Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
30. srp 2012

@turcice nemám s tím zkušensoti. Tahle lahůdka se mi naštěstí vyhnula 🙂. Ale říká se, že když to chytneš v začátku, tak to nemusí být niz hroznýho 🙂

ladydi
30. srp 2012

@leeena_4 no tak ono to taky bude v každý porodce trochu jiný 😉 Já tam potkala zrovna takovou mladou Dr.. a vyšetření bolelo jako prase s prominutím, že jsem šťastná za svojeho gyndra a od něj to případně daleko do porodnice není 😀 asi 5minut autem 😀

@martinakl tak můj gyndr udělá monitor a hned jdeš na prohlídku a on Ti poví co a jak. No všude si to dělají podle svojeho, koukám 😀

Malá mi rovná žebra potvůrka 😀 no nic jdu čůrat a frčím k tomu obvoďákovi, ať už mám to razítko a prohlídku za sebou 😉 Mějte se hezky 😉

turcice
30. srp 2012

@martinakl Martí..já přenášela 10dni.... 😒

ladydi
30. srp 2012

@barbarucha nákres??? 😀 no to nemám, ale tak ona ta voda nadnáší a je to super 😀 nevím jak to popsat jinak 😀

leeena_4
30. srp 2012

@ladydi to určitě, je všude jiné. Já jsem zatím v Podolí nenarazila na nepříjemného doktora, nebo sestru.

turcice
30. srp 2012

@ladydi taky jsem dělala z domácích rajčat...a fáákt se povedla 😉 😉 😉

fykyska
30. srp 2012

@martinakl 😀 TAKŽE PŘED ROZPADEM 😀 ééé žertuji - no máš to za pár tak to pro to tělo asi taky musí být síla obzvlášť v tomhle počasí v těhlech tlacích - 😉 No tak ať je brzo dobřee 😎

@turcice stoupá no to je príma - tak uvidíš viď s tím pálením - když tak si skoč k lékaři ať nic nepodceníš - a copak sis dala za pastilku ? Dobré jsou kanadské brusinky na takovéhle uro problemy 🙂 No víš že já teď na lítání přestala mít chuť bych se picla 🙄

luuc_2012
30. srp 2012

@turcice no právě, nam by vyhovovalo Slaný ze je tam rovna cesta z Loun, ale zase jsem o tom dost cetla a i z vlastni zkusenosti na gynekologii vim ze na me moc prijemne nebyly, hlavne ta doktorka co me tenkrat operovala, tak jsem premyslela o Zatci o tom jsem slysela zatim jen samou chvalu

turcice
30. srp 2012

@leeena_4 ted už to vypadá v pohodě..včera jsem i málo pila..tak jsem si ráno vzala tu pastilku z brusinek a zalehla ještě na dvě hodiny do peřin a pak po probuzení už čůrání lepší 😉 😉 tak budu klepat aby to bylo OK 😉 😉

martinakl
30. srp 2012

@ladydi @barbarucha Proste musite mit vetsi vanu nez my, jinak si to nedovedu vysvětlit 😀
@turcice No ja se taky obavam, ze tak nejak dopadnem 🙂 Ale co,.. Cekali jsme uz 9 mesicu, tak ty dva tydny navíc uz zvladnem 🙂 Jen uz je to dost tezky... Ale snad to utece.
@fykyska Ja jsem ted zehlila posledních par věciček pro Kubího, tak jsem tu nad tim rozplývala a je zase lip 🙂 Teda aspoň psychicky 🙂 Ještě před par dny jsem chodila na dlouhy prochazky a nebylo mi skoro nic.. A pak najednou bum a citim se jak invalida 🙄 😀

turcice
30. srp 2012

@fykyska jmenuje se to UROVAL,jsou tam brusinky a D-manosa...cucá se to jako bonbon... 😉 😉

leeena_4
30. srp 2012

@martinakl @ladydi @barbucha a tu vanu musí mít s ďolíkem na to bříško, jinak si to neumím představit já 😀

leeena_4
30. srp 2012

@martinakl nediv se, že jsi jako invalida posledních pád dní - ono to dělá i to počasí 😉

turcice
30. srp 2012

@martinakl neboj..bude to už brzy..prostě do deseti dnů určitě..záleží taky na Dr.někteří nenechají čekat až těch 10dní a pošlou na vyvolání dříve 😉

fykyska
30. srp 2012

@martinakl A porodu bojíš se myslím jako nějak hodně ? třeba pracuje vnitřně psycha s tímhle .... 🙂 Téda ale já tě obdivuju máš pěkné bříško ja už byla jak vorvaň zalezlá na gauči a ty lítáš na prochajdách 😉 😉
Věcičky noo také mě čeká hromada vyžehlit - včera jsem si koupila užasné body ááách s kravičkama tak už se šušíí na šušááku 😀

turcice
30. srp 2012

@luuc_2012 já byla v Žatci fakt spokojená...jsou tam výborné sestry jak dětské tak i ty asistentky..Zkus se tam zajet mrknout..oni tě provedou a všechno řeknou 😉 😉

fykyska
30. srp 2012

@turcice 🙂 tak to neznám čoveče ale duležité je že pomáhají - mě se občas stane že mě všechno zabolí a zasvědí u poš.vchodu na to mám v rezervě schované dvě mastičky - a musím zaklepat že to také pomáhá 🙂

fykyska
30. srp 2012

@luuc_2012 k těm porodnicím - já slyšela chválu na Podolí a Neratovice tam rodí i můj gyndař, a ženský si to chvalej. Krč je prý na prd nerudnej personál, sestři u nás na gyndě říkala že spousta maminek teďka říká že U Apolináře je to zase továrna na děti.. Potom Bulovka spousta maminek si jí pochvalovala ale znám x případů včetně mě že já bych tam nevlezla ani za zlaté prase... Známá přenášela měla rodit na Bulovce nechali jí přenášet 14 dní a malej to bohužel nepřežil - a druhá známá má krásnou holčičku ale tu zase nechali natrhnout a v bolestech vytrpět celý porod... ale tyto informace mám pouze z vyprávění maminek nebo sester - každý je zvyklí na něco jiného a tak jedna je spokojená další ne 🙂

martinakl
30. srp 2012

@turcice ještě zbyva 7 dni do TP, pak jestli ještě tech 10... To je ještě doba 🙂
@fykyska To vis, ze se bojim. Ale ted mam par dni, kdy si nejak nepripoustim, ze to bude dlouhy a bude to bolet 🙂 Jsem zvedava, kdy se to zase ztoci k tomu obdobi, co jsem mela nedavno, ze jsem mela takovej strach, ze bych ten porod naopak ještě odlozila 🙂
Ja jsem zehlila bodycka a overalky s medvidkama. mají ted slevu v Tescu 🙂

fykyska
30. srp 2012

@martinakl No rozhodně ti moc moc moc budu drežet všechna kopýtka co mám 😉 😉 A moc se těším na hromadu foteček 🙂 Muže chceš mít u porodu 😉 ? Já bych chtěla jen mě přijde nespravedlivé nevím jestli je to všude že je takováhle záležitost zpoplatněna 😠

fykyska
30. srp 2012

@luuc_2012 ovšem teď koukám že jsi mimo Pražská 🙂

martinakl
30. srp 2012

@fykyska Muz tam bude, pokud ho nevyhodim 😀 On tam byt chce, takze jsme o tom moc nediskutovali. Snad me tam nebude moc stvat 🙂 Ale myslim, ze budu nakonec rada, ze tam bude se mnou. U nas se plati 720Kc, tak to aspoň jde..
Jinak jak jsi psala o tech proodnicich, tak Krc ma necekane dobre reference. Pry to tam není tak zly, jak se říká. Ja tam navíc dvakrát lezela na gynde a personal teda super. Kamoska tam byla skoro mesic s nedonosenatkem a taky moooc spokojena. Takze ja chtěla rodit tam. Akorát teda tam ted mají rekonstrukci a do 10.9. neprijimaji. Takze druha volba padla na Benesov, protože ostatní prazske porodnice se mi jaksi nezamlouvaji 🙂

turcice
30. srp 2012

@fykyska jukni na příspěvek ohledně pozitivních testů 😉 lavenderrr

froka
30. srp 2012

Ahojky, tak to je škoda, ale jak píšou holky, tak ještě není nic ztraceno, ale viděsil by mě asi ten krvavý hleník jak jsi psala, protože já to tak měla minulý cyklus, podle příznaků bych řekla, že jsem těhu, na prsa jsem si nemohla ani sáhnout a pak to byla jen cysta, ale test na ni reagoval, takže to bylo v tom jiné, zato ty máš test negativní, a když i ten čípek je tvrďoch, tak to vypadá dosti nadějně, že ještě vykouknou // 🙂 Držím pěstičky!!! 🙂

fykyska
30. srp 2012

@martinakl No s tou Krčí to mám jen co se povídalo, oni toho baby napovídajíí 🙂 Viď každá je jiná. Benešov by mohl být fajn máš recenze ? Ty menší porodnice bývají dycky takové lepší ,,útulnější" si myslím.. . Já osobně bych nechtěla asi na Bulovku mám s nima opravdu hnusný zkušenosti nejen z odd. gyndr. Tak to jsem se zapřísáhla že tam mě nedotáhnou...S tím mít někoho u porodu souhlasím, mě to přijde hrozně fajn ale já osobně se bojím jak to ten muj cukrouš zvládne - jednou- hrozně špatně snáší stresovky a pocit když vidí co že mě něco moc bolí 🙂 Už teď žertuje, že to s ním praští hnedle u vchodu...Naše máma dycky říkala že táta s tím to švihlo hnedka a to ani nebyl u porodu 😀 😀 a nejvetší sranda je dycky když vypráví jak zapíjeli bráchu 😀 jak byl děda a můj tata na šrot u babičky v bytě a leželi pod kukačkama 😀 na zemi totálně zduněný 😀 a babička nadávala že je zastřelí jestli jí poblijou koberec 😀 😀
Mě láká U Apolináře na miminkách mi pracuje kamarádka, a na odd. jsou moc fajn ovšem na gyndě jsem s nima občas měla jistáá nedorozumnění 😠 😠

fykyska
30. srp 2012

@froka Děkuju - no bylo to vážně jen jako bys ružovej vlas / chlup když to takhle popíšu a zustal by ti na prstě taková žilka jinak je tam sněho bílo 😀 Čípas je jak beton - vím že když mám ms tak je teda hrozně měkký a takhle si ho nahmátnu ve všech polohách v sedě na wc v dřepu ve stoje - no prostě a jednoduše uvidíme co se z tohodle vyvrbí - buď jo nebo ne - 🙂 ale prsa mám že bych si s nima mohla vyrazit zuby když se rozeběhnu 😀 😀

No a jak to jde u tebe číčo 😉

@turcice kouknu děkuju 😉 😉

martinakl
30. srp 2012

@fykyska Ona kazda nemocnice ma něco. Na Benesov recenze mam - moje mamka tam rodila 3x (ale to uz je samozrejme davno 🙂), teta 4x a dost kamaradek.. Je to tam celkem novy, takze i pekny. A i na doktory, prestoze tam jsou ted takovi mladi, mam dobře recenze. A narodi se tam prumerne 3 miminka denne, takze i to je vyhoda oproti prazskym porodnicim.
Ted muj dela frajera, jak tam pujde, všude to vyklada a nepripousti, ze by to s nim mohlo seknout nebo tak. Ale tuhle jsem mu psala do práce mail hned za cerstva po kurzu, jak mi bude v první době porodni masirovat zada, ze jsem mu koupila olejíček a nahrivaci polštářek, a ze me bude vodit do sprchy a tak. A pak při tlaceni, ze mi bude drzet nohy a hlidat, abych ty kontrakce neproflakala atd.. A na to mi napsal, ze to vypada hrozive 😀 Tak faaakt nevim, jak si to představuje 🙂 Asi ze prijedem, ja si tam dvakrát trikrat zahekam a malej bude venku 😀

maximka33
30. srp 2012

@fykyska ty jo, tak škoda, překvapení ještě dnes nebude. je dobře, že budeš testit v sobotu, to by už něco mohlo vykouknout. co se týče porodnice, já rodila v Neratovicích a velká spokojenost. jen nevím, jaké to tam je teď, přece jen uteklo už tři a půl roku. jak se jmenuje ten tvůj gyndař, co tam taky pracuje?

fykyska
30. srp 2012

@martinakl 😀 no voni si to chlapcí přestavují jako komix, já takhle najela na youtubu na pár porodů a s chutí jsem řekla SEZNAM SE 😀 v krizových situacích můžeš odvrátit zrak 😀 😀 Tak s tema recenzema je to príma 😉 to se čte hezky 😉 Tak jsem zvědavá na tvůj popisek a spokojenost 🙂

martinakl
30. srp 2012

@fykyska Tak na video z porodu jsem se nedivala ani ja 😅 🙂 Doufam, ze i ma zkušenost bude kladna 🙂