Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vanilka31
1. lis 2011

@cuddle Jj chodím na Obilňák.

vanilka31
1. lis 2011

Máte někdo zkušenost s ovulací po Pregnylu? Já mám dnes hodně plodného hlenu a to jsem 3. den od injekce.. Neměla ovulace proběhnout už dřív?

leeena_4
1. lis 2011

@vanilka31 Já mám tu samou zkušenost. Tolik plodného hlenu, že jsem čuměla a říkala jsem si: Ahá, tak TOHLE je ovulace 😀. Ale já ji nikdy předtím fakt neměla 😀. Jinak já ten plodný hlen měla dva dny po pregnylu a druhý den z toho bylo to IUI a další (tedy den po IUI ) už jsem ten plodnej hlen neměla a všlo to. Jinak je to jedno, kdy proběhne, ony tam ti spermoni den počkají a když to dneska pojistíte, nic nezkazíte. Nám doktorka nakázala domácí snažení ještě v den IUI i den po něm.

cuddle
1. lis 2011

@vanilka31 vis co ono asi kazde telo reaguje trochu jinak, standartne to maji 36 hodin pred vykonem a melo by to vyjit tak - ze bud ty spermie tam na ovu pockaji nebo to vajicko dobehnou 😀 😀 😀 😀

martinakl
1. lis 2011

@mircisek Ahoj. Tak to je skvely slyset 🙂 Ja mam jeste zvysene riziko mimodelozniho, tak aspon, ze tohle snad fakt uz nestane... Dik 🙂

@meiki Mooooc gratuluju a preji hodne stesti a zdravi! 😉

vanilka31
1. lis 2011

@leeena_4 No já právě hlen pořád nikde, tak jsem koukala, že to je divný a až teď 3. den od injekce hlen mám, tak zase koukám, že to je divný 🙂

leeena_4
1. lis 2011

@vanilka31 tak na to dneska vlítněte a bude 😉. Ale IUI bylo včera, takže tam už čeká spermie na svoji příležitost 😉.

vanilka31
1. lis 2011

@cuddle Právě že 36 hodin po Pregnylu bylo v neděli večer 😕 Tak mi přijde divný, že u mě je hlen až 72 dní po injekci 😝 Asi jsem hříčka přírody ha.

vanilka31
1. lis 2011

@leeena_4 Partner odjel pryč ach jo, dneska to nevyjde. Tak budu doufat, že tam jsou už nachystané 🙂

leeena_4
1. lis 2011

@vanilka31 tak se z hluboka nadechni, co se má stát se stane a spermie tam fakt vydrží 😉 Proto vybírali ty nejlepší bojovníky 😉

vanilka31
1. lis 2011

@leeena_4 Jj budu doufat.

leeena_4
1. lis 2011

@vanilka31 nic jinéh ti nezbyde 😀. Ale já neznám holku, ktrá by po IUI nešpekulovala o správnosti načasování 😀

kixi
1. lis 2011

holky ja nevim zda riskovat a snazit se uz ted a jeste jeden cyklus pockat..ale co kdyz budu zase cekat 50 dni 😀

leeena_4
1. lis 2011

@kixi řiď se svými pocity. Já jsem mamce říkala, že už nebudeme mít žádnou pauzu, že se budem snažit hned prnví cykus po šestinedělí. Mamka se ptala svého gynekologa, jestli neděláme chybu a on jí řekl, že pokud jsem bez problémů, není důvod čekat a nic neriskujeme. Maximálně, že nedoroste sliznice, ale jin jiného se nestane 😉

martasl
1. lis 2011

jani-prosím tě,až budeš psát nebo upravovat tabulku,tak mi napiš k dnešku 1DC. ☹ ☹ 😠

leeena_4
1. lis 2011

@martasl ach jo, sfiňa jedna!

vanilka31
1. lis 2011

@leeena_4 Načasováni ok, ale spíš ta ovu po pregnylu až za 3 dny?? 😕

leeena_4
1. lis 2011

@vanilka31 neřeš to 😉. Stejně to nevyřešíš 😉

vanilka31
1. lis 2011

@leeena_4 Jj asi tak.

kixi
1. lis 2011

@leeena_4 moje pocity jsou zmatene ! 😀 ale je fakt, ze s ms odchazeji i veskere bolesti a pichani, citim se skvele! Jen, ze v nemocnici me rekla mudr po druhe MS, ale ja na ni cekala tak dlouho, ze uz po ni vlastne jakoby mam..tak s tim si nejsem jista...

leeena_4
1. lis 2011

@kixi počkej, ty más teď první ms po revizi, ne?? jak bys stihla dvě?

kixi
1. lis 2011

@leeena_4 jj mam prvni..ale po 55 dnech takze nevim zda na tu druhou cekat tak jak rikala mudr...kdyz uz je to pres dva mesice

leeena_4
1. lis 2011

@kixi já vím, ale ta dokorka když řekla po druhé ms, tak myslela dva cykly, že je důležité aby proběhly a je jasné, že ten první u málokoho trvá 30 dní. Mě taky řekly po 3 cyklech a snažíme se po prvním. 😀

martasl
1. lis 2011

kixi-přesně jak píše leeena_4-tady jde o tu ms,ne o počet dní od revize.první porevizní,je takový dočištění,druhá je jako normální ms a pak bych do toho už šla.ale taky záleží na tom,jak se cítíš ty.

kixi
1. lis 2011

@leeena_4 takze mam jeste pockat na druhou? 😀

kixi
1. lis 2011

@martasl jj chapu...vim, ze myslela dva cykly...jen se me nechce cekat uz 🙂 zvlast kdyby druha prisla zase za takto dlouhou dobu...

leeena_4
1. lis 2011

@kixi no, doktorka ti to radila, ale je to jen na tobě, myslím, že pokud jsi v pořádku, nemáš tím snažením co zkazit, maximálně se teď nezadaří 😉

kixi
1. lis 2011

@leeena_4 jj...ja mam strach jen z toho, kdyby se nejakym zazrakem zadarilo napoprve, aby se neopakoval potrat...ale takove stesti stejne nehrozi takze se asi neni ceho bat 🙂

leeena_4
1. lis 2011

@kixi já myslím, že to je nepravděpodobné 😉. Ale fakt dělej, jak se cítíš. Jestli se bojíš, tak ještě počkej 😉

kixi
1. lis 2011

holky tak jsem se rozhodla, zmenim mudr...prisla jsem na to, ze jsem ve stresu akorat kvuli ni...pokud byste meli nekoho sikovneho na doporuceni v Brne, sem s nim 🙂