupy...
a jak to dopadlo?? Víš?

lenickan
11. zář 2012

@fykyska tu plynatost jsem měla čeče taky... a bolelo mne z toho hnusně břicho

lenickan
11. zář 2012

@fykyska jinak pro mne byla zdrčcující unava (ještě i ted jsem unavenější) takže doma to občas vypadá jak po výbuchu na což manžel není zvyklej - a já prostě fakt nemohla 😀

lenickan
11. zář 2012

@martinakl a co ty tady pořád🙂 😀 doufám, že nám dáš vědět hned z prodnice🙂

fykyska
11. zář 2012

@lenickan No s tím břichem sohlas občas to vážně zabolí jak se to tam pere - a já jsem pak napnutá jak struna proč to bolí a ono stačí jeden prd a je po bolesti 😀
A s tou unavou no občas jsem jak chodicí reklama na mrtvolu 😀 ale řekla bych že při druhém těhu to bylo asi nejvíc to jsem v 1 odpoledne lehla a vstala v 6 😀

lenickan
11. zář 2012

@fykyska já měla krizi mezi 8-11týdnem to jsem byla fakt jak pod práškama

fykyska
11. zář 2012

@lenickan Víš já upřímně čekám kdy to přijde 😀 protože zatím je mi dobře víc než je zdrávo 😀 třeba budu jako moje máti ta taky nevěděla že by byla těhotná jak jí nic nebylo až na ten buben co měla 😀

lenickan
11. zář 2012

@fykyska to já měla u prvního těhu taky - absolutně jsem si to užívala🙂

fykyska
11. zář 2012

@lenickan Nooo začínám si připadat že jsem vážně v očekávání 😀 😀 ale toho co přijde 😀 😀 🙂 no třeba už si tělo zvyklo jak bylo těhotný a teď mě to prostě nedá sežrat - no a myslím že si to začnu uživat až po KO co má byt 19.9 až bude blikošit srdééčko tak budu snad nejvíc v klidu - až mě to překvapuje jak sem na jednu stranu v klidu 🙂 asi si říkám že prostě všechno má na starost příroda a já i kyybch chtěla neudělám ,,nic" 🙂 člověk miní pán bůh mění 🙂 a díky tomu jsem uplně v kydůů

leeena_4
11. zář 2012

@vanilka31 už to tak vypadá, ale už kvůli Marťe doufám, že bude první 🙂

leeena_4
11. zář 2012

@fykyska Gratuluju k bublince a přeju, ať se jí u tebe daří co nejlíp a aspoň dalších 34 týdnů 😉

fykyska
11. zář 2012

@lenickan ovšem je fakt že mě včear mudr nepotěšil tím že když jsou časté zaněty a tyhle fujtajbli tak že dochází k předčasným porodům a zkracovaní čipku otevíraní atd . no opravdu mě velice potěšil touhle milou zprávou když ví že já jsem ten typ co má problemy pořád ať dělám co dělám od špatného Ph k zánětu nemám nikdy daleko 😕 tak sem si říkala ještě toho trochu - je zvláštní i setři vlastní sestři z ordinace na něj byla nakrknutá no přemýšlím o změně 😔

fykyska
11. zář 2012

@leeena_4 😵 😵 😵 😵 DĚKUJEM velikej jeee 😀 😀 jsem na něj pyšnááá 😀

ladydi
11. zář 2012

@fykyska hele, já mám od počátku těhu furt problémy, kvasinky a mám tam dole jak pneumokoka tak stafilokoka a zatím CS 0 😉 neboooj

leeena_4
11. zář 2012

@fykyska jestli ti doktor nevyhovuje, tak ho určitě změň. už takhle se budeš v těhu stresovat, jestli je vše OK a dobrý doktor je třeba, aby tě uklidnil. 😉

fykyska
11. zář 2012

@ladydi 😕 uf uf díky bohu no já si myslím že mě najdou streptokoka mám ho od malička v krvi tak uvidím až mě odeberou krev - ale doufám že jsem zdravá jako řípa protože před laparkou mě museli dělat testy na všechny ty hiv syfilídy atd 🙂 já si nechala dělat i testy na chlamidie a pravidelně je můj sekret na lékařském sklíčku 😀 tak doufám že do nejěkého 38 týdne se ze mě ten můj poklad ani nehne 😵

fykyska
11. zář 2012

@leeena_4 víš, já jsem bezradná v tom kde toho doktora hledat podle nějakých recenzí na netu se nehodlám řídit žádnou těhu kamarádku krom Vás tady nemám - aby mi řekla joo ten je dobrej milej ou kej fajn a tak zatím držím tak kde jsem - uznávám že v jistých chvílích není tak zlej - je náladovej - ale občas je takovej že si myslí že všechno co řekne je samozřejmost to včera zrovna říkal že si můžu vybrat prenatalní peči nějakou normalní jakože běžnej počet ,,,skrííningů" utz krev atd a pak nějak speciální kde si budu moc rozvrhnout jak kontroly a že je tam víc testů a ja na něj koukala a říkam no vy mě tady něco nabízíte ale nidky jste se o tom nezmínil a já nevím o čem mluvíte ? a on my jsme se o tom minule nebavili a já no to nebavili a on mi nedal žadný prospekt ani nic jasný na netu jsem si našla co žena těhu musí absolvovat jake vyšetření a co se běžně dělá ale co je v tom nadstandartu nevím hlavně že mi řekl že je to za 3000 korun 🙄 ☹ třeba se to dozvím v těhu poradně 19.9 ale do tý doby si mám rozmyslet kterou možnost chci a ja vlastně ani nevím co ty možnosti obsahují

leeena_4
11. zář 2012

@fykyska není to lehké najít dobrého dokotra. Holt z něho budeš muset vytáhnout, co v tom balíčku je. Já měla za 2000 balíček, kde byl každou kontrolu utz s obrázkem a v nějakém 23tt i video s mrňousem.

fykyska
11. zář 2012

@leeena_4 sdělil mi jen to že v tom je vice vyšetřeni uzt a že si mužu přinést i,, flašku " 🙂 ovšem co je v tom dále no budu to z něj muset vydolovat aby mě vysvětlil co je v normálu a co je v tom balíčku navíc ať vím 😖 Občas je to s těma mudrama těžký 😔 😔