Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
30. kvě 2010

no milli ja jdu segre na krevni testy vsechny k doktorovi tam jit nemuzu jelikoz v cesku uz mam zrusenou pojistku 😠 ale segra dela v nemocnici tak mi pokazdy dela testy nejaky.....takze jsem si lehla na zem a krome brisniho speku tak nic nevytrcuje ale obcas me prave boli v levo dole a jako kdybych tam neco mela ale je to jenom nekdy tak nevim no tu cystu jsem uz mela v tech 17 jsem ti psala a pak nic tak mozna ted se zase objevila proto nam to ted nejde // ach jo....pocasi uz mam zbaleni v kufru tak vam ho pak vyhodim v praze na letisti jooooo 😀 uz jsem myslela ze dneska bude koncit ms pak jdu na wc utru se a krev zase takze jeste asi tak dva dny potrva ted ji budu mit snad celej tyden 🙄

breberuska
31. kvě 2010

ahoj holky, přeju hezké pondělní ráno...i když u nás teda pěkně zatažené... ☹

natulaaa
31. kvě 2010

ahojte holky 🙂
Herbi jak v Praze vyhodíš teplo.pražáci maji celkem fajn,to na moravě a ve slezsku furt chčije 😀 😀 😀 😀

breberuska
31. kvě 2010

natu, ale myslím, že asi oklikou přes naši moravu nepoletí 😎

natulaaa
31. kvě 2010

😀 Breber zajistíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
31. kvě 2010

Jee Breber my nejsme od sebe buhví jak daleko 😕 😕 😕

kopretina82
31. kvě 2010

Ahoj holky...
tady taky leje jako z konve, ale říkám si, že dokud nám neteče do bytu, je to dobrýýý 😲
Jinak poslušně hlásím, že srdíčko pořád bouchá a mímo zatím prospívá, tak prosím držte palečky 😉
Nat, gratuluju k úspěšné laparce i k 1. krůčkům k IVF, kdoví, třeba to ani nebudete potřebovat 😉
Peti, tobě gratuluju k srdíčku a moc přeju aby to všechno bylo jen a jen ok 😵
Všem ostatním přeju hodné, milé a výkonné manžely a korunovaci snahy v podobě // 😵
Často na vás myslím, ale k PC se teď fakt moc nedostanu, tak jsem tu jen na dálku 😲 🙂Tak se tu mějte krásně, já se zas ozvu (další KO 14/6)

natulaaa
31. kvě 2010

Kopre ahooooj,Kopre tak to je super,ted už bude dobře uvidíš,myslím,že sis už svoje špatné vybrala a ted už bude fajn 😉 😉 ,určitě se ozvi zase 😉 😉 😉

herbie
31. kvě 2010

ahoj holky kopretinko to je super urcite bude vse uz dobry uvidis....holky ted mi psala kamoska na skype ma sest mesicu starou holku tak jestli bych ji neprivezla nejakou bundu pro malou .... coz neni problem ale tim padem budu muset do detskyho jit a videt tam ty oblecky a to vsechno pro ty miminka ted je pro me jak za trest ach jooooo

breberuska
31. kvě 2010

kopre, tak to je bájo!!!! moc grutuluju!!!opatrujte se s prďouskem a zase nám písni, co je u vás nového 😉

vercig
31. kvě 2010

Ahojky, můžu se k Vám přidat? Strašně moc jsme si přáli miminko a podařilo se, celkem rychle. Ale v 7 týdnu zamlklé těhu. ☹ 26.4.2010 mě vyčistili, zatím čekám na menstruaci.

herbie
31. kvě 2010

ahoj vercig urcite se k nam pridej to jsme na tom stejne taky v 7 tt zamlkle.......ale neboj brzy se zase zadari musime doufat jenom v to dobre..... 🙂

natulaaa
31. kvě 2010

Ahoj vercing ,rto víš,že se mužeš přidat a doufám,že ti bude brzo dobře 😉 😉 😉 ,Jak říká Herbi,všichni jsme si tím prošli a jak říká náš název,tak začínáme startovat znovu 😵 😵 ,uteče ti to a když se vám podařilo takhle rychle,tak se podaří i podruhé 😉

natulaaa
31. kvě 2010

Herbi ty ještě nechrníš,kolik je u vás hodin 😲

iviska
31. kvě 2010

Ahoj holky,
můžu se k vám přidat??? V lednu jsem měla v 9tt MA a od té doby se to se mnou nějak táhne. Zatím jsem se bohužel nedopracovala k porevizní ms. Stále jsem bez ní. I po léčbě hormony. Jsem už z toho zoufalá a unavená 😔 😔 😔

natulaaa
31. kvě 2010

Ivis ahoj,přidej se určitě 😉 🙂 ,Ivis ale chápu to dobře,ty si od ledna neměla MS 😒 😒 ?A tak ti teda dělali hormonální profil,tak to je fakt zajímavé a neřekli ti v čem by mohl být problém?

mikkisek
31. kvě 2010

Vercig, Iviska - vítejte, bohužel, v tomto tématu. Klidně se vypište, švěřte nebo jen čtěte - co vám pomůže. Každá jsem si tím bohužel prošla, každá má výkyvy nálad, naděje/beznaděje, ale všechny určitě budeme mít uzlíčky v náručů a na to smutné období nebudeme mít čas si vzpomenout.

ivis - to je divný, ani vyvolávačka nepomohla? Mne teda první porevizní MS přišla až po 50 dnech. Co na to Dr? Držím palce ať mrcha přijde a ty budeš moc brzo snažit.

U nás vše ok - MS skončila, ovu testy koupeny, protože manža bude týden pracovně mimo domov, tak snad tentokrát bude štěstí stát při mne a ovulka přijde na víkend, prosím prosím 😉

breberuska
31. kvě 2010

vítám nové holky, určitě se přidejte! aspoň nám tady, v tom neveselém témátku, bude veseleji 😉
já taky čekám na první porevizní MS a je to nekonečné...asi jí pak i oslavím 😒

mpetula
31. kvě 2010

Ahoj Ivi, určitě se přidat můžeš 😉 já jsem tady taky celkem nová. Jak je to možné že se MS nedostavila, řekl ti to dr?

natulaaa
31. kvě 2010

Holky tak to jsem ještě neslyšela,že by tak dlouho 😕 😕 ,a hormony má ok.tak v čem pak muže být chyba,já slyšela,že první porevizní třeba fakt nepříjde sama od sebe,ale po vyvolávačce,ale takhle dlouho 😒 😒 ,Ivi kde jsi,vysvětuj
😉 😉 🙂

mpetula
31. kvě 2010

Natu, taky mě to zarazilo a přiznám se že i trochu vyděsilo 😕 Jak je to možné 😕 😒

natulaaa
31. kvě 2010

Petulo já nevím,že by ji nedorustala sliznice,ale to zase musí dr vidět na utz 😕 😕 😕 ,no počkáme až se přihlásí 😕 😕 ,třeba nám k tomu řekne víc 😕

natulaaa
31. kvě 2010

Tak ta Ivka nas tak napíná ted joo 😵 .A ani Lehe dneska nepřišla 😒 😒 🙂 ,to já jsem u notasu skoro furt,ndím se ,musím polehávat ještě,a kdyby bylo aspon pěkně,tak člověk vyleze na terasku ale takhle,no jedině pod dekou 😝 😝 😝

vercig
31. kvě 2010

Ahojky, děkuji za milé přivítání. Teda čekat od ledna na MS, to bych se asi zbláznila. Já taky zatím čekám, ale na zákroku jsem byla 26.4., takže doufám, že co nejdřív dorazí. Jinak jsem s panem doktorem domluvená, že pokud nepřijde MS do 7.6. tak mám přijít a mrkem na to.

natulaaa
31. kvě 2010

Vercig já dostala na den po pěti týdnech a byla jsem štastná jak blecha,holky doufám,že vám to nebude vadit,když se zeptám,když vám zjistli MA špinily jste,nebo krvácely,nebo prostě něco,nebo vám nebylo nic a jen to srdíčko zamlklo?

vendulak
31. kvě 2010

Ahojte holky, vítám tu nově příchozí! 😉
A já taky patřím k těm kdo netrpělivě vyhlíží první porevizní mrchu. Dneska jsem 39DC, převčírem jsem jednorázově maloulilinko zašpinila a před pár dnama mě trochu bolel podbříšek a od té doby zase nic. Tak nevím, taky mě to čekání děsně štve, už bych jí tak moc chtěla, aby jsme se mohli snažit zase znovu 😵.
A jinak holky já po vysazení HA nedostala ms od dubna do srpna 😒. Takže jde to, ale je to děěěěěěs 😠.
Ivi a to fakt nedorazila ani po vyvolávačce? Ani po žádných jiných tabletách typu Provera, Utrogestan, Duphaston? Nebo co takhle brát něco na sliznici jako Estroferm nebo jak se to jmenuje to si teď nejsem jistá, aby dorostla sliznice a ta pak odkrvácela. A pak by třeba dr. mohl nasadit Clostilbegyt aby si fakt měla jistotu že porostou folíky, že to bude fungovat a když už bude folík tak je pak šance otěhotnět a nebo určitě aspoň odkrvácí 😉. Držím palce ať se mrcha už neloudá a dorazí! 😉

vendulak
31. kvě 2010

Natu já vůbec nešpinila, ani nekrvácela ani mě vůbec nic nebolelo. Ale to mohlo být taky tím, že jsem celý těhu brala Utrogestan na podporu a udržení, už od ovulace. Byla jsem těhu po IUI. Ale i po tom co nám řekli že je to v háji tak sem Utroš vysadila a stejně nic, ani bolesti ani špíňo ani krvácení. Proč se ptáš? 😉 Mě to taky bylo divné tenkrát a říkala sem si že mi nic není, že to třeba bude ještě v pořádku...a stejně nebylo ☹.

natulaaa
31. kvě 2010

Vendul no já taky vubec nic,ale co jsem četla,tak hodně holek právě špinily,nebo prostě měly problém,hmm,tak to je hnus,ted člověk bude nervní z každého utz 😠

vendulak
31. kvě 2010

Natu toho se taky bojím, že až budeme znovu těhu, tk se budu strašně moc bát a mít děs z každého UTZ ☹. Ale s tím asi nic neuděláme, i za tu cenu už to miminko tak strašně moc chciiiiiiiii 😢 😢 😢

natulaaa
31. kvě 2010

No to neuděláme a to je právě to nejhorší,já si taky říkám,když už máme potratit ,tak si myslím,že je lepší nějaké špinění nebo tak,člověk je sice v řiti z toho,ale tak nějak se s tím smiřuje,že se něco děje ,ale takhle jdeš uplně v pohodě a najednou rána,to je šok ☹ :Jako chápeš co jsem tim chtěla říct,samozřejmě by bylo nejlepší,kdyby se to vubec nedělo,ale když už není něco v pořádku,tak aspon takhle,já kvuli tomu budu mít nervy jak prase před každým utz a to samozřejmě prckám neprospěje 😒