Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

m_artasek
31. říj 2012

@mpetula Aha, tak myslím na Tebe, ať // vykouknou. Jo, tohle bylo 2.IUI.

m_artasek
31. říj 2012

@luuc_2012 Děkuji, ale vím, že jsem teprve na startu a do cíle hroooooozně daleko.

ladydi
31. říj 2012

@kopretina22 přesně tak, proč by to nemělo být OK, prostě teď je to na miminku jakej je bojovník a silák a Ty mu můžeš pomoct jen tím, že budeš v klidu a nebudeš se nervovat 😉

@luuc_2012 no fotky pokoje jsou nadstandardu, ale i klasiku mají hezkou. Jen já bych raději volila klid a mír samoty. A pozor, ono může být 100x krásný prostředí, ale pokud tam pracujou protivný báby, tak to pak je k prdu. V Náchodě mi snad nesedla jen jedna jediná sestra, ale dalo se to a jinak všichni byli naprosto miliónový. S tím WC máš pravdu, no tady u nás to mají jen nadstadardy pro sebe a pak je sociálka vždy pro dva pokoje, ale nemyslím, že by to bylo nějak hrozný, chvíli jsem byla i na normálním pokoji a nevadilo mi to, jen horší by to bylo jak píšeš Ty, pro celý patro 😒

eva518
31. říj 2012

@terulin Mě právě přešlo i nechutenství, žádné zvláštní chutě teď kromě toho, že miluju chleba nemám, tak se bojím, no. Já jsem žaludek na vodě neměla ani předtím.. Tak snad je to ok. Díky 🙂

eva518
31. říj 2012

@ladydi
@kopretina22
@turcice Holky díky. Jsem fakt jak magor... 😒

mpetula
31. říj 2012

@m_artasek Tak to je super, že vám to takhle vyšlo. No jsem zvědavá co u nás, ale už mě dost bolí břicho tak asi nic 😒

eva518
31. říj 2012

@m_artasek Jo, to je pravda, ale tohle je první pozitivní krok 😉 Držím palce, aby se dařilo dobře až do konce 🙂

eva518
31. říj 2012

@maximka33 Já si myslím, že je ještě brzo na //. Vždyť ty máš přece tak kolem 31DC, ne? Já měla pozitivní test až 29DC a to jako slabě - bylo to vidět, ale slabě. Takže ještě není nic ztraceno. Moc nba tebe myslím, holka.

ladydi
31. říj 2012

@eva518 nenadávej si 😉 kdo si jednou prošel ztrátou už vždy se bude bát 😉 podívej na mě, končím 33tt a hrabe mi čím dál víc 😉

eva518
31. říj 2012

@ladydi 🙂 No jo, ale tě chápu, já bych nad porodem taky přemýšlela, to je přece přirozené, ne?

Rozhodla jsem se, že uvařím k obědu kulajdu. Doufám, že mám ještě v mražáku kopr... 😕

maximka33
31. říj 2012

@m_artasek Marti, to je paráda!!!!! mám z tebe velkou radost. pojd to říct ještě holkám na IUI 😉
@mpetula taky nejdu na krev, škoda. v pátek se to rozhodne..

turcice
31. říj 2012

@luuc_2012 Ahojky Lucí...no tak to máš určitě pravdu...ale jak znám toho mýho..jen když jsem třeba řekla o Chomutově..kde rodila kámoška tak mi řekl že je to zbytečný že stejně tam budu jen 3dny...ale to s tím vyspáním to máš pravdu..je to prostě větší soukromí...no pokud se rozhodneš pro Litoměřice tak mi alespon můžeš říct své zkušenosti 😉 Jinak je mi už lépe..tak někdy dopolko třeba můžeme pokecat 😉 😉 mám auto tak tě i můžu doma vyzvednout..a zajedem třeba do cukrošky... 😉 😉 😉

turcice
31. říj 2012

@maximka33 ahojky..tak moc držím palečky....aby tam // byly 😉 😉 😉
@m_artasek Moooc gratuluji 😉 😉 😉 😉 😉 a držím palečky at je vše tak já má být 😉 😉 😉

luuc_2012
31. říj 2012

@ladydi s tím že můžu narazit na nepříjemný personal už tak nějak počítám, vždy jsem měla smůlu bud na nepříjemné doktory, nebo sestry, takže se připravuji dopředu psychicky, pak můžu být jen mile překvapená, ale tajně věřím že když tam semnou bude partner aspon u porodu že si na mě nebudou tak dovolovat. A vsude narazíš na někoho kdo ti nesedne!Tech pár dní to vydržím,lepší nějakou sestru fůůůrii a mít teplo, klid a čisto než se pak dělit o koupelnu s nějakou špínou, nemám ráda když někdo smrdí potem bléééé, asi jsem cíťa co?

ladydi
31. říj 2012

@eva518 a tak přirozené to asi je, jen u malé jsem absolutně neměla žádné špatné myšlenky, na porod jse mse těšila i když jsem věděla, že to bude hrozný, ale vůbec jsem si k tělu nepřipustila jakoukoli černou myšlenku a že y se mohlo něco stát, za to teď jsem furt z toho KO, furt to řeším, bojím se o malého a tak... Noční můry, představy že to nezvládnu a podobně.

@m_artasek jej, nějako jsem to přehlídla 🙂 promiň mi to, moc moc držím pěstičky 😉

ladydi
31. říj 2012

@luuc_2012 jj to máš pravdu holka. Jinak u porodu jsem manžela měla po celou dobu krom toho vyprazdňování jak jsem psala a tak nemůžu soudit jak by se chovali kdyby tam nebyl a ani bych to nechtěla zkoušet. Byla jsem tam za něj moc ráda, i když jsem nechtěla aby se mě dotýkal a pod 😀 Ale měla jsem ho na blízku a ostatně kdykoliv mi je zle a něco mi je, chci ho mít u sebe, cítím to tak.

luuc_2012
31. říj 2012

@turcice Jasně ráda pak podám hlášení, čekám až mi podá hlášení ta kamarádka která tam chce taky rodit její kámoška tam ted rodila. Právě ten klid a čistota jsou pro mě hlavní, když už si můžu vybrat tak se chci citít co nejlépe.
Tak třeba příští týden? Budu mít čas jen v pátek jdu na kontrolu. Tak se můžeme i teple obléknout a projít se do cukrárny, můžem se sejít u Žatecké brány a konečně pokecáme osobně.Budu se těšit stačí jen říct kdy se to hodí tobě.

turcice
31. říj 2012

@luuc_2012 Lucí...ještě přesně nevím kdy pojedeme na ten screening ale pokud ne tak klidně by to šlo v ten pátek 😉

luuc_2012
31. říj 2012

@ladydi taky to nechci zkoumat jaky by to bylo bez partnera, jsme si velkou oporou a jak píšeš ty tak to máme taky, podporujeme se navzájem, taky jsem se o něj starala když byl na operaci s kolenem do nemocnice jsem s ním nemohla protože mi nedaly volno v práci, ale pak jsem byla s ním. Večer mi ho rodiče přivezly domů a o tech berlích se mu špatně chodilo tak jsem okolo něj skakala a bavilo mě to. Vím že se dokáže postarat a když jsem nemocná tak se o mě dobře stará, čajík zabalit do deky atd. Vidím to i jaký má vztah s rodinou, hodně mamce pomáhá a tatkovi taky, oni mu to taky oplácí a já vím že pro něj budeme vždy na prvním místě.Kdybych měla i nějaké komplikace a nemohla se o mimi starat vím že za pomocí tchýně to dokáže. Tchýně je bývalá zdravotní sestra tak by mimčo bylo v dobrých rukách a postupně by se to naučil i Tom. Je hezké ho vidět s dětmi je rád když od neteří dostane pusu a hraje si s nimi. I když ze začatku k němu měly odstup, ale časem si k sobě našly cestu. Bude dobrý táta!!! A to mě moc hřeje u srdce 🙂

luuc_2012
31. říj 2012

@turcice tak uvidíš až se objednáš, ja jdu na kontrolu v 11.30 pak musím domů miláčkovi oznámit co paní dr. zjistila, jestli bylo videt pohlaví, tak jedině okolo 1 hod, nebo klidně jiný den, tak uvidiš a pisneme si.

ladydi
31. říj 2012

@luuc_2012 tak takovou idilku to nemáme, ale u porodu vím že se o mě postará 🙂 že mě tam nenechá na pospas nikomu. S rodičema má vztah takovej, že když ho k tomu dokopu, tak jím jednou za čas zavolá a oni se o nás taky nijak moc nezajímají, tkže asi tak. Ale vím, že když budu v porodce, že to tady s malou zvládnou bez problémů, dokáže se o ní postarat a to jsem moc ráda.

vendsy
31. říj 2012

Ahoj holky,

máte někdo zkušenost s tím, že po potratu se udělá cysta na vaječníku a za jak dlouho se dá tělo dohromady a může se začít znova makat na miminu když ji chirurgicky odstraní?

vanilka31
31. říj 2012

@m_artasek Jé gratuluju

luuc_2012
31. říj 2012

@ladydi to je dobře, je to důležitý aby se chlap o své dítě uměl postarat a nenechávali vše na nás. Toho si na nich nejvíce vážím, vím že by si Tom zavolal mamku na pomoc, ale určitě by jí ho nenechal na krku aby se nemusel o nic starat, to nééé! Jsem ráda že je takový jaký je, neměla jsem nikdy štěstí na kluky a on je první a doufám že na dlouho poslední s kým je mi po dlouhé době dobře. Asi to bude i těma hormonama, ale mám pořád chut mu rikat MILUJI TĚ hlavně poslední měsíc 😀 😀 😀

m_artasek
31. říj 2012

@vanilka31 @ladydi @turcice @maximka33 Holky, děkuji za gratulace, ale teprve jsem na startu. Jsem zvědavá, zítra na krev a v úterý mě čeká kontrola u doktorky. A testnout můžu zítra nebo až zas v pátek?

ladydi
31. říj 2012

@m_artasek klidně zítra 😉 já testila pořád, jsem tostovací maniak 😉

@luuc_2012 a to je krásný, počkej jak bude on rozmajznutej po porodu až uvidí mimísko a tak 😉

maximka33
31. říj 2012

@m_artasek je to lepší za dva dny, mělo by být víc vidět, jak čárka zesílila. ale já mám dost testů, tak to zkouším každý den.

luuc_2012
31. říj 2012

@ladydi moc se ne ten okamžik těším

kolino
31. říj 2012

@m_artasek Ani nevíš holka jak jsem ti to přála!!!!!!!!!!! jupí jou jou jupí jupí!!!!!!
čekám ještě na vaše zprávičky kočky
@mpetula @maximka33 držím moc palce ať brzo vykouknou //

m_artasek
31. říj 2012

@kolino Děkujíííííí, moc si to zatím nepřipouštím, ale každou chvíli musím něco sníst, jinak mám pak žaludek jak na vodě a není mi dobře, ale s mísou jsem se zatím na WC nepotkala 🙂