Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
26. srp 2012

@martinakl Jejda. To je jenom nějaká křeč, ne?

leeena_4
26. srp 2012

@martinakl noooo, tak přeju ať to přejde. Ale vypadá to, že se to dole začíná připravovat na průjezd Kubíka ven 😀. Ale možná ne. Mě takhle hrozně píchá v kříži už asi 3 týdny a bez jakýchkoliv souvislostí se to objevuje a mizí.

martinakl
26. srp 2012

@leeena_4 Ja to taky uz mivam nejakou dobu. Ale ne takhle moc...

martinakl
26. srp 2012

@eva518 Na krec to nevypada. Nejak jsem si asi namohla ten kloub. Oni ted klouby vubec dost trpi a hlavne kolem ty panve, jak se to tam roztahuje a tak... Jak stara babka jsem ted 😅 Bych potrebovala hul 😀

turcice
26. srp 2012

@eva518 v červnu jí bylo 12let
@leeena_4 nesmutním 😉 ..ale je to zvláštní pocit stejně..je ale pravda,že jsem to už čekala každým dnem

eva518
26. srp 2012

Nebyl někdo z vás na ten nový český film - jmenuje se to Svatá čtveřice?

eva518
26. srp 2012

@martinakl 😀 Jaká baba? Jsem viděla fotky a vypadáš moc dobře i s bříškem. A nordic walking je teďka hit, tak co 😀

eva518
26. srp 2012

@turcice Já jsem to měla taky od 12.

eva518
26. srp 2012

@turcice Jinak obdivuju, že jsi tak pečlivá a stíháš vše zapisovat. Co jsem žačala chodit do práce, tak jsem ráda, že nedobíhám na bus a stihnu se aspoň najíst 🙂

martinakl
26. srp 2012

@eva518 Jee, dekuju za pochvalu 😵

turcice
26. srp 2012

@eva518 no zatím zapisuji..baví mě to 😉 😉 😉

turcice
26. srp 2012

holky..takhle vypadá můj grafík který zapisuju 😉 😉 😉 😉 nelítají tam ty teploty nějak????

vanilka31
26. srp 2012

@turcice Řekla bych, že podle testů ovulace ještě neproběhla. Obě čárky musí být stejně silné, jinak to nic neznamená.

vanilka31
26. srp 2012

@martinakl Držím pěsti a máš ještě týden do termínu, tak pak se sem přijď taky pochlubit.

leeena_4
26. srp 2012

@turcice
no, trošku ti to lítá, ale nic to znamenat nemusí a určitě je ještě před ovulkou 😀

turcice
26. srp 2012

@leeena_4
@vanilka31 holky a jak to že to bylo 10Dc silnější ta druhá čárka a tím jak se to blíží do poloviny cyklu to slábne..to mě právě mate..já věděla že to ještě není pozitivní test ale myslela jsem že čím blíže k ovulce že to bude sílit 😒

turcice
26. srp 2012

@leeena_4 a při ovulce ta teplota ůplně spadne???

leeena_4
26. srp 2012

@turcice vždyť říkám, že LH může během cyklu stoupat i klesat obsahem v moči. Ale vrchol, který udělá pozitivní ovutest je jen max. jednou za cyklus 😉

turcice
26. srp 2012

@martinakl týý jo tak držím palečky..to bude každým dnem...jsem nervozní za tebe 😉

leeena_4
26. srp 2012

@turcice většinou jo, ale u mě to třeba bylo tak, ža jsem měla jeden pokles cca 4 dny před ovulkou, pak to trošku stouplo a v den ovu zase kleslo, to je individuální. někdo má ovu třeba až když teplota o 1 stupeň stoupne, že není úplně nejnižší. Důležitý je tam ten skok po ovulaci - ten je výrazný (zase většinou, někdo ho má i pozvolný. Ale obecně by se teploty před ovu měly pohybovat mnohem níž, než teploty po ovulaci.

turcice
26. srp 2012

@leeena_4 aha 😉 tak já jsem blbec..myslela jsem,že když to sílí tak jako se ovulka blíží 😀 😀 😀 to že se druhá čárka objeví a pak zmizí po několika dnech a pak zase přijde ta pravá 😉 jsem nevěděla... 😀 no zmatek malinko mám nooo 😉

leeena_4
26. srp 2012

@turcice může to tak být, že sílící čárky znamenají blížíci se ovu, ale nemusí 😉. V pohodě, já to taky dlouho zkoumala 😉. je to všechno dost složité a málokdy jednoznačé 😉

ladydi
26. srp 2012

Ahojte brebentilky 🙂 tak jsme včera byli zase na houbách, no já vám řeknu, že nějak mě ten pupek zmáhá 😅 to brzo, po delším stání a chození mě bolí celý spodek a tvrdne mi pupís, což mi teda přijde nějako brzo 😅 t´ˇd jsme se vrátili od mamky, dala mi jednu moji bejvalou bundu, neměla jsme ji ráda, protože mi byla moc slouhá a velká, no teď se bude hodit 😀 no akorát ji asi dlouho nezapnu, mám ji už dost akorát, ale jako nemíním si kupovat předražený těhotenský bundy, koupila jsem si jen dvě halenky a jedny kalhoty. Mám ještě pár hadříků po Diance.

@turcice ta teplota ti lítá jak na horský dráze, teda. Ale OVUlku bych ještě v tom nehledala, ta přijde, neboj, zatím se nadále snažílkujte 😀

turcice
26. srp 2012

@leeena_4 to tedy je,ale je to zajímavé zkoumat svoje tělo 😉

ladydi
26. srp 2012

@martinakl no holka i Ti trochu závidím, že to máš už za pár, na jednu stranu si říkám, zaplať pán Bůh za ten klid když jsem doma sama, ale na druhou mi pupís začíná dost překážet 😀 Myslím na Tebe , kdy Kubíček vykoukne 🙂

leeena_4
26. srp 2012

@turcice mě to taky hrozně bavilo. Obzvlášť grafy BT. Měla jsem VIP členství na FertilityFriend a to bylo jako mor, porovnávat, předpokládat a tak 😀

leeena_4
26. srp 2012

@ladydi Jen si ho tam broučka ještě nech, potřebuje pořádně vyrůst a zesílit 😉. Když jsem ležela v Podolí byly tam dvě holky, co jim hrozil ve tvém týdnu předčasný porod. Ty stresy byly hrozný.

ladydi
26. srp 2012

@leeena_4 tak jak se cítíš?? už to taky může být každým dnem. 🙂 Uteklo to jako voda a září je za rohem.

@vanilka31 ahojky a jak Ty se cítíš, moc často se nám tu neukazuješ, chodíš brebentit jinam?? A jaká máte jména, teda jestli to není tajný 🙂

leeena_4
26. srp 2012

@ladydi utíká to fakt šíleně. Cítím se jako velký buldozer a na zvedání potřebuju jeřáb 😀, co ti budu povídat. Na jednu stranu si užívám pohybů a pohody doma a na druou už se na to toho našeho pinďu hrozně těším a je to napínavé, kdy to přijde. Pořád si neumím vůbec představit, že budu rodit 😀

ladydi
26. srp 2012

@leeena_4 ani nestraš, to já jako nechci rodit v tomto týdnu. Jen bych byla kdybych se už teď necítila jako s malou ke konci 😀 Už se klepu, až přijdou korunky ze socky a už musím koupit kojící polštář, na to spaní už ho fakt potřebuju jako sůl.