Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
1. čer 2010

Aji na ovulky po MS jusem tady mistr já 😵 😵 😵

a.j.a.
1. čer 2010

Natul, já vím 😵 poctivě jsem četla 😀 akorát se mi to možná chvíli bude míchat všechno dohromady 😅

natulaaa
1. čer 2010

Jo Aji v poho 😉 😉 😉 ,z toho si nioc nedělej,mi se to tu taky plete ,je nás tu moc,ty co tu chodíme pravidelně,tak vím,ale ty co tu příjdou jen sem tam,tak taky nevím co a jak 😕

a.j.a.
1. čer 2010

Budu se snažit zorientovat se 🙂

Malá už chrní, tak mám večer pro sebe 😵 ještě něco málo v kuchyni a jdu hodit nohy na stůl 😀

a.j.a.
1. čer 2010

Jee, ty jsi okres Opava 🙂 takže za rohem 🙂

natulaaa
1. čer 2010

Jéé a ty ostrava 😵 ,kde tam bydlíš v Ov?,jestli mužeš napsat 😉

a.j.a.
1. čer 2010

V Porubě 🙂 a ty jsi přímo Opava ?

breberuska
1. čer 2010

my jsem taky bydleli v porubě 😉

natulaaa
1. čer 2010

V Porubě bydlí moje teta,tam kousek za mekáčem v řadovkách,je to takové řadovková vesnička jestli víš kde
Já bydlím ve Vršovicích,,to je venička u Opavy

fram
1. čer 2010

Ahoj holky,
a.j.a. vítej, taky jsem byla říjnovka (13.10.) ☹ na revizi jsem byla 22.2. v 7tt a už se znova snažíme. Chtěla jsem otěhotnět do 35 let, ale jestli se teď nezadařilo, tak už nestíhám 😒 narozky budou za 3 týdny 😕

breberuska
1. čer 2010

fram, tak pokud by se fakt náhodou nezadařilo (ale vzali jste to tento měsíc přece poctivě!!), tak můžeš ty narozeniny aspoň pořádně oslavit!!! 😀 😀
jinak já jsem měla termín na zač. září...třeba to ještě stihnu.... 😒

fram
1. čer 2010

breber, vidíš, to mě nenapadlo, tak aspoň tu pětatřicítku pořádně zapiju 😀 ale je fakt, že jsme na tom tento měsíc dřeli jak koně 😀 . Přeju, ať to do toho září stihneš.

herbie
1. čer 2010

ahoj holky vitam tu aja mezi nami jj natul ja to mela bez bolesti a necistili me to asi jako jediny jsem mela stesti tady je dneska hnusne zatazino zima jdu do banky platit ucty jeste napisu pozdeji 🙂

fram
1. čer 2010

herbie, tady není hnusně, ale o d p o r n ě, jako v listopadu 😠

breberuska
1. čer 2010

fram díky..
jiank tady zima jak v ruském filmu 😠

angelina987
1. čer 2010

Holky já dnes ani nepíšu, bolí mne od rána mozeček a je mi kosa jako blázen, takže to vidím na vanu a postýlku, jen tam budu asi sama, tatiš čučí na tv a v ložnici je prej mala 😀 nějak to nepochopil 😀

fram
1. čer 2010

angel,chlapi jsou někdy pěkně natvrdlí 😀

a.j.a.
1. čer 2010

Já bydlím taky kousek od Mekáče 🙂 akorát teď přemýšlím, jaké řadovky máš na mysli ? Přímo za Mekáčem jsou samé vysoké baráky. Ty myslíš ?

a.j.a.
1. čer 2010

Díky za přivítání 🙂

a.j.a.
1. čer 2010

Fram, takže jsme mohly být ve společném termínovém tématu ? A místo toho se sejdeme tady ☹ ale tak všechno zlé je pro něco dobré, takže teď už bude vše jen dobré.

angelina987
1. čer 2010

@a.j.a. Ahojky, já byla taky v říjnovkách i zářikách, ale co už, bude jen líp 😉

angelina987
1. čer 2010

@fram to si můžem povídat 😀

natulaaa
1. čer 2010

Aji za kaufem , a z jejich obývaku vidím na rudnou 😉

a.j.a.
1. čer 2010

Angel, to mě mrzí ☹ ale jak píšeš, teď už bude lépe 😵 není možné, aby se to už neobrátilo a neměly jsme štěstí 😵

Nám se od začátku roku posralo, co mohlo 😝 první šťastnou vlaštovkou je, že mi dneska volala ředitelka z MŠ, že malou nakonec do školky vezmou 😵 tak věřím, že se smůla konečně prolomila a bude už jen fajn.

a.j.a.
1. čer 2010

Natul, aha, tak to vím kde 🙂 nebydlím daleko od tety 🙂

angelina987
1. čer 2010

@a.j.a. Já tomu věřím a musíme my všechny, jinak by jsme skončily velmi brzo u Chocholouška, i když třeba v KM(studovala jsem tam - ne ležela 😀 ) je naprosto krásně 😀

a.j.a.
1. čer 2010

Jo jo, KM, je pěkná 😵 neležela jsem tam, ani nestudovala, ale máme tam známé 😀

Ty jsi někde odtamtud ?

angelina987
1. čer 2010

@a.j.a. Ne, já jsem sice Morava, ale Jižní, kousek od Uherského Hradiště, nebo Hodonína 😉

natulaaa
1. čer 2010

Holky já se pro dnešek loučím,dobrou nocku 🙂 🙂 😉 😉 ,zítra jdu konečně vytahovat stehy 😵 😵 ,tak už mi nebudou šnurky trčet z břicha 😵

leheckova
autor
1. čer 2010

Aja no ja mam ovu přesně v pulce tj.13.14DC
😉