Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
19. říj 2012

@ladydi Páne joooo 😀 😀 😀 😀 😀 teda velebnosti 😀 sodoma gomora 😀 viděla toó jak je ten svět najednou krásnější 😀 😀 Jinak u nás se taky řeší spousta věcí přes skype 😀 vytvaří tam značnou zábranu aby mi náhodou neujela ruka 😀 Jinak u nás jo, večer jsem si dala uplně nejlepčíí pizzu jsem se přímo nažrala 🤐 😀 samozřejmě mi pak bylo těžko, ale pomohl mi přítel renéééé 😀 a přišla na mě nějaká choutka - a von mě ten můj mužskej řekl že nemá chuť 😀 😕 Tak já probudila všechny chutě oprášila libido 😀 a vóón mě řekne NIE SEŇORA NIEEE 😀

ladydi
19. říj 2012

@fykyska no řeknu Ti, bejt tam ten kohoutek tak ho urvu jako Ty 😀 😀 a je fakt hned svět hezčejší a je pátek a já si včera konečně koupila nový botky na zimu, ale už je stejně budu nosit, stejně jiný pořádný nemám a jsou supéééér 😀 No já ráno zase slavila 32tt u mísy, jak jinak. Večer jsem taky poklábosila s přítelem René 😀 takže vítej v klubu. Jen konečně já teda toho svojeho včera nějako probrala k životu 🙂

terulin
19. říj 2012

Holky je divný, když 30 DC jsou na testu pořád jen duchové a podbřišek mě tlačí, jako by měla přijít mrcha? Asi jo, jen chci slyšet, že nepřijde (to ja Vám asi jasný)

fykyska
19. říj 2012

@terulin NEPŘIJDE 😉 ducha nezkoumej hlavně že tam je, já ho tam měla taky pořád samej duch a to jsem měla v krvi 227 jednotek 😀 😀 a pořád mi tam strašil duch 🙄 a ty tlaky, normoš já je měla do 7 tt 😉 😉 hlavně když jsem šla na wc čurat kakat cokoliv - tak bolest jako při slabé ms, takové pnutí tahání křeče apod 🙂

terulin
19. říj 2012

@fykyska Děkuju, děkuju, děkuju

fykyska
19. říj 2012

@ladydi No tak sis užila i za mě 😀 pozor můj erotický výlet s dřezovou baterii byl při nejmenším vzrušujicí 😀 😀 OCH 😵 čo bolo to bolo 😀 nicméně já se taky ráno probrala do šťavnatého rána - už jsem byla 3x za záchodě - TRUBKY 😠 😠 😠 posraný 😠 😀 😀 😀 a žaludek mi zase chtěl dokázat svou aktivitu tak jsem se mořila nad mísou ale obrátil se bez obsahu prostě jen takové to zničujicí chrmlání a obracení žaludku 🙄 🙄 je mi dneska divně 😒

fykyska
19. říj 2012

@terulin kain štrééés buduje si préééstor - vylejvání základové desky 😀 😵 😵

ladydi
19. říj 2012

@terulin KLIIIID hele, jestli jsi mrkla do toho alba jak jsem Ti psala, tím myslím album Prďolka 2 tak vidíš, že já tam ty kolejnice taky měla až za dlouho, takže klídek, no stres, tím tomu jistě nepomůžeš 😉

fykyska
19. říj 2012

@ladydi jsi zvííře 😀 😀 😀 😀

ladydi
19. říj 2012

@fykyska no jako já jsem ještě nerozchodila snídani, na oběd to dneska teda nevidím, taky mi je těžko. Ale jinak je mi blaze, chtělo by to citróoon 😀 no s tou baterií s tou jsi mě tenkrát fakt pobavila, to jsem musela říct i doma a postěžovat si, že to jeho nenapadne mě takhle přepadnout 😀 😀 😀

ladydi
19. říj 2012

@fykyska proč?? 😀

fykyska
19. říj 2012

@ladydi no protože takhle diskutovat mužou jenom ti praví kancí 😀 😀 😀 😀 no to byl přepad, tak se ti upřímně těším až se takhle budeme moc přepadat znova 😅 😅

fykyska
19. říj 2012

@ladydi 😀 citron no jen si lizni ať nejsi tak blažená 😀 A s obědem no žádná slava taky nemám chuť a to jedu na víkend k babičce kde bude i mama ať nejsem sama doma, zajímalo by mě jak dojedu musím si vzít taxi 🙄 😖 tak snad nezebliju pana řidiče 😀

ladydi
19. říj 2012

@fykyska no co no, Ty jsi to tady onehdá rozjela, že jo, já se jen potichu přidala 😀 no dokud bude mimčo malinký, tak se přepadat budete moct, ale my už máme doma policajtku, to už je horší 😀 Jinak taxíkem?? hmm to jsem nikdy nejela. Ale tak my máme každej svoje auto, tak naštěstí podobné problémy nejsou. Jen teda jako poslední dobou už mi to řízení moc nejde, respektive po těch luxusních drncavejch cestách mi to nedělá moc ok a tak se mi nechce moc řídit, protože to bolí a u toho se ještě soustředit, jestli i neskáče někdo do cesty...

fykyska
19. říj 2012

@ladydi No já jsem právě koza roza a auto nemám ani řidičák a tady v Praze já bych jej asi ani neuživila - prostě až na pár situací ho tady nevyužiju - a občas je to k vzteku. Taxíkem taky běžně nejezdím,ale nemá mě kdo odvest mužskej jede pryč až do neděle a já jsem ve stavu kdy se prostě bojím zustat sama doma - navíc tuším a předpokládám že babička určitě uvaří nějakou hroznou mňamku a tak toho malého zlobivce aspoň nakrmím 😎 😠

froka
19. říj 2012

Ahoj holky, vypadá to, že jsem v noci trošku špinila. ☹ Ještě čekám, zda bude pokračování. Beru utrogestan, takže si myslím, že ten to může i brzdit, protože drží hladinu progesteronu stále v lajně. Myslíte, že i když už nebudu špinit, tak mám radši na pohotovost zajet?

fykyska
19. říj 2012

@froka 😕 ano prosím.....

ladydi
19. říj 2012

@froka asi bych raději jela, ať to okouknou, radši, za to přéce nic nedáš a pro klid duše to bude jistě lepší

ladydi
19. říj 2012

@fykyska tak u nás je to zase špatný bez dvou aut 😀 ne že by bus nejel, to on jezdí, ale nějaký přestupování a strkání ses lidma v buse... Navíc tu teda jezdí tkakovej ten malej, takže s kočárkem máš smůlu. Takže žabička moje milovaná slouží zatím dobře. v lednu platím poslední splátku leasingi a bude naše.

fykyska
19. říj 2012

@ladydi Tak to ti závidím 😉 Já, myslím, že u nás to tak dopadne tak či tak asi si ho budeme muset pořídít,ale kdy 😕 kdo ví 🙂

ladydi
19. říj 2012

@fykyska tak my jsme žábu kupovali v únoru 2007 novou, to už jsem byla těhotná s Diankou, pak jsem jí používala i na dojíždění do práce, takže jí mám v běhu snad každý den.

fykyska
19. říj 2012

@ladydi No, my plánujeme na příští rok až doběhnou všechna spoření apod sehnat pozemek, třeba nám taky potom zbude nějaká korunka, ale je to všechno hrozně daleko já se včera dozvěděla že u nás v práci odmíta vedení brát na poloviční uvazek - tak jsem včera byla trošku naštvaná že ač je to daleko (časem) tak nechápu co tím chce šéf docílit v podstatě my s dětma pak nemáme šanci se tam vrátit protože od 8 do 17:00 to nejde s malým dítětem doma/školce. Tak jsem si říkala když ta firma nepadne měl by být rád že bych se mu tam třeba chtěla vrátit na polovičák nebo na nějaký částečná a ono tohle 🙄 🙄 🙄 🙄

ladydi
19. říj 2012

@fykyska neřeš to, neber si to do hlavy teď, teď se těš a mimísko a ono to za ty 3 roky nějako bude, uvidíš, já to taky teď raději neřeším, protože u nás je to to samý a domů jsem jezdila z práce až v 6 a pod, takže nepřemýšlím nad tím raději

fykyska
19. říj 2012

@ladydi Ale, znáš to zamrzí to, jasný že nikdo neví co bude za rok dva tři - ale svou práci umím dobře a nebyla jsem tam týden a tenhle přístup je takový no zvláštní - člověk totiž v životě hledá nějakou jistotu jestli víš jak to myslím např. v tom že předpokládá že se bude moci potom vrátit tam kde skončil musel skončit dočasně a bude mu to umožněno v rámci ,,práva" co má - jestli vůbec nějaký máááá a až se vrátí tak potom dál rozmejšlet co bude jestli chce ve své cestě pokračovat a nebo jí ukočit.. a takhle ti opravdu mile někdo sdělí si otěhotněla tak si vlastně skončila 😠

froka
19. říj 2012

Holky, tak se hlásím do party poblijónů. Za celé těhu jsem se ještě nezeblila, ale tohle teda stálo za to. No fuj! 😀

terulin
19. říj 2012

@froka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luuc_2012
19. říj 2012

@froka to k tomu patříííí 😉 😉 😉

luuc_2012
19. říj 2012

dneska jsem si udělala radost a koupila jsem si dvě krásné podprsenky, překvapilo mě že z B mám najednou D ale Tomík byl příjemně překvapený když jsem mu je ukázala na sobě. Nejdřív jsem si myslela že tam nebudu mít co dát když jsem viděla ty koše, ale sedí perfektně, už mi to nikde neleze :D k tomu mi přišly těhu riflíky tak mám opravdu radost, do tech budu muset bříškem ještě trošku dorůst, ale za měsíc už budou sedet. Tak pěkný den holky a s úsměvem na tváři

ladydi
19. říj 2012

@fykyska znám to a právě že to znám už to neřeším, holka já u Dianky dělala ve firmě skor o3 roky, byla jsem vedoucí prodejny, kterou jsem si vlastně zařídila od základu a starala se o všechno, dělali jsme tam 11h směny, neměli jsme ani pauzu na oběd a nic. Střídali se ve dvou, když kolegině odjela na dovolenou, dělala jsem 11dní v kuse, protože nesehnali náhradu a dostala jsem za to navíc k platu ubohou 1tis a to jsem si o ní musela říct. K 1.1. onehdá firma přecházela na s.r.o. a dala nám všem nové smlouvy a kdo nepodepíše výpověď a novou smlouvu, má automaticky smůlu a poletí. No tak jsem to poedpsala a onehdá jsem zrovna 10.1. zjistila že jsem těhotná a bylo mi tak zle, že to nešlo tutlat a musela jsem zůstat doma. Šéfová mi tenkrát volala jaká jsem svině a podrazačka, co si to dovoluju a pod. samozřejmě mi přišla okamžitě výpověď, takže já si rozhodně žádný iluze o zaměstnavatelých už dávno nedělám a prostě to raději neřeším a uvidím jak to bude....

ladydi
19. říj 2012

@froka jj, vítej v klubu blijavců 😀

@luuc_2012 jo holka, taky jsem před Diankou měla prsa o něco menší, já měla V, B jse měla když jsem se seznámila s manželem, ale pak mi gyndr onehdá napsal HA díky který mi začly růst prsa a to jako hodně a přibírala jsem, když jsem mu to řekla, žeto jako nechci, tak mi řekl, co by za to jiná dala.... (jiný gyndr než mám teď) no a pak u Dianky hups na D a teď už i to D mi je teda knop 😒