Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
1. zář 2012

@froka asi 3 stránky zpátky je 😉nebo dvě...

fykyska
1. zář 2012

@turcice že ty máš zase ohnivou kačenu 😀 😀 😀 😀 😀

froka
1. zář 2012

@leeena_4 jo aha, tak pořád ten stejný odkaz. díky 🙂

turcice
1. zář 2012

@froka jsem ti to zjednodušila abys nemusela listovat. 🙂 🙂 🙂 🙂

turcice
1. zář 2012

@fykyska no zase tak ohnivá není..ale je 36,8 je vyšší než včera 😉 😉 😉 a měřím ránko v 6.25h 😉 😉 😉

turcice
1. zář 2012

děvčátka..tak už to tady voní..je základ na polívčičku a kuřátko na zelenině...mnááám..holky koukala jste některá včera na master chef?????

fykyska
1. zář 2012

@turcice Čoveče vím že to dávájí ale nekoukám 🙂 pročpak 🙂

turcice
1. zář 2012

@fykyska včera byl první díl..a byl to docela mazec 😉

maximka33
1. zář 2012

@turcice čauky, na master chef jsem se dívala, bylo to zajímavé 🙂
jo vařím domácí vývar, my ho teda sníme, trénuji recept na větší dávku a pozdější zamrazení (po vydušení) do kostiček ledu. dá se to pak používat jako masox, akorát je to úplně bez chemie, nedělala jste to něikterá?
bábovka je v troubě, k obědu čína s pórkem.

turcice
1. zář 2012

@maximka33 zatím jsem to nedělala ale taky jsem přemýšlela že to zkusím 😉 ta bábovka mě taky napadla ale jelikož vaří dcééra bude stačit jako dezertík čokoládový pudink 😉 😉 😉

fykyska
1. zář 2012

Holky kontrolní otázka - při sexu v těhu chvilkové špinění je normální ? 🙂

maximka33
1. zář 2012

@fykyska jj to se musí něžně. mně se to občas stane i bez těhu..

fykyska
1. zář 2012

@maximka33 No žádné stropy nepadaly - 🙂 jen mě tak napadlo abych zbytečně neplašila já už to měla v druhém těhu ale pak jsem špinila i díky tomu že to bylo GEU - a teď mám jen obavu - abych něco nepokazila ☹

maximka33
1. zář 2012

@fykyska no řeknu ti, že bych na tvém místě raději vyhlásila pauzu.. mně to taky začalo špiněním, kdy ani utrogestan nezabral a nezastavil to... můžeš dát na svou intuici.

turcice
1. zář 2012

@fykyska jj pokud to není krvácení tak v pohodě 😉 😉 😉

jinak holky..jsem se opět pěkně naplácla...uf....výborné menu dcééra udělala 😀 😀 😀 a už je zase fuč.... 😉

fykyska
1. zář 2012

@maximka33 nO TU UŽ JSEM VYHLÁSILA 😉 dokud mudr neřekne a nesvolí 🙂

@turcice - krvacení to není je mi dobře 🙂 jen růžovounká trocha po styku nic víc
téda snad jsem neudělala žádnou chybu ☹ ☹

turcice
1. zář 2012

@fykyska néé určitě ne..ale aby si byla v klidu dejte raději pauzu 😉

fykyska
1. zář 2012

Vyhlašuji povolení seznámit se s Ančou Dlaňovou 😀 😀 😀 😀

turcice
1. zář 2012

@fykyska jinak u mě..nevím jestli je to možný 3DPO ale začaly bolet bradavky..a jsou jaksi fialovější 😀 😀 😀 😀

fykyska
1. zář 2012

@turcice jistě že ano 😅 že je to možné dokonce bych řekla že prsa a bradavky reagují ze všch ,,orgánů" nejrychleji

turcice
1. zář 2012

@fykyska no u mě to tak vždycky bylo že prsa reagovala první 😉 😉 😉 ale je pravd že ten minulý měsíc jsem ty bradavky cítila taky před ms...no tak se uvidí..testovací mánie začne v pátek 😀 😀 😀

fykyska
1. zář 2012

@turcice jÉÉ TO SE TĚŠÍM - jsem na tebe zvědavá 😀 😀 😀 to bude detektivka

turcice
1. zář 2012

@fykyska ten týden s tou nohou se potáhne neskutečně 😒 😒 😒 😒 ach joooo

maximka33
1. zář 2012

@turcice je to teda fakt nepříjemné..
holky, dělala jsem ten vývar, je to neskutečně dobré, teď to redukuju, ať to můžu nalít do kostek na led. už těším, až to použiju do omáčky či polívky. vůbec to nedá takovou práci, jen to musí být až 6 hodin na plotně 🙂

turcice
1. zář 2012

@maximka33 a dělala jsi hovězí vývar??normálně z kostí a i masa?? 😉

froka
1. zář 2012

@fykyska Veru, povolení ručce šmátralce se uděluje 😀 A budeš ještě zkoušet testík?

maximka33
1. zář 2012

@turcice kuřecí, kuřecí na polívku a zeleninu, tu jsem vyhodila (vařilo se to 3 hodiiny) odlila jsem část na zítra, to udělám novou zeleninu a nudle a zbytek jsem zamrazila.

martinakl
1. zář 2012

@turcice V patek, jo? Ze bych se jeste pred porodem dockala dalsich //? 🙂

froka
1. zář 2012

@martinakl snad se dočkáš 😉 🙂 i když pokud se Kubíkovi bude chtít už ven, tak ho nebudeme zdržovat 🙂