Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
20. srp 2012

@lenickan u nás je to taky masakr..jsem zalezlá doma celý den 😝 😝 😝 😝 😝

safea7
20. srp 2012

@ladydi Kujuuuuuuu,je to luxus nepopsatelný 🙂 🙂 🙂

ladydi
20. srp 2012

@safea7 když já už sem apk fotky z UTZ nedávala, protože pan doktor mi z mimíska dělá puzzle nohu zvlášť, močák, hlavu a já si to pak mám doma složit v celý mimísko 😀 ale taky mám takovouhle lebku zubatou z toho 21tt 😀

maximka33
20. srp 2012

@lenickan ty jo, už 10tt!!! já mám taky super břicho, a to vůbec nejsem těhu, dnes mě i bolelo. a ještě jsem ho musela zatahovat 😠
@safea7 moc gratulujem ke zdravé fazolce 🙂

maximka33
20. srp 2012

jinak v práci to bylo fajn, na to že jsem tam 2,5 týdne nebyla. zato ve vlaku jsem mohla chcípnout z vedra. k tomu to břicho. no nakonec jsem se začetla a přejela stanici ☹((

safea7
20. srp 2012

@maximka33 Kujuuuuu mocinky 🙂 🙂 🙂

leeena_4
20. srp 2012

@safea7 paráda, že je veký utz v pořádku, teď si to můžeš užívat naplno 😵 😵 😵

safea7
20. srp 2012

Koukám ženy moje,že jsem v tabulce ještě pořád o rok mladší,tak ať mě to nemate,zítra mi tam hoďte prosím,když tak těch 34 😝 😀

safea7
20. srp 2012

@leeena_4 Je to zázrak a nádherný pocit,jsi hodná ty velko těhulko 🙂 🙂 🙂

leeena_4
20. srp 2012

@safea7 taky se mi hrozně ulevilo, vlastně až po tom velkém utz mi začalo docházet, že jsem těhotná 🙂 vážně je to zázrak. A veeeeliká fakt už jsem 😀

martinakl
20. srp 2012

@safea7 Gratuluju k super zpravam!! 😵

Jinak my dneska byli na treti poradne v porodce, doktor byl VELMI sdilny. Řekl jen, ze monitor je ok a ze porodni cesty se nijak zvlast neotviraji. Tak nevim, jak si to mam prebrat 😀 Proste se asi nic moc stále nechysta 🙂 Třeba ty vedra a bourky ale udelaji sve... 😀

martinakl
20. srp 2012

@leeena_4 To mi povídej.. Manzel si dneska prohlizel prukajdu a po tom, co tam videl dnesni zaznam 99kg, mi řekl Metracku 🙂 Pak se sel sam zvážit a ma 65kg. No sranda 😀

leeena_4
20. srp 2012

@martinakl Já už mám taky víc než manžel a průkazku si citlivě chráním, aby ty kila neviděl 😀 😀 😀.

leeena_4
20. srp 2012

@martinakl no, buřina by mohla něco změnit 🙂. Už se taky těšíš na vylodění, co?

safea7
20. srp 2012

@leeena_4 To je hezký jsi mě fakt rozesmála,já tedy mám v sobě už taky pořádného-nou stavitele-ku 😉 Je fakt,že už věřím a těším se na to moje překvapení jak malá holka 🙂

safea7
20. srp 2012

@martinakl Kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jsem nadšená 🙂 🙂 🙂

martinakl
20. srp 2012

@leeena_4 Tak ja jsem mela o dost vic uz předtím (zacinala jsem na 83kg), takze jsem celkem zvykla 🙂
To teda uz se tesim... To cekani zacina byt dlouhy a ještě to muze 4 tydny trvat. Prijde mi to nekonecny... Takhle akorát premejslim nad blbinama a zacinam chvílema vysilovat 🙂

ladydi
20. srp 2012

@martinakl jůů na 38tt jsem rodila 😀 jinak jsem koukala na naši porodku a je tam teď celej srpen děsnej fofr, každej rodí. Jinak z těch kg si vůbec nic nedělej, já měla loni touto dobou 97kg jenže jak jsem byla těhu a přišla o mimíse, přibrala jsem jako prasátko ☹ těhu jsem začínala se 107, ale teď mám naštěstí stále "jen" 105,5 ale nějakýho přibírání se teda bojím jako čert kříže, protože ta váha je naprosto šílená ☹ a to u Dianky jsem nabrala 6,5kg celkem a měla jsem tenkrát 101 když jsem šla rodit. Jinak manžela já se bát nemusím, ten má pořád o dost víc než já, takže toho snad teda jako fakt že nepředženu, ale i tak se toho přibírání bojím asi jako čert kříže ☹

ladydi
20. srp 2012

@maximka33 a copak že Tě furt tak bolí bříško??

martinakl
20. srp 2012

@ladydi Ja jsem nedvano mela plus 13kg, tak jsem si rikala, ze to je ok, ze do 15 se snad vejdu, ale ted to jde co tyden to kilo.. Ale uz to taky neresim, cekame zdrave miminko, manzelovi se libim porad, tak co 🙂

maximka33
20. srp 2012

@ladydi nevím, co mám s tím břichem. tak jsem si naivně myslela, že snad ovulka, ale testy to neprokázaly, včera byla druhá čárka sotva vidět, dnes už vůbec... no kdo ví..

ladydi
20. srp 2012

@martinakl no já si furt říkám, že na přibírání je času dost a to mínus 1,5kg mi naprosto vyhovuje, říkám si, furt je ještě při nejhorším rezerva, ale nechci si ji vypončat 😀

@maximka33 já teda od revize když už byla OVUlka, tak jsem myslela že umřu, bolesti jako blázen a u té poslední co se povedlo, jsem měla bolesti až se mi udělalo špatně od žaludku. Testy jsem si ale nikdy nedělala, jen tu teplotu jsem měřila a dle té to i odpovídalo +- ale popravdě to bylo spíš třeba až druhej den a tak, jak říkají, že od stoupnutí teploty do 48h tak bych řekla, že to odpovídalo.

martinakl
20. srp 2012

@ladydi Ja jsem do 4. mesice nabrala 1 kg, tak jsem si taky libovala, ze je to parada, ale pak to teda zacalo 😀 A po 33t to je cim dal tim rychlejsi... No tak ja si jdu dat par svestkovejch kynutaku 😀

ladydi
20. srp 2012

@martinakl tak u mě je výhodou, že mi nic furt nejede a to už jsem v 6měsíci 😀 furt mi bejvá blbě, takže na tohle je to dobrý, Jediný co si dám fakt s chutí je sushi a k tomu nemám takřka přístup a i se popravdě trochu bojím si ho dávat a sladkej popcorn 😅 jinak mi nic nechutná, maso vůbec nemusím, no prostě na to přibejvání je to výhoda.

martinakl
20. srp 2012

@ladydi To me chutna všechno.. Jediny, co ted nemuzu ani cejtit, jsou ryby. Ale třeba sladky jsem nikdy nejedla a ted se po nem muzu utlouct 🙂 Snad to pak zase prejde 🙂

ladydi
20. srp 2012

@martinakl neboj, jen porodíš a chutě budou jako dřív, já nezapomenu u Dianky, já jen viděla maso a bylo mi šoufl a porodila jsem a úplně absťák po masu a svůj první oběd s masem po porodu jsem sprostě sežrala, že kdyby mě někdo viděl, tak řekne, že nejsem normální 😀 😀

leeena_4
20. srp 2012

@martinakl to je naprosto normální to vyšilování, neboj 🙂. mě to zatím nechytá, ale taky myslím,ž e to dorazí 🙂 A se sladkým to mám stejně - vůbec jsem nemusela a teď bych se užrala.Chutná mi taky všechno a občas jsem fatkt otesánek, a vůbec mě netěší, co píšeš o přibírání ve 33tt 😀

martinakl
20. srp 2012

@leeena_4 No někdo zase prej v 9. mesici uz skoro nic nepribere.. Ja to mam naopak 🙂 Ale taky zacinam otykat, tak se utěšuju, ze to není tuk ale voda 😀

lenickan
20. srp 2012

@maximka33 no já mám taky špek a to to rozhodně nemůžu svádět na těhu s Ani,prostě jsem se na té mateřské vyžrala 😢 😲 a ted večer fakt už mám břicho🙂 Musím to schovávat, nechci to moc troubit do toho NT creeningu pak už ze mne snad trochu obav spadne.

ladydi
20. srp 2012

@martinakl no nevím, podle mě snad v 9 musí přibrat každej něco, tam už se tomu ubránit snad ani nedá, mimčo už taky jen nabírá, tak se to dá svíst na něj 😀