Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vanilka31
16. pro 2011

@safea7 Jj 🙂

leeena_4
16. pro 2011

@vanilka31 a kdy ti brali tu krev, dneska?

leeena_4
16. pro 2011

@vanilka31 no paráda, tak to byl jenom nějaký noname test, nebo nebyl tak dobrý a nezachytil to 😉

safea7
16. pro 2011

Holky změnila jsem si foto,protože tak nějak cítím,že se s ní už nechci stotožňovat a připomínat si ....... 😉

vanilka31
16. pro 2011

@leeena_4 Dneska ráno. Nevím, co to bylo za test, ale měl být dost citlivý. No nic, tak jsem zase nasadila utroš 🙂 Za poslední dny mám fakt nervy v kýblu 🙂

leeena_4
16. pro 2011

@vanilka31 tak to je jasný, když ráno řekla krev ano a test ne, krev je jasně jistější 😵 😵 Ale ty nervy chápu, naprosto 😉

vanilka31
16. pro 2011

@leeena_4 Dva dny jsem špatně spala, nervy jen hrály, pač jsem nevěděla, na čem jsem.

leeena_4
16. pro 2011

@vanilka31 to je nejhorší ze všeho. S blbou zprávou se člověk smíří, ale doufat a zoufat v jednom okamžiku je na hlavu.

vanilka31
16. pro 2011

@leeena_4 Přesně tak. Já jsem si už přála vědět, ať už tak nebo tak. Vám se to IUI určitě povede na 1. pokus, když mě napodruhé a partner má pohyblivost na hranici.

leeena_4
16. pro 2011

@vanilka31 snad máš pravdu 😉 😵. Ale je to jedno, zvládnem to i když to bude na 3. pokus 😀. Trpělivosti už jsem se letos naučila 😀 a vím, že radši ať to nevyjde, než se loučit s miminkem zase ve 14tt, nebo později 😉

barbarucha
16. pro 2011

@vanilka31 Vždyť jsem to říkala! 🙂 🙂 🙂
Je táááááááááááááááááámmmmmm!!!!!

vanilka31
16. pro 2011

@leeena_4 Jj to máš určitě pravdu. Já jsem předtím měla MA a byl tam jen gestační váček, tak to je něco jiného, než když se loučíš už s miminkem.

vanilka31
16. pro 2011
leeena_4
16. pro 2011

@vanilka31 no, určitě to bolí ať se to pokazí kdykoliv 😉 a hlavně pak má člověk strach, což jiní nepochopí, pokud to nezažili.

vanilka31
16. pro 2011

@leeena_4 Jj... právě jak jsem psala, beru to s rezervou..

kixi
16. pro 2011

@vanilka31 huraaaaaa 🙂 potichounku gratuluji!!!

vanilka31
16. pro 2011

@kixi Děkuju 🙂

martinakl
16. pro 2011

@vanilka31 Tak to je super! Moc preju, at to dal pokracuje tak, jak ma 😉

Ja vas tady vubec nestiham 🙂 V praci se sem nedostanu a tenhle tyden po praci porad neco.. Ted jsem dorazila dom, musim vyvencit toho naseho prcka a taky uklidit, co tu za cely den nadelal 🙂 Jesteze je to minipes(2,6kg), ze toho aspon neni moc 😀 No a pak se zacnu chystat na firemni vanocni vecirek. bude tam cca 1000 lidi, tak to jsem na to zvedava...

vanilka31
16. pro 2011

@martinakl Díky 🙂

maximka33
16. pro 2011

@vanilka31 tak to je bezva, moc gratuluju!!! prosinec je plodný plodný plodný 😀

safea7
16. pro 2011

@vanilka31 jsem nějak mimo,neměla jsi tu foto??? 😉

zandi78
17. pro 2011

Gratuluji @vanilka31 !!!!!!!!! VLASTNĚ Všem třem "plodným Ježíškům" držím pěsti na rukách i nohách! Je to moc krásné holky..to tady tak číst. Ve středu mi doktorka nasadila homeopatika THUJA OCCIDENTALIS.máte s tím některá zkušenost? Na podporu plodnosti. A krom toho říkala (je to psychiatrička+rehabil.) že je strašně moc důležité vnímat těhotenství pozitivně. Že když se moc strachujeme, že se něco stane, tak to tělo je zmatené a začne brát ten plod jako "cizí těleso" a chce se ho zbavit. Takže, holčiny, myslet pozitivně a těšit se na MIMINKA ! PS: myslela jsem že děti nosí čáp, ale tady u nás v diskuzi , děvčata, opravdu nosí děti JEŽÍŠEK 😉 🙂

sem
17. pro 2011

@maximka33 Ahojky prosím dnes 17. DC - ovu proběhla v pátek a snažení nebylo, neboť jsem měla v práci Vánoční večírek, který se protáhl a manžu už jsem k akci nedonutila tak jen zbývá věřit tomu, že tam nějaká mrška počkala!

Jinak se moc omlouvám, ale návrat z lázní do práce náročný a z práce rovnou domů a hezky ke sporáku 😀 péct cukroví asi jako všude a na net vůbec nechodím. Jinak holky dostavil se blahodárný účinek lázní - mám problémy s nízkou děložní sliznicí a teď poprvé za celou dobu zcela od přírody sliznice 8mm což je na mne výkon - to jsem neměla ani při IVF, museli to tenkrát dohánět estrimaxem.

lorreine
17. pro 2011

@vanilka31 Tak vidíš, to je super. Gratulujem!!!!!!!!!!! Vitaj v klube "Ježíškovských" tehuliek. A musíme tu chodiť a prskať na všetky holky tehu bacily...dúfam len, že všetko už bude s našimi miminkami v poriadku...

barbarucha
17. pro 2011

@jane84 Jani, občas se ozvi a dej vědět, jak je.

barbarucha
17. pro 2011

@zandi78 Já jsem se v těhu těšila strašně moc a měla jsem pocit, že nějaký potrat se mě vůbec nemůže týkat. A fakt nevím, jak to v dalším budoucím těhu udělat tak, abych byla 100% sebejistá? Rádce pozitivního přístupu bych nejradši škrtila na potkání. Teda ne já, jen ta moje nasraná a bezradná část. Další moje část tomu rozumí a chápavě kýve. Prostě tomu rozumím a štve mě to zároveň. 😒

vanilka31
18. pro 2011

@maximka33 Děkuju. Ano, prosinec je nějaký plodný 😉

vanilka31
18. pro 2011

@safea7 Měla, ale chci dát jiné a ještě jsem na to neměla čas, tak ho přidám později.

vanilka31
18. pro 2011

@zandi78 Díky, ha ha fakt to vypadá, že děti nosí Ježíšek. Máš určitě pravdu s tím strachováním, člověk musí vždycky myslet pozitivně (ikdyž to je někdy těžké) a to o všem, ne jenom o těhu.

vanilka31
18. pro 2011

@lorreine Díky, jj musíme věřit. A jak to máte vy s tou Kanadou, pojedete ještě?